ساعدنیوز
ساعدنیوز

آزار و اذیت زن جوان بعد از شکست عشقی

  شنبه، 12 تیر 1400   کد خبر 157190
آزار و اذیت زن جوان بعد از شکست عشقی
ساعد نیوز : مردی که در پی شکست عشقی و ازدواج دختر مورد علاقه‌اش، خانه او را پیدا کرده و وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است، به اعدام محکوم شد.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از کارگر آنلاین، زن جوان به نام روناک که به همراه همسرش یاشار به پلیس آگاهی رفته بود، از مرد جوانی به نام مهران شکایت کرد و از جنایت سیاه وی پرده برداشت.

زن ۲۵ ساله در حالی که وضعیت روحی به هم ریخته ای داشت، گفت: چند ماه قبل در شهرستان با همسرم ازدواج کردم و همراه همسرم برای پیدا کردن کار به تهران آمدیم. ما در یک شرکت سرایدار بودیم. وی ادامه داد: مدتی قبل مهران که از همشهری های قدیمی مان بود و قبلا به من ابراز علاقه کرده بود، با من تماس گرفت و گفت از همشهری ها شنیده به تهران آمده ام. به او گفتم ازدواج کرده ام و بهتر است با من تماس نگیرد، اما چند روز بعد مهران بار دیگر تماس گرفت و حرف های عجیبی زد. او می گفت یک نفر از من عکس و فیلم تهیه کرده و می خواهد فیلم ها را در شهرستان پخش کند و آبرویم را ببرد.
او می گفت آدرس محل کار من و همسرم را پیدا کرده و حالا به تهران آمده و قصدش کمک کردن به من است. این تازه عروس در ادامه گفت: من که از شنیدن حرف های مهران ترسیده بودم، به او اعتماد کردم و آدرس مان را دادم. یک روز مهران مقابل شرکت آمد و گفت می خواهد عکس و فیلم ها را به من تحویل بدهد، اما چون می دانست شوهرم در خانه نیست مرا به زور به طبقه بالا برد و آزارم داد و گریخت.
این زن که از به خاطر آوردن لحظه های دلهره آور به گریه افتاده بود، ادامه داد: من بعد از فرار مهران ترسیده بودم و نمی خواستم ماجرا را به همسرم بگویم، اما شرایط روحی بدی داشتم و در نهایت تصمیم گرفتم حقیقت را به همسرم بگویم. حالا آمده ام تا از مهران شکایت کنم. با شکایت زن جوان، او به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت او را تأیید کردند؛ ضمن اینکه همسایه ها نیز تأیید کردند زن جوان از سوی مهران با خشونت به داخل ساختمان برده شده است. به این ترتیب، مأموران پلیس به ردیابی مرد شیطان صفت پرداختند و وی را بازداشت کردند. مهران 27ساله در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.
در آن جلسه روناک گفت: مهران از قبل به من علاقه مند بود و چون فهمیده بود ازدواج کرده ام، با قصد انتقام جویی از شهرستان به تهران آمد و شرکتی را که من و همسرم در آنجا کار می کردیم، پیدا کرد. او از قبل نقشه شیطانی اش را کشیده بود و می خواست آن را عملی کند. او با حرف هایش من را گول زد و زندگی ام را خراب کرد. من از او گذشت نمی کنم و برایش حکم اعدام می خواهم.
همسر روناک نیز گفت: من و همسرم فقط چند ماه بود ازدواج کرده بودیم. ما به تهران آمده بودیم تا زندگی مان را سر و سامان دهیم، اما این مرد روزگار ما را سیاه کرد. نوبت دفاع به متهم که رسید، جرمش را انکار کرد و با دروغگویی هایش می خواست خودش را بی گناه جلوه دهد، اما قضات دادگاه با توجه به مدارک موجود در پرونده، وی را به اعدام محکوم کردند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
اخطار حسین شریعتمداری: اگر مسئولان جلوی بی حجابی را نگیرند، مردم وارد میدان می‌شوند (2 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (1 نظر) هشدار سردار رادان به بدحجاب‌ها در تعطیلات نوروز (1 نظر) مهشید جوادی از لباس های عیدش رونمایی کرد! (1 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (1 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (1 نظر) زن تفنگ بدست از قوم مورسای + عکس (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تصاویر پیام رهبر انقلاب به‌ مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر) بعد از سه سال؛ سخنرانی رهبر معظم انقلاب در اولین روز سال 1402 در حرم رضوی (1 نظر) سارافون شیک ستاره سادات قطبی جون میده برای مهمونی های دورهمی (1 نظر) ازدواج جنجالی ندا 18 ساله با پسر 27 ساله در خرابه ها + عکس (1 نظر) مسیح علینژاد ایرانی نیست!/ ملیت مصی لو رفت + عکس
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/