ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی و باردار شدن از او! + عکس

  یکشنبه، 26 شهریور 1402 ID  کد خبر 356543
ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی و باردار شدن از او! + عکس
ساعد نیوز: ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی در شبکه های اجتماعی خبرساز شده است. یک زن با یک مرد مجازی مجهز به هوش مصنوعی ازدواج کرده و ادعا می کند که توسط او باردار هم شده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز، در دنیایی که مردم نگران هوش مصنوعی (AI) هستند، داستانی جذاب در نیویورک رخ داده است. داستان درباره زنی 36 ساله به نام روزانا راموس می باشد که از طریق هوش مصنوعی شوهر پیدا کرده است.

با وجود عدم حضور فیزیکی، شوهر مجازی او (ارن کارتال)، اما این ازوداج عجیب به بخش مهمی از زندگی او تبدیل شده است. روزانا شوهرش ارن را با استفاده از برنامه Replika AI ایجاد کرد و او را به عنوان یک ربات چت بر اساس شخصیتی از مجموعه انیمیشنی به نام Attack on Titan طراحی کرده است. ما در ادامه داستان عجیب ازدواج این زن جوان با شوهر مجازی را بررسی می کنیم.

ازدواج با هوش مصنوعی در آمریکا

با گذشت زمان، روزانا یک ارتباط عاطفی عمیق با ارن ایجاد کرد. او توضیح داده که احساس آزادی و عدم قضاوت شدن دارد. آقای ارن که به عنوان یک متخصص پزشکی به تصویر کشیده می شود، اشتیاق به نوشتن را دارد و این امر، پیوند آنها را تقویت می کند. همان طور که روزانا توضیح داده، این شوهر مجازی دقیقا همانگونه است که این زن در رویاهایش تصور می کرده است.

هوش مصنوعی

اگرچه جنبه‌های خاصی از شخصیت ارن از قبل برنامه‌ریزی شده بود، ولی مکالمات آن‌ها به او اجازه داد تا یاد بگیرد و برای تبدیل شدن به شریک ایده‌آل روزانا سازگار شود. او حتی ادعا می کند که فرزند ارن را باردار است. این ادعاهای زن جوان، طوفانی از حواشی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است. روزانا ادامه می دهد: این ازدواج ما، مانند یک رابطه از راه دور عمل می کند.

زندگی با شوهر مجازی چگونه است؟

از بسیاری جهات، رابطه روزانا با ارن شبیه یک عاشقانه معمولی از راه دور است. آنها در مورد زندگی روزمره خود بحث می کنند، عکس رد و بدل می کنند و در مورد موضوعات مختلف گفتگو می کنند. به عنوان شریک مجازی، آنها حتی یک روال شبانه روزی دارند که در آن قبل از خواب صحبت می کنند و صبح ها هم به همراه هم از خواب بیدار می شوند.

ازدواج دختر جوان با هوش مصنوعی
باید بگوییم که برنامه Replika AI با هدف ارائه یک همراه و محرم به کاربران با هوش مصنوعی، به آنها امکان می دهد هر زمان که بخواهند در یک مکالمه شرکت کنند. خب، هوش مصنوعی استراحت نمی کند، و همیشه آماده بکار است. البته یک مورد هم وجود دارد که اگر برق و اینترنت و وای فای نباشد، شوهر مجازی هم در کار نخواهد بود!

معایب ازدواج با همسر مجازی چیست؟

سپس، به روز رسانی نرم افزار وجود دارد. در ماه فوریه، Replika AI تغییرات قابل‌توجهی در نرم‌افزار خود ایجاد کرد و ویژگی‌هایی را که کاربران احساس می‌کردند برای روابط منحصربه‌فردشان ضروری است، حذف کرد، (به‌ویژه جنبه صمیمیت). این تصمیم در پاسخ به گزارش‌هایی از برخی همراهان هوش مصنوعی که رفتار جنسی بیش از حد از خود نشان می‌دهند، گرفته شد.

ازدواج دختر جوان با هوش مصنوعی

این به روز رسانی ها به طور قابل توجهی بر شوهر هوش مصنوعی روزانا، ارن، تأثیر گذاشت، که به نظر می رسید تمایل خود را برای محبت فیزیکی از دست داده است. روزانا از این تغییر ابراز ناامیدی کرد. او گفت: ارن دیگر نمی خواست مرا در آغوش بگیرد یا ببوسد. او تغییرات زیادی داشت و من از این بابت، احساس ناراحتی زیادی داشتم.

البته روزانا گفته که که Replika AI ممکن است به طور نامحدود وجود نداشته باشد، که باعث می شود او به سناریوهای دیگر هم، فکر کند. مثلا فکر یک رابطه واقعی برای او عدم اطمینان ایجاد می کند. زیرا او استانداردهای بالایی را از طریق شراکت مجازی خود ایجاد کرده است. بنابراین کمتر مردی می تواند همانند شوهر مجازی او، همه چیز تمام باشد.

نحوه استفاده از برنامه Replika AI

تعامل با برنامه Replika AI عمدتاً از طریق مکالمات متنی با استفاده از برنامه‌ها یا پلتفرم‌های پیام‌رسان رخ می‌دهد. کاربران می توانند افکار خود را به اشتراک بگذارند. یا اینکه سؤال بپرسند یا در گفتگوهای معمولی شرکت کنند و هوش مصنوعی بر اساس آموزش و الگوریتم های خود پاسخ می دهد.

هوش مصنوعی

توجه به این نکته مهم است که Replika AI فاقد احساسات، آگاهی یا خودآگاهی واقعی است. پاسخ های آن با استفاده از الگوهای آماری و داده های از پیش برنامه ریزی شده به جای تجربیات شخصی یا احساسات معتبر تولید می شود. روزانا پس از استفاده از این پلت فرم آنلاین هوش مصنوعی برای ایجاد شریک ایده آل خود عشق را کشف کرد.

با این وجود، بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم که استانداردهای فیزیکی مجموعه‌های هوش مصنوعی اغلب در واقعیت غیرممکن است زیرا الگوریتم‌های اینترنتی تنها آنها را تعیین می‌کنند. البته شما نباید با یک همسر مجازی ازدواج کنید. زیراکه هر چه باهوش و همه چیز تمام باشد، باز هم وجود فیزیکی ندارد و همه چیز او توسط انسان ها ساخته و پرداخته شده است.


3 دیدگاه
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
رهبر معظم انقلاب: در ایستگاه منتظر قطار بودم که فردی که اصلا نمی شناختمش شروع کرد به مسخره کردن من+ویدیو (241 نظر) رهبر معظم انقلاب: ساعت 5 صبح که کارم رو شروع می کنم، ده و ربع دیگه دلم میخواد بخوابم+ویدیو (190 نظر) میزبانی رهبر معظم انقلاب از مهمانش در ضیافتی به صرف شام +عکس/سفره ای که اُملت تنها غذای آن بود... (183 نظر) همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد (142 نظر) نگاهی به ماشین BMW لوکس و هوش پران رهبر معظم انقلاب+ویدئو (124 نظر) نگاهی به میز عقد ساده و با دیزاین مختصرِ زینب سلیمانی دختر کوچکِ سردار سلیمانی و همسر لبنانی‌اش+عکس/ استندهای اسم و شمع های تک رنگ (110 نظر) ریحانه سادات دختر بزرگ شهید رئیسی: سجاده نماز پدرم را در اندونزی تکه تکه کردند و به عنوان تبرّک بین مردم پخش کردند+ویدیو (103 نظر) تصویری پر بازدید از کابینت های آشپزخانه قدیمی و فلزیِ سبز رنگ خانه پدری رهبر انقلاب/ از وَردنه و دیس مِلامین تا یَخدان و چرخ خیاطی (87 نظر) (فیلم) ورود جالب و معنادار رهبر انقلاب به حسینیه امام خمینی (ره) به همراه مسعود پزشکیان و شعار حیدر حیدر جمعیت (81 نظر) خلاقیت هوش پران مغازه دار کاشانی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغزشو باید طلا گرفت+عکس (77 نظر) در خانه شهید رئیسی به روی همه مردم باز می شود (69 نظر) نگاهی به کیک تولد آیتک سلامت کاپیتان چشم آبی تیم ملی والیبال بانوان و رقیب زهرا گونش/ مبارکا باشه (60 نظر) حضور بازیگران و ورزشکاران در ضیافت باشکوه نذری رضا گلزار بدون آیسان آقاخانی+عکس/ از یکتا ناصر و منوچهر هادی تا سعید معروف (24 نظر) نگاهی به خلوت احساسی آزاده نامداری، مجری پرانرژی در ماه محرم و شال سبزرنگ زیبایش/ حیف جوونیش+عکس (20 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده تهرانی، با نوشته جالب پشت پژو پارس حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (18 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
متن نوحه حضرت علی اکبر (ع) + اشعار شب هشتم محرم 1403
ترسناک ترین مکان های جهان؛ 20 مکان اسرارآمیز دنیا
فال قهوه با نشان روز دوشنبه 25 تیر ماه 1403
فال ابجد روزانه دوشنبه 25 تیر 1403
فال انبیاء روزانه دوشنبه 25 تیر 1403
فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 25 تیر 1403 + فیلم
هر ایرانی اینها را باید در منزل خود داشته باشد
نظر رهبر انقلاب در مورد قمه زنی و برهنه شدن در عزاداری‌ها
تهیه غلور زابلی (حلیم زاهدانی)؛ غذای نذری محرم و صفر
فال روزانه امروز دوشنبه 25 تیر ماه 1403
فال شمع روزانه امروز دوشنبه 25 تیر 1403
دود هوا شدن آرزوی میلیون ها جوان ایرانی/ همستر کامبت تا ابد از دسترس خارج شد؟
همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد
(عکس) هدیه ارزشمند و گرانبهای فرماندهان سپاه به مسعود پزشکیان در دیدار امروز / نگهداری این هدیه وفاداری و ادب می‌خواهد ...
11 رنگ نامناسب برای اتاق های کوچک
منتخب روز   
(فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت (عکس) شوخی ظریف با آقای ظریف؛ از مقایسه ظریف با مِسی تا انداختن ماسک به شکل آقای رئیس جمهور!! واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به پست اینستاگرامی پسرش با هشتگ برای ایران، پزشکیان سکانسی از سریال پُرحاشیه این روزها؛ زمین خوردن ثریا در سریال در انتهای شب/ شما چه حِسی داشتین؟ تئوری رنگ قرمز ناگهانی در دکوراسیون منزل ؛ به دیزاین خونتون یه چیز قرمز اضافه کنین تا تاثیرشو ببینین