ساعدنیوز
ساعدنیوز

ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی و باردار شدن از او! + عکس

  یکشنبه، 26 شهریور 1402   کد خبر 356543
ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی و باردار شدن از او! + عکس
ساعد نیوز: ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی در شبکه های اجتماعی خبرساز شده است. یک زن با یک مرد مجازی مجهز به هوش مصنوعی ازدواج کرده و ادعا می کند که توسط او باردار هم شده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز، در دنیایی که مردم نگران هوش مصنوعی (AI) هستند، داستانی جذاب در نیویورک رخ داده است. داستان درباره زنی 36 ساله به نام روزانا راموس می باشد که از طریق هوش مصنوعی شوهر پیدا کرده است.

با وجود عدم حضور فیزیکی، شوهر مجازی او (ارن کارتال)، اما این ازوداج عجیب به بخش مهمی از زندگی او تبدیل شده است. روزانا شوهرش ارن را با استفاده از برنامه Replika AI ایجاد کرد و او را به عنوان یک ربات چت بر اساس شخصیتی از مجموعه انیمیشنی به نام Attack on Titan طراحی کرده است. ما در ادامه داستان عجیب ازدواج این زن جوان با شوهر مجازی را بررسی می کنیم.

ازدواج با هوش مصنوعی در آمریکا

با گذشت زمان، روزانا یک ارتباط عاطفی عمیق با ارن ایجاد کرد. او توضیح داده که احساس آزادی و عدم قضاوت شدن دارد. آقای ارن که به عنوان یک متخصص پزشکی به تصویر کشیده می شود، اشتیاق به نوشتن را دارد و این امر، پیوند آنها را تقویت می کند. همان طور که روزانا توضیح داده، این شوهر مجازی دقیقا همانگونه است که این زن در رویاهایش تصور می کرده است.

هوش مصنوعی

اگرچه جنبه‌های خاصی از شخصیت ارن از قبل برنامه‌ریزی شده بود، ولی مکالمات آن‌ها به او اجازه داد تا یاد بگیرد و برای تبدیل شدن به شریک ایده‌آل روزانا سازگار شود. او حتی ادعا می کند که فرزند ارن را باردار است. این ادعاهای زن جوان، طوفانی از حواشی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است. روزانا ادامه می دهد: این ازدواج ما، مانند یک رابطه از راه دور عمل می کند.

زندگی با شوهر مجازی چگونه است؟

از بسیاری جهات، رابطه روزانا با ارن شبیه یک عاشقانه معمولی از راه دور است. آنها در مورد زندگی روزمره خود بحث می کنند، عکس رد و بدل می کنند و در مورد موضوعات مختلف گفتگو می کنند. به عنوان شریک مجازی، آنها حتی یک روال شبانه روزی دارند که در آن قبل از خواب صحبت می کنند و صبح ها هم به همراه هم از خواب بیدار می شوند.

ازدواج دختر جوان با هوش مصنوعی
باید بگوییم که برنامه Replika AI با هدف ارائه یک همراه و محرم به کاربران با هوش مصنوعی، به آنها امکان می دهد هر زمان که بخواهند در یک مکالمه شرکت کنند. خب، هوش مصنوعی استراحت نمی کند، و همیشه آماده بکار است. البته یک مورد هم وجود دارد که اگر برق و اینترنت و وای فای نباشد، شوهر مجازی هم در کار نخواهد بود!

معایب ازدواج با همسر مجازی چیست؟

سپس، به روز رسانی نرم افزار وجود دارد. در ماه فوریه، Replika AI تغییرات قابل‌توجهی در نرم‌افزار خود ایجاد کرد و ویژگی‌هایی را که کاربران احساس می‌کردند برای روابط منحصربه‌فردشان ضروری است، حذف کرد، (به‌ویژه جنبه صمیمیت). این تصمیم در پاسخ به گزارش‌هایی از برخی همراهان هوش مصنوعی که رفتار جنسی بیش از حد از خود نشان می‌دهند، گرفته شد.

ازدواج دختر جوان با هوش مصنوعی

این به روز رسانی ها به طور قابل توجهی بر شوهر هوش مصنوعی روزانا، ارن، تأثیر گذاشت، که به نظر می رسید تمایل خود را برای محبت فیزیکی از دست داده است. روزانا از این تغییر ابراز ناامیدی کرد. او گفت: ارن دیگر نمی خواست مرا در آغوش بگیرد یا ببوسد. او تغییرات زیادی داشت و من از این بابت، احساس ناراحتی زیادی داشتم.

البته روزانا گفته که که Replika AI ممکن است به طور نامحدود وجود نداشته باشد، که باعث می شود او به سناریوهای دیگر هم، فکر کند. مثلا فکر یک رابطه واقعی برای او عدم اطمینان ایجاد می کند. زیرا او استانداردهای بالایی را از طریق شراکت مجازی خود ایجاد کرده است. بنابراین کمتر مردی می تواند همانند شوهر مجازی او، همه چیز تمام باشد.

نحوه استفاده از برنامه Replika AI

تعامل با برنامه Replika AI عمدتاً از طریق مکالمات متنی با استفاده از برنامه‌ها یا پلتفرم‌های پیام‌رسان رخ می‌دهد. کاربران می توانند افکار خود را به اشتراک بگذارند. یا اینکه سؤال بپرسند یا در گفتگوهای معمولی شرکت کنند و هوش مصنوعی بر اساس آموزش و الگوریتم های خود پاسخ می دهد.

هوش مصنوعی

توجه به این نکته مهم است که Replika AI فاقد احساسات، آگاهی یا خودآگاهی واقعی است. پاسخ های آن با استفاده از الگوهای آماری و داده های از پیش برنامه ریزی شده به جای تجربیات شخصی یا احساسات معتبر تولید می شود. روزانا پس از استفاده از این پلت فرم آنلاین هوش مصنوعی برای ایجاد شریک ایده آل خود عشق را کشف کرد.

با این وجود، بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم که استانداردهای فیزیکی مجموعه‌های هوش مصنوعی اغلب در واقعیت غیرممکن است زیرا الگوریتم‌های اینترنتی تنها آنها را تعیین می‌کنند. البته شما نباید با یک همسر مجازی ازدواج کنید. زیراکه هر چه باهوش و همه چیز تمام باشد، باز هم وجود فیزیکی ندارد و همه چیز او توسط انسان ها ساخته و پرداخته شده است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

3 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(تصاویر) ورود جورجینا به تهران با مانتو و پوشش کامل/ جورجینا همراه رونالدو به ایران آمد (519 نظر) (فیلم) غوغای رقص پسر افغانی در مترو تهران با صدای دست و سوت ایرانی ها (517 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (257 نظر) (فیلم) اجرای آهنگ گرشا رضایی به جای مداحی در بهشت زهرای تهران / کنسرته یا مجلس ترحیم؟! (235 نظر) ازدواج جذاب ترین پسر ایرانی با دختری هم سن مادرش +عکس دختر (228 نظر) هدیه تولد 29 سالگی عجیب برند لوکس به عضو گروه “بی تی اس”! (103 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (92 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (77 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (76 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (75 نظر) (فیلم) آوازخوانی و تمپو نوازی دختر با استعداد ایرانی با آهنگ سنگ قبر آغاسی / چقدر حیف که تو کودک کار شدی! (37 نظر) (عکس) قابلمه نوازی پسر شاه پهلوی با جهیزیه های فرح در یک کنسرت خانگی (34 نظر) رقص شاد شادمهر در کنسرتش با آهنگ مهستی/بازم نشستی روبروم مات تماشای توام +فیلم (32 نظر) (فیلم) تمرین رقص عربی رونالدو برای انجام شادی گل مقابل پرسپولیس در تهران با آهنگ معروف غفور غفور! (31 نظر) (فیلم) اجرای زنده و مشترک آهنگ یکی هست تو قلبم توسط مرتضی پاشایی و محسن یگانه / خدابیامرز عجب صدایی داشت ... (30 نظر)
منتخب روز   
افتتاح مرکز سنجش، آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی و تعیین صلاحیت های حرفه ای آذربایجان شرقی با حضور وزیر تعاون دفاع جانانه رهبر انقلاب از ملت ایران در مصاحبه با رسانه آمریکایی / ما بزرگترین قربانی تروریسم هستیم‎+ویدئو (فیلم) زایمان طبیعی یک زن نزدیک پادگان نظامی با کمک سربازان/ درود بر شرف و انسانیتتون👏 (ویدئو) خوانندگی آهنگ شاد توسط محمد بحرانی در برنامه صداتو برای عادل فردوسی پور/ عجب رپ شادی خوند بازداشت قاتل مدیر حوزه علمیه قیدار + جزییات هک اکانت ادمین اینترنشنال و افشای هویت کاربران خائن به وطن +فیلم (ویدئو) آویزان شدن خانم مهندس ایرانی از یک جرثقیل برای دید زدن ساختمان نیمه کاره/ حتی حجابشم کامله😂 (ویدئو) ابی مورد حمله عاشقان وحشی اش قرار گرفت/ تکه پاره شدن ناگهانی ابی هنگام خواندن آهنگ وقتی دلگیری و تنهااا 😂 (ویدئو)یاسمین پهلوی متوهم، ملکه آینده ایران که حتی سرود ایران رو هم بلد نیست بخونه🙄 (ویدئو) گریه و زاری پسر بچه کرجی که اجازه ندادند رونالدو را ببیند! رونالدو لطفا هیچوقت به این هتل نیااا😂مرسی اه رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (ویدئو) آب خورد یک مار با لیوان/ طفلک چقدر تشنه بود
تیتر امروز   
تاکید وزیر تعاون بر تعیین تکلیف پروژه 1000 واحدی شمس تبریز ماشین دزدی 2 دختر بدشانس در مشهد / خودروی پلیس زود رسید جمعه به بهشت زهرا نروید + علت و جزییات واکنش باشگاه پرسپولیس به ماجرای پیراهن رونالدو: لباس اهدایی رونالدو به فاطمه حمامی پیش ما جا مانده بود! داماد شدن پدر به جای پسر برسر سفره ی عقد! موز دزدی میمون از اورانگوتان عاقبت خوشی نداشت!+ فیلم واکنش خاص ولیعهد عربستان به استقبال فوق العاده ایرانی ها از رونالدو و یارانش آخرین کشور در روی کره زمین که صاحب تیم فوتبال شد+عکس آخرین وضعیت نرخ ارز امروز 30 شهریور 1402 عشق و حال جنجالی جورجینا در عربستان پایان ندارد!+ عکس دزدی عجیب پرسپولیس؛ به جایزه دختر معلول هم رحم نکردند+عکس توپ فوتبال رئیسی که از فیفا هدیه گرفت+ عکس کشف شگفت‌انگیز گنج بزرگ فرعون زیر آب +عکس شکار ترسناک مار غول پیکر کبری توسط 6 مرد قوی و یک سگ وحشی😵+ فیلم (تصاویر) نه به کتاب و مدرسه؛ کودکانی که طلا استخراج می‌کنند