ساعدنیوز
ساعدنیوز

بعد از ظهر امروز سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود

  یکشنبه، 09 بهمن 1401   کد خبر 240117
بعد از ظهر امروز سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود
ساعد نیوز: بعد از ظهر امروز با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب در برخی مناطق کشور بارش ها شروع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز در برخی از مناطق کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش باران گاهی رعد و برق وزش باد شدید موقت و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش پراکنده رخ می دهد. بعد از ظهر امروز با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب در برخی مناطق غرب و شمال غرب کشور به ویژه نوار مرزی این مناطق بارش شروع خواهد شد.

فردا در برخی مناطق شمال غرب، غرب استان های واقع در دامنه های البرز مرکزی و غربی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش باران در مناطق سردسیر و ارتفاعات برف و وزش باد رخ می دهد.

دوشنبه در غرب و دامنه ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و برخی مناطق واقع در جنوب غرب شمال غرب، دامنه ها و ارتفاعات البرز مرکزی و غربی و بخش هایی از مرکز و شمال شرق کشور بارش برف و باران در مناطق گرمسیر گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق به ویژه مناطق کوهستانی کولاک برف پیش بینی می شود.

دوشنبه بارش در دامنه ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی شدت بیشتری دارد سه شنبه با تشدید فعالیت سامانه بارشی علاوه بر مناطق ذکر شده برای روز دوشنبه در سواحل دریای خزر نیز بارش رخ می دهد.

سه شنبه بارش در غرب مناطق جنوبی استان های واقع در شمال غرب کشور دامنه ها و ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود. گفتنی است بارش برف در امتداد رشته کوه های زاگرس و البرز مرکزی و غربی نیمه سنگین تا نگین است.

چهارشنبه در جنوب غرب و برخی مناطق غرب شمال شرق دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شرقی بخش هایی از مرکز و استان های بوشهر و نیمه شمال و غربی فارس بارش پیش بینی می شود.

در این روز بارش در دامنه ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود. دوشنبه در مناطقی از جنوب غرب شمال فارس و جنوب یزد سه شنبه در برخی مناطق جنوب غرب غرب و بخش هایی از مرکز و چهارشنبه در برخی مناطق جنوب غرب مرکز جنوب شرق شرق و شمال شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ می دهد.

امروز و فردا در غرب شرق و جنوب شرق کشور افزایش نسبی دما رخ می دهد و سه شنبه و چهارشنبه دما در غرب کشور کاهش می یابد. امروز، خلیج فارس و دریای عمان یکشنبه شرق خلیج فارس و دریای عمان دوشنبه و سه شنبه شمال خلیج فارس و چهارشنبه خلیج فارس مواج است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
حمله چند دختر بی‌حجاب به خانم محجبه در قم + فیلم (6 نظر) آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم (5 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (2 نظر) پرورش مار در روستایی خطرناک معروف به روستای مار کبرا+ تصاویر (2 نظر) فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 7 فروردین 1402/ توصیه های امروز حافظ به شما (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) استایل ژولی پولی و میکاپ بهاری مونا کرمی دل همه رو برد! (1 نظر) پوشش متفاوت دختران دهه نودی در موزیک ویدئوی جدید علی زندوکیلی‎‎ (1 نظر) فشن استایل دمت اوزدمیر با شلوار دمپاگشاد پلنگی و بوستیر خیلی خاصش (1 نظر) ویدیوی تاثیر گذار از لحظه نجات معدنچیان از معدن درحال ریزش (1 نظر) یوز پلنگ تلف شده 3 قلو باردار بود (1 نظر) توئیت جالب پزشک معروف درباره موی سینه آقایان (1 نظر) اختلاس میلیاردی کارمند یک بانک دولتی (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) همخوابی پسر 15 ساله با دختر 17 ساله مشهدی تحت تاثیر فیلم های مستهجن (1 نظر)
تیتر امروز   
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/