ساعدنیوز
ساعدنیوز

چاق ترین پسر 16 ماهه ای که مجبور است لباس های پدرش را بپوشد+ تصاویر

  شنبه، 05 فروردین 1402   زمان مطالعه 1 دقیقه
چاق ترین پسر 16 ماهه ای که مجبور است لباس های پدرش را بپوشد+ تصاویر
ساعدنیوز: یک کودک 16 ماهه اندونزیایی به چنان رشدی رسیده است که فقط لباس‌های پدرش را می‌توان به او پوشاند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از رکنا، یک کودک 16 ماهه اندونزیایی به دلیل اضافه‌وزن مفرط به چنان رشدی رسیده است که فقط لباس‌های پدرش را می‌توان به او پوشاند. به نقل از رسانه‌های عربی، محمد کنزی در حال حاضر 27 کیلوگرم وزن دارد و پوشک XXXL برای او استفاده می‌کنند. اخیراً تصاویری از او در خانه‌اش در منطقه ریگنسی اندونزی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

به گفته کارشناسان، وزن این کودک چندماهه معادل یک کودک هشت‌ساله است، زیرا کودک 16 ماهه حداکثر باید 10 کیلوگرم وزن داشته باشد و این کودک 17 کیلوگرم نسبت به هم‌سن و سال‌های خود اضافه‌وزن دارد.

مادر کنزی در این باره گفت: او بسیار بزرگ و سنگین شده است به طوری که روروک خانواده قادر به حمل او نیست، از این رو او نمی‌تواند بدون کمک اطرافیان و البته به دلیل سن کم روی پای خود بایستد.

به گفته مادرش، به دلیل رشد زیاد فرزندش، گاهی مجبور است لباس‌های پدر 41ساله او را تنش کند.

چاق ترین پسر 16 ماهه ای که مجبور است لباس های پدرش را بپوشد

چاق ترین پسر 16 ماهه ای که مجبور است لباس های پدرش را بپوشد

چاق ترین پسر 16 ماهه ای که مجبور است لباس های پدرش را بپوشد

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (263 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (73 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (59 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (25 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (18 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (7 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر)