ساعدنیوز
ساعدنیوز

چرا مردان دنبال شوگر مامی هستند؟

  چهارشنبه، 08 اردیبهشت 1400   زمان مطالعه 5 دقیقه
چرا مردان دنبال شوگر مامی هستند؟
شوگر مامی پدیده‌ای است که کسی به رابطه ای وارد می‌شود و باید در ازای پول و کادوهای گران قیمت روح، عواطف و احساسات انسانی خود را برای طرف مقابل گرو بگذارد. در ادامه علت تمایل مردان برای ارتباط با شوگر مامی ها را بررسی خواهیم کرد.

شوگرمامی (sugar mummy) زن مسنی است که پول، خدمات یا هدایای زیادی را در ازای دوستی یا صمیمیت، به مردان جوان می دهد. آنها کاملا شبیه شوگر ددی ها هستند و فقط جنسیت شان فرق می کند. همیشه آنها رابطه را شروع می کنند و تمایل دارند از پول خود برای معاشقه با یک یا چند مرد جوان استفاده کنند.

شوگر ددی و شوگر مامی، پدیده ای نام آشنا در دنیای امروز که تا دیروز رنگ شوخی داشت و به خیال خود ترفندی بود برای ثروتمند شدن پسر و دختران جوان، حال در دنیای مُد و ثروت گرایی امروز پا به منصه ظهور گذاشته است.

دیر می توان اینگونه روابط را تشخیص داد؛ اختلاف سنی های زیاد اما گمراه کننده ای که از شکاکیت ذهن بیننده می کاهد، روابطی که شاید در نگاه اول مادر و پسری یا پدر و دختری جلوه کند و از شکاک بودن طرف مقابل بکاهد.

در دنیای مُد و مُدگرایی و پول گرایی امروز آن هم در شرایط بد اقتصادی کشور که سخت می توان به ثروت رسید و موقعیتی آنچنانی را در چشم برهم زدنی به دست آورد، انسان ها را به سمت چنین رابطه هایی سوق داده است؛ انسان هایی که حاضرند در مقابل پول و کادوهای آنچنانی روح و عواطف انسانی خود را نادیده بگیرند و به سوداگران احساسات انسانی این اجازه را بدهند که با هر قیمتی روح و عواطف و احساسات آن ها را به تاراج ببرند.

شوگر ددی و شوگر مامی پدیده ای که رنگ بدبستون های مادی و روحی را دارد و کسی که به این رابطه وارد می شود باید در ازای پول و کادوهای گران قیمت روح، عواطف و احساسات انسانی خود را برای طرف مقابل گرو بگذارد.

نمی توان گفت اینگونه روابط همیشه پنهانی و به دور از چشم اطرافیان و جامعه به وقوع می پیوندد، گاه خانواده ها در ازای چیزی که نمی توانند به فرزندانشان بدهند آن ها را برای ورود به چنین رابطه هایی اما خطرناک تشویق می کنند.

مزایای ارتباط عاشقانه با شوگر مامی

قدرت درک بالاتر

دخترهای جوان به سختی می پذیرند که از آزادی خود رها شده و در قید و بند زندگی زناشویی محدود شوند، دخترهایی که تا دیروز می توانستند با دوستان خود به تفریح بپردازند بعد از ازدواج روابط دوستی بسیار محدودی پیدا خواهند کرد.

اما در رابطه با شوگر مامی زمان زیادی از ازدواج او گذشته و حالا برای مرد محدودیت کمتری در ارتباط وجود دارد. تعهد در رابطه معنای متفاوتی پیدا کرده و شکل رابطه می تواند همراه با درک متقابل بیشتری باشد.

بلوغ احساسی بیشتر

وقتی با شوگر مامی ارتباط عاطفی برقرار می کنید، او شما را در موقعیت های مختلف بهتر درک خواهد کرد. او شما را بخاطر فراموش کردن سالروز آشنایی، تولدش سرزنش نخواهد کرد و می داند که یک مرد احتیاج به زمان هایی برای تنهایی خودش دارد.

زن ها وقتی به سن بالاتری می رسند بلوغ احساسی بالاتری پیدا خواهند کرد و می دانند که دقیقا دنبال چه چیزی هستند، مشکلات روابط عاطفی کمتری خواهند داشت و راه حل مشکلات را بهتر درک خواهند کرد. معشوقه سن بالاتر بهتر می داند که شما از عشق چه چیزی می خواهید و بهتر ارتباط برقرار خواهد کرد.

شوگر مامی

حمایت و پشتیبانی در شرایط مختلف

امروزه پیدا کردن شغل و کسب درآمد با حضور دختران در زمینه های شغلی برای پسران سخت تر شده است و در شرایط برابر دخترها شانس بیشتری برای کسب موقعیت های شغلی را دارند، با این شرایط اگر معشوقه که از لحاظ شغلی در مرتبه بالایی قرار داشته باشد می تواند حمایت گر مرد جوان و حتی می تواند ایده های بیزنسی و کسب و کار را بیاموزد.

تجربه های زندگی بیشتر

شما با همه دختران جوان نمی توانید گفتگوهای صادقانه و عالی داشته باشید؟ در واقع تعداد بسیار کمی هستند. داشتن معشوقه سن بالاتر می تواند همه چیز را تغییر دهد. تعامل با زنی که تجربیات زندگی بیشتری دارد برای مرد جوان آموزنده خواهد بود. همچنین می توانید بروی ثروت معشوقه سن بالاتر خود حساب باز کنید و به جاهای خوب بروید و از غذاخوردن در رستوران های با کیفیت لذت ببرید.

مزایای مالی شوگر مامی برای مرد جوان

در اختیار داشتن سرمایه مالی بیشتر یکی از مهم ترین انگیزه ها برای ایجاد رابطه عاشقانه با معشوقه سن بالاتر یا همان شوگر مامی خواهد بود. هدیه های گران قیمتی که دریافت خواهید کرد، تا انگیزه ایجاد کسب و کار مشترک با سرمایه او می تواند عالی باشد.

امکان استفاده از خودرو و منزل اجاره ای وی امتیاز چنین رابطه ای خواهد بود. چنین رابطه هایی اغلب به صورت مخفیانه خواهد بود زیرا خانواده ها به چنین رابطه هایی علاقه مند نخواهند بود و در عرف جامعه جالب نیست.

روی روشن این رابطه زمانی هست که شما برای خرید وسایل کوچک خود مشکل مالی نخواهید داشت، ساعت مورد علاقه و آخرین لباس های مد روز را براحتی بدست خواهید آورد.

هیجان رابطه عاشقانه با شوگر مامی

چنین رابطه ی عاشقانه ای مانند خوردن میوه ممنوعه است. مرد جوانی که بخواهد با زن سن بالاتر ارتباط برقرار کند و مخفی بودن چنین رابطه ای در روابط اجتماعی افراد این موضوع هیجان بیشتری پیدا خواهد کرد.

معایب رابطه با شوگرمامی

رابطه داشتن با یک شوگر مامی می تواند معایب زیادی برای مردهای جوان داشته باشد.

کنترل زندگی آنها تماما در دستان مامی ها خواهد بود. آنها به هیچ عنوان نمی پسندند شخص دیگری مانند آنها در زندگی شوگربیبی حضوری داشته باشد.

از طرفی مدیریت مالی زندگی بیبی ها در دستان شوگرمامای خواهد بود و همین کار را سخت تر می کند.

چرا شوگر مامی دنبال شوگر بیبی است؟

حالا سوال اصلی این است که اصلا چرا شوگر مامی دنبال شوگر بیبی می رود؟

چرا او برای پسرهای جوان تر هزینه می کند و آنها را در کنار خود نگه می دارد؟

شوگر مامی

جواب به این سوال ساده است و به نوعی تکلیف پرسش شوگر مامی کیست را هم مشخص می کند.

این دلایل می توانند بسیار شخصی باشند اما ما به عموم آنها اشاره می کنیم:

  • این زن ها دیگر برای مردها جذابت ندارند
  • مشغله زیادی دارند و خیلی به مسائل عاطفی نمی رسند
  • دوست دارند با مردهای جوان تر در رابطه باشند
  • پول خرج کردن برای مردها را دوست دارند
  • دوست دارند با بیش از یک مرد در رابطه باشند
  • برای آنها شوگر بیبی راهی برای فرار از تنهایی درون است
  • می خواهند کمبودهای دوران جوانی خود را جبران کنند
  • دنبال انتقام گرفتن از همسر یا اطرافیان خود هستند!

به طور کلی این موارد بسیار زیاد هستند و هر مامی دلایل خود را دارد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

1 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(ویدئو) دانش آموز پسر ایرانی که در اولین روز مدرسه از آقای گزارشگر پس گردنی خورد😐😂/ عاقبت پررو بودن همینه (578 نظر) (فیلم) خودروی BMW لوکس و سوپرلاکچری لو رفته رهبری (342 نظر) آبروریزی ابی وسط کنسرت زنده و خوانندگی به حالت درازکِش +فیلم (222 نظر) رقص حرفه‌ای دانش آموز پسر در مقابل چشمان باحال ترین معلم دنیا / این کمره یا فنره؟ (161 نظر) رقص قر و قاطی دانش آموزان پسر برای شاد کردن دل خانوم معلم/ بیچاره معلمی که قراره یک سال به اینا درس بده😂 (144 نظر) استوری جدید محمد صادقی از بند رخت خونه دلبازِ مادربزرگش فضای مجازی رو ترکوند! (129 نظر) آمریکا قیمتی برای احیای برجام تعیین کرده است که ایران توان پرداخت آن را ندارد (123 نظر) بنر جالب شهرداری برای دانش‌آموزان در سطح شهر/ بهتر از این نمیشه به دانش آموز انگیز داد (108 نظر) توبیخ رئیس دانشگاه شریف توسط معاون اول رئیس جمهور در پی اخراج پروفسور مسعود نیلی (99 نظر) استقبال از رونالدو بالاخره کار دست دختر درویش داد/ همکاری با پرسپولیس برای همیشه تمام شد! (96 نظر) (ویدئو) رقص شمالی هادی چوپان با صدای تنبک/ چه میکنه قهرمان جهان😁 (96 نظر) غوغای رقص شمالی دسته جمعی با آهنگ شاد+فیلم (90 نظر) فیلم کودکی تا بزرگسالی تتلو ! /چه بچه ساده ای بود و چه هیولایی شد ! (77 نظر) غوغای رقص شاد آقای بلال فروش سر خیابون با آهنگ تو چشمام نگاه کن و دستتو بذار تو دستم/ به به این بلال خوردن داره😍 (68 نظر) رقص خفن هادی چوپان با آهنگ شاد بندری +فیلم/ بهش میخوره رقاص باشه نه بدنساز! (58 نظر)
منتخب روز   
فیلم رقص دلبرانه عروس و داماد عراقی که تبدیل به بزرگترین غم عالم شد/زبانه کشیدن آرزوها در شعله های آتش... (ویدئو) جمیله علم الهدی: من بانوی اول نیستم... ( ویدیو) رکورد عبور یک خلبان از داخل تونل با هواپیما (فیلم) حمله هولناک پدر یک دانش آموز با قمه به معلم پسرش و ایجاد رعب و وحشت شدید در مدرسه ! 😳 (ویدئو) این روحانی سرشناس، سر شوخی را با اجنه باز کرد! (عکس) تیپ برازنده شاه پهلوی با دمپایی پلاستیکی وقتی فرح میفرستتش که آشغالا رو بزاره دم در😂 شاه مملکت سر کوچه رویت شد پخش آهنگ دافی در مدرسه دخترانه و تشویق کودکان توسط کادر مدرسه به مصرف مواد مخدر و فاحشه‌گری +فیلم غوغای رقص شاد آقای بلال فروش سر خیابون با آهنگ تو چشمام نگاه کن و دستتو بذار تو دستم/ به به این بلال خوردن داره😍 خراشیدن تابلوی خیابان استاد شجریان توسط افراد ناشناس +عکس (ویدئو) حضور اتفاقی رونالدو، ابی و اندی در هتل معروف تهران/ یک معجزه اتفاق افتاد😂 (فیلم) سنگ تمام رقص عربی آقای خوشتیپ با پیژامه/ فقط حرکت پاباز آخرش 😂 خواستگاری حامد آهنگی از نعیمه نظام دوست، تو باید عروس ننم بشی +فیلم
تیتر امروز   
هشدار روزنامه جمهوری اسلامی : طالبان می‌گوید دو روزه اصفهان را فتح می‌کنیم / علی‌رغم امتیازات بیجایی که از ما گرفته‌اند، طلبکار هستند! پسر 15 ساله عامل قتل فجیع در تبریز عملیات انتحاری نزدیک وزارت کشور ترکیه در آنکارا حمله بی‌سابقه و شدید پناهیان به دولت رئیسی؛ با بی‌عرضگی مسئولین مواجه هستیم، چرا باید یک بی‌عرضه مسئول شود؟ انتقاد روزنامه اصولگرا از بانوی دوم!! / لفظ بانوی اول ربطی به آداب سیاسی ایران ندارد واکنش معصومه ابتکار به سخنان همسر رئیسی: نسل جوان این اظهارات را برنمی‌تابد لهجه ترکی، گیلکی، قمی و افغانی الناز شاکردوست در فیلم هایش / خانم همه فن حریف سینما! پرونده بازیگری ترانه علیدوستی در ایران بسته شد؟ حذف مهران مدیری، رامبد جوان و احسان علیخانی از آثار تلویزیونی! / چرا نادیده گرفته شدند؟ انصراف دختر دونده ایرانی از حضور در مسابقات هانگژو / علت چه بود؟ با بی‌عرضگی مسئولین و انواع ناتوانی‌ها مواجه هستیم / چرا باید یک بی‌عرضه مسئول شود؟ حواشی داغ خبری امروز یکشنبه 9 مهر ماه 1402 ترمیم دستمزد کارگران منتفی شد؟ معاون وزیر کار: دستمزد سالی یکبار افزایش می‌یابد معاون امور ویژه دفتر رهبری سخنان منتسب به وی در خصوص رئیسی و ماجرای بانوی اول را تکذیب کرد کشف صندل های 6000 ساله اروپایی از داخل غار؛ قدیمی ترین کفش هایی که خارجی ها به پا کردند+تصاویر