ساعدنیوز
ساعدنیوز

چگونه کسی را که دوست داریم دلتنگ خود کنیم؟

  پنجشنبه، 17 تیر 1400   زمان مطالعه 5 دقیقه
چگونه کسی را که دوست داریم دلتنگ خود کنیم؟
وقتی صحبت از یک رابطه عاشقانه در میان باشد، دلتنگ شدن برای یکدیگر یکی از رموز پایداری رابطه است. دلتنگی و اشتیاقی که برای دیدن معشوق در دل احساس می‌کنید، باعث می‌شود که عشقتان نسبت به او بیشتر از قبل شود.

چگونه کسی را که دوست داریم دلتنگ خود کنیم؟

طبعاً همه ما دوست داریم بیشتر وقتمان را در کنار افرادی باشیم که عاشقشان هستیم و در کنارشان احساس خوشحالی و خوشبختی می کنیم. هرچه بیشتر با عزیزانمان معاشرت کنیم، بیشتر به بودن در کنارشان وابسته می شویم و به نوعی به این همراهی اعتیاد پیدا می کنیم. به همین دلیل وقتی از هم دور می شویم، بدنمان در آتش اشتیاق وصال دوباره می سوزد و به شدت مشتاق می شویم که دوباره لذت در کنار هم بودن را تجربه کنیم. اگر به دنبال راهی برای این هستید که طرف مقابل تان را دلتنگ تان کنید، نشانه این است که دوست دارید او را بار دیگر به زندگی تان راه دهید. اما قبل از هر کاری به این سوالات پاسخ دهید: دلیل جدایی شما چه بود؟ آیا رابطه تان قبل از جدایی خوب پیش می رفت؟ آیا در رابطه ای سالم بوده اید یا سمی؟ پس از پاسخ به این سوالات، اگر فکر می کنید که طرف مقابل تان ارزشش را دارد، برای دلتنگ ساختن و به تبع بازگشت او تلاش کنید.

تصویر

عکس هایی از خودتان در حال خوشگذرانی بگذارید

اگر پس از جدایی از عشق زندگی تان اینطور نشان دهید که ناراحت و افسرده هستید، او هیچ توجهی به شما نخواهد کرد. اما برعکس، اگر سعی کنید که خوشحال باشید، حسادت او را بر انگیخته اید. بنابراین در شبکه های اجتماعی عکس هایی از خود را که در حال خوشگذارنی هستید منتشر کنید. حتی اگر در حال خوشگذرانی نبودید، از دوستان تان بخواهید که با شما یک عکس دسته جمعی بگیرند و آن را در صفحه تان آپلود کنید. مطمئنا طرف مقابل تان از این که در این شرایط در کنار شما نیست، ناراحت شده و عکس العمل نشان خواهد داد.

پست هایی از خاطرات مشترکتان بگذارید

اگر با گذاشتن عکس های مشترک تان در شبکه های اجتماعی مشکلی ندارید، می توانید عکس های مشترکی از خاطرات خوش تان را منتشر کنید. با این کار به او نشان می دهید که هنوز هم به روزهای با هم بودن فکر می کنید. این کار نه تنها دیگران، بلکه عشق زندگی تان را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. علاوه بر آن، اگر او به فکر بازگشت بود اما جرات اش را نداشت، با این کار شما جسارت لازم را پیدا خواهد کرد.

برای او آرزوی خوشبختی کنید

زمانی که ما عشق از دست رفته مان را می بینیم یا با او بعد مدت ها ارتباط برقرار می کنیم، معمولا ناراحت و افسرده می شویم. اما شما باید این احساس را در خود سرکوب کنید. اگر به هر دلیل با او برخورد کردید، سعی کنید که خودتان را خوب نشان دهید. به جای گله کردن، برای او آرزوی بهترین ها را داشته باشید. این رفتار بالغانه برای طرف مقابل تان تلنگری خواهد بود که بداند چه کسی را از دست داده است. اگر این برخورد، آخرین برخوردی باشد که او با شما داشته، رفتار مثبت شما تا همیشه ذهن اش را درگیر خواهد کرد.

به زندگی نرمال خود بازگردید

همیشه لازم نیست که برای دلتنگ کردن دیگران به سمت شان بروید، گاهی تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید این است که زندگی عادی خودتان را داشته باشید. بگذارید که او ببینید شما بدون او هم می توانید زندگی کنید. همین برای او کافی ست تا بخواهد که در قسمتی از زندگی مستقل شما شریک باشد. اگر او از بیرون ببیند که شما زندگی نرمال و برنامه های همیشگی خودتان را دارید، مطمئنا می خواهد که از زاویه دید نزدیک تری با شما در ارتباط باشد.

به خودتان بیشتر برسید

اگر شما بیش از زمانی که طرف مقابل تان در زندگی تان بوده به خودتان برسید، شک نکنید که دل او برایتان تنگ خواهد شد. یک واقعیت وجود دارد و آن این که اگر شما برای خودتان ارزش قائل شوید، دیگران هم برایتان ارزش قائل خواهند شد. بنابراین هر چه بیشتر برای خودتان وقت بگذارید، طرف مقابل تان را بیشتر برای نزدیک شدن به خودتان تحریک کرده اید. لباس هایی را بپوشید که او دوست دارد، موهایتان را مدل مورد علاقه او درست کنید و... مطمئنا او برای این که به شما بگوید چقدر زیباتر از قبل شده اید، به سمت تان خواهد آمد.

تصویر

فاصله تان را حفظ کنید

فاصله آدمها را دلتنگ می کند. اگر شما سعی کنید که مدام به سمت اش بروید و با او صحبت کنید، در واقع او را از خود رانده اید. یادتان باشد، اگر می خواهید که دل طرف مقابل تان برای شما تنگ شود، باید فاصله تان را با او حفظ کنید. در واقع هر چه بیشتر در دسترس باشید، احتمال دلتنگ کردن او را کاهش داده اید. آیا او می تواند دلش برای کسی که ترکش نمی کند، تنگ شود؟!

دلتنگی تان را پنهان کنید

اگر طرف مقابل تان به سمت تان بازگشت و احساس پشیمانی کرد، حتی اگر می خواهید که به او فرصت دوباره ای دهید، کمی صبر کنید. انعطاف پذیری در این شرایط کار عاقلانه ای نیست. طوری برخورد کنید که او فکر نکند برای شما همان آدم سابق است. به او نگویید که چقدر دلتان برایش تنگ شده و چقدر برای بازگشت اش روزشماری می کردید. در ابتدا کمی خشک و سرد با او برخورد کنید و از زندگی تان جزییات زیادی بروز ندهید، بگذارید که او خودش برای دریافت اطلاعات بیشتر و به دست آوردن دل شما تلاش کند.

برای خودتان زمان بگذارید

به زندگی تان فکر کنید. شما چه کسی بوده اید؟ چه کسی دوست دارید باشید؟ سعی کنید که برای خودتان وقت بیشتری بگذارید و تبدیل به انسان بهتری شوید. شما باید الگوی دیگران باشید، فردی که به تنهایی هم موفق است. اعتماد به نفس بالا می تواند یکی از مهمترین محرک ها برای بازگشت طرف مقابل تان باشد، پس خودتان را دست کم نگیرید.

تصویر

از موفقیت هایتان حرف بزنید

همه ما جذب آدمهای موفق می شویم. اگر طرف مقابل تان ببیند که شما در غیاب او به موفقیت های زیادی دست یافته اید، مطمئنا به سمت تان جذب می شود. بنابراین سعی کنید که در هر شرایطی بهترین باشید تا نه تنها اطرافیان تان، بلکه عزیزترین فرد زندگی تان هم از کنار شما بودن به خود افتخار کند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

43 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
بازدیدکننده
2 سال پیش

عالی ‌
فاطمه
2 سال پیش

در پاسخ به: عالی بود
اره تفکرتون عالیه ولی خیلی از مردها هم احساس ندارند
بازدیدکننده
2 سال پیش

اوکی
شیرین
2 سال پیش

دروغ آخر ندارد همیشه باید صادقانه زیست این خداست که سرنوشت ما را رقم می‌زند
لیلی
2 سال پیش

موافقم صد درصد
مستی
2 سال پیش

من تاحالا نبودم تو اینجور رابطه ها 🤦😐
بازدیدکننده
2 سال پیش

خوب مه قرار بود مهربانی و صداقت نباشه اگر دوست داری نتیجه بگیری باید همین کارها رو کنی
Parsa
2 سال پیش

بنظر من تو رابطه دو طرفه که از رو عشق و علاقس نباید اینکارا رو کرد میشه جوری دیگه باعث دلتنگیش بشی مثلا با مهربونی و صداقت میشه کاری کرد که بیشتر دلش تنگ بشه ...
آرزو
2 سال پیش

جالب بود 👌🏻
سید
2 سال پیش

اگه بذارین به حال خودشون دیگه واویلا میشه عاشورای دوم تکرار میشه
کعب
2 سال پیش

لعضی فرهنگها اگه بازنت خوب باشی بت میگنه یا سحر درست کرده یا ازش مترسی واقع این متن را خاندم واقعا باید به او واسته باشی
ناشناس
2 سال پیش

من که هرچی طرفم به عمدفاصله بگیره بیشترازش متنفر میشم مگه دگرآزاری داره اونم برا محبوبش!!!اگرم غیرعمدباشه که نشونه بی توجهیشه این تا اخرم تعطیله درست بشو نیست پس درهر دوصورت باید ازین رابطه مسموم دوری کرد
بازدیدکننده
2 سال پیش

اوناروبذارید به حاله خودشون باشید اینجوری بهتره
سحر
2 سال پیش

عالی وقتی ببینه که ما به اون توجه نمی کنیم و در حال خوشگذرانی هستیم خودش بکار هایش فکر میکند
بازدیدکننده
2 سال پیش

😐💔
مهدی
2 سال پیش

بعد از سال پیام دادم اخلاق گندش عوض نشده بود بلاک کرد دوباره از بلاکی دراورد منم بهش گفتم برا همیشه بای موفق باشی و بخواستت برسی
بازدیدکننده
2 سال پیش

ساده تر و بی ریاتر هستن بیشتر اذیت میکنه شاید باعث خودکشی و منزوی و ناراحتی گوشه گیری بیشتر کشی بشه. آخه وقتی کسی کسیو قلبا دوس داره میتونه ازش یه gapو فاصله کوتاه بگیره یا به کارای دیگه م مشغول بشه. ولی نه اینکه از قصد فشار عصبی و احساس بیچارگی و تنهایی واسه طرف مقابل خودش بیاره. اینکارو فقط کسی میکنه تظاهر و ریا رو که تازه از طرفش، بدش بیاد یا فقط، بخواد بهش پز بده و بگه غیر قابل دسترسی 👉آدم یکمم فکر کنه بد نیس
بازدیدکننده
2 سال پیش

انسانم آرزوست
بازدیدکننده
2 سال پیش

عالی بود
زینب
2 سال پیش

👌🏻👌🏻
مریم
2 سال پیش

عالیه
بازدیدکننده
2 سال پیش

یک راه کار هم برای رابطه عروس ومادر شوهر بگذارید اگه رابطشون بهم خورد چطوری درست کنن
بازدیدکننده
2 سال پیش

دقیقاً همینطوره
تا
2 سال پیش

عالیه خیلی مهمه
مینو
2 سال پیش

خیلی مفید بود
زری
2 سال پیش

عالی بود
Azemh
2 سال پیش

خیلی ها این طوری هستند هم زن ها هم مردا.
بازدیدکننده
2 سال پیش

بسیار عالی ومفید
فاطمه
2 سال پیش

در پاسخ به: 😐😐
چت شده
بازدیدکننده
2 سال پیش

منم امتحان کردم، جواب میده. مخصوصاً وقتی ببینه بدون اون خوشی و داری زندگی خودتو پیش میبری.
بازدیدکننده
2 سال پیش

عااالی بود
بازدیدکننده
2 سال پیش

عالی بود :)💕
بازدیدکننده
2 سال پیش

عالی😍
Ŝ
2 سال پیش

بد نی
ناشناس
2 سال پیش

بازدیدکننده
2 سال پیش

عالیه
آرمیتا
2 سال پیش

عالی بود👌
بازدیدکننده
2 سال پیش

حجابش خیلی عالیه👌
بازدیدکننده
2 سال پیش

عالی
بازدیدکننده
2 سال پیش

خوب بود👌👌
تتلو
2 سال پیش

😐😐
بازدیدکننده
2 سال پیش

عالی
بازدیدکننده
2 سال پیش

عالی بود
پربحث های هفته   
مانور بزرگ ولایت سوم خرداد با حضور حضرت آیت الله خامنه ای +عکس (40 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (23 نظر) زیبایی بهت آور دختر و مادر آیشواریا بازیگر جذاب هندی! (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (14 نظر) ژست دلبرانه آرتام و مامان دنیاش با ست جینگولی و ناز! (8 نظر) وقتی نبات کوچولو تیریپ خوانندگی برمیداره/میکروفونش رو ببینین فقط (5 نظر) راز رابطه عمیق شادمهر با ژینا، عشق اولی که در ایران جا ماند!+عکس (5 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (4 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر) هنرمندی که با لباس عروس سوخته در جشنواره کن حاضر شد (4 نظر) قیافه بانمک نبات استخری وقتی سوار یک الاغ کوچولوی ناز میشه (3 نظر) شهرزاد کمال زاده با مانتوی هنری و ترمه دوزی شده در کنار مشک (3 نظر) عنکبوتی که مار به دام افتاده در تارش را خورد!+فیلم (3 نظر) حضور سحر قریشی در مسابقات بدنسازی دبی سوژه شد! +ویدئو (2 نظر) کشف حجاب «صدف عسگری» بازیگر فیلم آیه های زمینی در جشنواره کن/ خانم بازیگر در آغوش مردان غریبه (2 نظر)
تیتر امروز   
آقای بازیگر 2 بار با این زن ازدواج کرد / عکس همسر زیبا و قد بلند پیام دهکردی بعد از نانوایی! برهنگی شرم آور آهو خردمند بازیگر میانسال ایرانی در خارج! امتیازات ترجمه کتاب در شبکه مترجمین اشراق عکس لورفته از عروسی اول صبا راد در ایران / شوهر اول جذاب تر از شوهر دوم ! افشاگری سپیده خداوردی از طلاق جنجالی اش مادرزن شیک و طناز نیکبخت واحدی! مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس ایرانیان خارج از کشور به وطن بازگردند! قیمت بلیت دربی 101 اعلام شد پیراهن هاوایی کیوت و بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت جوان بابلی بخاطر ارثیه پدری مادرش را کشت + جزییات میکاپ نچرال و اروپایی بازیگر مشهور کره ای در مراسم عروسی اش غوغا کرد اماراتی‌ها 6 برابر ایرانی‌ها قدرت خرید دارند نمایشگر و دوربین اصلی آیفون 15 پرو مکس احتمالاً تغییری نخواهد کرد خواستگاری جنجالی و هنجارشکنانه در حافظیه شیراز خبرساز شد /لاابالی گری، برنامه این روز ها در شیراز!