ساعدنیوز
ساعدنیوز

فال روزانه یکشنبه 28 اسفند ماه 1401

  یکشنبه، 28 اسفند 1401   زمان مطالعه 9 دقیقه
فال روزانه یکشنبه 28 اسفند ماه 1401
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 28 اسفند 1401 را مشاهده می کنید.

فال روزانه یکشنبه 28 اسفند ماه 1401

تصویر

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین فروردین ماه

اگر در حال حاضر به مسئولیت هایی که بر دوش تان است فکر می کنید و احساس می کنید که در آنها غرق شده اید، نگران نباشید زیرا همه چیز به زودی تغییر خواهد کرد. به زودی یاد می گیرید که در شرایط استرس زا چگونه کمک و حمایت های لازم را دریافت کنید، اما این را هم از یاد نبرید که تمام تلاش های امروز شما در آینده ای نزدیک به کمک تان خواهد آمد. اگر چه از این فاصله که شما ایستاده اید، دیدن نور امید در انتهای راه سخت است اما شرایط در آنجا که انتظارش را ندارید، به بهترین نحو تغییر خواهد کرد. این روزها شما به فردی هدفمند و با معلومات تبدیل شده اید، اگر به کتاب و برنامه های علمی علاقمند هستید اوقات فراغت خود را بیشتر به مطالعه مطالب سودمند علمی بگذرانید. حواستان باشد همه چیز در اطرافتان در حال دگرگونی‌ست. رفتار شما بر دیگران تاثیر زیادی دارد.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین اردیبهشت ماه

در چند ماه آتی آنقدر انرژی به دست می آورید که بر موفقیت شما تاثیر بسزایی خواهند داشت. از انجام کارهایی که نیاز به خلاقیت دارند، گریزان نباشید. استعداد شما بیش از آنچه شما فکرش را بکنید است کافی است برای خودتان وقت بگذارید و کشف شان کنید. شخصی را به طور پنهانی دوست دارید، باید بگوییم که او نیز به شما علاقه دارد اما به دلایلی از بیان احساسات خود گریزان است. با او قراری بگذارید و راز دلتان را فاش کنید. اگرچه این موضوع شوکه کننده اما بسیار لذت بخش است. یادتان باشد در هر کاری میانه رو باشید. این اواخر زیاد بی حوصله می شوید، خودتان را آماده کنید که به زودی سرتان بسیار شلوغ می شود. یک دوست برایتان کار مهمی انجام می دهد، یادتان باشد این کار هر چقدر هم که برای او ساده باشد شما باید از او بسیار تشکر کنید، امید به دلتان می افتد.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین خرداد ماه

شما در مسیر خود دچار سردرگمی شده اید. خاطره تلخی که در گذشته داشته اید، دوباره ذهن شما را درگیر کرده است، احساس می کنید برخی مسائل دست و پای شما را بسته است. به برخی افراد که در زندگی شما قدرت بیشتری دارند، این حق را داده اید تا برای زندگی تان تصمیم بگیرند اما به شما پیشنهاد می کنیم حصارهای اطراف خود را پاره کنید و خود برای زندگی تان تصمیم بگیرید. به شما پیشنهاد می شود هر صبح استرس را از خود دور کنید و با ذهن و اندامی آرام، روزتان را آغاز کنید. در مورد یک مسئله کاری بهتر است تا دیر نشده انتقاد پذیر باشید و نکاتی که دیگران می گویند گوش کنید. به دنبال جواب یک سوال برای انجام کاری هستید اما هر چقدر می گردید کمتر پیدا می کنید، با خودتان صادق باشید و دنبال جواب سوالتان در جای درست بگردید. ترس را کنار بگذارید.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین تیر ماه

کمی ناامید هستید به این دلیل که تمام مهارت و توانایی هایی که برای رسیدن به اهداف خود به کار می برید، گویا به بن بست خورده است و راهی از پیش نمی برد. شاید به این دلیل دچار ناراحتی و افسردگی شوید اما سعی کنید در این دام نیافتید. اگر نمی توانید انگیزه لازم برای اهداف تان را به دست آورید، تمرکز خود را روی کارهای دیگری بگذارید، شاید بد نباشد فعالیت های جدید را امتحان کنید. این راه به شما کمک می کند تا دوباره انرژی و انگیزه خود را به دست آورید. دخالت شخصی در یک مسئله خانوادگی اوضاع را آرامتر و به حل مشکل کمک بزرگی می کند. خبری به گوشتان می رسد حواستان باشد هیجان زده نشوید و سری که درد نمی کند دستمال نبندید. دو خواسته مهم دارید که این روزها سخت فکرتان را مشغول کرده، ملاحظات را کنار بگذارید و خواسته تان را بیان کنید.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین مرداد ماه

اخیرا در گفتگو با شریک زندگی یا یکی از دوستان صمیمی تان دچار مشکل می شوید، اما زیاد خودتان را درگیر آن نکنید زیرا این شرایط بیشتر به روحیه شخص مقابل تان مربوط می شود و ربطی به حرف های شما ندارد. او تا چند روز آینده، زمانی که حالش کمی بهتر شد، به سمت شما باز خواهد گشت. امروز انگیزه لازم برای انجام پروژه های خلاقانه را از دست داده اید، بهتر است در این شرایط به دنبال کارهای دیگری که به آن علاقه دارید، بروید. امروز زمان مناسبی برای در خانه ماندن نیست، برای خود برنامه ای مفرح خارج از خانه ترتیب دهید. ترس یا غرور بیجا را کنار بگذارید و از دوستانتان کمک بخواهید تا با شما همراه شوند. مواظب باشید تا موقعیت های خوب را با بی دقتی از دست ندهید. کار اداری تان انجام می شود البته نه به آن آسانی که توقع دارید. قرضتان ادا می شود و از نگرانی هایتان کم می شود. کمی صبور باشید.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین شهریور ماه

امروز که خلاقیت تان فوران کرده، دوست دارید دست به کارهای هنری بزنید. ما نیز شما را به این کار تشویق می کنیم زیرا نتیجه آن یک شاهکار هنری خواهد شد. نوشتن، نواختن، نقاشی کردن… یا هر کار دیگری که در آن توانایی دارید، می تواند مسیری تازه ای را به روی زندگی شما بگشاید. به پیغام هایی که به ذهن تان می رسد، با دقت گوش دهید و طبق آنها جلو بروید تا راه را به شما نشان دهند. اگر مجرد هستید، در میهمانی که به زودی دعوت می شوید، حضور یابید زیرا فرصت های عاطفی تازه ای پیش پایتان قرار می گیرد. تا آخر این ماه امکان تغییر شغل و یا مکان وجود دارد. از تکرار یک کار بیهوده که هیچ فایده ای برایتان ندارد جز وقت تلف کردن دست بردارید. روی حرف شخصی بی اندازه حساب باز کرده اید و او را جدی گرفته اید. کمی فرصت بدهید خواهید دید حرفهایش فقط حرف است.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین مهر ماه

چند روزی است که مسئله ای ذهن شما را به خود درگیر کرده است و این موضوع امروز آنقدر شدت می یابد که مانع از پیش بردن برنامه های روزمره تان می شود و تمرکز شما را به کل بهم زده است. سعی کنید به آن زیاد فکر کنید و تمرکز خود را بر کارهایتان، به خصوص اگر موضوعات مالی است، بگذارید تا خدایی نکرده اشتباهی رخ ندهد. اگر می خواهید آرامش داشته باشید، سرتان توی کار خودتان باشد و اجازه ندهید که احساسات غیر کنترل شده بر شما غلبه کنند. در انتهای روز، به یکی از دوستان تان که انتظار شما را می کشد، سری بزنید. برای یک دوست کار خیری از دستتان بر خواهد آمد که دعایتان خواهد کرد. باید نامه ای برای اعتراض بنویسید و نظرتان را درباره موضوعی مهم اعلام کنید، این کار را به تاخیر نیندازید زمان بسیار برای شما مهم است. به مسافرتی می روید. دلخوری ها را کنار بگذارید هرکسی به نوعی گرفتاری هایی دارد.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین آبان ماه

احساسات و خاطرات گذشته بار دیگر به سراغ تان آمده و باعث شده که احساس پشیمانی نسبت به آنچه در گذشته تجربه کرده اید، کنید. اگر چه شما از اعتماد به نفس بالایی برخوردارید اما گاهی ترس های کودکی مانع پیشرفت شما شده و موجب می شوند که محتاط تر عمل کنید. پیشنهاد ما این است که گذشته ها را دور بریزید و فضا را برای وقوع اتفاقات خوب باز کنید. امروز ممکن است در محیط کار با یکی از همکاران بحث تان شود، تا جایی که می توانید برنامه ریزی شده سخن بگویید تا به ضررتان تمام نشود. هرچه زودتر به فکر حل مسائل باشید تا افکارتان رهایی پیدا کنند. سعی کنید گره از زندگی مردم باز کنید، هر عملی عکس العملی دارد، کار خوبی که برای دوستی انجام داده اید بی جواب نخواهد ماند و او سر بزنگاه به دادتان خواهد رسید. پیامدهای یک اتفاق بزرگ هرچه که باشد به نفع شماست.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین آذر ماه

احساس سنگینی می کنید. فکر می کنید که هنگام راه رفتن پاهایتان در گل و لای گیر کرده و مانع از حرکت شما شده اند. بهتر است کمی بایستید و با آرامش کفش های خود را در بیاورید و ماسه ها را خالی کنید و پس از کمی استراحت دوباره قدم بردارید. زمان آن است که کمی به ذهن تان آرامش دهید و از سنگینی باری که بر دوش می کشیدید، بکاهید. در این مسیر می توانید از خانواده یا عشق زندگی تان کمک بگیرید. شما تنها نیستید و حامیان زیادی در اطراف تان دارید که می توانند در پیشرفت کار شما تاثیرگذار باشند. از آنها غافل نشوید. خبری غافلگیرتان می کند. شخصی که به شما بسیار علاقه دارد حرفی دوپهلو به شما زده و سردرگم‌تان کرده میخواهد ناراحتتان نکند، به حرفش بی توجه نباشید و ببینید کجا کوتاهی یا اشتباهی کرده اید. معاشرت با شخصی که به تازگی با او آشنا شده اید به دانش‌تان اضافه می کند.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین دی ماه

کاری به شما پیشنهاد شده که از قبول کردن آن هراسانید. فکر می کنید که نمی توانید از پس مسئولیت های آن سربلند بیرون آیید اما این نگرانی شما بی مورد است زیرا قرار نیست که شما این کار را به تنها پیش ببرید. دیگران هم می توانند به کمک شما آیند. یکی از چیزهایی که باید به آن توجه کنید این است که در مقابل احساسات تان بایستید تا مانع پیشرفت شما نشوند. گاهی باید احساسات را کنار گذاشت و با منطق جلو رفت، کاری که شما مدت هاست از انجام آن خودداری می کنید. این بار به عقل اجازه تصمیم گیری دهید تا موفقیت از آن شما شود. جواب اعتراض دیگران را با عصبانیت ندهید. در یک مسئله کاری خودتان را دستکم نگیرید، پیشنهادتان را مطرح کنید. یکی از دوستانتان نیاز دارد تا با کسی حرف بزند، برای او وقت بگذارید و حرف هایش را سر صبر و حوصله بشنوید، در گذشته هم او به داد شما رسیده بوده.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین بهمن ماه

اگر برای زندگی تان برنامه ریزی کرده اید به عنوان مثال از مدت ها قبل به فکر یک مسافرت هوایی بوده اید، اما احساس می کنید که نمی توانید مطابق آنها پیش بروید، باید بگوییم که نگران هیچ چیزی به خصوص مسائل مالی نباشید و آن را به خاطر موانعی که تنها خودتان فکر می کنید وجود دارند، بهم نزنید. حال زمان خوبی است تا در مورد اطراف و تکنولوژی های دنیای مدرن تان بیشتر بدانید و کمی به اطلاعات خود بیافزایید. به زودی دوست دوران قدیمی خود را خواهید دید و اطلاعاتی از او زندگی تان را دچار تحول خواهد کرد. وقوع یک اتفاق مهم این روزها افکارتان را سخت به خود مشغول کرده، به طوری که خواب راحت ندارید و زود حوصله تان سر می رود. یادتان باشد همه مشکلات دارند و همه کارها هم نمی تواند بر وفق مرادتان پیش برود، فعلا با دوراندیشی و حوصله منتظر باشید. تلفنی با شما تماس می گیرند.

فال روزانه در روز 28 اسفند 1401 برای متولدین اسفند ماه

امروز چیزی یا کسی شما را مجبور به حرکت کردن می کند اما مراقب باشید که مسیر درست را پیش بگیرید. حتما می دانید که برای پیروزی باید متحد شد. برخی افراد تنها با مخالفت کردن، مشکلات را تشدید می کنند اما موفقیت واقعی زمانی به دست می آید که تفاوت های دیگران را بشناسیم و با یکدیگر همکاری کنیم. شما انتخاب های زیادی در سر دارید اما یکی از آنها مهمتر از بقیه است پس انرژی خود را صرف آن کنید. در مورد نیتتان دل به دریا بزنید و اقدام کنید. اگر تردید و وسواس نداشته باشید حتما به مقصدتان خواهید رسید. در مورد یک تصمیم تحصیلی گام بردارید، با موفقیت روبرو می شود. شخصی حرف هایی به شما می زند که برایتان مهم است، قبل از اینکه که تصمیمی بگیرید یا جوابی بدهید چند روزی در مورد آن فکر کنید.

♦برای مشاهده سایر فال ها کلیک کنید♦

آشنایی با طالع بینی سال 2022

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
مانور بزرگ ولایت سوم خرداد با حضور حضرت آیت الله خامنه ای +عکس (40 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (19 نظر) زیبایی بهت آور دختر و مادر آیشواریا بازیگر جذاب هندی! (14 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (4 نظر) پخش زنده تصاویری از دست دادن و خوش‌و‌بش سلطان عمان با یک زن در تهران (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر) هنرمندی که با لباس عروس سوخته در جشنواره کن حاضر شد (4 نظر) قیافه بانمک نبات استخری وقتی سوار یک الاغ کوچولوی ناز میشه (2 نظر) ضیافت شام ابراهیم رئیسی برای سلطان هیثم در کاخ سعدآباد +عکس (2 نظر) راز رابطه عمیق شادمهر با ژینا، عشق اولی که در ایران جا ماند!+عکس (2 نظر) دیدار بازیگر فیلم آیه های زمینی با کارگردان مشهور در جشنواره کن (2 نظر) تیر علی کریمی بازهم به سنگ خورد! +عکس (2 نظر) کشف حجاب «صدف عسگری» بازیگر فیلم آیه های زمینی در جشنواره کن/ خانم بازیگر در آغوش مردان غریبه (2 نظر) وقتی سحر قریشی اعتقادی به کاشت ناخن نداره! این ناخنا به استایل گنگ شما اصلا نمیاد خانومم (1 نظر)
تیتر امروز   
استایل متفاوت دیا میرزا بازیگر معروف هندی زنان قاجار زیبا بودند یا ناصرالدین شاه عکس‌ها را دستکاری می‌کرد؟! لباس هندی چشم نواز بر تن سوربهی جیوتی، بازیگر سریال قبول میکنم کشف بقایای مخوف‌ترین «آزمایشگاه» جهان در بیابان‌های چین (تصویر) حجاب کامل مدل مشهور آمریکایی روی فرش قرمز کن رازآلودترین «دهان» جهان به مکزیک برگشت! اهداف سفر رئیس جمهور اسرائیل به باکو؛ از احداث کوریدور زنگزور تا حمایت از تجزیه طلب ها و تهدید منافع ایران، روسیه و چین در قفقاز الهام حمیدی با مانتوی عجق وجق و شلوار زاپدار دیده شدن جورجینا رودریگس در کنار بازیگر مشهور هالیوودی +عکس وام ودیعه مسکن 200 میلیون تومان شد دارندگان دسته چک قدیمی می‌توانند دسته چک صیادی جدید دریافت کنند یوسف نوری، وزیر سابق آموزش‌وپرورش عضو هیئت‌مدیرۀ سازمان تامین‌اجتماعی شد‎‎ عکس‌های تاریخی از «دروازه قرآن» شیراز؛ یک قرن قبل غذایی که در زمان ناصرالدین شاه برای زنان ممنوع بود! حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش