فرمانده کل سپاه: ما هشدار می دهیم هیچ عملی علیه جمهوری اسلامی بدون پاسخ نمی‌ماند ...

  شنبه، 18 فروردین 1403 ID  کد خبر 382729
فرمانده کل سپاه: ما هشدار می دهیم هیچ عملی علیه جمهوری اسلامی بدون پاسخ نمی‌ماند ...
ساعدنیوز: فرمانده سپاه گفت: امریکای جنایتکار رژیم صهیونیستی را به عنوان یک سرپل سیاسی و امنیتی و جغرافیایی در متطقه جهان اسلام تقویت کرد تا اهرمی برای مهار و تنظیم سیاستهای او باشد.

به گزارش پایگاه خبری ساعدنیوز، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در اجتماع بزرگ راهپیمایی روز قدس در تهران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی خنجری است که نظام مزور و شیطانی انگلیس از 75 سال پیش در پهلوی پیکره امت اسلام فرو کرد و پس از آن امریکای جنایتکار این رژیم را به عنوان یک سرپل سیاسی و امنیتی و جغرافیایی در متطقه جهان اسلام تقویت کرد تا اهرمی برای مهار و تنظیم سیاستهای امریکای جنایتکار باشد.


سلامی افزود: از آن تاریخ ننگین به این طرف، رژیم صهیونیستی به عنوان یک موجودیت تصنعی در ذیل سیاسیتهای شیطانی غرب قرار گرفت و جنایتهای بی شمار آنها امنیت و آسایش را از ملت فلسطین و بخش دیگری از سرزمینهای اسلامی و عربی گرفته است.

وی ادامه داد: تا پیش از انقلاب اسلامی نبردهایی از سوی امریکا و انگلیس و فرانسه با میدان داری رژیم صهیونیستی برای بی سرزمین کردن و آواره کردن ملت ریشه دار فلسطین انجام گرفت و همچنین جنایتهای دیر یاسین و کفر قاسم و قانا و تهاجام 33 روزه در لبنان و 51 و 22 روزه و همه اینها نمادهای کاملاً واضحی است از اینکه این سم مهلک که توسط امریکا بر پیکر جهان اسلام تزریق شده است در حال کشتار مسلمانان است.

فرمانده سپاه گفت: امریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی ریشه که فروپاشی آن از هر نظر بسیار نزدیک است، هزینه های سنگین اقتصادی و سیاسی و امنیت فراروانی را متحمل شده است.

سردار سلامی با بیان اینکه جنایتهای رژیم صهیونیستی تحت حمایت امریکا، ایالات متحده را در مرکز نفرت جهانی و جهان اسلام قرار داده است، خاطرنشان کرد: شخصیت سیاسی امریکا تحت تاثیر حمایت مالی و لجستیکی از رژیم صهیونیستی و حمایت سیاسی در وتو کردن همه قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و حمایت روانی از رژیم صهیونیستی و تلاش برای غلبه دادن اراده سیاسی خود از طریق سلطه دادن این رژیم بر جهان اسلام قرار گرفته است.


وی گفت: شخصیت اخلاقی و سیاسی امریکا در منطقه و جهان در حال زوال است و امریکا مجبور شده تمرکز خود را از اقتصاد بر امنیت در شرق مدیترانه قرار دهد و زوال او از این منظر شتاب گرفته اما امریکا همچنان حاضر نیست این رژیم را رها کند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: زژیم صهیونیستی با تنفس مصنوعی آمریکا زنده است و در اتاق مراقبتهای ویژه سیاسی و امنیتی و روانی امریکا در حال نفس کشیدن است و هرگاه این دستگاه تنفس مصنوعی غرب از بینی رژیم صهیونیستی برداشته شود او حیات نباتی به خود خواهد گرفت و فرو خواهد ریخت و این نزدیک است و دور نیست.

سرلشکر سلامی افزود: پیش از این رژیم صهیونیستی در جنگهایی با ارتش‌های بزرگ کشورهای عربی با تکیه بر غرب توانسته بود بخشهای مهمی از سرزمینهای فلسطین که هنوز هم در اختیار اوست تصرف کند، اما امروز در باریکه‌ای بین مرگ و زندگی قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: همه تلاش رژیم صهیونیستی این است که میدان جنگ را از فضای زندگی اجتماعی و سیاسی از هم منفک کند اما چنین چیزی ممکن نیست . صهیونیستها می‌خواهند در یک باریکه که گاهی عرض آن کمتر از 14 کیلومتر است، در میان بغض و کینه فشرده مسلمانان، حیات سیاسی امن داشته باشد.

فرمانده کل سپاه افزود: صهیونیستها و حامیان آمریکایی‌ آنها فکر می‌کنند هرچه از مسلمانان بکشند و آنها را محاصره و آواره کنند بهتر می‌توانند به حیات خود ادامه دهند اما قضیه واقعاً عکس این رویای آنها است.

سرلشکر سلامی گفت: جغرافیای غزه بر روی نقشه کوچک است اما جغرافیای سیاسی آن بسیار بزرگ است و سطح وسیعی از حمایت معنوی از مردم فلسطین در جهان ایجاد شده که مقاومت افسانه‌ای را در تاریخ نشان داده است.

وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی بین حیات و ممات دست و پا می زند و می داند که اگر به جنگ غزه ادامه دهد و حتی اگر عقب‌نشینی هم بکند، باز هم شکست خواهد خورد.

فرمانده سپاه گفت: پیامهایی که از داخل غزه به ما منتقل می شود این است که ما هیچ مشکلی برای ادامه این استقامت نداریم. فلسطنی ها به ما می گویند شما محکم باشید ما رژیم را در غره مدفون خواهیم کرد.

سردار سلامی اضافه کرد: سنت الهی این است که فلسطین می ایستد و توطئه شوم مستکبران به خودشان بازخواهد گشت و سرانجام سرزمین و دیار و اموال مردم فلسطین به آنها بازخواهد گشت و راهی برای نجات صهیونیستها وجود ندارد. صهیونیستها نمی‌توانند میان جنگ و زندگی یکی را انتخاب کنند، راهشان تسلیم شدن است.

وی گفت: امروز همه سرزمینهای اشغالی که تحت سیطره صهیونیستهاست در تقاطع آتش مسلمانان قرار دارد و فلسطینی‌ها هم هرگز برای مبارزه با ظالم بر هیچکس تکیه نکردند.

فرمانده سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از شر توطئه‌های خود فرار کند، افزود: این رژیم باید این واقعیت را درک کند که با گسترش ناامی‌ها نمی‌تواند امنیت را برای خود به ارمغان بیاورد. این رژیم در معرض و در دسترس است و خودش هم این را می‌داند.

سرلشکر سلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمله صهیونیستها به ساختمان کنسولگری کشورمان در دمشق که به شهادت تعدادی از فرماندهان و اعضای سپاه در سوریه انحامید، تاکید کرد: ما هشدار می دهیم هیچ عملی از هیچ دشمنی در مورد نظام مقدس ما بدون پاسخ نخواند ماند و هنر ملت ایران شکستن قدرت امپراطوری‌ها و اثبات پیروزی حقیقت ایمان است.

وی ادامه داد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا فرمودند، دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد. تا وقتی پیکرهای ما در درون این تابوتها روی دستان مردم تشییع شود، هیچ قدرت به ظاهر بزرگی نخواهد توانست بر پیکر این امت ضربه بزند.


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد (297 نظر) رهبر معظم انقلاب: در ایستگاه منتظر قطار بودم که فردی که اصلا نمی شناختمش شروع کرد به مسخره کردن من+ویدیو (202 نظر) رهبر معظم انقلاب: ساعت 5 صبح که کارم رو شروع می کنم، ده و ربع دیگه دلم میخواد بخوابم+ویدیو (175 نظر) میزبانی رهبر معظم انقلاب از مهمانش در ضیافتی به صرف شام +عکس/سفره ای که اُملت تنها غذای آن بود... (143 نظر) نگاهی به ماشین BMW لوکس و هوش پران رهبر معظم انقلاب+ویدئو (108 نظر) نگاهی به سفره مفصل و تمام و کمال حضرت ابوالفضل در منزل شاه نشین علی دایی+عکس/ از گل آرایی و شمع‌دان‌هایی طلایی تا پَک هایی لاکچری و جذاب (76 نظر) نگاهی به کیک تولد آیتک سلامت کاپیتان چشم آبی تیم ملی والیبال بانوان و رقیب زهرا گونش/ مبارکا باشه (60 نظر) (فیلم) ورود جالب و معنادار رهبر انقلاب به حسینیه امام خمینی (ره) به همراه مسعود پزشکیان و شعار حیدر حیدر جمعیت (54 نظر) نگاهی به میز عقد ساده و با دیزاین مختصرِ زینب سلیمانی دختر کوچکِ سردار سلیمانی و همسر لبنانی‌اش+عکس/ استندهای اسم و شمع های تک رنگ (49 نظر) در خانه شهید رئیسی به روی همه مردم باز می شود (45 نظر) خلاقیت هوش پران مغازه دار کاشانی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغزشو باید طلا گرفت+عکس (23 نظر) ریحانه سادات دختر بزرگ شهید رئیسی: سجاده نماز پدرم را در اندونزی تکه تکه کردند و به عنوان تبرّک بین مردم پخش کردند+ویدیو (22 نظر) درخت خرمای بزرگ حیاط باصفای خونه ویلایی زهرا گونش/ نخل های هم قد والیبالیست مشهور ترکیه ای (12 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده تهرانی، با نوشته جالب پشت پژو پارس حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (11 نظر) نگاهی به خلوت احساسی آزاده نامداری، مجری پرانرژی در ماه محرم و شال سبزرنگ زیبایش/ حیف جوونیش+عکس (9 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
فال روزانه امروز چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز چهارشنبه 27 تیر 1403 + فیلم
فال شمع روزانه امروز چهارشنبه 27 تیر 1403
فال انبیاء روزانه چهارشنبه 27 تیر 1403
فال ابجد روزانه چهارشنبه 27تیر 1403
عمارت باشکوه خوش آب و هوایی که برای رهبر معظم انقلاب ساخته شد/ حضرت آقا: من یازده سال است اصلاً احساس هوای بد نکردم، من با بقیه مردم هیچ تفاوتی ندارم
بنز آخرین مدلی که رهبر معظم انقلاب آن را رد کرد: ببرید اینها را بفروشید!
صبحانه ساده رهبر معظم انقلاب در حیاط امام زاده همراه نوه هایشان/ تصویری از خانواده دوستی حضرت آقا
نگاهی به گنجینه حرم حضرت ابوالفضل علیه السلام/ از قطعه های طلا تا ستاره بلورین
ماجرای تکیه 200 ساله تجریش از زبان پیرغلام 90 ساله
از نوحه خوانی دکتر پزشکیان در شب عاشورا تا جزئیات زلزله کرمان در حواشی داغ امروز سه شنبه 26 تیر 1403
مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی در محضر رهبر انقلاب برگزار شد
تأثیر سوابق تحصیلی/ جزئیات نحوۀ محاسبۀ نمره کل و ضرایب کنکوری‌های 1403
اولین تصاویر از حادثه شاهچراغ و زنده شدن دوباره صحنه های ترس و وحشت+فیلم
منتخب روز   
اقدام منحصربفرد و زیبای طلافروش یزدی به احترام دختر سه ساله امام حسین(ع)+عکس/ این جور تصاویر مخصوص ایران ماست والسلام👌 (فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت (عکس) شوخی ظریف با آقای ظریف؛ از مقایسه ظریف با مِسی تا انداختن ماسک به شکل آقای رئیس جمهور!! واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به پست اینستاگرامی پسرش با هشتگ برای ایران، پزشکیان سکانسی از سریال پُرحاشیه این روزها؛ زمین خوردن ثریا در سریال در انتهای شب/ شما چه حِسی داشتین؟