ساعدنیوز
ساعدنیوز

گیر افتادن راننده متـجـاوز با یک ایموجی از گوشی قربانی

  یکشنبه، 09 بهمن 1401   کد خبر 240116
گیر افتادن راننده متـجـاوز با یک ایموجی از گوشی قربانی
ساعدنیوز: دختر جوانی با مراجعه به پلیس گفت که ۲ جوان او را به‌ عنوان مسافر سوار خودوری خود کرده و به او تعرض کرده‌اند اما او کاری کرده که می‌توان آنها را به دام انداخت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از همشهری آنلاین، چند روز قبل دختر جوانی سراسیمه و گریان خودش را به اداره پلیس رساند و گفت ۲ جوان در نقش مسافرکش وی را ربوده و تسلیم نیت های شوم خود کرده اند.

وی توضیح داد: از یکی از مناطق اطراف شهر قصد آمدن به تهران را داشتم. ابتدا درخواست تاکسی اینترنتی کردم اما هیچ راننده ای درخواستم را قبول نکرد. من هم کنار خیابان ایستادم تا با ماشین خطی خودم را به تهران برسانم.

وی ادامه داد: همان موقع پرایدی مقابل پایم ترمز کرد و وقتی مسیر را به راننده گفتم، با اشاره سر خواست که سوار شوم. به جز من و راننده پسر جوان دیگری هم داخل ماشین بود که تصور کردم مسافر است. ماشین شروع به حرکت کرد اما کمی بعد جوانی که نقش مسافر را بازی می کرد به من نزدیک شد با چاقو شروع به تهدید کرد. آنها بی توجه به التماس ها و گریه هایم مرا به محلی خلوت بردند و در آنجا نقشه شوم شان را عملی کردند.

دختر جوان گفت: تنها فکری که در آن لحظات به ذهنم رسید این بود که هرطور شده از خواهرم کمک بگیرم. برای همین وقتی ماشین هنوز در حرکت بود، مخفیانه یک لوکیشن زنده و یک ایموجی در واتساپ برای خواهرم فرستادم و گوشی موبایلم را در حالت سکوت قرار دادم و زیر صندلی ماشین انداختم. راننده و همدستش متوجه این ماجرا نشدند و پس از اجرای نقشه شان مرا در بیابان های اطراف تهران رها کردند. من هم با کمک خودروهای عبوری خودم را به تهران رساندم و فهمیدم خواهرم پلیس را در جریان قرار داده است.

وی ادامه داد: راننده پراید یک طرح خالکوبی روی دستانش داشت؛ طرح یک شاهین که حدس زدم شاید سرنخی برای دستگیری او باشد.

وسوسه شیطانی

ماموران از طریق ردیابی گوشی قربانی این حادثه توانستند موقعیت راننده پراید را به دست آورند و او را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کنند. متهم اما منکر تجاوز و ربودن دختر جوان بود. حتی وقتی گوشی شاکی زیر صندلی ماشین وی کشف شد، او ادعا کرد که دخترجوان را به عنوان مسافر سوار کرده و احتمالا گوشی او در ماشین جا مانده است.

با این حال وی به اداره آگاهی منتقل شد و شاکی وقتی او را دید، به وحشت افتاد و گفت که وی یکی از آدم ربایان بوده است. حتی طرح خالکوبی شاهین که شاکی به خاطر سپرده بود نیز روی دست جوان متجاوز دیده می شد.

در این شرایط وقتی متهم شواهد و مدارک را علیه خود دید، لب به اعتراف گشود و به اجرای نقشه شوم اقرار کرد.

وی گفت: من و دوستم شب قبل به مراسم جشن تولد یکی از دوستانمان در اطراف تهران رفته بودیم. شب را آنجا ماندیم و صبح سوار ماشینم شدیم تا به خانه مان برگردیم. در بین راه چشممان به دختر جوان افتاد که منتظر ماشین بود، آنجا بود که گرفتار وسوسه شدیم و تصمیم گرفتیم نقش مسافرکش را بازی کرده و نقشه شوم خود را عملی کنیم.

وی ادامه داد: برای اجرای نقشه، پلاک ماشین را مخدوش کرده و به سراغ دختر جوان رفتیم و او را سوار ماشین کردیم. بعد با تهدید، وی را مورد آزار و اذیت قرار دادیم اما خبر نداشتم خیلی زود دستگیر خواهم شد.

براساس این گزارش، جوان متجاوز به دستور قاضی محمدتقی شعبانی، بازپرس جنایی تهران بازداشت شده و تحقیقات برای دستگیری متهم دیگر ادامه دارد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
حمله چند دختر بی‌حجاب به خانم محجبه در قم + فیلم (6 نظر) آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم (5 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (2 نظر) پرورش مار در روستایی خطرناک معروف به روستای مار کبرا+ تصاویر (2 نظر) فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 7 فروردین 1402/ توصیه های امروز حافظ به شما (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) استایل ژولی پولی و میکاپ بهاری مونا کرمی دل همه رو برد! (1 نظر) پوشش متفاوت دختران دهه نودی در موزیک ویدئوی جدید علی زندوکیلی‎‎ (1 نظر) فشن استایل دمت اوزدمیر با شلوار دمپاگشاد پلنگی و بوستیر خیلی خاصش (1 نظر) ویدیوی تاثیر گذار از لحظه نجات معدنچیان از معدن درحال ریزش (1 نظر) یوز پلنگ تلف شده 3 قلو باردار بود (1 نظر) توئیت جالب پزشک معروف درباره موی سینه آقایان (1 نظر) اختلاس میلیاردی کارمند یک بانک دولتی (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) همخوابی پسر 15 ساله با دختر 17 ساله مشهدی تحت تاثیر فیلم های مستهجن (1 نظر)
تیتر امروز   
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/