ساعدنیوز
ساعدنیوز

خواننده معروف تیتراژ سریالهای تلویزیون به قتل پدرش متهم شد

  چهارشنبه، 19 بهمن 1401   کد خبر 241419
خواننده معروف تیتراژ سریالهای تلویزیون به قتل پدرش متهم شد
ساعد نیوز: چند روز قبل دو زن میانسال با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از برادرشان شکایت کردند و مدعی شدند که او در مرگ پدر پیرشان نقش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از ایران، یکی از آنها گفت: ما چهار خواهر و برادر هستیم یکی از برادران مان معتاد است و خواهرم نیز خارج از کشور زندگی می کند و من هم مدت هاست ازدواج کرده و جدا زندگی می کنم به همین دلیل پدر پیرم با برادر دیگرم که مجرد است، زندگی می کرد.

اسفند سال گذشته بود که به ما خبر دادند پدرم داخل سرویس بهداشتی زمین خورده و دچار شکستگی از ناحیه پا شده است. او را در بیمارستان بستری کردیم و دو عمل جراحی انجام داد. بعد از چند روز هم از بیمارستان ترخیص شد و در خانه از او نگهداری می کردیم اما دچار زخم بستر شد و فروردین امسال فوت کرد.
زن میانسال ادامه داد: ما تصور می کنیم برادرم در نگهداری از پدرم سهل انگاری کرده و احتمالاً به خاطر ارثیه میلیاردی که از پدرم به او می رسید، باعث مرگش شده است. از طرفی پزشکی قانونی اعلام کرده که علت مرگ پدرم خونریزی داخلی مغزی بر اثر ضربه به سر بوده است، این در حالی است که برادرم به ما گفته بود که پدرم از سمت چپ روی زمین افتاده است. اما پزشکی قانونی اعلام کرده که ضربه از سمت راست به سر پدرم وارد شده است. درصورتی که طبق گفته برادرم باید این آسیب دیدگی سمت چپ بوجود می آمد. موضوع دیگری هم که فکر ما را مشغول کرده است اینکه آثار کبودی و جراحات روی سر پدرم دیده نشده ولی علت مرگ خونریزی مغزی اعلام شده است. حالا خواهرم به ایران آمده تا با هم از برادرمان شکایت کنیم.
با شکایت دو زن میانسال، به دستور بازپرس وحید ناصری؛ تحقیقات آغاز شد و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد برادر این دو زن میانسال یکی از خواننده های معروف پاپ کشور است که صدای او روی تیتراژ چند سریال تلویزیونی هم شنیده شده است.
در ادامه خواننده 48 ساله برای تحقیقات به دادسرا احضار شد، اما وی به بازپرس گفت: در تمام مدتی که پدرم بیمار بود من از او نگهداری می کردم و مشکلی هم نداشتیم و در کنار مراقبت از او به کارهای روزمره خودم هم باید می رسیدم.
روز حادثه پدرم به سرویس بهداشتی رفت اما ناگهان متوجه شدم که زمین خورده است. همان موقع با اورژانس تماس گرفتم و امدادگران خود را به محل رساندند. اما گفتند که وضع جسمی پدرم خوب است و آسیب شدیدی به او وارد نشده است. به همین دلیل بود که پدرم را به بیمارستان انتقال ندادند اما با گذشت چند روز وقتی دردهایش شدت گرفت و کبودی روی پاهایش دیده شد، او را به بیمارستان بردیم و تحت عمل جراحی قرار گرفت. بعد هم در خانه از او مراقبت می کردم اما زخم بستر گرفت و در نهایت هم فوت کرد.
او ادامه داد: من به غیر از این دو خواهر یک برادر هم دارم که ارثیه میلیاردی به آنها رسیده است. اما از آنجا که پدرم قبل از مرگش به درخواست خودش و به این دلیل که با من زندگی می کرد و کارهایش را من انجام می دادم، مقداری از اموالش را به نام من کرده بود، آنها از من شکایت کرده اند و مدعی هستند به خاطر ارثیه، پدرم را کشته ام.
این را هم بگویم دو هفته قبل از اینکه پدرم زمین بیفتد او را به باغ کردان بردیم که آنجا هم زمین خورد، اما به من گفت حالش خوب است و مشکل خاصی ندارد.
بدین ترتیب بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران با صدور دستور تشکیل هیأت سه نفره پزشکی قانونی از آنها خواست تا علت دقیق مرگ پیرمرد را بررسی کنند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (2 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (2 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (2 نظر) سفره هفت سین فوق العاده لاکچری ساره بیات با ظروف آنتیک (2 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (1 نظر) مانتو عید مزونی و فوق العاده خاص الهام حمیدی چش فک فامیلو در آورد! (1 نظر) رقص جذاب محمود شهریاری با تیکه جانانه ای به الهام چرخنده فضای مجازی رو ترکوند + فیلم (1 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) بوی بهار می آید... (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) فیلم غافلگیری در آنتن زنده شبکه 3 هنگام تحویل سال نو (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر) فیلم رقص آذری احسان علیخانی با گروه رقصنده در خوی (1 نظر) دور دور سارا و نیکا با ماشین خارجی + عکس (1 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/