ساعدنیوز
ساعدنیوز

خواننده محبوب اغتشاشگران مخاطبانش را رسما به فحشا دعوت کرد

  دوشنبه، 08 اسفند 1401   کد خبر 331945
خواننده محبوب اغتشاشگران مخاطبانش را رسما به فحشا دعوت کرد
روزنامه جوان در مطلبی بسیار تند از ترانه «چشماتو ببند» کار جدید شروین حاجی‌پور انتقاد کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از روزنامه جوان، جملاتی که در ادامه می‌آید بخشی از ترانه «چشماتو ببند» تازه‌ترین اثر موسیقایی شروین حاجی‌پور است: «دستاشو بگیر و نم پس نده، یواشکی بم تکست نده / اگه دلت تنگ شد برام چشاتو ببندو فرض کن منه / من میگم نمیشناسمش تو‌ام بهش نگو چرا موی بچه‌ش فره (!) / چشماتو ببند فرض کن من پیشتم چشماتو ببند باز شعرمو بخون»
به همراه این ترانه یک عکس منتشر شده که در آن زن جوانی با صورتی غمگین و افسرده در کنار مرد جوان و خندانی که فرزندش (یک پسربچه مو فرفری!) را در بغل گرفته نشان داده می‌شود. تصویر منتشر شده با محتوای ترانه این مسئله را به ذهن مخاطب می‌رساند که زن حاضر در آن، همان کسی است که بر خلاف داشتن شوهر و فرزند و با ارجاعاتی که در شعر وجود دارد، ارتباط نامشروعی با مرد دیگری دارد. خواننده که در جایگاه همان ضلع شوم این عشق مثلثی است، از آن زن می‌خواهد رابطه نامشروعش را از شوهرش پنهان کند و حتی جوری وانمود کند که به همسرش علاقه‌مند است!
وقاحت در این ترانه وقتی بیشتر می‌شود که در پرده دیگری از این ترانه گفته می‌شود: «من میگم نمیشناسمش تو‌ام بهش نگو چرا موی بچه‌ش فره» این یعنی پسربچه‌ای که در تصویر حضور دارد، فرزند مشروع آن زن و مرد نیست بلکه حاصل ارتباط مشروع بین زن شوهر دار با مرد دیگری است!
آن روزی که حاجی‌پور ترانه «برای» را در ایام اغتشاشات منتشر کرد، عده‌ای مدعی شدند او به تنهایی چنین اثری خلق کرده‌است، در حالی که بسیاری از متخصصان و ناظران عرصه موسیقی معتقد بودند که نوشتن چنین ترانه و آهنگسازی ویژه برای آن ماحصل و خروجی سلسله‌ای از افراد است و حاجی‌پور صرفاً خواننده آن بود. جعل یک جایزه در جشنواره گرمی و اهدای آن توسط جیل بایدن، همسر رئیس‌جمهور امریکا به این خواننده مهر تأیید بر صحت مدعای متخصصان بود که آن آهنگ را دارای پشتوانه فکری و اقدامی کاملاً هدفمند می‌دانستند؛ اتفاقی که انتشار ترانه «چشماتو ببند» نشان داد پشت آهنگ‌ها و ترانه‌های حاجی‌پور یک تیم متخصص با پشتوانه‌های روان‌شناختی و جامعه‌شناختی مخفی‌شده که سعی دارد بدون ایجاد حساسیت و خودنمایی همان خط انحرافی را که شروع کرده‌اند، به پیش ببرند.

این ترانه به شکلی کاملاً وقیحانه در حال ترویج و تئوریزه کردن عمل شنیع بین مردان و زنان است. در واقع حاجی‌پور در این ترانه با ترانه‌ای کاملاً آموزشی به کسانی که در چنین فضای ذهنی هستند، توصیه می‌کند به جای طلاق گرفتن از کسی که نسبت به او احساس یا تعلق خاطری ندارند، خیانت به شریک زندگی مشترک‌شان را با پنهان‌کاری ادامه بدهند! واقعیت شنیع چنین تولیداتی که با لفاف هنر ساخته می‌شوند، دقیقاً مصداق توصیه و ترویج فحشا در جامعه با چاشنی آهنگ و ترانه است که تنها از ذهن‌های شرور تراوش می‌کند و برخورد محکم و قانونی با سازندگان و منتشر‌کننده‌های آن‌ها جزو وظایف ذاتی دستگاه‌های نظارتی و قضایی است که نباید متوقف به هیچ نوع نگاه مصلحت‌اندیشانه احتمالی باشد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

9 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
مصطفی
3 هفته پیش

داش دیدگاه من درد داشت برات به اشتراک نذاشتی ....
امیرعلی
3 هفته پیش

خاک برسرت بی شرف
امین
3 هفته پیش

بی شرف به معنی واقعی کلمه
بازدیدکننده
3 هفته پیش

خاک بر سرت شروین خائن خیانت کار
بازدیدکننده
3 هفته پیش

خاک بر سرت شروین خائن بی شرف
یحیی
3 هفته پیش

خب برخورد شود باهاش
بازدیدکننده
3 هفته پیش

خاااااااااک بر سرت نامرد
بازدیدکننده
3 هفته پیش

مرگ بر شروین حاجی پور این بی صفت برای پول خودش را فروخته بدبخت گدا زاده
بازدیدکننده
3 هفته پیش

چنانچه با قصد و نیت آقای حاجی پور این آهنگ رو ساخت و خوند خدا لعنتش کنه لعنت الله علی القوم الظالمین.
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/