خرید لپ تاپ استوک قسطی از به روز استوک!

  چهارشنبه، 30 شهریور 1401   کد خبر 223765
خرید لپ تاپ استوک قسطی از به روز استوک!
ساعدنیوز : خرید لپ تاپ استوک قسطی از به روز استوک! امروزه و با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور ایران، افراد زیادی برای خرید برخی اقلام با مشکلات مالی مواجه هستند. یکی از این اقلام لپ تاپ است. لپ تاپ‌ها در زندگی روزمره، کاری و تحصیلی ما کاربرد بسیار زیادی دارند و در پیشبرد کارهای ما نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

امروزه و با توجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور ایران، افراد زیادی برای خرید برخی اقلام با مشکلات مالی مواجه هستند. یکی از این اقلام لپ تاپ است. لپ تاپ ها در زندگی روزمره، کاری و تحصیلی ما کاربرد بسیار زیادی دارند و در پیشبرد کارهای ما نقش مهمی را ایفا می کنند. همه دانشجویان، دانش آموزان و شاغلان برای انجام کارهای خود باید از لپ تاپ استفاده کنند. حال با توجه به قیمت بالای این کالا، چه کاری می توان انجام داد؟ پاسخ این سوال خرید لپ تاپ استوک است. در برخی فروشگاه ها، امکان خرید لپ تاپ استوک قسطی نیز وجود دارد. در ادامه این مطلب، به توضیح جامع و کامل لپ تاپ استوک، مزایا و چگونگی خرید لپ تاپ استوک قسطی پرداخته می شود.

لپ تاپ استوک چیست؟

در شرایط اقتصادی فعلی ایران و نابسامانی مالی و ارزی، شاهد افزایش قیمت تمامی محصولات دیجیتالی مانند لپ تاپ و موبایل هستیم. همان طور که می دانید این دو آیتم از کالاهای اساسی و مهمی هستند که همه افراد با هر شغل و دغدغه ای به آن ها نیاز دارند. این در حالی است که برخی افراد امکان و قدرت خرید این محصولات به صورت آکبند را ندارند. در چنین شرایطی، مفهوم لپ تاپ های استوک که حتما نام آن ها را شنیده اید مطرح می شود. پیش داوری ها و اظهارات نادرستی در مورد لپ تاپ های استوک وجود دارد که تعابیر درستی نیستند و می توانند دیدگاه خریداران را تغییر دهند. به طور کلی در ایران، یک دیدگاه منفی نسبت به کالاهای کارکرده یا لپ تاپ استوک وجود دارد و افراد چنین تصوری را دارند که این لپ تاپ ها دست دوم هستند و مدت زمان زیادی استفاده شده اند. اما باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که محصولات کارکرده همیشه به معنای محصولات به درد نخور، معیوب، نامناسب و دور ریختنی نیستند. بلکه کلمه stock یا استوک در زبان لاتین، به معنی یک کالا و یا محصول ذخیره شده در انبار می باشد. علی رغم تصوراتی که وجود دارد، لازم به ذکر است که گاهی اوقات برخی از این لپ تاپ های استوک به هیچ وجه حتی کار نکرده و یا نهایتا سی روز کار کرده و استفاده شده اند. اما با این حال قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای دارند. به تعریف ساده تر و بهتر، لپ تاپ های استوک، به لپ تاپ هایی گفته می شود که زمان و فصل فروش آن ها در کشور های خارجی و یا سازنده به پایان رسیده و امکان خرید آن ها در آن کشور ها وجود ندارد. برخی از شرکت های تولید کننده مانند آمازون، مدا زمان ۳۰ روز را برای تست و تعویض به مشتریان خود مهلت می دهند. در صورتی که مشتری پس از خرید، از محصول مورد نظر رضایت کافی نداشته باشد می تواند آن را مرجوع کند. این در حالی است که این فرد برای تست این محصول آن را باز کرده و محصول دیگر آکبند نیست. بنابراین شرکت آمازون نمی تواند ان را به صورت آکبند به فروش برساند. به همین دلیل، این محصولات با عنوان کالاهای استوک، به سایر کشور ها اغلب کشورهای جهان سوم، فروخته می شود. گاهی اوقات نیز شرکت ها برای داشتن تولید سازنده و بروزرسانی محصولات تولیدی خود، محصولات قدیمی خود را از بازار جمع اوری کرده و به کشور های جهان سوم مانند کشور ایران صادر می کنند.

چرا لپ تاپ استوک بخریم

تصویر

همان طور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، امروزه قیمت لپ تا پ ها افزایش زیادی داشته و خریداران با قیمت های نجومی مواجه هستند و از آنجایی که وجود لپ تاپ برای تمامی افراد شاغل، محصل، دانشجو و غیره یک ابزار ضروری است، برخی افراد برای خرید آن ها مشکلات مالی دارند. به همین ترتیب لپ تاپ های استوک یک گزینه عالی برای حل این مشکل هستند. چرا که از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. چنین پیش زمینه ای وجود دارد که لپ تاپ های استوک کیفیت مناسبی ندارند اما خرید لپ تاپ استوک مزایای بسیار زیادی را شامل می شود. از جمله این مزایا می توان به قیمت مناسب، کیفیت بالا و سخت افزار بسیار قوی و همچنین ضمانت و تعهد فروشنده اشاره کرد. این موضوع را در نظر داشته باشید که گاهی اوقات، لپ تاپ های استوک به هیچ وجه حتی کار نکرده اند و یا نهایتا چند روز از آنها استفاده شده است. با این حال، قیمت آن ها کاهش زیادی داشته و اغلب یک سوم قیمت اصلی فروخته می شود. بنابراین، می توان گفت اصلی ترین دلیلی که منجر می شود افراد لپ تاپ استوک خریداری کنند، قیمت مناسب آن در عین نو بودن آن است. اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که در هنگام خرید لپ تاپ های استوک حتما مدل های با کیفیت را انتخاب کرده و از مراکز فروش معتبر خرید کنید. برای مثال، لپ تاپ های استوک لنوو و HP از لپ تاپ های بسیار باکیفیتی هستند که قیمت بسیار مناسبی دارند و برای خرید آن ها نیز می توانید به فروشگاه به روز استوک مراجعه کنید.

مزایا لپ تاپ استوک

همانطور که پیش از این نیز در طول مطلب به آن اشاره شد، لپ تا پ های استوک مزایای فراوانی را شامل می شوند. در واقع لپ تاپ های استوک محصولاتی مرجوع شده هستند که هیچ تفاوتی در کیفیت سخت افزاری و قطعات استفاده شده آنها با نمونه های اصلی وجود ندارد. به همین ترتیب، خرید یک لپ تاپ استوک از لحاظ ساختاری هیچ تفاوتی با خرید یک لپ تاپ اصلی ندارد و مشخصات فنی آن ها مشابه یکدیگر است. با توجه به این موضوع بیان شده و از آنجایی که این لپ تاپ ها قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای دارند، می توان گفت اصلی ترین و مهم ترین مزیت لپ تاپ های استوک، قیمت ارزان تر و مناسب تر آن ها در عین کیفیت بالا و مشابه نمونه اصلی می باشد. حتی با توجه به قیمت مناسب این لپ تا پ ها، برخی از فروشندگان و مراکز فروش لپ تاپ، شرایط خرید قسطی لپ تاپ استوک را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده اند که این امر کمک شایانی به آن ها می کند. اما در کنار این مزیت لپ تاپ های استوک، برخی افراد سودجو وجود دارند که لپ تاپ استوک را به جای لپ تاپ آکبند به افراد می فروشند. چرا که برخی لپ تاپ های استوک درجه A ظاهری بسیار سالم و کیفیت بسیار بالا دارند و قابل شناسایی از نوع آکبند نیستند. لپ تا پ های استوک باکیفیت مختلفی مانند لپ تاپ استوک core i7، ایسوس، اچ پی و غیره وجود دارند که برای خرید آن ها چه به صورت قسطی و چه به صورت نقدی می توانید به فروشگاه به روز استوک مراجعه کنید.

شرایط خرید لپ تاپ استوک قسطی

تصویر

همان طور که گفته شد، برخی فروشگاه ها و مراکز فروش لپ تاپ، برای نشان دادن مشتری مداری بیشتر و ارائه خدمات گسترده تر، امکان خرید قسطی محصولات مختلف خود از جمله خرید قسطی لپ تاپ استوک را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. فروشگاه به روز استوک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شرایط امکان خرید اقساطی را برای مشتریان خود ایجاد کرده است. این شرایط عبارتند از:

خرید با چک صیادی که تا پانزده میلیون بدون نیاز به پیش پرداخت بوده و اقساط ۶ ماه و ۱۲ ماهه را با سود ۳ درصد را شامل می شود. شرایط دوم خرید اقساطی نیز از طریق حکمت کار می باشد. در این صورت، بدون نیاز به پیش پرداخت و پرداخت اقساط ۶ الی ۱۲ ماهه با سود ۴ درصد، می توانید به خرید لپ تاپ استوک قسطی اقدام کنید. البته هر دو این شرایط، نیازمند مدارکی هستند که با مراجعه به سایت این فروشگاه، می توانید اطلاعات تکمیلی را کسب کرده و سپس اقدام به خرید اقساطی کنید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
تصاویری از عیادت جواد عزتی و هنرمندان از رهبر معظم انقلاب و استقبال گرم ایشان (708 نظر) (تصاویر) منزل پدری رهبر ساده زیست انقلاب با حیاط دلباز در محله ای باصفا (651 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز زلیخای یوسف در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چقدر زیباست.. (616 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز یوزارسیف عزیز مصر(یوسف) در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چه چهره منحصربفردی.. (588 نظر) گرد و خاک افغانی ها در مترو تهران تاریخ ساز شد/ یه همینو کم داشتیم... (404 نظر) کشف تابوت ارزشمند آخناتون با چشم طلا متعلق به مصر باستان+عکس (312 نظر) (فیلم) لحظه هشدار قایق ماهیگیری ایرانی به ناوشکن آمریکایی در خلیج فارس و ورود سپاه به این ماجرا (264 نظر) پیرزنی که مثل زلیخا زیبا شد/ واقعا معجزه نیست؟+ویدیو (247 نظر) عکس گریه دار از مجموعه آمپول هایی که یک مادر برای به دنیا آوردن نوزادش زده/ این عشق مادرانه چیه اصلا😢 (228 نظر) کشف شگفت انگیز یک کوه واقعی پر از طلا و گنج از دنیای باستان/ گنجینه هایی که قیمت ندارند+ویدیو (194 نظر) مومیایی شگفت انگیز چشمهای واقعی زلیخای یوسف پیامبر در داخل تندیس +عکس/چه چشمان رنگی دلربایی! (177 نظر) خبر عجیب و بی سابقه از بزی که بچه انسان زایید/ نوزاد انسان نما حاصل یک جانور در روستا+تصاویر (178 نظر) کشف مجسمه فیروزه ای و فوق العاده زیبای دختر کوروش در اطراف تخت جمشید+عکس (168 نظر) (عکس) کشف مومیایی سالم زلیخا، همسر عزیز مصر برای اولین بار/ اگه راس میگی الان خوشگل شو😂 (166 نظر) بازسازی چهره همسران پادشاهان هخامنشی توسط هوش مصنوعی +عکس /یکی از یکی زیباتر و جذاب تر (150 نظر)
دیگران می‌خوانند   
(تصاویر) مراسم گرامیداشت روز جهانی خاک، با شعار «خاک و آب، منشأ زندگی» در دانشگاه تبریز رونمایی از مومیایی پدر بزرگ توت عنخ آمون در موزه مصر/ آدم از دیدنش هاج و واج میمونه+ویدیو غوغای کادوی خنده دار آقای داماد برای عروس خانوم تو روز عروسی/ با این وضعیت عروس خانوم تشنج نکنه خوبه+عکس شاهکار بی نظیر یک مادر برای نجات فرزندش از چاه فاضلاب/ واقعا بهشت زیر پای مادراست+ویدیو (فیلم) مرد پاکستانی با تبدیل خودش به روباه و ایجاد یک زیارتگاه برای خودش کسب درآمد می‌کند! / دُمم تکون میده! کشف یک گنجینه عظیم دریایی 350 ساله از عمق دریا/ آدم از دیدنش حیرت میکنه+عکس (فیلم) مرد هندی که روی سر خودش برنج می کارد! / شالیزار سیار، تحویل در محل! (فیلم) سورپرایز تولد معلم باحال توسط دانش آموزها سر کلاس درس / چقدر خوبه که تو ذوق کسایی که دوسمون دارن نزنیم ... کنسرت ویژه یک بیمار برای پزشکش موقع عمل جراحی/ حال دل همه رو خوب کرد+عکس (فیلم) قهقهه احسان علیخانی و داورها از جواب جالب پسر چوپان در برنامه عصر جدید / تا حالا تلویزیون ندیده بوده! بچه داری باحال و خنده دار یک استاد دانشگاه وسط تدریس در کلاس/ دمش گرم واقعا چقدر پایه است+ویدیو وضعیت ماشین له شده مربی تیم ملی بعد تصادف وحشتناکش+عکس اصرار امین حیایی به همبازی بودن با ژاله صامتی در نقش همسر صیغه ای او در یک فیلم / چرا اصرار داری بگی صیغه ای؟!😂 حال خوب پیرزنی 70 ساله بعد به دنیا آوردن یک جفت دوقلو/ شیرزنیه برای خودش+ویدیو سونوگرافی عجیب الخلقه ترین جنین دنیا که با پرنده اشتباه گرفته شد/ مامانش تا دنیا بیاد چندتا سکته ناقص رد کرده+عکس تولد یک بزغاله عجیب الخلقه انسان نما/ جل الخالق این دیگه چیه؟+عکس فریب در ازدواج چیست؟ و چه عواقبی برای طرفین در پی دارد! با اختلاف خنده دارترین اجرای حامد آهنگی در برنامه جوکر+فیلم/ این و ببینی نمیتونی نخندی... غوغای آواز محلی پیرمرد عاشق برای همسرش در برنامه زنده +فیلم /ای جانم من بنازم به این عشق و صدای بهشتی😍 خنده دارترین سکانس پایتخت 6: پشکل بیار بترکونیم +فیلم🤣 چرا بک آپ گرفتن در نرم افزار های حسابداری و قرض الحسنه مهم است؟ (ویدئو) ویدیویی جالب از مقایسه غذاهای ملل مختلف/فقط آخرش، قرمه سبزی رو عشق است😍 (ویدئو) رونمایی از زباله گردی با تویوتا!/ این مملکت سر و تهش به هم نمیخوره😆 ویدئویی خنده دار از پیوند موتور به پراید!/دست به دست کنین برسه بدست اونی که میخواد مارو تحریم کنه😂 استعلام بیمه شخص ثالث از طریق آیتول لاک پشت عجیبی که با مراقبت 27 ساله یک پیرمرد الان 70 کیلو شده+فیلم /همه جا باهم میرن😍 آموزش کشت هیدروپونیک در گلخانه خانگی صفر تا صد ایده خلاقانه برای آب کردن یخ‌های شیشه خودرو + فیلم فیلم زیبای زنده شدن کلاغ مرده با تنفس مصنوعی مرد ایرانی ! / خدای من... اشک آدم درمیاد😢 افشای ماجرای فساد چای دبش و تلاش بی وقفه مسئولین برای مبارزه با اختلاس در سریال طنز مهران مدیری+فیلم اختلاس عجیب یک مدیر بانکی در قم/ پرداخت 244 وام ازدواج به 122 زوج سالمند ایده تحسین برانگیز شاطر برای افزایش آگاهی مردم در نانوایی حماسه آفرین شد+فیلم/ آدم حَظ میکنه واقعا... (ویدئو) بزرگترین فرودگاه مینیاتوری جهان!/خیلی جالبه ساختنش 6 سال طول کشیده😮 نحوه ی ثبت نام و ورود به سامانه گلستان دانشگاه صنعتی کرمانشاه+ آموزش تصویری زمان برگزاری آزمون آزمایشی دروس عمومی دانشگاه پیام نور اعلام شد (ویدئو) پسر نوجوان بختیاری با اجرای آهنگ بختیاری و با صدای محشر و بهشتی همه رو به وجد آورد/ هزار ماشالله به این اجرای بی نظیر نحوه ی پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه تربیت مدرس! نحوه ی مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه تربیت مدرس تبلیغات خنده دار پدر دانش آموز ایرانی برای رای گیری شورای مدرسه دخترش +فیلم /میگه رای بدین طیاره و فرودگاه میاره🤣 ویدئوی خنده دار به کسانی که سر شماری میکنن چه میگویند؟ نفوس و مسکن/ هر چی جلوتر میره من از خنده میمیرم🤣
تیتر امروز   
غوغای کادوی خنده دار آقای داماد برای عروس خانوم تو روز عروسی/ با این وضعیت عروس خانوم تشنج نکنه خوبه+عکس کشف یک گنجینه عظیم دریایی 350 ساله از عمق دریا/ آدم از دیدنش حیرت میکنه+عکس کنسرت ویژه یک بیمار برای پزشکش موقع عمل جراحی/ حال دل همه رو خوب کرد+عکس سونوگرافی عجیب الخلقه ترین جنین دنیا که با پرنده اشتباه گرفته شد/ مامانش تا دنیا بیاد چندتا سکته ناقص رد کرده+عکس تولد یک بزغاله عجیب الخلقه انسان نما/ جل الخالق این دیگه چیه؟+عکس اختلاس عجیب یک مدیر بانکی در قم/ پرداخت 244 وام ازدواج به 122 زوج سالمند ایده تحسین برانگیز شاطر برای افزایش آگاهی مردم در نانوایی حماسه آفرین شد+فیلم/ آدم حَظ میکنه واقعا... زمان برگزاری آزمون آزمایشی دروس عمومی دانشگاه پیام نور اعلام شد کناره‌گیری «خداداد عزیزی» از کادر فنی تیم ملی بی‌توجهی به احضار قضایی دلیل بازداشت مدیرعامل پیام‌رسان سروش/ با قرار وثیقه آزاد است کشف جسد بدون سر و سوخته راننده تاکسی 46 ساله در کنار لاشه سگ ولگرد در یک باغ چیز عجیبی که فضانوردان روی کره ماه جا گذاشتند کارگران امسال چقدر عیدی می‌گیرند؟ دانشمندان از سلول‌های ریه انسان ربات ساختند! زیباترین دختر ایرانی که آوازه جذابتش در کل دنیا پیچید +عکس
منتخب روز   
ویدئو خنده دار از فارسی حرف زدن گربه تهرانی در کلینیک حیوانات خانگی😅 (ویدئو) لحظه کشف سه کوزه پر از طلای هندی و جواهرات گرانبها از زیر زمین کشاورزی ادعای کذب درباره رهبر انقلاب /چه کسی گفته بود یهودی ها را به دریا می ریزیم؟ (فیلم) سکانس خنده دار از هزینه های رحمت برای نوسازی دهن فهیمه در سریال پایتخت/ نقی و ارسطو هاج و واج موندن😅 (ویدئو) انگشت مکیدن خنده دار و بامزه جنین در شکم مامانش هنگام سونوگرافی/ دل آدم قیلی ویلی میره براش😍 ویدئو خنده دار و بانمک از لاک زدن دختر بچه به مرغ زنده که قلب همه رو اکلیلی کرد😍این بچه در آینده ناخنکار میشه احتمالا😂 (فیلم) حضور پلیس راهنمایی و رانندگی با لباس بابانوئل سر چهارراه (فیلم) ایده خلاقانه دانش آموز با استعداد ایرانی با قوطی ساندیس وقتی صدای موتور درمیاره/ لامصب انگار موتور قورت داده😁 (فیلم) خوانندگی راننده سرویس خوش اخلاق به زبان کردی برای دانش آموزان/ فریده کیه انقدر روش تاکید داره؟😂 (فیلم) ابتکار جالب یک رستوران کانادایی در نورپردازی خلاقانه برای جلب رضایت مشتری/ آدم دلش میخواد فقط نگاه کنه😍 تنها شعری که استاد شهریار آن را خواند و گریه کرد/ پیرم و گاهی دلم یاد جوانی میکند+ویدیو (فیلم) ثروتمند ترین کودک کار سرچهارراهی در تهران که ماهانه بیشتر از 50 تا 70 میلیون تومان درآمد دارد!