ساعدنیوز
ساعدنیوز

خرس قهوه ای باغ وحش صفه نگهبان جوان را کشت

  سه شنبه، 01 فروردین 1402   کد خبر 334244
خرس قهوه ای باغ وحش صفه نگهبان جوان را کشت
ساعد نیوز: مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان از مرگ نگهبان پارک وحش صفه بر اثر حمله یکی از خرس‌های نگهداری شده در این پارک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نویز به نقل از رکنا، حسین کارگر صبح امروز سه شنبه اول فروردین در پارک وحش صفه اظهار داشت: متأسفانه در این حادثه بر اثر حمله یکی از خرس‌های این مجموعه، نگهبان جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه هنوز جزئیات این اتفاق مشخص نشده است، افزود: تحقیقات در دست انجام است و پس از بررسی نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان با بیان اینکه این خرس مهار شده است، ابراز داشت: باید توجه داشت که این خرس‌ها در قفس‌های ویژه نگهداری می‌شوند و برای غذا دادن دریچه جداگانه‌ای دارند که احتمال می‌دهیم در زمینه بستن این دریچه بی احتیاطی صورت گرفته که منجر به این اتفاق شده است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (256 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (69 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (56 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (17 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)