ساعدنیوز
ساعدنیوز

خیانتی که نباید نسل جدید از آن بی‌خبر بماند!

  پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1402   کد خبر 340819
خیانتی که نباید نسل جدید از آن بی‌خبر بماند!
ساعد نیور: خاتمی در حالی که بعد از فتنه اعلام کرد تقلب امکان‌پذیر نبوده است؟! با رمز تقلب! دست به فتنه زد و همراه با میر حسین موسوی علاوه ‌بر خسارت‌های فراوان ، خون تعدادی از افراد بی‌گناه را هم بر زمین ریخت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از مشرق، روزنامه کیهان در ستون خبر ویژه خود نوشت: موضوع گزارش تیتر یک و ستون گفت و شنود کیهان دیروز درباره وطن‌فروشی و خیانت مدعیان اصلاحات و سران فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 بود و در آن اسناد غیرقابل‌انکاری از خیانت این طیف و ارتباط آنان با کانون‌های اطلاعاتی بیگانه ارائه شده بود. ولی روزنامه‌های زنجیره‌ای و تحت اجاره اصلاح‌طلبان مانند همیشه، برای فرار از رسوایی، نه فقط مطالب کیهان را تحریف کرده بودند، بلکه لام تا کام درباره موضوع اصلی گزارش کیهان چیزی ننوشته بودند و به دروغ ادعا کرده بودند که کیهان از موفقیت اردوغان در انتخابات ترکیه نگران شده است!

این دروغ خنده‌دار درحالی است که کیهان بااشاره به انتخابات ترکیه و مقایسه آن با فتنه 88 نوشته بود «‌در انتخابات ترکیه با این که اردوغان فقط نیم درصد (حدود 2/5 میلیون رای) با موفقیت در دور اول فاصله داشت، نتیجه را پذیرفت و طرف مقابلش هم ادعای تقلب نکرد ولی موسوی و خاتمی در انتخابات سال 88 با وجود آن که موسوی بیش از 11 میلیون رای با طرف پیروز فاصله داشت ادعای تقلب کردند و مملکت را به آشوب کشیدند! و خاتمی در حالی که بعد از فتنه اعلام کرد تقلب امکان‌پذیر نبوده است؟! با رمز تقلب! دست به فتنه زد و همراه با میر حسین موسوی علاوه ‌بر خسارت‌های فراوان به کشور، خون تعدادی از افراد بی‌گناه را هم بر زمین ریخت‌». از کجای این نوشته بر می‌آید که کیهان از موفقیت اردوغان نگران شده است؟! بماند! اما در این خصوص ‌اشاره به چند نکته کوتاه (و فقط بخشی از اسناد وطن‌فروشی این طیف‌) می‌تواند از هویت واقعی آنها پرده‌برداری کند. مخصوصاً آن که 14 سال از فتنه 88 و خیانت سران فتنه گذشته است و نسل جدید نباید از آن خیانت بزرگ بی‌خبر بماند. بخوانید!

- کیهان به گواهی نسخه‌های آن -که برای همگان قابل دسترسی است- در دوران فتنه، تمامی مراحل آن را پیشاپیش و قبل از وقوع پیش‌بینی و اعلام کرده بود. خُب کیهان که از غیب خبر نداشت، پس آن پیش‌بینی‌ها چگونه بود؟! پاسخ آن است که خاتمی و موسوی به عنوان سران فتنه، تمامی مراحل فتنه را بر اساس فرمول انقلاب‌های رنگی که به آنها دیکته شده بود انجام می‌دادند فرمولی که جرج سوروس، جین شارپ، ریچارد هاس، جان کین و... تهیه کرده و در برخی از کشورها به اجرا گذاشته بودند و کیهان با توجه به آن فرمول، تمامی مراحل فتنه را از قبل پیش‌بینی کرده بود.

- روز 11 ژوئن 2009 (21 خرداد 88‌) جرج سوروس در مصاحبه‌ای، رسماً اعلام کرده بود که فردا در ایران انتخابات نیست بلکه یک انقلاب رنگی صورت می‌پذیرد! شبیه آنچه در اوکراین و گرجستان انجام دادیم. جرج سوروس از کجا می‌دانست که قرار است روز 22 خرداد 88 در ایران یک انقلاب رنگی (بخوانید کودتای رنگی‌) صورت بپذیرد؟! چه کسی قبل از انتخابات 88 با جرج سوروس ملاقات کرده بود؟! و از او چه دستوری گرفته بود؟!

- تیتر یک کیهان در آخرین شماره‌ای که قبل از انتخابات خرداد 88 منتشر کرده بود (20 خرداد 88‌)، این بود «‌آخرین پرده سناریوی افراطیون، آشوب پس از شکست‌» و تاکید کرده بود «‌این هشدار جدی است‌»... کیهان از کجا می‌دانست که قرار است مدعیان اصلاحات بعد از شکست در انتخابات دست به شورش بزنند و برای آن که شورش ادامه داشته باشد، راه‌کارهای قانونی برای حل ماجرا را نپذیرند؟! حتماً می‌پرسید کیهان از کجا به این نکته پی برده بود؟ پاسخ را باید از زبان «‌جان‌کین‌» شنید که در شرح فرمول انقلاب‌های رنگی تاکید می‌کند؛ انقلاب‌های رنگی باید انتخابات محور -ELECTION POINT- باشند.

- و ده‌ها سند دیگر، از جمله اظهارات مایکل لدین که می‌گوید؛ اگر بعدها بپرسند که جنبش سبز(!) از چه زمانی شروع شد؟ خواهید گفت از ژوئن 2009 (خرداد1388‌) ولی به شما خواهم گفت که ما از سال‌ها قبل با دفتر میرحسین موسوی، نخست‌وزیر وقت ایران در تماس بودیم (نقل به مضمون‌). و یا اظهارات «پاول رابرتس‌» معاون اسبق وزارت خزانه‌داری آمریکا و معاون وقت تخصیص بودجه در دوران بوش که بعد از فتنه در مصاحبه با فارین پالیسی گفته بود «ماجرای تقلب در انتخابات دروغ بود؛ پروژه اصلی بی‌اعتبار کردن و منزوی کردن رژیم دینی در ایران بود و برای این منظور در اولین گام 400 میلیون دلار تخصیص داده بودیم‌»! و....

- حالا می‌توان مفهوم اظهارات نتانیاهو را با وضوح بیشتری درک کرد که این جماعت را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در داخل ایران می‌دانست...

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رفتار شرم آور بیرانوند، قهرمان بدنسازی و شوت کردن عکس شهدا به سمت داور مسابقه به نشانه اعتراض+ویدئو (1396 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (278 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (216 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (151 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (147 نظر) زن و شوهری که صاحب شیک‌ترین طلاقِ ایرانی شدند (137 نظر) رقص خفن داماد افغانی و ساقدوش هایش با آهنگ ایرانی شاد +فیلم (134 نظر) (فیلم) واکنش جالب یک نوزاد به اولین بوسه مادر/ مُسکن فقط محبت مادرانه😍 (103 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (100 نظر) شاهکار پیرمرد در خیابان با خوانندگی آهنگ سوزناک +فیلم (99 نظر) وقتی نعیمه نظام‌دوست رو صندلی برنامه جا نمیشه+فیلم /صندلی شکست! (93 نظر) رقص ایرانی پیرزن در پمپ بنزین با آهنگ واویلا لیلی دوست دارم خیلی +فیلم (85 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (81 نظر) (فیلم) اجرای جالب آواز سنتی ایرانی توسط زن فرانسوی / دهن همه وا می‌مونه از این اجرا! (75 نظر) زیباترین مدرسه جهان در یکی از روستاهای سیستان که برنده جایزه بین المللی معماری شد/ ویو رو نگاااا😍 (70 نظر)
منتخب روز   
مردی که از سینه خود به فرزندش شیر می دهد!!!😐+عکس فیلم لورفته از رقص مار هوتن شکیبا در پشت صحنه لیسانسه ها با آهنگ عروسی دلگیرم از تو ، تا بی نهایت (ویدئو) شاهکار خوانندگی آهنگ استاد شجریان توسط پسر حنجره طلای دو رگه/ بنازم این صدارو (ویدئو) قر کمر و رقص باحال پسر کوچولوی بسکتبالیست بعد از بُرد شیرین (ویدئو) پسر 14 ساله اندونزیایی که تخم می گذارد غوغای رقص ایرانی دو پسر با آهنگ شاد در تالار عروسی! +فیلم (ویدئو) طنز اول مهر برای ابراز تسلیت به معلمان، دانش آموزان، ناظمان، ناظران و اسیران خاک/ بازگشت همه به سوی مدرسه است😂 (ویدئو) همخوانی فریبا نادری و محمد نادری با ترانه خاطره انگیز یار دبستانی من در کنسرت حجت اشرف زاده شاهکار رقص ایرانی داماد و پدر زن با آهنگ شاد خواننده +فیلم شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله آموزش رقص بندری داشجویان با آهنگ شاد+فیلم / دختر بندری... ارتباط مستقیم 50 درصد حوزه اشتغال به حوزه فناوری در آینده ای نزدیک