ساعدنیوز
ساعدنیوز

کشف فیلم رابطه غیراخلاقی "اشرف پهلوی" با حیوان خانگی

  یکشنبه، 09 بهمن 1401   زمان مطالعه 11 دقیقه
کشف فیلم رابطه غیراخلاقی "اشرف پهلوی" با حیوان خانگی
ساعد نیوز: "یکی از ویدئوهایی که از گفتنش شرم دارم اما برای ثبت در تاریخ می‌گویم، فیلمی بود که در آن اشرف با حیوان خانگی‌اش رابطه جنسی برقرار می‌کند؛ در آن کمد، پُر بود از این چیزها."

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از تسنیم، عباس کلاهدوز و محمدعلی سافلی: تاریخ برگ های قرائت نشده بسیاری دارد. افرادی هستند که لایه های پنهانی از تاریخ انقلاب اسلامی را در سینه خود محفوظ دارند. «مصطفی مهذب» یکی از همان اشخاص است که سینه ای مملو از ناگفته ها دارد. با اولین تماس ما، باب مصاحبه درباره مگوهایی از دوران مسئولیت بر کاخ های سلطنتی بعد از پیروزی انقلاب، حضور در دفتر شهید رجایی، پرونده پر ابهام انفجار 8 شهریور و ایام معاونت مالی وزارت ارشاد خاتمی باز شد.

مصاحبه ما با "مهذب" ابتدا درباره انفجار دفتر نخست وزیری بود اما در خلال مصاحبه به دلیل اینکه او در برهه ای معاونت مالی بنی صدر را عهده دار بوده به کمی قبل تر از واقعه 8 شهریور و خصوصیات اخلاقی اولین رئیس جمهور معزول ایران هم کشیده شد.

تصویر

وی لیسانس مدیریت بازرگانی را پیش از انقلاب اسلامی از دانشکده علوم اقتصاد گرفته است. از سال 44 کارمند اداره دارایی بوده است. به گفته خودش در زمان شاپور بختیار با هدف بکارگیری افراد مذهبی در اداره دارایی، در ذی­ حسابی سازمان غله و قند و شکر را قبول می کند.

در ایام پیروزی انقلاب اسلامی هم از مبارزه غافل نبوده است. وزارت دارایی آن زمان بعد از وزارت نفت، دومین وزارت خانه بود که اعتصابات را شکل می داد و میتینگ برگزار می کرد و او نیز از جمله مسئولان برگزاری این اعتصابات بوده است.

متن پیش رو مصاحبه با مصطفی مهذب است که از منظرتان می گذرد:

کمدی که پرُ از فیلم های روابط غیر اخلاقی اشرف بود

با تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید، مسئولیت شما در حفاظت از کاخ های سلطنتی از چه زمانی شروع شد؟

زمانی که من معاون وزیر دارایی بودم، «بند جیم» یعنی حفاظت اموال قصرها با بنده بود. ما در ساختمان "فرح" که رفتیم یک سالنی در حدود 150 متر فقط کمد وجود داشت. یک طرف فقط شامپو و کلاه های "فرح" بود، یک طرف مانتو بود، یک طرف لوازم آرایش بود. یک چیز عجیب و غریبی بود. بعد هم رفتیم اتاق "اشرف" و یک وضعیت عجیب و غریبی دیدیم. آنجا یک ویدئوهایی پیدا کردند که محرمانه بود و افشا نکردند. ویدئوهایی از روابط­ جنسی اشرف با افراد دیگر که در سریال معمای شاه فقط گوشه­ هایی از آن را نشان دادند. مثلاً یکی از ویدئوهایی که من از گفتنش شرم دارم اما برای ثبت در تاریخ می گویم، فیلمی بود که در آن اشرف با حیوان خانگی اش رابطه جنسی برقرار می کند؛ در آن کمد، پُر بود از این چیزها. این فیلم همان ایام به مسئولان مربوطه تحویل داده شد.

اشرف "مسئول زیبایی" داشت

کاخ اشرف هم زیر نظر شما بود؟

بله؛ زیر نظر من بود. من در ابتدای انقلاب، معاون وزیر دارایی بودم و کاخ گلستان، کاخ سعدآباد و نیاوران و کل این کاخ ­ها همه وسایلش زیر نظر من بود. من می رفتم بازدید تا ببینم چه چیز وجود دارد و چه چیزی نیست. یک عده بچه های مورد اعتماد را مامور کردم و اگر سندی یا چیز مهمی پیدا می­ شد نمونه­ برداری می کردند.

مشخص بود خاندان شاه با مسائل ساده برخورد نمی کنند مثلاً وقتی اشرف می­ خواست برود یک کشور یا یک جلسه، تشخیص می دادند چه پوشش و چه آرایشی داشته باشد. همه حساب شده بود و چند نفر نظر می­ دادند که امروز اشرف یا فرح چه پوششی داشته باشد. شاید 1500 کلاه در آنجا بود. خودش انتخاب نمی­ کرد و هر چه "مسئول زیبایی" و لباس شاه یا خاندان سلطنت می­ گفت، انجام می­ دادند.

اسناد کاخ های خانواده پهلوی چه شد؟

اسنادی که در کاخ­ ها پیدا کردید محفوظ ماند؟ بیشتر این اسناد شامل چه چیزهایی بود؟

یک مقدار از اسناد را سازمان اسناد ملی، روی آن دست گذاشت، یک مقدار را هم اطلاعات و امنیت. زمانی که ما آمدیم آنها آنجا مستقر شده بودند. آن زمان هنوز سپاه در مسائل اطلاعاتی وارد نشده بود.

جالب است که کاخ­ها دست­ نخورده باقی مانده و لوازمی در آن اوضاع آشفته ابتدای انقلاب از آنجا خارج نشد با اینکه آن زمان افراد سودجو کم نبودند.

در مسئله کاخ­ ها اوضاع طوری بود یک دفعه می­ دیدیم سندی وجود دارد که در زمان شاه، زمین های بسیار زیادی در انتهای خیابان ولیعصر که به «پارک وی» منتهی می­ شود همه را یک مرتبه بین 100 نفر از افرادی که مختص شاه و فدایی شاه بودند، بخشیده اند. یک مرتبه می ­گفتند این زمین­ ها مثلا با 5 تومان برای این 100 نفر و بین افراد گارد شاهنشاهی تقسیم می کردند.

خیلی زمین بود و هر کدام هکتار، هکتار بود. وضعیت طوری بود که این 100 نفر سبیل­ شان چرب می­ شد و فداکاری ­شان به شاه زیاد می­ شد. به خصوص طرفداران اشرف، چون خیلی با دور و بری هایش کثافت­کاری می­ کرد.

تصویر
از راست به چپ: تاج الملوک مادر شاه، اشرف و شمس پهلوی

مثلاً نمونه­ ای که ما در تاریخ از این بذل و بخشش ها داریم، زمانی است که صدام در 2 ساعت کشور کویت را اشغال کرد و تمام طلاهای جواهرفروشی های کویت که خیلی هم مهم و گران بود، همه را داده بود گارد مخصوص صدام. اینها هم فداکاری می­ کردند و خودشان را می­ کشتند چون پول نصیب­شان می­ شد. اینها هم از نظر جنسی و هم از نظر مالی تامین شدند. در ایران هم خیلی از اسناد وجود داشت که می­ گفتند چند هزار سند زمین و ساختمان و واحد در بهترین شهرهای ایران مانند اصفهان و مشهد فقط مختص زمان رضاشاه بود که بعد رسیده بود به محمدرضاشاه و یک مقداری به نام ولیعهد، فرح و اشرف و... .

اسناد زیادی وجود داشت که ما خودمان فرصت نداشتیم که برویم ببینیم سند چیست؟ واقعیت دارد یا ندارد؟ بازرسانی می­ فرستادیم و یک شمه­ ای از وضعیت آنجا را برای ما می­ گفتند.

لیستی تهیه کرده بودید که همه اموال تخمین زده شود؟

با توجه به کثرت اموال، از بچه­ های دارایی، از بچه­ های حفاظتِ اسناد، از بچه­ های اطلاعات و امنیت مستقر شده بودند و آنها را امین قرار داده بودیم که اگر سندی وجود دارد بدهند سازمان اسناد ملی و اگر اموال به دردبخوری وجود دارد، تحویل بدهند. مثلاً طلاجات را بدهند بانک مرکزی و در دسترس کسی نباشد که به مرور زمان برده شود و از بین برود و محو شود چون اعتماد کردن در آن روزها هم یک مقدار سخت بود.

سایر کاخ های خاندان پهلوی وضعیت شان چگونه بود؟

در آن زمان که مردم گرسنگی و مشکلات اقتصادی داشتند، موکت ­هایی از خارج آورده بودند که باور کنید یک وجب عمق اینها بود. من رفتم دیدم پا روی آنها می­ گذاشتید مانند یک تشک پنبه­ ای فرو می­ رفت. اینها ارزشمند بود یا مثلاً در هر کاخی که می­ رفتید امکانات آرایشی، امکانات پوشش به وفور یافت می شد و جزء لاینفک آنجا بود.

اینها ندیمه داشتند و کار این ندیمه­ ها بود که هر زمانی که اینها می­ خواستند از کاخ بیرون بروند، یک نوع آرایش، یک نوع لباس و یک نوع مدل مو را پیشنهاد می دادند. این نمونه­ ها و مدل­ ها را از روی کتب و ژورنال های خارجی انتخاب می­ کردند و خیلی به سلیقه خودشان نبود.

هر کاخی هم می ­رفتیم این حالت وجود داشت. ما متأثر می­ شدیم از اینکه اینها چه می­ کردند و مردم چه می­ کردند. شاید حق می­ دادیم به آنها که اصلاً هرگز به فکر مردم نباشند با این اوضاع و احوالی که وانمود می­ کردند ما با مردم هستیم و با آنها ­ دوست هستیم اما اصلاً در قاموس این خانواده نمی­ گنجید که به این مردم نگاه بکنند.

فقط مسئولان کاخ های پهلوی 150 تا 200 چمدان لباس طلاکوب و نقره کوب از کشور خارج کردند

یکی از چیزهایی که ما بعد از رفتن آنها متوجه شدیم، این بود کسانی که در کاخ­ ها مانده بودند - به خصوص کاخ نیاوران و سعد­آباد- وقتی متوجه شدند که باید بروند، مقدار زیادی از وسایل با ارزشی که شاید میلیون­ ها دلار ارزشمند بود، حالا از طلاجات یا چیزهایی که هدیه داده بودند، با خود بردند. شاید بین 150 تا200 چمدان سایز بزرگ لباس سلطنتی پر کرده بودند و حتی کسانی که آنجا مانده بودند مثل رئیس دفتر یا منشی، آبدارچی یا آشپز و... اینها هم بی­ بهره نمی­ ماندند و آنها هم به حد خودشان دزدی می­ کردند تا مثلاً همکاری بیشتری داشته باشند و تقریباً می­ شود گفت اکثر چیزهایی که به درد می­ خورد، مسئولان جمع­ آوری می­ کردند و یک مقدار هم در حین جمع کردن، از نظر خودشان بزرگواری می­ کردند و به خدمه­ ها می­ رسید.

مسئله مهم که خیلی ارزشمند بود این املاک و عمارت ­ها و ساختمان­ ها بود که تعداد چند هزار سند بودند و جمع آوری کرده بودیم و به دست افراد معتمد با وکالت داده بودند که بعداً برای آنها بفروشند و پولشان را برای آنها در خارج بفرستند. اینقدر تعدادش زیاد بود که خود آنها هم نمی­ توانستند زیاد تعریف بکنند، یعنی به تعداد چمدان سند وجود داشت.

سرنوشت هدایای طلا و نقره کوب سلطنتی

هدایای بسیار زیادی برای اینها (خاندان سلطنت) می­ آوردند. برای شمس، اشرف یا نظیر اینها هدایایی می­ آوردند که عادی نبود، همه آنها یا منقوش بودند به طلا یا نقره. از نظر کلی برای مجالس رقص شان، برای مجالس عیاشی­ شان بعضی از اینها را هم که جای زیادی نمی­ گرفت در چمدان جاسازی می­ کردند. در چمدان­ های برزنتی که مشخص نباشد و آن روزهایی که می خواستند بروند خارج کشور و فرار کنند، چند هواپیما وسایل آنها را می­ برد. زمانی که آنجا به دست بچه­ های ما رسید چیزی به دردبخور و مناسب آنجا نمانده بود یا سنگین بود که نمی­ توانستند ببرند یا ارزش تبدیل کردن نداشته است. اشیایی که در چمدان جا می گرفت فروگذار نکرده بودند و همه را تخلیه کرده بودند.

خاندان پهلوی ابایی نداشتند فساد اخلاقی شان یادگار بماند

علاوه بر این ویدئو که از اشرف پیدا شد، آیا مواردی از فساد سایر خاندان پهلوی پیدا شده بود؟

اینها ابایی نداشتند از اینکه لذت بردن و فسادشان هم یادگار بماند. مثلا ما در اسلام دستور داریم در مخفی­گاه­ ها و اتاق­هایتان با همسر خود رابطه داشته باشید و جلوی چشم دیگران نباشد ولی برای اینها یک افتخاری بود که مثلاً خودشان را به اوج شهوت برسانند. «اشرف» با توجه به وضعیتی که داشت و اطلاعاتی که ما داشتیم و مستند هم بود، بعضی جاها در بین حتی ذی­ حساب­ های ما افراد "خوش­ تیپ" را می­ دید و دستور می­ داد به کاخ بیاورند. نمونه این کار هم دو سه نفر نبود، متعدد بود و حتی مادر شاه هم اینگونه بود.

افراد را تور می­ کردند و آنها هم ناچار بودند که بیایند با اینها رابطه برقرار کنند و آنها هم افتخار می­ کردند که اشرف ما را خواسته است. از آنها هم سیر نمی­ شدند و به سوی حیوانات گرایش پیدا می کردند؛ شاید این کار مدام آنها بود.

ابتکار یک ارتشی برای فرار از طمع جنسی مادر شاه

یکی از ذی حساب ها و همکاران من تعریف می کرد که پدرم افسر رشید ارتش بود و طبق دستور شاه باید به اصفهان می رفت ولی اشرف به وی گفت تو اینجا بمان. من هم نمی­ دانستم وضعیت چیست. بعد از صرف ناهار، دوباره با شاه مواجه می شود و می گوید "مگر من نگفتم برو اصفهان؟" آن افسر ارتش هم می گوید علیا حضرت(اشرف) گفتند که نرو! قیافه شاه در هم می شود و می­ گوید ناچاراً بمان!

قسمت دومی هم که تعریف کرد در مورد مادر شاه بود و او کثیف­ تر از اشرف بود. می­ گفت یک روز پدرم خانه بود که تلفن کردند و گفتند علیاحضرت ملکه شما را خواسته است. می رود می بیند او لباس کاملاً بدن­ نما پوشیده و آرایش غلیظ کرده است. گفت من حالم از آرایش او به هم خورد و فهمیدم جریان چیست و باید با او رابطه غیر اخلاقی داشته باشم. خودش را به دیوانگی زد و افتاد و کف از دهانش بیرون آمد! مادرشاه هم آمد یک لگد به وی زد و گفت "این مردک را بفرستید بیرون. این دیوانه کیست آوردید؟"

یعنی حتی مادر شاه بعد از فوت همسرش رضاخان دنبال این کارها بود. وقتی اشرف اینگونه باشد، معلوم است از این مادر به وجود آمده و به این سمت رفته است. همه آنها دنبال این مسائل بودند به دلیل اینکه در فساد غوطه­ ور بودند. درد و گرفتاری مردم را که نداشتند و سیر هم نمی­ شدند و حتی به حیوانات مراجعه می کردند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

10 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
بازدیدکننده
4 ماه پیش

خدا لعنت کند خاندان پهلوی را وجدشون رضا شاه را
بازدیدکننده
4 ماه پیش

خدا لعنت کنه شاه
عباس محمدی
4 ماه پیش

اینها گوشه کوچکی از کثافتکاری ها خاندان جلیل پهلوی است الان امریکا و اسرائیل و وهابی با تبلیغات و صرف پولهای سعودی می خواهند این خاندان کثیف و لجن را تطهیر کنند و به نسل جوان ما بقبولانند که اینها به کشور خدمت کرده اند و جمهوری اسلامی خیانت
بازدیدکننده
4 ماه پیش

لعنت خدا بر دودمانشان
بازدیدکننده
4 ماه پیش

یاستارالعیوب
شهرام حسنی
4 ماه پیش

فساااااااد اخلاقی
محمد
4 ماه پیش

خدا یا حافظ رهبرم باش
ف ی
4 ماه پیش

باور کردنی نیست.
بازدیدکننده
4 ماه پیش

ساعد نیوز برای این افشاگری ها متشکرم
بازدید کننده
4 ماه پیش

عجب لجنی بوده شاه و خاندان شاه من وقتی انقلاب شده به دنیا آمدم از مطالعه سلطنت شاه حالم به هم میخوره خداوند لعنتشان کند
پربحث های هفته   
آیدی رضا گلزار در بیوی اینستاگرام آیسان آقاخانی، همسر واقعی اش (28 نظر) مقام ارشد دولت روحانی و فرزندش متهم به سرقت فرش‌های مجموعه سعدآباد شدند (17 نظر) نقاشی عاشقانه و بانمک عروس سید حسن خمینی در کلاس ادبیات (13 نظر) وقتی لقب جذابترین آبادانی دنیا به آرتام تعلق میگیره! (12 نظر) کیوت ترین عکس آرتام کوچولو در کنار نازترین سیندرلای دنیا! (10 نظر) دیدن این ویدیو لاکچری به قلب قوی و یک لیوان آب قند نیاز دارد! (9 نظر) عکاسی حرفه ای عروس سید حسن خمینی در طبیعت (8 نظر) حماسه آفرینی هوش مصنوعی اینبار برای زنان ایرانی! (7 نظر) (فیلم) شوخی جالب و کمتر دیده شده از حضرت امام (ره) در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری شهید رجایی (5 نظر) یاللعجب؛ ازدواج عاشقانه پسر 22 ساله با مادر بزرگش! (5 نظر) سرنوشت عجیب اسبی که به فرح پهلوی سواری نداد (4 نظر) (فیلم) پوشش افتخارآمیز ورزشکار زن ایرانی در لحظه قهرمانی (4 نظر) تبعات کنسرت اخیر گوگوش در کانادا برای پارتنر جوانش (3 نظر) سورپرایز فوق العاده خاص امیر مقاره برای دختر جوان +ویدئو (2 نظر) عجیب اما واقعی / خارج کردن آچار فرانسه از گلوی مرد جوان (2 نظر)
تیتر امروز   
رونمایی از عروس زیباروی رضا گلزار با تاج و تور / آیسان شبیه فرشته ها شده جدایی تلخ بازیگر ایرانی بعد 17 سال از زنش + عکس و علت طلاق! ذوق و شوق بامزه آرتام وقتی برای اولین بار آتیش بازی میبینه اولین تصویر رسمی محمدرضا گلزار از مراسم ازدواج لاکچری‌ خود به همراه ساغدوش های جنتلمنش خودروها‌ی میلیاردی و لوکس بندرنوشهر که 10 سالِ خاک خو‌رده‌اند (عکس) فرزندان استرالیایی ابراهیم رئیسی +عکس خواهرزاده حسین شریعتمداری، مدیر کاخ سعدآباد شد پاسخ عجیب وزیر ارشاد به محدودیت خوانندگان؛ خودشان اینطور فکر می‌کردند! این زن ایرانی داور ‌مرحله نهایی «زن شایسته» 2023 امارات شد +عکس رئیسی در تبریز: بانک های خصوصی نباید رقیب بخش خصوصی شود/ نقش دولت هدایت، حمایت و نظارت است‎‎ پای مهران مدیری به یک جنجال فوتبالی باز شد عکس عاشقانه آیسان در آغوش رضا گلزار/ در کنسرت شکار شد رئیس اتاق بازرگانی تبریز: با دادن ارزش واقعی به بخش خصوصی،4 هزار میلیارد دلار ثروت انباشته ایرانیان در خارج می‌توانست به جای بانک های خارجی در ایران سرمایه گذاری شود‎‎ هشدار رئیس جمهور به الهام علی اف: مردم آذربایجان در هر دو سوی ارس به اسلام و ولایت عشق دارند/دشمن نمیتواند این عشق را خدشه دار کند رونمایی نفیسه روشن از عشق جانش