ساعدنیوز
ساعدنیوز

ماجرای آزادی یکی از اشرار آدمکش به دستور رهبری

  جمعه، 09 دی 1401   کد خبر 236357
ماجرای آزادی یکی از اشرار آدمکش به دستور رهبری
ساعد نیوز:م خطیب نماز جمعه این هفته تهران، گفت: دشمن با فتنه کوری که برنامه‌ریزی شده بود و تمام قدرت‌های استکباری بدون پرده در صحنه حاضر شدند، تلاش کرد ارتباط بینامت و ولی‌فقیه را دچار خدشه کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از همشهری آنلاین، حجت الاسلام کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه های اول این نماز، گفت: اگر کسی طالب دنیا و آخرت است، سفره برکت الهی برای زندگی دنیوی و اخروی تقواست، هم تقوای فردی و هم تقوای عمومی که خدا در این تقوای عمومی برکت، آسانی و رفع بن بست ها را تضمین فرموده است.

وی افزود: اگر قبول کنیم خداوند قدرت مطلق است، خیلی آرامش پیدا می کنیم. خداوند داراست و اگر بندگی کنیم بسیار زیاد عطا می کند.

خطیب جمعه این هفته تهران تصریح کرد: این ایام متعلق به حضرت زهرا (س) بوده است و مردم در این مدت در مجالس اهل بیت (ع) حضور داشتند و ایمانشان را تقویت کردند که به همین دلیل مطالبی عرض می کنم.

حجت الاسلام صدیقی ادامه داد: حضرت صدیقه طاهره (س) بیست دستور زندگی ساز را در خطبه فدکیه نام بردند که یکی از آنان رعایت عدل است. از عدل می توان به تقوا رسید، عدل یعنی هر چیزی در جای خودش قرار بگیرد و استعداد به فعلیت تبدیل شود. از نظر فقهی عادل کسی است که گناه کبیره مرتکب نمی شود، از طرفی بر گناه صغیره هم نباید اصرار داشت، بدحجابی که چند تار مو بیرون است، چه بسا گناه صغیره باشد، اما وقتی استمرار یابد تبدیل به گناه کبیره می شود. نگاه به نامحرم اگر تکرار شود، فرد را از عدالت ساقط می کند.

وی افزود: برای بیمه شدن در برابر آفت ها و برای صعود به جایگاه قرب الهی، خداوند در سوره یوسف دو بال صبر و تقوا را معرفی کرده است، کسی که در زندگی اهل مقاومت باشد محسن است و خداوند اجر محسنین را ضایع نمی کند.

حجت الاسلام صدیقی تصریح کرد: در ماه دی، حوادثی اتفاق افتاده است که بسیار مهم اند؛ قیام مردم قم که جزو حوادث عظیم انقلاب است، ۹دی که جزو ایام الله محسوب می شود و فراموش شدنی نیست، جزو روزهای احیای دین و پیروزی آرمان های شهیدان است.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: ارتباط بین امت و امامت که از ابتدای اسلام تا امروز وجود داشته است، ناگسستنی است؛ دشمن تمام تلاشش را کرد که مسأله امت و امامت را با فتنه کوری که برنامه ریزی شده بود و تمام قدرت های استکباری بدون پرده در صحنه حاضر شدند و از بانیان فتنه اعلام حمایت کردند و بوق های تبلیغاتی شان را برای جدا کردند، مردم از ولی فقیه به کار بردند، را دچار خدشه کند.

حجت الاسلام صدیقی افزود: این فتنه با بهانه تقلب در انتخابات شروع شد که دروغ بود، مانند دروغی که در اوکراین گفته شد و انقلاب رنگی بپا کردند، در کشور ما هم انقلاب سبز را به پا کردند و قصد داشتند جمهوری اسلامی را نابود کنند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران تصریح کرد: می خواستند مردمسالاری دینی را از بین ببرند چرا که این نظام دست استعمار را از غارت ایران دور کرده بود تاجایی که مرزها را در نوردید و مبارزه با استکبار را در مسیر نشر قرار داد، به همین دلیل به جنگ این مولود تازه تولد یافته که احیای اسلام ناب بود، رفتند.

حجت الاسالام صدیقی گفت: تجلی قدرت خداوند در امامت و امت بود و تمام قدرت های بزرگ متمرکز شدند تا این انقلاب متولد نشود، اما مثل تولد حضرت موسی (ع) نتوانستند مانع این تولد شوند، به همین دلیل پس از این اتفاق خواستند آن را در نطفه خفه کنند، لذا آشوب ها و جنگ قومیت ها را از همان ابتدای انقلاب درست کردند، اما مدیریت شد.

وی افزود: پس از آن اتفاقات، به طور مستقیم به جنگ سخت پرداختند که ۸ سال به درازا انجامید. در ۸ سال تمام تلاش شان را کردند اما در نهایت با سرافکندگی خاک ما را ترک کردند که در واقع سرافکندگی همه قدرت های شیطانی بود.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران تصریح کرد: به همین دلیل سال ها فکر کردند تا با انقلاب سبز ملت را در برابر ملت قرار دهند؛ عنایت امام زمان (عج) در آنجا هم کمک کرد، پس از ۸ ماه آشوب و ناامنی، روز نهم دی مردم به طور خودجوش در تمام کشور علیه استکبار به خروش آمدند.

حجت الاسلام صدیقی گفت: در آن روز یک عکس از رئیس جمهور یا شخصیت های دیگر نبود تنها امت بود با امام خامنه ای و این بصیرت مردم بود که در موقع مناسب به میدان آمدند دوست را شناخته و دشمن را تشخیص دادند و مملکت و نظام را بیمه کردند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی، افزود: شهید سلیمانی یک شخص نیست، یک جریان و تفکر و ابری پر باران است، یکی دیگر از برجستگی های شهید سلیمانی که از او یک جریان ساخت، اخلاصش بود که برای ما درس است، تعبد، دیگر ویژگی وی بود، به ولایت باور داشت، حرکتش دیپلماتیک یا سیاسی نبود، بلکه اعتقادی بود.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران تصریح کرد: شهید سلیمانی نقل می کند یکی از اشرار را که مکرر آدم کشته بود و آشوب ها به پاکرده بود، وی را به مذاکره دعوت و او را دستگیر کردیم، اما وقتی خبرش را به رهبر انقلاب می دهند که چنین کسی را با چنین روشی دستگیر کردیم، ایشان بدون تعلل می فرمایند همین الان آزادش کنید، چرا که در مکتب ما مهمان را کسی دستگیر نمی کند.

حجت الاسلام صدیقی با تأکید بر پیروی از رهبر انقلاب، گفت: اگر کشوری پیشرفت کند در اثر عبودیت است و عبودیت هم در ولایت معنا پیدا می کند، شهید سلیمانی این مسئله را با تمام وجودش متوجه شده بود و در تجارب مختلف هم برایش ثابت شده بود. اگر در همه موارد از رهبری اطاعت می کردیم، مشکلات اقتصادی به این شکل نداشتیم.

وی افزود: رهبری فرمودند خطر شهید سلیمانی برای استکبار بیشتر از سردار سلیمانی است؛ با شهادت او اولین ضربه، موشک باران عین الاسد بود و دیگر اینکه، تشییع پیکر شهید سلیمانی نشان داد این فرد ملی ترین شخص در کشور ماست.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: اگر می بینید در دو ماه اخیر بیش از ۷۰۰ نفر از صهیونیست ها از بین رفته اند و سران اسرائیل به دنبال لانه ای برای مخفی شدن هستند، به دلیل رهبری های پیغمبرگونه امام خامنه ای و فرماندهی شهید سلیمانی بود، این اعتقاد به ولایت را که می بینید، این همه معجزه آفریده است؛ نشان دهنده جوشش این خون پاک است و تا زمان به زانو درآوردن آمریکا مردم ما راه شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
بازسازی چهره شگفت انگیز زلیخای یوسف در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چقدر زیباست.. (581 نظر) گرد و خاک افغانی ها در مترو تهران تاریخ ساز شد/ یه همینو کم داشتیم... (342 نظر) تصاویری از عیادت جواد عزتی و هنرمندان از رهبر معظم انقلاب و استقبال گرم ایشان (308 نظر) رونمایی هالک ایرانی (سجاد غریبی) از استاد قَدَرش که یَل بودنش را مدیون اوست+عکس (235 نظر) ایده خلاقانه دانشجو برای گرم کردن غذا در خوابگاه +عکس/ اجاق گاز با دیدن این صحنه تشنج کرد🤣 (192 نظر) کشف تابوت ارزشمند آخناتون با چشم طلا متعلق به مصر باستان+عکس (172 نظر) تمرینات سخت هالک ایرانی (سجاد غریبی) برای رو کم کنی ستاره های بوکس جهان (161 نظر) کشف مجسمه فیروزه ای و فوق العاده زیبای دختر کوروش در اطراف تخت جمشید+عکس (156 نظر) (عکس) کشف مومیایی سالم زلیخا، همسر عزیز مصر برای اولین بار/ اگه راس میگی الان خوشگل شو😂 (146 نظر) بازسازی چهره همسران پادشاهان هخامنشی توسط هوش مصنوعی +عکس /یکی از یکی زیباتر و جذاب تر (142 نظر) رفتار نامناسب هادی چوپان با یک نوجوان در مراسم استقبال از بعد از بازگشت به شیراز (138 نظر) کشف شگفت انگیز یک کوه واقعی پر از طلا و گنج از دنیای باستان/ گنجینه هایی که قیمت ندارند+ویدیو (136 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز یوزارسیف عزیز مصر(یوسف) در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چه چهره منحصربفردی.. (127 نظر) خلاقیت خنده دار یک پیرمرد در نگه داشتن جای پارک برای رفیقش+عکس /خدایا به این شفا نده ما بخندیم🤣 (125 نظر) مومیایی شگفت انگیز چشمهای واقعی زلیخای یوسف پیامبر در داخل تندیس +عکس/چه چشمان رنگی دلربایی! (121 نظر)
دیگران می‌خوانند   
فال شمع روزانه امروز شنبه 11 آذر 1402 فال قهوه روزانه با نشان امروز شنبه 11 آذر ماه 1402 فال ابجد روزانه امروز شنبه 11 آذر 1402 فال روزانه شنبه 11 آذر ماه 1402 فال انبیاء روزانه امروز شنبه 11 آذر 1402 فال حافظ با تفسیر امروز شنبه 11 آذر 1402 + فیلم وقتی حامد آهنگی مریم امیرجلالی رو میترسونه/ بیا خوب نترسیدن!+ویدیو تاثیرگذارترین سکانس سرزمین مادری که ارزش چندین بار دیدن رو داره+ویدیو غوغای صدای بهشتی علی طولابی در حرم امام رضا (ع)/ فقیر و خسته به درگاهت آمدم...+ویدیو غوغای صدای بهشتی عرفان طهماسبی با آهنگ چقدر برای امروز از لحظه هام گذشتم/ صدبارم بشنوی کمه+ویدیو رونمایی از میلیونرترین گدای کل دنیا/ با چه سر و وضعی هم مردم رو گول زده+عکس این مرد 15 سال تمام بدون پول زندگی کرد/ واقعا تو دیگه کی هستی؟+عکس قدرت ماورائی یک مرد که به تنهایی قطار 180 تنی را جا به جا کرد+ویدیو باورنکردنی ترین معجزه دنیا؛ یک نوزاد بعد ایست قلبی کامل دوباره زنده شد! النصر رونالدو را از پوسترش حذف کرد!+عکس سکانس کتک خوردن طناز طباطبایی از نوید محمدزاده در فیلم خشم و هیاهو / واکنش عجیب بازیگر زن بعد از سیلی خوردن! شاهکار تکرار نشدنی خنده بازار در تقلید حضور علی دایی در برنامه نود / لامصب هیچ وقت قدیمی نمیشه😂😂😂 (فیلم) هانیه توسلی راز علت ازدواج نکردنش را فاش کرد / ایشالا پیر نمیشم! (فیلم) گریه های سوزناک دختربچه معروف اینستاگرام به خاطر پیر شدن مادرش در آینده! / تو پیر بشی من چیکار کنم؟ تنها بازی فوتبال ایران که اشک جواد خیابانی را درآورد+ویدیو (فیلم) تیکه جالب پسر بچه بانمک به ترانه علیدوستی در فیلم تفریق / آدم با مامانش اینجوری حرف میزنه؟!😅 واکنش خبرساز فردوسی پور به جای خالی برنامه نود/ به شناسنامه ام دست نزدم!+ویدیو (فیلم) آرام کردن معلم عصبانی با اجرای آهنگی از استاد شجریان / معلم آخرش پسره رو بغل کرد😍 (فیلم) دوربین مخفی معلم باحال از دانش آموزان کلاسش / عکس العمل بچه ها به دوربین جالبه! بعد رونالدو حالا نوبت به جانی دپ و هانده ارچل رسید که برن عربستان!+ویدیو روستای روئین بهشتی برین خلاقیت باحال در استفاده از پارک‌های جیبی به جای پارکینگ ها/ انیشتن هم با دیدن این صحنه یکه میخورد+عکس امام جمعه تهران: میرزاکوچک خان و شهید مدرس هم بسیجی بودند نحوه مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه ایلام+ آموزش تصویری پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه ایلام نحوه انتخاب واحد سامانه گلستان دانشگاه ایلام+ آموزش تصویری نحوه ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان دانشگاه ایلام نحوه ی ورود و ثبت نام سامانه گلستان دانشگاه ایلام+ آموزش تصویری نحوه مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا نحوه پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا نحوه انتخاب واحد در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا+ آموزش تصویری نحوه ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا نحوه ی ورود و ثبت نام در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا+ آموزش تصویری (ویدئو) سکانس خنده دار و باحال از شانس نقی پایتخت/میگه پِنجاه تا سنگ ...😂 (ویدئو)عکس العمل مادران ایرانی در مهمانی ها وقتی بچه شلوغی میکنه/صدبارم ببینی کمه🤣
تیتر امروز   
رونمایی از میلیونرترین گدای کل دنیا/ با چه سر و وضعی هم مردم رو گول زده+عکس این مرد 15 سال تمام بدون پول زندگی کرد/ واقعا تو دیگه کی هستی؟+عکس باورنکردنی ترین معجزه دنیا؛ یک نوزاد بعد ایست قلبی کامل دوباره زنده شد! امام جمعه تهران: میرزاکوچک خان و شهید مدرس هم بسیجی بودند آموزش و پرورش، ابطال شرط سنی 22 سال را نپذیرفت! کشف زیباترین گنج دریایی دنیا هنگام غذا خوردن/ این حجم از خوش شانسی غیر قابل باوره!+عکس کشف شگفت انگیز یک گنج گران قیمت توسط عروس خوش شانس/ خرج عروسیشون جور شد+عکس چک 3 میلیونی رهبر انقلاب برای استاد شهریار/ سرانجام جالب آن پول چه بود؟ محققان راز قدیمی «غار شیطان» را کشف کردند مسدود کردن دارایی های ایران در قطر برای روحیه دادن به صهیونیست ها! شیر خشک سهمیه بندی و گران شد / به بی شناسنامه ها و اتباع خارجی سهمیه تعلق نمی گیرد! ماجرای تیراندازی شبانه در زاهدان چه بود؟ + جزئیات پایان آتش بس 7 روزه در غزه بدون اعلام تمدید پاپ فرانسیس تجاوز صهیونیست ها را عملیات تروریستی خواند حواشی داغ امروز جمعه 10 آذر 1402
منتخب روز   
(فیلم) سکانس خنده دار از هزینه های رحمت برای نوسازی دهن فهیمه در سریال پایتخت/ نقی و ارسطو هاج و واج موندن😅 (ویدئو) انگشت مکیدن خنده دار و بامزه جنین در شکم مامانش هنگام سونوگرافی/ دل آدم قیلی ویلی میره براش😍 ویدئو خنده دار و بانمک از لاک زدن دختر بچه به مرغ زنده که قلب همه رو اکلیلی کرد😍این بچه در آینده ناخنکار میشه احتمالا😂 (فیلم) حضور پلیس راهنمایی و رانندگی با لباس بابانوئل سر چهارراه (فیلم) ایده خلاقانه دانش آموز با استعداد ایرانی با قوطی ساندیس وقتی صدای موتور درمیاره/ لامصب انگار موتور قورت داده😁 (فیلم) خوانندگی راننده سرویس خوش اخلاق به زبان کردی برای دانش آموزان/ فریده کیه انقدر روش تاکید داره؟😂 (فیلم) ابتکار جالب یک رستوران کانادایی در نورپردازی خلاقانه برای جلب رضایت مشتری/ آدم دلش میخواد فقط نگاه کنه😍 تنها شعری که استاد شهریار آن را خواند و گریه کرد/ پیرم و گاهی دلم یاد جوانی میکند+ویدیو (فیلم) ثروتمند ترین کودک کار سرچهارراهی در تهران که ماهانه بیشتر از 50 تا 70 میلیون تومان درآمد دارد! (فیلم) غوغای آوازخوانی آقای دکتر ایرانی با صدای بهشتی در پارکینگ مرکز خرید/ تشویق دسته جمعی کارکنان حق این صدا رو ادا کرد (فیلم) حرکت زیبا و منصفانه کاسب قدیمی بازار تبریز/ هنوزم تو دنیا از این آدمای خوب پیدا میشه😍 فیلم رنگی واقعی از یک دوئل در سال 1896‎/ حاوی صحنه های دلخراش