ساعدنیوز
ساعدنیوز

مدیرعامل پرسپولیس تکلیف انتقال دیاباته را روشن کرد/ امیدواری درویش به یک ستاره

  پنجشنبه، 10 شهریور 1401   کد خبر 221106
مدیرعامل پرسپولیس تکلیف انتقال دیاباته را روشن کرد/ امیدواری درویش به یک ستاره
ساعدنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید نتایج مذاکرات و تکلیف شیخ دیاباته تا پنجشنبه مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز به نقل از خبر ورزشی، رضا درویش پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و خداراشکر نتیجه گرفتیم. از هواداران تشکر می کنم که کنار ما بودند. ما یک کار ملی انجام دادیم و به خاطر والیبال بازی را عقب آوردیم تا هواداران بتوانند والیبال را ببینند. حضور بانوان در ورزشگاه را بسیار محترم می شماریم و امیدواریم روز به روز رفاه و امکانات برای حضور آن ها بیشتر شود.

او درباره حضور دیاباته در پرسپولیس گفت: تکلیف دیاباته تا پنجشنبه روشن می شود. لوکادیا هم به روزهای بهتری خواهد رسید. ما بازیکنان خوبی داریم و شرایط مان بهتر از این هم خواهد شد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (207 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (65 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (47 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (22 نظر) زیبایی بهت آور دختر و مادر آیشواریا بازیگر جذاب هندی! (15 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (10 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (7 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (5 نظر)