ساعدنیوز
ساعدنیوز

معرفی بروکر آی تی بی ITB

  سه شنبه، 18 بهمن 1401   کد خبر 241348
معرفی بروکر آی تی بی ITB
ساعدنیوز: بروکر نوعی شرکت مالی است که در بازار فارکس فروشندگان را به خریداران وصل می‌کند. این ساده ترین تعریف برای یک بروکر است. بروکرها با پلتفرم‌های معاملاتی‌ خود قیمت‌های خرید و فروش در فارکس را به شما نشان می‌دهند و شما می‌توانید از طریق همین پلتفرم‌ها، سفارشات خرید و فروش خود را به راحتی انجام دهید.

بروکر نوعی شرکت مالی است که در بازار فارکس فروشندگان را به خریداران وصل می کند. این ساده ترین تعریف برای یک بروکر است. بروکرها با پلتفرم های معاملاتی خود قیمت های خرید و فروش در فارکس را به شما نشان می دهند و شما می توانید از طریق همین پلتفرم ها، سفارشات خرید و فروش خود را به راحتی انجام دهید.

حال می خواهیم در این گزارش اطلاعاتی درباره بروکر ITB به شما دهیم.

تصویر

معرفی شرکت ITB

کارگزاری آی تی بی فعالیت خود را در سال 2017 آغاز کرد. این بروکر از ابتدای فعالیت خود علاوه بر ایجاد بهترین ابزار ها و خدمات برای معامله گران خود، آموزش را نیز در اهداف خود قرار داده است. هدف از این کار، ارتقا سطح آگاهی و دانش معامله گران نسبت به فعالیت های اقتصادی است. این روش باعث می شود معامله گرانی که تازه به بازار ورود کرده اند، طی یک پروسه سریع ترو راحت تر با مفاهیم آشنا شوند. ITB برای انجام معاملات، پلتفرم MT5 را برای کاربران خود فراهم کرده است و با اضافه کردن ابزار های معاملاتی تلاش کرده است تا مخاطبان خود را در بازار های سهام دنیا شریک کند. شاید مهم ترین خصوصیت و تمایز کارگزاری ITB با سایر بروکر ها این است که این بروکر محدودیتی برای ارائه خدمات به کاربران خاورمیانه و به خصوص کاربران ایرانی ندارد. همانطور که می دانیم ایران جزو تحریم های اقتصادی است و بسیاری از بروکرهای قدرتمند جهان توانایی ارائه خدمات به کاربران ایرانی را ندارند. اما بروکر ITB یک بروکر اینترنشنال است و دارای چند رگوله معتبر است. همین امر نشان دهنده اعتبار و قدرت این بروکر بین المللی است.

اهداف بروکر ITB

کارگزاری ITB با هدف ارتقا وضعیت خدمات، بهبود شبکه مشتریان و همچنین ارتقا توان فنی وعملیاتی خود، چند هدف مهم را در مسیر پیشرفت و توسعه در نظر گرفته است. برای مثال ITB سطح خدمات آکادمیک خود را ارتقا داده است، این به این معنا است که اگر شما از وب سایت این بروکر استفاده کنید، می توانید از آموزش هایی بروز این بروکر استفاده کنید. برای مثال زمانی که شما می خواهید ترید یا معامله کنید ممکن است تعریف یا کارایی یک ابزار را فراموش کنید، در این زمان شما می توانید از قسمت آکادمیک بروکر ITB استفاده کنید. یکی دیگر از اهداف، واریز و برداشت سریع کاربران و سهولت انجام این تراکنش ها با بروکر ITB است. مهم ترین هدفی که ITB دنبال می کند پشتیبانی سریع، درست و کاربردی به معامله گران است. همچنین ITB یک بروکری است که تلاش می کند شایستگی خود را به کاربر ثابت کند.

تصویر

ویژگی های ITB

بارز ترین خصوصیت بروکر ITB عدم دریافت کمیسیون از معاملات است. این خصوصیت جذاب باعث می شود معامله گران در زمانی که معامله و سود می کنند مقدار بیشتری از سود خود را برداشت کنند و هزینه دیگری مانند کمیسیون را به بروکر پرداخت نکنند. البته درآمد اصلی بروکر ITB از دریافت اسپرد به ازای معاملات مختلف است. اما اسپرد کمتری را نسبت به باقی بروکر ها دریافت می کند، نوع اسپرد دریافتی بروکر به حساب شخص بستگی دارد، مثلا در حساب استاندارد اسپرد ثابت دریافت می شود ولی در حساب نانو اسپرد شناور دریافت می شود. یکی دیگر از ویژگی های کارگزاری ITB استفاده از نما د های مختلف مثل رمز ارز، جفت ارز ها، فلزات، انرژی، شاخص سهام و... در هنگام معامله است. این تنوع باعث می شود اگر معامله گری بخواهد چند نماد مختلف را معامله کند نیازی به چند بروکر نداشته باشد و فقط کافی است در بروکر ITB حساب باز کند. دیگر ویژگی این بروکر شروع آسان برای ایجاد حساب است. فرآیند احراز هویت نیز به راحتی و به سرعت پیش می رود. ITB همچنین حساب اسلامی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این حساب برای کسانی مناسب است که معاملات سویینگ انجام می دهند و پوزیشن های خود را در طولانی مدت باز می گذارند، این حساب اسلامی باعث می شود شخص دیگر سوآپ پرداخت نکند. یکی دیگر از ویژگی های خوب و پیشرو بروکر ITB شارژ کردن حساب کاربران با رمز ارز ها است. این ویژگی باعث سرعت بخشیدن به فرآیند واریز و برداشت از حساب می شود. البته کاربرانی که علاقه ای به استفاده از این رمزارز ها ندارند می توانند پول خود را به ریال تبدیل کنند. بروکر ITB بونس های متفاوتی نیز در اختیار تریدر ها قرار می دهد.

قوانین استفاده از ITB

هر بروکری قوانین خاص خودش را دارد؛ بروکر ITB هم از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه می خواهیم مهم ترین قوانین و ضوابط استفاده از ITB را مرور کنیم:

قانون مبارزه با پولشویی

ضوابط CFD

ضوابط کسب و کار

اصول فعالیت در بستر معامالتی MT5

ضوابط معامالت در قرارداهای FIX

قوانین IB

ارزش های بنیادین ITB

هر شرکتی تعدادی ارزش برای خود دارد؛ با شناخت این ارزش ها شما می توانید با دید باز تری تصمیم گیری کنید و شاید راحت تر بتوانید اعتماد کنید. تعدادی از ارزش های ITB:

1- توجه به کلیه مشتریان بدون در نظر گرفتن نژاد، جنسیت، ملیت و مذهب و تسهیل شرایط ورود مخاطبان به بازارهای بین المللی.

2- حفظ منافع مشتریان از ارزش های بنیادین است، شرکت ITB به دنبال آن است تا علاوه بر رعایت حقوق مشتریان، بتواند با ارائه خدمات خلاقانه و نوآورانه سبب ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای مخاطبان شود.

3- شفافیت و صداقت به عنوان دو اصل ارزشمند سرلوحه تمامی اقدامات ITB خواهد بود. این شرکت خود را متعهد به عدم عدول از این ارزش ها می داند.

4- شرکت ITB ، دریافت خدمات با کیفیت و به روز را جزو حقوق اولیه مخاطبان خود می داند، لذا ارتقا کیفیت، بروزرسانی مداوم خدمات ، شبکه حمایت از مشتریان کارآمد را از ارزش های بنیادین و دائمی خود می داند.

تصویر

تاریخچه ITB

در سال 2017، پس از ده سال تجربه حضور بنیان گذاران شرکت در بازارهای مالی بین المللی، با توجه به ضعف بروکرها در ارائه خدمات مطلوب و با هدف ساخت یک بروکر با ساز و کاری شفاف و حرفه ای، ایده اولیه بروکر ITB شکل گرفت. سپس در سال 2019، عرضه اولیه بروکر ITB به تریدرهای حرفه ای و استقبال این گروه از خدمات ارائه شده، شرکت ITB را مجاب کرد تا آماده ورود به بازارهای بین المللی شود و در اولین گام کشورهای اروپایی به عنوان هدف انتخاب شدند که با استقبال کاربران همراه گردید. بعد در سال 2020، پس از مطالعات گسترده و شناخت نیازهای معامله گران، منطقه خاورمیانه و MENA به عنوان دومین بازار هدف ITB انتخاب شد و در آخر در سال 2022، افزایش کیفیت خدمات و افزودن حساب های Copy Tradeو PAMM و همچنین هدف گذاری برای تبدیل شدن به برترین بروکر فارکس در سطح خاورمیانه.

داستان ITB

نام کارگزاری آی تی بی International Trading Brachium برگرفته شده از نام ستاره برکیوم است؛ ستاره برکیوم (Brachium) بخشی از صورت فلکی میزان است که به شکل یک ترازو قرار دارد و به عنوان نماد عدالت در دنیا شناخته می شود. درعهد باستان، فانوس دریایی اسکندریه و روشنایی آن را به ستاره برکیوم تشبیه می کردند و این ستاره همواره نماد راهنمایی برای افراد و کشتی ها بوده است.
ITBهمواره می کوشد تا با الهام از ستاره برکیوم و همچون فانوس دریایی اسکندریه، بتواند برای تمامی علاقه مندان به صنعت فارکس با ایجاد عدالت، نقش راهبر و راهنما را ایفا کند.
برای آغاز یک مسیر جدید ، کافی است تا ستاره برکیوم خود را پیدا کنید تا در یک محیط عادلانه، با بهترین راهنمایی ها و راهبری ها، به اهداف خود دست یابید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
دوقلوهای بانمک شبنم قلی خانی (27 نظر) چهره فوق دخترانه هالک ایرانی باز هم آبرویش را برد! (25 نظر) نموداری که نشان می دهد هزینه تحصیل دانش‌آموزان اتباع افغانستانی در ایران از کجا می‌آید؟ (13 نظر) ژست پرافاده آرام جوینده با ست لباس ابریشمی و گران قیمتش (11 نظر) حمله منصوریان به بازیکن روسیه: مرتیکه چطوری تونستی تشخیص بدی ما تو ایران چطور زندگی می کنیم؟! (10 نظر) اجرای ناشیانه ربنا توسط سالار عقیلی همراه با موسیقی خبرساز شد + فیلم (8 نظر) دلبری مهناز افشار با چهره فشن و استایل کیوتش (7 نظر) کشف غول پیکرترین کوسه زنده دنیا در خلیج‌فارس+ ویدئو (7 نظر) نگاه کردن نبات استخری به تبلت لاکچریش (6 نظر) خانه اهدایی شهردار تهران به یک زوج، سر و صدای زیادی بپا کرد (6 نظر) پرورش مار در روستایی خطرناک معروف به روستای مار کبرا+ تصاویر (5 نظر) مریم مومن با این مانتوی خاصش چه عکسایی گرفته+فیلم (5 نظر) رستوران رفتن عاشقانه و لاکچری مهدی قائدی و همسرش (3 نظر) سو استفاده گوگوش از احساسات زنان و دختران ایرانی برای کسب درآمد کلان + عکس (3 نظر) ژست گنگ و خاص شبنم قلی خانی برای نشون دادن میکاپ شیکش (3 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/