ساعدنیوز
ساعدنیوز

منابع آزمون زبان انگلیسی EPT

  چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397   کد خبر 6788
منابع آزمون زبان انگلیسی EPT
ساعد نیوز: در این بخش ساعد نیوز، سعی شده است تا بهترین منابع موجود برای آمادگی آزمون EPT، در اختیار کسانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، قرار داده شود.

منابع آزمون EPT

آزمون EPT آزمونی است که امروزه بسیاری از دانشجویان و داوطلبان دانشگاه آزاد، بدنبال قبولی و کسب مدرک آن می باشند و  تهیه منابع آزمون EPT یکی از دغدغه های  اصلی آنها است. از این رو بهتر است با منابع آزمون EPT به خوبی آشنا شوند زیرا که منابع خوب و کامل، در قبولی آزمون، نقش اصلی را ایفا می کند.

 سرفصل های آزمون EPT در قالب سه مهارت لغات، گرامر یا استراکچر و درک مطلب مورد آزمایش قرار می گیرد و به عبارتی این آزمون از سه بخش تشکیل شده است. 

این سه بخش شامل موارد زیر می باشد: 

  1. ۱واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی
  2. دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی
  3. درک مطلب در دو بخش شامل :
  • خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
  • درک مطلب متن با کلمات حذف شده (cloze) شامل ۱۵ سؤال تستی

مهم ترین منابع شناخته شده آزمون EPT شامل موارد زیر است:

  1.  (Longman Preparation for the TOEFL (The Paper – based
  2. Barron’s Essential Words for TOEFL
  3. ۱۱۰۰ Words You Need to Know
  4. ۵۰۴ Essential Words
  5. (TOEFL Reading Flash (۲۰۰۱
پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
دوقلوهای بانمک شبنم قلی خانی (34 نظر) چهره فوق دخترانه هالک ایرانی باز هم آبرویش را برد! (18 نظر) ژست پرافاده آرام جوینده با ست لباس ابریشمی و گران قیمتش (11 نظر) ژست جالب و زیبایی خارق العاده یک دختر جوان در بازی ایران و کنیا خبرساز شد+ عکس (8 نظر) نگاه کردن نبات استخری به تبلت لاکچریش (9 نظر) اجرای ناشیانه ربنا توسط سالار عقیلی همراه با موسیقی خبرساز شد + فیلم (8 نظر) نموداری که نشان می دهد هزینه تحصیل دانش‌آموزان اتباع افغانستانی در ایران از کجا می‌آید؟ (4 نظر) خانه اهدایی شهردار تهران به یک زوج، سر و صدای زیادی بپا کرد (4 نظر) حمله چند دختر بی‌حجاب به خانم محجبه در قم + فیلم (4 نظر) طمع شاه بی بند و بار به همسر رئیس جمهور فیلیپین/ خیانت و نگاه جنسیتی بارزترین ویژگی محمدرضا شاه (3 نظر) آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم (3 نظر) مریم مومن با این مانتوی خاصش چه عکسایی گرفته+فیلم (4 نظر) ابتکار جوان خوش ذوق ایرانی و تبدیل ساینا به خانه مجردی فول امکانات! (3 نظر) حجاب خاص بهاره رهنما با کلاه باکت (3 نظر) پرورش مار در روستایی خطرناک معروف به روستای مار کبرا+ تصاویر (2 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/