ساعدنیوز
ساعدنیوز

مرگ تلخ 4 پدر و دختر در استخر کشاورزی

  سه شنبه، 23 اسفند 1401   کد خبر 333603
مرگ تلخ 4 پدر و دختر در استخر کشاورزی
ساعدنیوز: دو کارگر فصلی که برای کار در یک گلخانه کشاورزی به روستای بدرآباد نرماشیر رفته بودند به همراه دو دختر پنج ساله‌شان در استخر غرق شدند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فرارو، فرماندار نرماشیر گفت: 2 دختر پنج ساله به همراه پدرانشان در استخر یک گلخانه کشاورزی در روستای بدرآباد نرماشیر غرق شدند.

به گزارش برنا، حمید طبسی‌نژاد با اعلام اینکه دو دختر پنج ساله هنگام بازی با وارد شدن به محوطه استخر یک گلخانه کشاورزی در روستای بدرآباد نرماشیر به داخل آن سقوط کردند و غرق شدند، گفت: متاسفانه دو پدر این کودکان که از کارگران فصلی گلخانه بودند دقایقی بعد از حادثه برای نجات جان بچه‌ها اقدام کرده بودند نیز جان باختند.

او افزود: علی‌رغم داشتن حصار و فنس، اما این کودکان خود را به محوطه داخلی استخر رسانده بودند که به دلیل وجود پلاستیک در کف استخر‌های کشاورزی به داخل سر خورده بودند و وجود همین نوع پلاستیک‌ها باعث شده بود که پدران آن‌ها نیز نتوانند خود را از استخر بیرون بکشند.

فرماندار نرماشیر تصریح کرد: به دلیل کمبود نیروی امدادگر غواض و تا رسیدن غواص از هلال احمر بم به محل حادثه، یکی از افراد محلی که غواص دوران جنگ تحمیلی بود، توانست اجساد را بیرون بکشد.

او اضافه کرد: هر چهار فرد غرق شده اهل سیستان بلوچستان شهرستان ایرانشهر هستند که برای کار به نرماشیر آمده بودند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/