ساعدنیوز
ساعدنیوز

گفتگوی صمیمی با مردم آذربایجان در روز 22 بهمن

  شنبه، 22 بهمن 1401   کد خبر 330107
گفتگوی صمیمی با مردم آذربایجان در روز 22 بهمن
ساعدنیوز: مراسم گرامیداشت یوم الله 22 بهمن 1401 با حضور گسترده طیف‌های مختلف مردم در نقاط مختلف ایران برگزار شد.که خبرنگار ساعدنیوز در این روز به مصاحبه با مردم انقلابی تبریز پرداخت که میتوان از سخنان این مردم به خِبرت و آگاهی مردم نسبت به حقایق پی برد.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی ساعدنیوز، راهپیمایی ملت ایران به مناسبت چهل‌‌ و چهارمین بهار انقلاب اسلامی با حضور پر شور و وصف ناپذیر مردم برگزار شد که در این روز خبرنگار ساعدنیوز به مصاحبه میدانی با مردم شریف تبریز پرداخت. چنانکه سوالات خبرنگار ساعدنیوز از مردم آذربایجان از این قرار بود:

سوال: انگیزه شما نسبت به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن 1401 چیست؟

پاسخ اول: اولین علت بخاطر پاسداری از خون شهدای انقلاب در ثانی جهت حمایت از ایران اسلامی و رهبر عظیم الشان کشورمان و همچنین مقاومت در مقابل دشمنان اسلام میباشد.

پوستر شرکت کنندگان در راهپیمایی 22بهمن 1401

پاسخ دوم: ما با حضورمان به تمام معاندان، سلطنت طلبان و منافقان ثابت خواهیم کرد ما همیشه در کنار انقلاب مان هستیم و هرگز اجازه نخواهیم داد دشمنان به انقلاب ما ضربه وارد کند.

پوستر شرکت کنندگان در راهپیمایی 22بهمن1401

پاسخ سوم: ما برای پاسخ به ندای رهبر عزیزمان، و ادامه دادن سلوک شهدا در این راهپیمایی عظیم شرکت کرده ایم.

پوستر شرکت کنندگان در راهپیمایی 22بهمن 1401

پاسخ چهارم: فقط عشق به وطن است البته لازم به ذکر است اکنون حضور آسوده ی بنده به عنوان یک زن ایرانی در این راهپیمایی مدیون امنیت ملی کشور و خون شهدا میباشد پس همواره با حضور پررنگ مان در این اجتماعات عظیم انقلابی، یاد شهدا را گرامی میداریم.

پوستر شرکت کنندگان در راهپیمایی 22بهمن1401

پاسخ پنجم: آمده ایم به دشمنان ثابت کنیم ما اهل کوفه نیستیم سیدعلی را تنها بگذاریم.

پوستر شرکت کنندگان در راهپیمایی 22بهمن 1401

پاسخ ششم: اصلی ترین هدف ما تجدید بیعت با رهبرمان است. البته ما مشکلات جامعه را انکار نمیکنیم اما این ها دلیلی بر پشت کردن به نظام اسلامی نمیشود زیرا این حکومت بهترین نظام است. لازم به ذکر است انتظار ما از مسئولین بیشتر است. البته در دوران دولت سیزدهم همانطور که مستحضریم وضعیت جامعه رو به پیشرفت است و امید داریم با این وضعیت پیش برویم و تا چند سال آتی وضعیت اقتصادی جامعه با پیشرفت چشمگیر روبرو شود.

پوستر شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن 1401

پاسخ هفتم: ما 44 سال است که در این راهپیمایی شرکت میکنیم و هدف ما حفظ آران های جمهوری اسلامی است و ما همواره پشت رهبر مان هستیم و از خاک وطن، پرچم و دین مان همواره حمایت میکنیم.

پوستر شرکت کنندگان در راهپیمایی 22بهمن 1401

سوال دیگر خبرنگار: پاسخ شما نسبت به اغتشاشات اخیر 1401 در کشور چیست؟

پاسخ اول: ما تا آخر ایستاده ایم. با سوزاندن سطل زباله ها و با ضرر رساندن به مردم قطعا نمیتوان به نتیجه رسید. در حالی که اعتراض حق مردم است اما باید از روش های منطقی و اصولی باید پیش رفت. در نتیجه این اتفاقات اخیر توطئه ی دشمنان انقلاب کبیر اسلامی است. و مردم نیز برای مبارزه با معاندان باید آگاه باشند.

پاسخ دوم: همه ی این اغتشاشات برنامه ریزی دشمنان بود. تا زمانی که ما بصورت قلبی حضور شهیدان را حس کنیم و رهبر عزیزمان هستند، دشمنان نمیتوانند به هدف خود برسند.

سوال بعدی خبرنگار ساعدنیوز: با توجه به اغتشاشات اخیر در کشور، از مسئولین چه انتظاری دارید؟

پاسخ مردمی: مسئول های ما ابتدا وجدان کاری داشته باشند و برای جوانان غیور، زمینه اشتغال مناسب را فراهم کنند و اجازه ندهند دشمنان با تهاجم فرهنگی جوانان ما را در اختیار خود قرار دهند. همچنین مسئولین محترم با برنامه ریزی های انقلابی و سرگرمی های موافق نسبت به سن جوان ها آنها را تحت پوشش خود قرار دهند تا دشمنان با سو استفاده از بعضی مسائل از مسلط شدن به آنها عاجز بمانند.

سوال: چگونه جوانان ما میتوانند از ارزش ها و آرمان های والای انقلابی پاسداری کنند؟

پاسخ: ابتدا باید زیر ساخت های فرهنگی ما تقویت گردد سپس جوانان را در فضاهای فرهنگی با آرمان های انقلابی و وطن پرستی آشنا کنیم. همچنین سوریه را الگوی خود قرار دهیم زیرا اگر سردار سلیمانی و مدافعان حرم نبودند اکنون داعش در کشور ما جولان پیدا میکرد. پس همه مردم بخصوص جوانان در حفظ و گسترش امنیت ملی بکوشند و با اغفال دشمنان دچار هیجان منفی نشوند.

سوال دیگر: نظر شما در مورد وضعیت اقتصاد و معیشتی مردم چیست؟

پاسخ شهروند غیور تبریزی: اقتصاد ما بخاطر تاثیر و تحریم استکبارهای جهانی، در بعضی مسیرها دچار بحران شده است که باید بر آنها فایق آییم. البته اقتصاد ما به حول قوه ی الهی و به گفته ی حضرت آقا رو به رشد است و به مرور از چاله های اقتصادی عبور خواهیم کرد.

سوال خبرنگار از پدر خانواده پنج نفره: به عنوان پدر یک خانواده، نظر شما در مورد وضعیت اقتصادی کشور چیست؟

بله، درست است که اقتصاد ما دچار بیماری شده اما اگر توجه کنیم مشاهده خواهیم کرد که در چند سال اخیر کل دنیا با مشکل اقتصادی مواجه هستند اما در کشور ما این مسائل را بیشت بولد میکنند تا ملت نسبت به نظام اسلامی دلسرد شوند اما باید مسئولین توجه کنند که چنانکه مردم انقلابی پشتوانه ی حکومت اسلامی هستند، باید از هرگونه سستی دوری کنند و با اهتمام هر چه بیشتر مسائل و مشکلات از جمله مشکلات اقتصادی را مدیریت کنند تا مردم از تنگنا دور باشند.

سوال خبرنگار ساعدنیوز از بانوی تبریزی: اگر امروز 44سال به عقب برگردیم شما نسبت به اقلاب اسلامی چه واکنشی نشان میدادید؟

پاسخ: درست است که در زمان پیروز انقلاب اسلامی حضور نداشتیم اما حمایت ما برای پیروزی و پیشرفت انقلاب چه زمان حال و چه زمان آینده بر یکایک واجب و به مثابه ی دینی است که باید ادا شود.

سوال آخر: چگونه میتوانیم منافع ملی را گسترش دهیم؟

پاسخ مردمی: اتحاد ملی از دیگر موارد مهم است و همیشه وحدت و یکپارچگی داشته باشیم و با پشتکاری و دستاورد های چشمگیر در فناوری های نوین به اهتمام جوانان عزیز، میتوانیم کشورمان را توسعه دهیم.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
مانور بزرگ ولایت سوم خرداد با حضور حضرت آیت الله خامنه ای +عکس (40 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (21 نظر) زیبایی بهت آور دختر و مادر آیشواریا بازیگر جذاب هندی! (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (14 نظر) ژست دلبرانه آرتام و مامان دنیاش با ست جینگولی و ناز! (8 نظر) وقتی نبات کوچولو تیریپ خوانندگی برمیداره/میکروفونش رو ببینین فقط (5 نظر) راز رابطه عمیق شادمهر با ژینا، عشق اولی که در ایران جا ماند!+عکس (5 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (4 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر) هنرمندی که با لباس عروس سوخته در جشنواره کن حاضر شد (4 نظر) قیافه بانمک نبات استخری وقتی سوار یک الاغ کوچولوی ناز میشه (3 نظر) شهرزاد کمال زاده با مانتوی هنری و ترمه دوزی شده در کنار مشک (3 نظر) حضور سحر قریشی در مسابقات بدنسازی دبی سوژه شد! +ویدئو (2 نظر) کشف حجاب «صدف عسگری» بازیگر فیلم آیه های زمینی در جشنواره کن/ خانم بازیگر در آغوش مردان غریبه (2 نظر) رونمایی ستاره سادات قطبی از مانتوی جدیدش/خانم مجری کلکسیونی از مانتو و روسری داره (2 نظر)
تیتر امروز   
عکس لورفته از عروسی اول صبا راد در ایران / شوهر اول جذاب تر از شوهر دوم ! افشاگری سپیده خداوردی از طلاق جنجالی اش مادرزن شیک و طناز نیکبخت واحدی! مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس ایرانیان خارج از کشور به وطن بازگردند! قیمت بلیت دربی 101 اعلام شد پیراهن هاوایی کیوت و بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت جوان بابلی بخاطر ارثیه پدری مادرش را کشت + جزییات میکاپ نچرال و اروپایی بازیگر مشهور کره ای در مراسم عروسی اش غوغا کرد اماراتی‌ها 6 برابر ایرانی‌ها قدرت خرید دارند نمایشگر و دوربین اصلی آیفون 15 پرو مکس احتمالاً تغییری نخواهد کرد خواستگاری جنجالی و هنجارشکنانه در حافظیه شیراز خبرساز شد /لاابالی گری، برنامه این روز ها در شیراز! عجیب اما واقعی؛ داور دربی 3 بار در تست‌های داوری رد شده است! اژه‌ای: دولت می‌تواند لایحه دیگری درباره حجاب تقدیم مجلس کند ماجرای ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان پرسپولیس چیست؟