ساعدنیوز
ساعدنیوز

مشاوره سئو: نیاز امروزه کسب و کارها

  یکشنبه، 13 مهر 1399   کد خبر 105185
مشاوره سئو: نیاز امروزه کسب و کارها
ساعدنیوز:پیچیدگی در استراتژی سئو مهم ترین عاملی است که کسب و کارهای اینترنتی را به مشاوره سئو نیازمند می کند. در گذشته اصول سئو تا به این حد پیچیده و سخت نبود؛ بنابراین مشاوره سئو از اهمیت خاصی برخوردار نبود اما در حال حاضر موتور جستجوگر گوگل بازاریابی آنلاین کسب و کارها را براساس سئو رتبه بندی کرده و برای کاربران به نمایش می گذارد.

پیچیدگی در استراتژی سئو مهم ترین عاملی است که کسب و کارهای اینترنتی را به مشاوره سئو نیازمند می کند. در گذشته اصول سئو تا به این حد پیچیده و سخت نبود؛ بنابراین مشاوره سئو از اهمیت خاصی برخوردار نبود اما در حال حاضر موتور جستجوگر گوگل بازاریابی آنلاین کسب و کارها را براساس سئو رتبه بندی کرده و برای کاربران به نمایش می گذارد. بنابراین عدم آشنایی با استراتژی سئو، رونق کسب و کارهای اینترنتی را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد و این یعنی که تبلیغات اینترنتی، طراحی سایت حرفه ای، استراتژی های تبلیغاتی، بازاریابی محتوا و ایده و... بدون سئو هیچ فایده ای نخواهد داشت! باور نمی کنید؟! پس با ما همراه باشید.

تصویر

با مفهوم سئو آشنا شوید!

قطعاً برای یافتن اطلاعات درباره هر مطلب کوچک یا بزرگی به سراغ موتور جستجوگر گوگل خواهید رفت. گوگل نیز لیست کاملی از مطالب مرتبط با مفهوم مورد جستجو را در یک صفحه ی نتایج جستجوگر گوگل به نمایش می گذارد. به طور معمول کاربران سایت هایی را که در صدر نتایج قرار دارند، باز کرده و مطالب آن را مطالعه می کنند و یا از محصولات و خدمات آن خرید می کنند. این بالا بودن وبسیات ها در جستجوی نتایج گوگل، به مفهوم کلی به نام «سئو» مربوط است.

بنابراین صاحبان کسب و کارها تمام تلاش خود را به کار می بندند تا سایت شان با اصول سئو مطابق بوده و در رده های بالای صفحه نتایج گوگل باشد. سئو یا همان بهینه سازی برای موتورهای جستجو بر اساس قوانین گوگل تنظیم می شود که همین امر نیاز به مشاوره سئو را برای انواع دیجیتال مارکتینگ افزایش می دهد. استراتژی سئو از طریق راهکارهای بسیاری نظیر طراحی سایت حرفه ای، تولید محتوای یونیک، بک لینک، تسریع سرعت سایت و... قابل اجرا است که برای به کارگیری صحیح آن، مشاوره سئو ضروری محسوب می شود.

دلایل اهمیت مشاوره سئو برای رونق کسب و کارها

بدیهی است که اگر بازاریابی آنلاین از استراتژی سئو پیروی کند، در نگاه مخاطبان می درخشد و در نتیجه کسب و کار شما پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت. به این ترتیب بنا به دلایل زیر مشاوره سئو برای کسب کارها حائز اهمیت می باشد:

افزایش بازدید سایت توسط موتور جستجوی گوگل:

از آنجا که اکثریت کاربران آنلاین پاسخ سوالات ذهنی خود را از گوگل جستجو می کنند، گوگل قادر است ترافیک سایت شما را بالا ببرد. به طبع با افزایش بازدید سایت درآمد و سود کسب و کار اینترنتی شما نیز بیشتر خواهدشد. ناگفته نماند که گوگل در مقابل دیگر رقبای خود بالاترین سهم را در بازار جستجو دارد، بنابراین اگر بخواهید گوگل سایت کسب و کار اینترنتی شما را در صدر نگاه دارد ملزم به رعایت اصول سئو (قوانین گوگل) هستید.

جذب اعتماد مشتریان توسط سئو:

همانطور که گفته شد اگر صاحب کسب و کار اینترنتی هستید و به قواعد گوگل پایبند باشید، گوگل نیز برای جبران وبسایت شما را در اوج نگاه خواهد داشت. باید بدانید که دریافت مشاوره سئو از یک متخصص سئو ماهر، اطمینان مشتریان را به شما پیشکش خواهد کرد. اعتماد، بازدید کنندگان سایت را به دنبال کنندگان واقعی کسب و کارتان تبدیل خواهد کرد.

استراتژی سئو موثر بر فرآیند خرید:

بطور مثال اگر فردی قصد خرید یک عطر یا ادکلن را داشته باشد، قیمت آن را از چند فروشنده سوال کرده و پس از مقایسه قیمت انتخابی درست خواهد کرد. مشاور سئو کمک می کند تا با استفاده از اصول سئو و تبلیغات قدرتمند و صحیح، وبسایتتان در مقایسه با دیگران حرفه ای تر و جذابتر عمل کند و مخاطبان متعددی را به خود جذب کند.

عملکرد مشاوره سئو چگونه است؟

در واقع نحوه ی چیدمان کلمات در تیترها و محتواهای تبلیغاتی نوعی استراتژی سئو است که طراحی و چینش آن از هر فرد عادی برنخواهد آمد و بدون مشاوره سئو، شاید صاحبان کسب و کار را با مشکلات عدیده ای در روند تبلیغات اینترنتی روبرو کند. بد نیست بدانید که قوانین گوگل گاهاً به روزرسانی شده و تغییراتی در الگوریتم آن نیز ایجاد می شود؛ بنابراین مشاوره سئو به شما این امکان را می دهد که پیشرفت وبسایت خود را به یک روند دائمی و همسو با الگوریتم های گوگل تبدیل کنید. البته عوامل زیر را می توان از جمله موارد موثر بر رتبه بندی در موتور گوگل دانست:

  • طراحی سایت حرفه ای
  • کیفیت تولید محتوا
  • نرخ کلیک در صفحات وبسایت
  • لینک ها و بک لینک ها
  • سئوی درونی وبسایت
  • آدرس دامنه و...

سئو و بازاریابی محتوایی؛ دو یار جدانشدنی!

از میان موارد ذکر شده، بخش تولید محتوا در استراتژی سئو اهمیت خاص تری دارد. به هــــــــــــر میزان از تآثیر محتواهای صحیح، خلاقانه و یونیک در قواعد سئو بگوییم، بازهم کم گفته ایم. در بازاریابی های آنلاین، تولید محتوا با سرعت زیادی در حال توسعه است؛ چراکه، کاربران اینترنتی بسیار هوشمندانه عمل کرده و هر مطلبی را به راحتی پذیرا نیستند!

رعایت اصول سئو در نگارش محتوا نیز از مهارت های یک نویسنده ی خلاق و حرفه ای است که به اصول سئو آشنایی کاملی داشته باشد و یادتان باشد که تنها یک مشاور سئوی خوب می تواند شما را به این مقصود برساند. یکی از روش های متداول تولید محتوا نیز رپورتاژ آگهی می باشد و این روش تبلیغاتی سطح سئوی سایت را از لحاظ دریافت لینک های باارزش بالا می برد. در روش رپورتاژ آگهی، نویسنده متنی را نگارش می کند که مخاطب با خواندن آن متوجه تبلیغی بودن متن نخواهد شد، اما خواه یا ناخواه به سمت سایت هدف سوق داده می شود. این نوع از تولید محتوا نیز تنها از عهده نویسندگان سئوکار زبده برخواهد آمد.

کلمه کلیدی؛ بازیگر نقش اصلی استراتژی سئو

به بیان ساده، چینش کلمات کلیدی مرتبط با عنوان محتوا در تیترها و توضیحات متنی، قواعد سئوی یک متن را تشکیل می دهند. در الگوریتم های جدید موتور گوگل، به صورت مقادیر هوشمندانه کلمات کلیدی و سئوی متن را تشخیص داده و آن را بر اساس قواعدی در صفحه نتایج گوگل به کاربر نمایش می دهد. بنابراین کلمات کلیدی نقش اول سئو در یک متن را بازی می کنند که اگر در متن وجود نداشته باشند، گویی ستون سئو فرو ریخته است!!

در یک مشاوره سئو قوی، سئوکار به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی تخصصی مربوط به حوزه کاری خود را انتخاب کنید. البته بهتر است در کنار کلمات اصلی گه جنگ فروش محصول بر سر آنها بالاست، کلمات دیگری نیز انتخاب شود که مخاطبان اطلاعات کمتری نسبت به آن دارند و به نوعی ما شروع کننده ی گفتمان آن کلمه کلیدی در قاعده ی سئو باشیم. سپس نویسنده با در نظرگیری یک چگالی مناسب می تواند در کل متن، روی کلمه کلیدی مانور داده و سعی می کند آن را در جملات اول به کارببرد تا محتوا یا رپورتاژ در موتور جستجوی گوگل با قدرت بیشتری پیدا شود.

سئو سایت خود را به متخصصین این حوزه بسپارید!

تصویر

برای بالا رفتن سایت خود در موتور جستجوی گوگل طراحی سایت و سئوی آن را بایستی به متخصصین زبده این حوزه بسپارید؛ چراکه، افراد بدون تجربه کاری و یا دانش کافی، قادر به اجرای اصول سئو نخواهند بود. برای انتخاب یک مشاوره سئو خوب ابتدا کیفیت کارها را بسنجید و سپس با خیالی آسوده آنهایی را که می خواهید در بالا آمدن حرفه ای سایتتان کمکتان کنند را انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره سئو کلیک کنید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(تصاویر) منزل پدری رهبر ساده زیست انقلاب با حیاط دلباز در محله ای باصفا (811 نظر) تصاویری از عیادت جواد عزتی و هنرمندان از رهبر معظم انقلاب و استقبال گرم ایشان (717 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز یوزارسیف عزیز مصر(یوسف) در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چه چهره منحصربفردی.. (653 نظر) رونمایی از کیک عروسی 450 میلیونی لاکچری در تالار رشت/ کیک که واگعیه ولی رقمش برای ما قفله🙄 (403 نظر) رونمایی از شاطری که با آب دهانش نان می پخت +فیلم/ فقط ببین چی میگه‌‌‌... (335 نظر) کشف تابوت ارزشمند آخناتون با چشم طلا متعلق به مصر باستان+عکس (319 نظر) (فیلم) لحظه هشدار قایق ماهیگیری ایرانی به ناوشکن آمریکایی در خلیج فارس و ورود سپاه به این ماجرا (271 نظر) پیرزنی که مثل زلیخا زیبا شد/ واقعا معجزه نیست؟+ویدیو (268 نظر) حضور خاص رهبر انقلاب با لباس مبدل در بین مردم +فیلم (259 نظر) عکس گریه دار از مجموعه آمپول هایی که یک مادر برای به دنیا آوردن نوزادش زده/ این عشق مادرانه چیه اصلا😢 (240 نظر) کشف شگفت انگیز یک کوه واقعی پر از طلا و گنج از دنیای باستان/ گنجینه هایی که قیمت ندارند+ویدیو (201 نظر) لباس عروس خیره کننده خوشگل ترین دختر ایرانی، نوه چشم رنگی محمود پاک نیت+عکس (191 نظر) خبر عجیب و بی سابقه از بزی که بچه انسان زایید/ نوزاد انسان نما حاصل یک جانور در روستا+تصاویر (188 نظر) مومیایی شگفت انگیز چشمهای واقعی زلیخای یوسف پیامبر در داخل تندیس +عکس/چه چشمان رنگی دلربایی! (181 نظر) کشف مجسمه فیروزه ای و فوق العاده زیبای دختر کوروش در اطراف تخت جمشید+عکس (172 نظر)
دیگران می‌خوانند   
(فیلم) شاهکار آوازخوانی همایون شجریان با صدای بهشتی اش، شجریان بزرگ را غرق در احساس کرد/ غلام قامت آن لعبت قباپوشم احداث مجتمع پتروپالایشگاه میمه چه سرانجامی می یابد تفریحات لاکچری نوه خوشگل و چشم رنگی محمود پاک نیت در لندن+فیلم (فیلم) حمله ببر وحشی به ویشکا آسایش و آسیب رساندن به او در پشت صحنه سریال مهران مدیری (ویدئو) حواشی حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران در دانشگاه علامه طباطبایی به مناسبت روز دانشجو علی دایی: از تیم‌ ملی پیشنهاد داشتم اما نپذیرفتم/ فوتبال بس است؛ میخواهم زندگی کنم (فیلم) سکانس خنده دار از حسادت زنانه نقی معمولی در سریال پایتخت/ به علیخانی بگید نقی پدرشو خورد کرده تقسیم کرده بین نیازمندان😂 ویدئو احساسی از ناز و نوازش یک بچه آهو توسط پلنگ وحشی و نجات آن از دست کفتار گرسنه/ وقتی خدا همه جوره هواتو داره👌 فرزند سحر دولتشاهی و همایون شجریان بالاخره به دنیا آمد+عکس / چقد شبیه استاد شجریانِ! غوغای آواز لُری هواداران پرسپولیس برای علیرضا بیرانوند در استادیوم آزادی غوغای شعار خلیج فارس ایران از سوی هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی+ویدئو (عکس) شاهکار خنده دار جوان ایرانی هنگام درست کردن چایی تاریخ ساز شد/ لامصب مگه داشتی اورانیوم دم می کردی؟😐😂 صحنه خنده دار از ظرف شستن گربه خیابانی پای سینک ظرفشویی/ وقتی همسایه یه تیکه گوشت بهش داده و به جاش ازش کار میکشه😂+عکس (فیلم) واکنش رهبر انقلاب به آوازخوانی دلنشین اشعار سنایی غزنوی /ملکا ذکر تو گویم که تو پاکی و خدایی... جشن فارغ‌التحصیلی جمعی از دانشجویان در یک کشتی توقیف شده+ عکس درخت کریسمس هم ایرانی از آب در آمد!رونمایی از درخت کریسمس متعلق به ایران باستان در یک موزه+عکس دفن یک منشی برنزی به همراه توت عنخ آمون در گورستان باستانی+عکس زندگی موفق زن و شوهر ژاپنی که 20 سال لام تا کام باهم صحبت نکردند/این بده😂+عکس مسکن در تهران دیگر توان رشد قیمت ندارد!! چه فصلی به تفلیس سفر کنیم؟ واکنش جالب و احساسی جنین به گریه کردن و احساس غم مامانش هنگام سونوگرافی +فیلم چرا تور کیش از سفر شخصی به کیش بهتر است؟ جشن عروسی باشکوه کوتاه ترین عروس و داماد جهان که نام خود را در گینس ثبت کردند+عکس (فیلم) معجزه حرف زدن نوزاد 23 روزه/ مادرش به معنای واقعی شاخ درآورد😐 پسری که با رنگ چشم منحصر بفردش خانواده فقیرش را مولتی میلیاردر کرد +فیلم /فقط ببین... (عکس) ابتکار خنده دار یک ایرانی در تزئین نیسان آبی با بادکنک و گل به عنوان ماشین عروس لاکچری/ حالا بدک هم نشده 😂 (ویدئو) وضع مالی جواد عزتی؛ ستاره پرمخاطب، وقتی هنوز مشهور نبود/ ولی ماشالله تکون نخورده هاا😉 قدیمی ترین قهوه خونه گیلان در شهر زیبای رشت مربوط به زمان قاجار که حال و هوای نوستالژی داره+عکس (ویدئو) خواستگاری رفتن به سبک دانشجوی پزشکی/ میگه دخترتون رو که میبینم دهلیز قلبم خون رو بیشتر پمپاژ میکنه😂 (تصویر) جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان یمنی بر روی کشتی توقیف شده اسرائیلی (ویدئو)تغییر ظاهر عجیب و باورنکردنی این موجود ناشناخته موقع احساس خطر!/ اوّلش فکر کردم شاخه ی درخته😮 سکانس احساسی اشک ریختن نقی برای هما، سارا و نیکا در سریال پایتخت+فیلم رونمایی از اقدام عجیب شاطر عصبانی که اداره برق را خمیر باران کرد +فیلم /درشو گِل گرفت😂 کشف گنجینه های ارزشمند متعلق به مصر باستان در زیر یک مدرسه !+عکس سکانس خنده دار جوک تعریف کردن حامد آهنگی در برنامه خندوانه رامبد جوان +فیلم/ خودش نگفته غش کرده🤣 صفر تا صد نحوۀ دریافت ویزای تحصیلی 10 عکس باورنکردنی حیات‌وحش در سال 2023؛ از «گفتگوی روباه و موش» تا «شیرِ نهنگ»! آگهی‌های جنسی روی در و دیوار تمامی ندارد!+عکس تدفین یک شهید والامقام گمنام در غار علیصدر همدان استرداد تتلو به ایران صحت ندارد
تیتر امروز   
علی دایی: از تیم‌ ملی پیشنهاد داشتم اما نپذیرفتم/ فوتبال بس است؛ میخواهم زندگی کنم فرزند سحر دولتشاهی و همایون شجریان بالاخره به دنیا آمد+عکس / چقد شبیه استاد شجریانِ! غوغای آواز لُری هواداران پرسپولیس برای علیرضا بیرانوند در استادیوم آزادی احداث مجتمع پتروپالایشگاه میمه چه سرانجامی می یابد درخت کریسمس هم ایرانی از آب در آمد!رونمایی از درخت کریسمس متعلق به ایران باستان در یک موزه+عکس دفن یک منشی برنزی به همراه توت عنخ آمون در گورستان باستانی+عکس زندگی موفق زن و شوهر ژاپنی که 20 سال لام تا کام باهم صحبت نکردند/این بده😂+عکس واکنش جالب و احساسی جنین به گریه کردن و احساس غم مامانش هنگام سونوگرافی +فیلم جشن عروسی باشکوه کوتاه ترین عروس و داماد جهان که نام خود را در گینس ثبت کردند+عکس کشف گنجینه های ارزشمند متعلق به مصر باستان در زیر یک مدرسه !+عکس آگهی‌های جنسی روی در و دیوار تمامی ندارد!+عکس تدفین یک شهید والامقام گمنام در غار علیصدر همدان استرداد تتلو به ایران صحت ندارد دستیار رئیس جمهور پیگیر خانواده شهدا و جان باختگان ناآرامی های سال گذشته تتلو امروز به ایران می آید ! / اخراج از ترکیه بعد از بازداشت !
منتخب روز   
(فیلم) سکانس خنده دار از حسادت زنانه نقی معمولی در سریال پایتخت/ به علیخانی بگید نقی پدرشو خورد کرده تقسیم کرده بین نیازمندان😂 ویدئو احساسی از ناز و نوازش یک بچه آهو توسط پلنگ وحشی و نجات آن از دست کفتار گرسنه/ وقتی خدا همه جوره هواتو داره👌 (فیلم) کنایه سعید جلیلی به عزاداران فوت مهسا امینی استایل متفاوت میرسلیم در صحن علنی مجلس سوژه عکاسان شد ویدئو خنده دار از فارسی حرف زدن گربه تهرانی در کلینیک حیوانات خانگی😅 (ویدئو) لحظه کشف سه کوزه پر از طلای هندی و جواهرات گرانبها از زیر زمین کشاورزی ادعای کذب درباره رهبر انقلاب /چه کسی گفته بود یهودی ها را به دریا می ریزیم؟ (فیلم) سکانس خنده دار از هزینه های رحمت برای نوسازی دهن فهیمه در سریال پایتخت/ نقی و ارسطو هاج و واج موندن😅 (ویدئو) انگشت مکیدن خنده دار و بامزه جنین در شکم مامانش هنگام سونوگرافی/ دل آدم قیلی ویلی میره براش😍 ویدئو خنده دار و بانمک از لاک زدن دختر بچه به مرغ زنده که قلب همه رو اکلیلی کرد😍این بچه در آینده ناخنکار میشه احتمالا😂 (فیلم) حضور پلیس راهنمایی و رانندگی با لباس بابانوئل سر چهارراه (فیلم) ایده خلاقانه دانش آموز با استعداد ایرانی با قوطی ساندیس وقتی صدای موتور درمیاره/ لامصب انگار موتور قورت داده😁