ساعدنیوز
ساعدنیوز

نکات و ایده های جذاب خرید هدیه برای آقایان به مناسب روز پدر

  چهارشنبه، 05 بهمن 1401   کد خبر 239538
نکات و ایده های جذاب خرید هدیه برای آقایان به مناسب روز پدر
ساعدنیوز:خرید هدیه برای آقایان همیشه یکی از چالش برانگیزترین خرید‌ها (مخصوصا برای خانم‌ها) است، چرا که باید به اینکه تکراری نباشد، کاربردی و جذاب باشد و هدیه‌ گیرنده از آن خوشش بیاید توجه خاصی داشته باشند. اگر از آن دسته کسانی هستید که از خرید هدایای کلیشه‌ای خسته شده‌اید و به دنبال ایده‌های تازه و متفاوت هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید

خرید هدیه برای آقایان همیشه یکی از چالش برانگیزترین خرید ها (مخصوصا برای خانم ها) است، چرا که باید به اینکه تکراری نباشد، کاربردی و جذاب باشد و هدیه گیرنده از آن خوشش بیاید توجه خاصی داشته باشند. اگر از آن دسته کسانی هستید که از خرید هدایای کلیشه ای خسته شده اید و به دنبال ایده های تازه و متفاوت هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تصویر

چرا آقایان مانند خانم ها مایل به سورپرایز شدن نیستند؟

خانم ها بیشتر از اینکه به ماهیت هدیه توجه داشته باشند، تحت تأثیر نیت و مقصود آقایان از هدیه دادن قرار می گیرند. اما به نظر می رسد مردان بیشتر به هدایایی علاقه مند هستند که درک شما از نیازهایشان را نشان دهد. آنها هدایای کاربردی را دوست دارند که به زندگی شخصی و حرفه ای آنها کمک می کند.

البته که بخش زیادی از فرآیند هدیه دادن برای شخص هدیه دهنده جذاب و خوشحال کننده است اما اگر شخص هدیه گیرنده علاقه ای به آن نشان ندهد، این هدیه تنها نیاز شما را برآورده کرده است و منفعتی برای صاحب آن نداشته است. بر این اساس، به جای تلف کردن زمان برای برنامه ریزی یک سورپرایز مفصل یا صرف ماه ها زمان برای بافتن یک ژاکت، به آنچه او واقعا نیاز دارد فکر کنید. مطمئنا او از محبت شما قدردانی خواهد کرد اما ممکن است به اندازه ای نباشد که شما هنگام دریافت یک شال از طرف او قدردان خواهید بود.

هدیه برای آقایان، بایدها و نبایدها

باید ها:

 • سن : انسانها در طول زندگی خود، دوره های پرفراز و نشیبی را طی می کنند، که در راستای آن نیاز ها و علاقمندی آنان ممکن است، تغیر کند. پس کادو باید متناسب با سن و دوره سنی او باشد.
 • شناخت : شناخت ما از شخص هدیه گیرنده، هرچه بیشتر باشد انتخاب ما را آسان تر خواهد کرد. کادو باید در موازی با شخصیت شخص گیرنده باشد.
 • علاقمندی ها : آگاه بودن به علاقه مندی ها و چیزهایی که دوست دارند نیز ما را در انتخاب هدیه دوست داشتنی آنها، کمک می کند.
 • کاربردی بودن : کاربردی بودن کادو هم برای شما و هم شخص دریافت کننده، جذابتر از هدیه ای است که کاربردی نداشته باشد و صرفا گرد و غبار بگیرد.
 • شخصی بودن : کادو باید شخصی و مختص فرد گیرنده باشد و یا حداقل کاربر اصلی آن شخص گیرنده باشد.

نباید ها :

 • تجاوز به حریم شخصی : شخصی بودن کادو باید متناسب با رابطه ما با او باشد و شأن شما و گیرنده را زیر سوال نبرد.
 • لوازم خانگی : نباید کادوی شما آنها را به این فکر بیاندازد که آیا این برای استفاده عمومی خانه است یا به من هدیه شده است؟
 • لوازم تزئینی : مرد ها بیشتر از وسایل کاربردی خوششان می آید و هدیه دادن وسیله ای صرف تزئین، نمی تواند زیاد دوست داشتنی باشد.
 • ریسک خرید : خرید هدیه به خودی خود ریسک است زیرا نمی توانیم انتخاب و راهنمایی مستقیم گیرنده را بپرسیم. خرید بعضی کالاها بسیار پرریسک تر خواهد بود و در صورت نپسندیدن آن توسط گیرنده بی کاربرد خواهد شد.

5 نکته ذهنی در انتخاب هدیه مناسب برای آقایان

ما علاقه داریم خرید هدیه را بیش از حد پیچیده کنیم، اما می توان ایده خرید یک هدیه ایده آل را به سادگی و بدون به دردسر انداختن و خارج شدن از مسیر اصلی به دست آورد.

 1. ابتدا نیازهای او را درک کنید. آیا مواردی وجود دارد که به او کمک کند از اوقات فراغت و سرگرمی هایش بیشتر لذت ببرد یا در محل کار عملکرد بهتری داشته باشد؟ آیا او می خواهد اوقات فراغت و سرگرمی هایش را به مسیر جدیدی سوق دهد و آیا چیزی وجود دارد که این تغییر را برای او تسهیل دهد؟
 2. زیاد به آن فکر نکنید. مردان در مورد آنچه که می خواهند و نیاز دارند بسیار ساده نگر هستند. آنها نمی خواهند معانی پشت چیزهایی که به آنها می دهید را (مانند وقتی که شما از او هدیه ای می گیرید) تجزیه و تحلیل کنند. لازم نیست ماه ها وقت خود را صرف ساختن کلاژی از زندگی مشترک خود کنید. (مگر آنکه او ابزار کرده باشد که واقعا این را می خواهد.)
 3. به چیزهایی که آنها برای خود می خرند توجه کنید. اگر پسر یا همسر شما به طور منظم بازی های ویدیویی می خرد، پس چیزی در ارتباط با بازی برای او بخرید. وقتی مردی برای سرگرمی های خود از لحاظ مالی هزینه می کند، یقین داشته باشید که او از هدیه ای که مربوط به آنها است قدردانی کرده و خوشحال می شود.
 4. به اینکه دوست دارند چطور و کجا وقت گذرانی کنند، دقت کنید. ممکن است مرد مورد نظر شما از آن دسته افرادی نباشد که به طور منظم برای علایق و سرگرمی های خود پول صرف می کنند. اما دوست داشته باشد وقت خود را در جایی یا با پرداخت به چیزی بگذراند. او چه حرفه گرا و فنی باشد، چه ورزش دوست و اسپرت باشد و یا علاقمند به خودرو، در مورد علاقمندی های خود با شور و شوق خاصی حرف زده و احساسات عمیقی به آنها نشان می دهد.
 5. درباره چیزهایی که نیاز دارد تحقیق کنید. شما می دانید چه چیزی علاقه او را برانگیخته است، پس احتمالا چیزهایی وجود دارند که می توانند این علاقمندی را به سطح بالاتری برسانند. اگر او چیزی را دوست دارد که شما اطلاعات زیادی در مورد آن ندارید، می توانید برای یادگیری بیشتر تحقیق کنید. شما مجبور نیستید چیزی به او هدیه بدهید که بسیار فراتر از سطح درک شما باشد. شما می توانید در عین اینکه نیازهای او را برآورده می کنید خرید مطمئن تری هم داشته باشید.
  برای مثال اگر او به عکاسی علاقمند است و حتی دوربین عکاسی دارد و زمان قابل توجهی را صرف عکاسی و یادگیری آن می کند، خرید یک لنز جدید می تواند هدیه ای پر ریسک باشد زیرا لنزها قیمت های بیشتر و کاربردهای متفاوتی دارند اما خرید یک سه پایه که متناسب با دوربین خودش باشد، هم به لحاظ اقتصادی کم ریسک تر و به صرفه تر بوده و هم او را برای یادگیری تکنیک های بیشتری در حوزه عکاسی تشویق خواهد کرد.
تصویر

هنوز مردد هستید؟ اشکالی ندارد، ما ایده ای برای شما داریم که بیشتر آقایان را خوشحال خواهد کرد

بهترین کادو تولد مردانه می تواند کادویی باشد که نقطه مشترک غالب آقایان است. همه ما می دانیم آقایان بسیار بیشتر از خانم ها به خودرو خود اهمیت می دهند؛ برای تمیز نگه داشتن و به روز کردن آن هزینه و وقت زیادی را صرف می کنند. همچنین ممکن است زمان زیادی را در روز داخل آن سپری کنند؛ پس هدیه مورد نظر شما باید در جهت کاربرد و آسایش و امنیت بیشتر راننده در خودرو باشد. پیشنهاد ما به شما خرید مانیتور خودرو اندروید است که یکی از جدیدترین تجهیزات درون خودرویی حال حاضر موجود در بازار است که هم به لحاظ اقتصادی قیمت مناسبی دارد و هم بسیار پر کاربرد است. اما اگر درباره این دستگاه چیزی نمی دانید جای نگرانی نیست چون به شما فروشگاهی معرفی خواهیم کرد که کارشناسان آن در کمال آرامش پاسخگوی سوالات شما خواهند بود و مشاوره ای دقیق به شما ارائه خواهند داد.

تصویر
مانیتور فابریک در واقع یک پخش خودروی تصویری است که دارای سیستم عامل اندروید است و همه مزایای یک تبلت یا تلفن همراه اندرویدی را درون خودرو برای راننده تامین می کند. این مانیتور ها با یک فریم پلاستیکی مخصوص هر خودرو موجود هستند و به آسانی و بدون نیاز به هیچگونه برش کاری و دستکاری در داشبورد خودرو جایگزین فریم اصلی و فابریکی کارخانه می شوند.

مانیتور اندروید به همراه یک بسته کامل که شامل فریم مخصوص مدل خودرو، 2 کابل USB یک کابل RC یا همون خروجی صوتی، کابل برق، آنتن GPS و کابل دوربین دنده عقب است عرضه می شود.

فروشگاه اینترنتی اتوسول با هدف فروش تجهیزات صوتی و تصویری و تزئیناتی خودرو راه اندازی شده است. هدف ما ارائه بهترین کالاهای این دسته بندی به صورت عمده به همکاران، و تکی با قیمت هایی منصفانه به استفاده کنندگان نهایی عزیز است. در این راستا سعی ما بر این است که با تکیه به بیش از 10 سال تجربه و حضور در این بازار، با ارائه مشاوره صادقانه شما را در انتخاب کالای مناسب یاری کنیم.

تصویر

کاربردهایی که شما را شگفت زده خواهند کرد :

 • اتصال و کنترل قابلیت های تلفن همراه از طریق این مانیتور : از آنجا که در دست گرفتن گوشی تلفن همراه هنگام رانندگی کاری بسیار خطرناک و خلاف قوانین رانندگی است. با اتصال تلفن همراه به این مانیتور با کمک قابلیتی به نام میرور لینک راننده قادر خواهد بود تا به همه امکانات گوشی تلفن همراه خود از طریق مانیتور دسترسی داشته باشد. این مانیتور همچنین امکان تماس هندزفری را برای شخص راننده امکان پذیر می کند.
 • قابلیت کنترل دکمه های روی فرمان : اگر خودرو مجهز به دکمه های کنترلی روی فرمان باشد، به آسانی می توانید این دکمه ها را به مانیتور متصل کرده و با استفاده از آنها آهنگ های در حال پخش را پس و پیش کرده و صدای ولوم را کم و زیاد کنید یا حتی به تماس ها خود پاسخ دهید.
 • پخش فایل های صوتی و تصویری : مانیتور فابریک خودرو قابلیت پخش طیف وسیعی از فرمت های صوتی و تصویری را دارد و به دلیل سایز قابل ملاحظه 8 الی 9 اینچی صفحه نمایش آن، حتی سرنشینان عقب خودرو قادر خواهند بود فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را در طول مسیر رانندگی دنبال کنند.
 • شارژ تلفن و گجت های همراه : یکی از دو پورت ورودی USB این دستگاه مخصوص شارژ گوشی است و راننده می تواند بدون نیاز به پاور بانک و تنها از طریق این پخش تلفن همراه خود را داخل خودرو خود به آسانی شارژ نماید.
 • اتصال از طریق بلوتوث و وای فای : این پخش همچنین به فناوری های بلوتوث و وای فای مجهز است و کاربر می تواند آن را با هر دستگاه دیگری که در اختیار دارد به آسانی جفت نماید.
 • قابلیت مسیریابی به صورت آنلاین و آفلاین : دیگر برای مسیریابی در طول سفر نیازی به پایه نگهدارنده گوشی و اپلیکیشن های مسیریاب داخل گوشی ندارید چون همه این اپلیکیشن ها از طریق گوگل پلی و بازار به آسانی روی این دستگاه نصب شده و قابل بهره برداری هم از طریق اینترنت و هم از طریق آنتن GPS است.
 • اتصال به دوربین دنده عقب و مانیتورهای اضافی داخل خودرو برای سرنشینان عقب
 • و ده ها قابلیت جذاب دیگر...
پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (75 نظر) خودروهای لوکس و گران قیمت نوه امام خمینی/ زندگی لاکچری نعیمه اشراقی حاشیه ساز شد! +عکس (74 نظر) سرنوشت عجیب اسبی که به فرح پهلوی سواری نداد (44 نظر) ساعت رولکس 12 هزار دلاری نتیجه امام خمینی!+عکس (31 نظر) سایه های عاشقانه عروس سید حسن خمینی و همسرش (13 نظر) فروش عجیب نوزادان از 350 میلیون تومان تا طرح ویژه حراج نوزادان در ایران +عکس (10 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (8 نظر) واکنش جالب فیروزه گیلدخت به تمام شدن سریال (7 نظر) فیلم زیباترین رقص ایرانی وسط خیابان ! / پلیس فقط تماشاکرد ! (7 نظر) روایت هویدا از دایره عجیب دوستان فرح پهلوی (6 نظر) وقتی لقب جذابترین آبادانی دنیا به آرتام تعلق میگیره! (6 نظر) ماجرای دوربینی که از بدن امام خمینی عکس نگرفت! (5 نظر) رونمایی دنیا جهانبخت از اولین شغل کیوت آرتام کوچولو!+عکس (3 نظر) دکور اصیل و خاص عروس سید حسن خمینی برای نوشیدن قهوه سبز (3 نظر) واکنش جالب ادا اجه به تمام شدن سریال سیب ممنوعه (2 نظر)