ساعدنیوز
ساعدنیوز

نشانه های مردی که همسرش را واقعا دوست دارد

  سه شنبه، 17 بهمن 1402   زمان مطالعه 7 دقیقه
نشانه های مردی که همسرش را واقعا دوست دارد
برخی از خانم ها گاهی فکر می کنند همسرشان واقعا عاشق آن ها نیست و دوستشان ندارد . اینکه بفهمید مردی واقعاً دوستتان دارد یا نه خیلی ساده تر از آن چیزی است که اکثر خانم ها فکر می کنند. پس اگر شما هم این ابهام برای تان به وجود آمده که همسرتان عاشقانه شما را دوست ندارد، این مطلب را از دست ندهید و با نشانه های دوست داشتن واقعی مردها آشنا شوید.

چگونه بفهمیم یک مرد ما را دوست دارد و عاشق ماست


عشق واقعاً احساس عجیبی است و شاید به راحتی نتوان ابراز احساسات و علاقه یک مرد به زنی را تشخیص داد اما نشانه هایی وجود دارد که علاقه مرد به زن را مشخص میکنید، علائمی از عشق مرد به زن که باید در رفتار و کردارش تشخیص دهید.

عشق و دوست داشتن یکی از زیباترین موهیت هایی است که خداوند به ما هدیه کرده است، به راستی که دنیایی بدون عشق و دوست داشتن، دنیایی پوچ است.

وقتی دو نفر با هم ازدواج می کنند کاملا طبیعی است که روزها و ماه ها و حتی سال های اول هیجان بیشتری از کنار هم بودن داشته باشند و با زندگی زیر یک سقف این هیجان جای خودش را به حس زیبای آرامش داشتن در کنار کسی که دوستش دارند، خواهد داد.

بین زن و شوهرها ممکن است اختلافات و مشکلاتی هم پیش بیاید، اما این زوج اگر یکدیگر را دوست داشته باشند، قطعا این گرفتاری ها هم گذرا خواهد بود و به مرور حل خواهد شد.

در این بین برخی فکر می کنند که دیگر شوهرشان مانند روزهای اول دوستشان ندارند و یا احساسات مشابه به این را تجربه می کنند. اگر شما نیز به این نقطه رسیده اید که می خواهید بدانید آیا شوهرتان هنوز هم دوستت تان دارد یا خیر، به مطلب درستی رسیده اید.

علائم دوست داشتن مردان

برای اینکه بدانید آیا واقعا مردی شما را دوست دارد یا نه علائمی وجود دارد که در زیر به مهم ترین آن ها اشاره میکنیم، پس با ما همراه شوید.


1. وقتی مردی شما را دوست داشته باشد شما همیشه بخشی از برنامه بزرگ در زندگی او هستید


 • یک مرد عاشق پیشه دوست دارد اوقاتش را با همسرش بگذراند و او را دائما به بیرون و تفریح ببرد.

  وقتی شوهرتان شما را دوست داشته باشد، چیزهایی که برای شما مهم است برای او هم مهم خواهند بود. اگر قصد داشته باشد به تعطیلات برود، برنامه هایش را با شما تنظیم می کند. او درباره آینده و رویاهای خود با شما صحبت می کند و شما در زندگی او جایگاه ویژه ای دارید.

 • او بدون شنیدن نظرات شما و بدون گفتگو با شما، هیچ تصمیم مهمی درباره زندگی خود نمی گیرد. شما شریک زندگی او هستید، بنابراین هر تصمیمی باید شما را نیز در بر بگیرد.

 • مردی که عاشق گذراندن اوقات فراغت با همسراش است، این نشانه خوبی است که نشان میدهد عشق هنوز در رابطه شان جریان دارد و در اولویت برنامه های یکدیگر هستند چون شوهر تا حد امکان سعی می کند به خواسته های همسرش رسیدگی کند و او را در اولویت قرار دهد، و این کار هیچ دلیلی جز اینکه او را دوست دارد، ندارد.

 • و چنانچه اگر همسرتان به هر دلیلی مجبور شود یک برنامه ای را که با شما چیده بود را کنسل کند، تمام تلاش خود را برای جبران آن در قرار بعدی انجام خواهد کرد.

 • اگر وقت هایی که از همسرتان دور هستید او ابراز دلتنگی می کند، این یک نشانه خوب است. او نمی تواند فکر کردن به شما را متوقف کند، شما جزئی مهم از زندگی او هستید.

 • برای او مهم نیست که شما دو نفر چه کاری انجام می دهید، فقط کافی است با هم باشید. او هر چقدر هم که سرش شلوغ باشد، نمی خواهد یک شب عاشقانه با شما را از دست بدهد.

 • اگر مردی شما را دوست داشته باشد، متوجه خواهید شد که او به راحتی درباره همه چیز با شما صحبت می کند. او مایل است با صحبت کردن از روزی که گذرانده یا هر چیز دیگر با شما حرف بزند و ارتباط بیشتری برقرار کند.

Love

2. موارد کوچکی که اغلب از دیدتان دور می مانند


 • یکی از روش های ابراز علاقه غیر مستقیم همسر این است که دوست دارد با شما شوخی کند و سربه سرتان بگذارد.

 • همچنین اگر شوهرتان به صمیمیت جسمی با شما علاقه دارد، یعنی اینکه شما را دوست دارد. اگر او را در حالی می یابید که اکثر اوقات به شما خیره می شود و سعی می کند با چشمانش با شما حرف بزند، احتمال زیادی وجود دارد که او واقعاً به شما اهمیت می دهد چرا که مردان هنگام نشان دادن احساسات قدری محافظه کار می شوند.

 • از نظر کسی که شما را دوست دارد، شما دقیقاً همانطور که هستید عالی هستید. این مرد به دنبال تغییر دادن شما نیست و شما را به همان شکل که هستید دوست دارد.

 • مردی که شما را دوست دارد، هرگز روزهای خاص مانند تولد یا سالگرد ازدواج را فراموش نمی کند. چرا که او سعی خواهد کرد به هر طریقی شما را در این روزهای خاص غافلگیر کند.

دقت کن

3. جلب توجه یکی از راه های نشان دادن علاقه مردان


 • نشانه های دوست داشتن همسر، یکی از راه های نشان دادن علاقه مردان، جلب توجه طرف مقابل است. اگر همسر شما نیز برای اینکه توجه شما را جلب کند و تحت تاثیر قرار دهد با شما صحبت می کند، آهنگ های مورد علاقه اش را با شما در میان می گذارد، هدیه می خرد، باید بدانید او واقعا عاشق سینه چاک شماست.

 • اگر همسرتان شما را دوست داشته باشد، هنگامی که با دوستانش بیرون از منزل یا مسافرت است و چیزی را در ویترین مغازه ای می بیند که فکر می کند شما به آن نیاز دارید یا دوستش دارید، آن را برای شما انتخاب می کند زیرا همیشه به فکر شماست.

 • مردی که عاشق شما باشد با رفتارهای سرشار از محبت با شما رفتار می کند. هنگامی که در میان دوستان هستید، دستانش را به دور شما می پیچد یا به شما نزدیکتر می ایستد.

 • او شما را در انظار عمومی می بوسد و افتخار می کند که شما را به دیگران نشان دهد. این راهی است که به دنیا می فهماند شما کسی هستید که دوستش دارد.

 • جالب است بدانید مردها از کسی تعریف نمی کنند مگر اینکه به او علاقه مند باشند یا بخواهند قلب او را به دست آورند. اگر همسر شما هم همیشهاز محسنات شما تعریف می کند در عشق او شک نکنید.

مداد

4. مردی که دوست تان دارد همیشه حواس اش به شما هست


 • مردی که شما را دوست داشته باشد قطعاً به خوبی از شما محافظت می کند. آیا اوقاتی که به تنهایی سفر می کنید یا فقط با دوستانتان بیرون هستید، پس از رسیدن به مقصد دوست دارد با او تماس بگیرید و خیالش را راحت کنید؟ اگر مرد شما صرفاً با دانستن اینکه در امنیت هستید خیالش راحت می شود، قطعاً جایگاه ویژه ای برای شما در قلب او دارد.

 • یک مرد عاشق همیشه شما را در مورد زندگی خود مطلع نگه می‌دارد، حتی اگر بداند که هیچ وظیفه‌ای در قبال این کار ندارد، باز هم سعیمی کند به این طریق ارتباط بیشتری با شما برقرار کند.

 • اگر در یک جمع خودمانی یا مهمانی هستید و ناگاه نگاه همسرتان را روی خودتان حس می کنید، این یک نشانه خوب است که نشان می دهد او در هر لحظه حواسش به شما هست.

 • مردی که شما را دوست داشته باشد، هرگز به هیچ دختری توجه نمی کند، زیرا شما دنیای او هستید و او کسی به جز شما را نمی خواهد. تنها زنی که برای او مهم است شما هستید و احساسات شما برای او معنی زیادی دارد.

 • او تحمل ناراحتی شما را ندارد و تا حد امکان سعی خواهد کرد که از دلخور کردن شما پیشگیری کند.

 • مردی که همسرش را واقعاً دوست دارد، همیشه و در هر شرایطی پشتیبان او است. اگر همسرتان شما را دوست داشته باشد، حتی اگر مرتکب اشتباهی هم بشوید باز هم در کنارتان خواهد ایستاد و در خلوت شما را مورد انتقاد قرار می دهد.

حواس جمع بودن

5. جدای از همه چیز برایتان احترام قائل است


 • فرقی نمی کند که چند سال از ازدواج تان گذشته باشد، کسی که شما را دوست داشته باشد همیشه برای شما احترام قائل است و سعی می کند طوری رفتار کند که شأن شما حفظ شود.

 • اگر شوهر شما هنگام گفتگو به جای گفتن “من” از کلمه “ما” استفاده کند و در کوچک ترین چیزها نیز شما را شریک می داند، این یعنی اینکه شما را دوست دارد.

 • از نظر او، رابطه شما فراتر از زن و مرد است، شما زن و شوهر هستید و زندگی شما یک زندگی مشترک است.

 • مردی که عاشق شماست غرور خود را می بلعد و ابتدا عذرخواهی می کند حتی اگر به هیچ وجه تقصیر او نباشد.

 • اگر شوهرتان به طور کلی نسبت به تقصیرات شما بخشنده است، این نشانه خوبی است که نشان می دهد او همچنان شما را دوست دارد.

 • اگر لباسی که با افتخار برای او خریده اید را می پوشد و هدایایی که به او می دهید به نظرش ارزشمند هستند، این یعنی این که او شما را دوست دارد و این دوست داشتن را با قدردانی از زحمات شما نشان می دهد.

احترام گذاشتن به همسر

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

233 دیدگاه
  دیدگاه ها
باب.
4 روز پیش

گلناز خانم دوست داره که باهات زندگی میکنه. شما دوسش داشته باش.
,@
4 روز پیش

شوهر منم خیلی بد اخلاقه به من میگه گامبالو.
بازدیدکننده
4 روز پیش

خواهی که جهان درکف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد بعضی وقتها ناچار به تحملی به این میگن سیاست
گلناز
4 روز پیش

شوهرم منوهم دوست نداره ولی من اونوخیلی دوست دارم خیلی بهم کم محلی میکنه نمیدونم چیکارکنم منوراهنمایی کنید
محمد
1 هفته پیش

سلام‌زن‌من‌خیلی‌بداخلاقه‌وبددهنه‌خستم‌کرده
مریم
2 هفته پیش

سلام، شوهرم قنادی داره با مشتری هاش خیلی خوب حرف میزنه اما با من زشت وتحقیر آميز صحبت میکنه پیش خانواده‌ام خوب صحبت میکنه اما اصلا رفت و آمد با خانواده منو دوست نداره ( اه چرا میان ،ای وای بازم اومدن ،من که نمیرم چرا اون ها میان اینجا)تازگی ها هم جلوشون بی توجهی وبی احترامی میکنه تا ناراحت بشن و این ها رو به عمد میکنه
بازدیدکننده
3 هفته پیش

13سال ازدواج کردم شوهرمم هیچ علاقه ای بهم نداره،همش در حال خیانت کردنه،اصلا هیچ وقتی واسم نمیزاره.هیچ جا با من نمیاد،حتی یه فروشگاه کوچک هم با من قدم برنمیداره،به من میگه مگه بیکارم تو رو بغل کنم
بازدیدکننده
3 هفته پیش

سلام عزیزان، همسر منم این کارا رو نمیکنه، ولی زبونی میگه دوستت دارم، ولی در عمل دلمو میشکنه، این کارا رو بد میدونه، میگه تو دلم که دوستت دارم، خاک بر سرتون که کارای به این سادگی براتون سخته😭
بازدیدکننده
3 هفته پیش

سلام من 23 ساله ازدواج کردم شوهرم هیچ کدوم از خصوصیاتی رو که گفین نداره
محمد رضا هستم خانم من در
3 هفته پیش

محمد رضاهستم ۶ سالگی پدرم را از دست دادم با دختری ازدواج کردم که پدرش ادای با فرهنگ بودن مکنه پدر خانمم ۴دختر اپسر دارد خانم من خیلی بدزبانی است روزی ۳ الی ۰۰۰۰دعوا درست میکنه نسبت به من دو پسرم فحاشی تهمت ناسزا نفرین میکنه همیشه تو زندگی کوتاه آمدم پرسنل بیمارستانم به لطف خدا کمک به مردم را دوست دارم وکمک میکنم ولی خانمم فقط از پول حرف میزنه توقع داره من عاشق مردمم در رابطه کارم خانمم میگه تو برا مردم خوبی نه برامن هیچ موقع سلام نمونه صبح که بیدار میشه با دعوا شروع میکنه تاحالانیومده دست منو
بازدیدکننده
3 هفته پیش

سلام من 12سال ازدواج کردم هنوزم این خصوصیات روداره واقعا عاشقانه دوسش دارم همیشه هم کاری می‌کنه که من از هیچی ناراحت نشم
احمدرضا
3 هفته پیش

معلومه اونی که اینها را نوشته فقط آرزوهای یک زن رویایی ویک مرد رویایی را نوشته واصلا مردرا نشناخته
بازدیدکننده
3 هفته پیش

سلام من بیست وپنج سال ازدواج کردم شوهرم همه ی این خوصیات داره
بازدیدکننده
4 هفته پیش

من ۱۲ساله ازدواج کردم همسرم هیچ کدام از این ویژگی هارو نداره پس متاسفم برای خودم.
بازدیدکننده
4 هفته پیش

احسنت خدا قوت
شهین
1 ماه پیش

من ۳۰ سال ازدواج کردم همسرم همه‌ی این خصوصیات رو داره من خیلی دوستس دارم عشقش هنوز مثل اویل ازدواجه ما خیلی سختی کشیدم زندگیمون رو باهم ساختیم خدارو شکر در کنار هم احساس‌ خوشبختی میکنیم
لیلا
1 ماه پیش

🤣🤣🤣🤣
بازدیدکننده
1 ماه پیش

تو هم مثل خودش رفتار کن
بازدیدکننده
1 ماه پیش

شوهر من هم هیچ کدام ازاین نشانه ها را نداره اصلأ احساس هم ندارن
ازاده
1 ماه پیش

همسر من هم دوستم نداره
نسترن
1 ماه پیش

خداراشکر شوهرم همه ی این چیزهای را که نوشتید داره وعاشقانه دوستم داره ولی پول نداریم کارگر بنایی
مهری
1 ماه پیش

نامزدم عاشقانه منودوسداره وهمیشه بفکرمنه واقعاعشق پاک وارزشمندی داریم
زهرا
1 ماه پیش

خداشکر شوهر منم همه اینها داره پس منو دوست داره خدا شکر پس من آدم شم
بازدیدکننده
1 ماه پیش

سلام زندگیهاتون ماندگار و عشقاتون پایدار♥️💐
بازدیدکننده
1 ماه پیش

سلام البته همیشه و همه‌جا استثنایی هم هست شاید شوهر شما جزء همون موارد باشد..
یک دوست
1 ماه پیش

دقیقا شوهر من هم برعکس همه ی اینارو داره
بازدیدکننده
1 ماه پیش

سلام هم درد عزیز من🤣😜❤️
بازدیدکننده
1 ماه پیش

آاااااااخی انشاالله که خوب میشه
امیر فرجی
1 ماه پیش

خوش بینی لذت زندگی را چند برابر و بدبینی شیرینی زندگی را از بین میبرد
بازدیدکننده
1 ماه پیش

من همسر دارم انگار ندارم همه عمرم رو تنها بودم و ننها خواهم موند
بازدیدکننده
1 ماه پیش

بهترین مردها، بدترین مرد هستن
بازدیدکننده
1 ماه پیش

شکر خدا هزار بار شکر شوهر من هیچ کدام از این هارو نداره 😓😸
ندا
1 ماه پیش

سلام خداروشکر شوهر من هفتاد درصد این خصوصیات داره هیچ مردی کامل نیست 😏💕
ندا
1 ماه پیش

خداروشکر شوهرمن هفتاد درصد این خصوصیات و داره هیچ مردی کامل نیست 😏💕
بازدیدکننده
1 ماه پیش

۳۰ ساله ازدواج کردم تا قبل از اینکه این نوشتها رو بخونم فکر می کردم همسرم دوستم دارد ولی متاسفانه متوجه شدم هیچ علاقه ی به من و زندگی ندارد
مریم
1 ماه پیش

برای. مردهای. واقعی سخت هست. به زنش بگوید دوستت دارم. بلکه بدرفتاری نشان می‌دهد. که دوستش دارد
ابراهیمی
2 ماه پیش

شوهر من دقیقا برعکس هست
بازدیدکننده
2 ماه پیش

من همسرم همه اینا رو داره و خیللللی همدیگه رو دوست داریم
بازدیدکننده
2 ماه پیش

من که هیچ کدوم ازایناروندیدم‌اصلاشوهرم‌منو دوست نداره‌یه زندگی اجباری
نگار
2 ماه پیش

شوهرم الان ۷ ماهه منو بیرون نبرده.هیچ کدوم علایمو نداره.اینارو خوندم به تنهاییه خودم گریم گرفت
علی
2 ماه پیش

صدرصد هستن ولی ..
بازدیدکننده
2 ماه پیش

سلام خدا شکر همسر من همه این ویژگی ها داره با اینکه پول نداریم خداشکر میکنم لااقل یه شوهر عاشق دارم
نور
2 ماه پیش

شوهرم همه ی اینارو که نوشتین رو نداره خدارو شکر😁
بازدیدکننده
2 ماه پیش

ای بابا مگه از این مردام داریم
بازدیدکننده
2 ماه پیش

اصلا مگه چنین مردی هم است
بازدیدکننده
2 ماه پیش

هیچی ندیدیم
بازدیدکننده
2 ماه پیش

از مطالبی که گفته شد معلومه که من زن خوشبختیم،،🥰
بی نام
2 ماه پیش

شوهرم هیچ کدوم از این علائم و نداره فقط وانمود میکنه که دوسم داره
مریم
2 ماه پیش

مطالبتان مفید بود تشکر🥰 همسرمن اکثر این مطالب رو داره و رعایت میکنه
بازدید کننده
2 ماه پیش

همسر من هیچ نشانه ای نداره به نظرتون شک برانگیز نیست 🤔ای بابافراموش کرده بودم من تو دنیای مجردیم 🤣😜
بازدیدکننده
2 ماه پیش

مطالب قشنگ و مفیدی داشت
kimiya khanom
2 ماه پیش

شوهر من تقریبا ۷۰ درصد اینا رو داره خداروشکر 😂😂
مهسا
2 ماه پیش

شوهر من از همه ی اینا برعکسش رو داره
بازدیدکننده
2 ماه پیش

اگه اینجور باشه شوهرم منو دوست نداره😂
پربحث های هفته   
تذکر جدی رهبر انقلاب به عکاسان خبری در کرمانشاه/ با کفش وارد نشوید+عکس (450 نظر) دیدار بازیگران معروف و محبوب ایرانی با رهبر انقلاب/ از شاهرخ استخری تا مصطفی زمانی و عموپورنگ+عکس (63 نظر) مراسم عقد ساده و بدون تجملات نوه آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور نوه امام خمینی/ چه منزل باصفا و دلبازی+عکس (39 نظر) خلاقیت خنده دار اُوستا بَنّا در مقاوم سازی پی ساختمان/به این باید دکتری افتخاری بدن! +عکس (32 نظر) تصویر دیده نشده و قدیمی از آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب در کنار دریا با کاپشن و کلاه +عکس (28 نظر) شعری که استاد شهریار با خواندن آن اشک ریخت و تا آخر به صورت گریان ادامه داد/ طفل بودم دزدکی پیر و علیلم ساختند (25 نظر) نگاهی به کیک تولد 5 سالگی هانا دختر مهران غفوریان با دیزاین خاص/مبارکا باشه +عکس (21 نظر) خلاقیت تحسین برانگیز یک بقال تبریزی برای کودکان حماسه ساز شد/ درک و شعور ایشون ستودنیه+عکس (21 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده شیرازی، با نوشته جالب پشت خاور اش حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (16 نظر) نگاهی به گالری طلا و جواهرات علی دایی و همسرش مونا خانوم/ چه گالری اعیان و لوکسی+ عکس (16 نظر) روایت جالب از زندگی شخصی رهبر معظم انقلاب؛ از پیاده‌روی رهبری در خانه‌شان تا ماجرای عمل جراحی ایشان بدون بیهوشی عمومی (16 نظر) صحبت های خنده دار آقای قرائتی: وقتی دختره بهش میگه به فوکول من گیر نده +ویدئو😂👌 (15 نظر) خلاقیت منحصربفرد شهرداری کرمانشاه با رنگ آمیزی پیاده راه برای زیباسازی/ماشالله به این هنر+عکس (14 نظر) حضور بازیگران در منزل اکبر عبدی برای تسلیت بابت فوت مادرشون؛ نسرین مقانلو، مرجانه گلچین، فریبا کوثری و...+عکس (13 نظر) خلاقیت و هوش کودک ایرانی در راهسازی/مهندسی تو خون این بچه ست+ عکس (12 نظر)
دیگران می‌خوانند   
خلاقیت باشگاه ورزشی لوکس در نقاشی کردن تصویری جالب از اُبهت هادی چوپان در دیوار +عکس/ ماشالا با این خلاقیت👌 تنها عکس موجود از همسر مهدسی سلطانی، اردلان سریال "مادرانه" تصویری از خانه ابدی حسن جوهرچی بازیگر سریال فاصله ها که سنگ قبرش با تهیه کننده معروف مشترکه/ چه تزئینی کردن با گلهای پرپر شده چهره ماتم زده و غم‌بار دختر و پسر جوان حسن جوهرچی، فرهادِ سریال فاصله‌ها در مراسم تدفین پدرشان+عکس/ روحش شاد و یادش گرامی در تجلیل از عملیات غرورآفرین وعده صادق دکوراسیون خوشگل و کاخ نشین میز ناهارخوری و صندلی های ساره بیات خواهر زن رضا قوچان نژاد/ خونه نیس قصره😍👌+عکس خبر عجیب و بی سابقه از گوسفندی که بچه انسان زایید/ تولد این جانور عجیب الخلقه اهل روستا را شوکه کرد+عکس (ویدئو) سکانس جنجالی برنامه "صداتو" که سانسور نشدنش باعث حیرت کاربران فضای مجازی شد چهره جدید صهبا شرافتی، روناک سریال نون خ در پشت صحنه/ 180 درجه عوض شده روایت جالب پزشک رهبر معظم انقلاب از دیدار پرچالشش با صدام؛ از دادن نامه ای بدون سلام و خطاب کردن وی با عنوان "خر" تا کُشتن دو مترجم دیدارشان به دست دیکتاتور عراق گشتی در میان بهترین دانشگاه‌های جهان برای اخذ پذیرش (ویدئو) حرف ردن مسلط مریم امیرجلالی به زبان مرغی در دورهمی با بازیگران/ عجب زبانیه! یعنی قشنگ قابلیت بین المللی شدن رو داره عکس دیده نشده از هستی مهدوی فر، رهای سریال "مادرانه" و مادر واقعی و باکلاسش (ویدئو) سخنان جنجالی استاد مهدی دانشمند/ هوش مصنوعی منجر به آبروریزی می‌شود رئیس حزب وطن ترکیه: سلام ما به نوادگان رستم، قهرمانان ایرانی بیوگرافی و زندگینامۀ سیده فاطمه مقیمی بنیان‌گذار شرکت کشتیرانی حواشی داغ امروز چهارشنبه 29 فروردین 1403/ خلاقیت تحسین برانگیز صاحب رستوران برای رعایت حجاب خانم ها حماسه ساز شد نگاهی به ماشین لوکس و هوش پران حسن یزدانی، قهرمان کشتی ایران/ این ماشین نیست هواپیماست+ویدیو فوری؛ سود سهام عدالت در این تاریخ واریز می‌شود تحریم‌های جدید آمریکا علیه برنامه موشکی و پهپادی ایران (ویدیو) علم پشت زیبایی / چگونه خورشید و زمین دست به دست هم می دهند تا شفق قطبی را خلق کنند! پوتین در گفتگو با رئیسی: پاسخ ایران بهترین تنبیه متجاوز بود رونمایی از جانشین دهه هشتادی خرم آبادی علیرضا بیرانوند در پرسپولیس/ ماشالله عجب قد و بالایی داره چشم بد دور (ویدئو) نوستالژی خالص برای دهه شصتی‌ها/ جمعی از دروس خاطره‌ساز برای اونایی که حافظۀ خوبی دارن 20 هزار دلار دستمزد انتقال یک تن شیشه به تهران! این خاندان کشتی‌گیر ایرانی طلا ضرب میکنند+عکس قاب جذاب و زیبای یارا دختر خوشگل سروش رفیعی و بازیکنان دوستداشتنی پرسپولیس، پورعلی گنجی و فرشاد فرجی / فقط اخم یارا کوچولو❤🤞+ عکس عکسی دیدنی از بهنام بانی کیوت ترین سلبریتی طرفدار استقلال در کنار مادرش (ویدیو) صدای زمین را بشنوید! زندگی لاکچری بکهام در روستا...... فقط اون خروس تپله ک دنبالشه تردد صبحگاهی مردان خوش‌پوش در شهر/ اولین کارمندهای تهران کجا کار می‌کردند؟ + فیش حقوق (ویدئو) راز گرم شدن حمام تاریخی شیخ بهایی فاش شد/ یک شمع و مقداری طلا... فیلمی جنجالی از سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی در ورزشگاه انقلاب کرج در بازی سایپا و خیبر خرم آباد/ داداش ما انتظار داشتیم روی رینگ ببینمت شدی جیمی جامپ 😁 حضور عبدالکریم حسن در کافه جذاب و خاص پی وان بیرانوند در تهران + ویدئو تونگ تونگ اولین کودک هوش مصنوعی جهان در پکن متولد شد رونمایی از استایل امروزی و شیک امیرمحمد یزدانی، مدال آور کشتی در جشن تولد باکلاسش+عکس خلاقیتی فوق العاده و بی مثال از راننده با عکس علی دایی / اسطوره بودن اتفاقی نیست +ویدئو گریه های محمود احمدی نژاد برای وزیرش / چهره‌اش بعد از عمل زیبایی پلک تغییر کرد؟+عکس اکران «مست عشق» باز هم به تعویق افتاد/ هانده ارچل به ایران نمی‌آید؟ (ویدیو) با سیکامور، ابر‌کامپیوتر کوانتومی گوگل آشنا شوید!
تیتر امروز   
در تجلیل از عملیات غرورآفرین وعده صادق روایت جالب پزشک رهبر معظم انقلاب از دیدار پرچالشش با صدام؛ از دادن نامه ای بدون سلام و خطاب کردن وی با عنوان "خر" تا کُشتن دو مترجم دیدارشان به دست دیکتاتور عراق گشتی در میان بهترین دانشگاه‌های جهان برای اخذ پذیرش رئیس حزب وطن ترکیه: سلام ما به نوادگان رستم، قهرمانان ایرانی حواشی داغ امروز چهارشنبه 29 فروردین 1403/ خلاقیت تحسین برانگیز صاحب رستوران برای رعایت حجاب خانم ها حماسه ساز شد فوری؛ سود سهام عدالت در این تاریخ واریز می‌شود تحریم‌های جدید آمریکا علیه برنامه موشکی و پهپادی ایران پوتین در گفتگو با رئیسی: پاسخ ایران بهترین تنبیه متجاوز بود 20 هزار دلار دستمزد انتقال یک تن شیشه به تهران! این خاندان کشتی‌گیر ایرانی طلا ضرب میکنند+عکس تردد صبحگاهی مردان خوش‌پوش در شهر/ اولین کارمندهای تهران کجا کار می‌کردند؟ + فیش حقوق تونگ تونگ اولین کودک هوش مصنوعی جهان در پکن متولد شد اکران «مست عشق» باز هم به تعویق افتاد/ هانده ارچل به ایران نمی‌آید؟ کشف یک تن شیشه که در بار سنگ معدن جاسازی شده بود! + فیلم (فیلم)همسر رهبر انقلاب ناشناس به مطب من مراجعه کرد!