ساعدنیوز
ساعدنیوز

پاساژ امت تبریز پرخطرتر از پلاسکو تهران

  یکشنبه، 02 بهمن 1401   کد خبر 239254
پاساژ امت تبریز پرخطرتر از پلاسکو تهران
ساعد نیوز: شهردار منطقه ۸ تبریز در خصوص مراکز تجاری خطرناک این منطقه گفت: پاساژ امت تبریز فرسوده بوده و خطرناک‌تر از پلاسکو تهران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از ایسنا، رضا جانفشان نوبری، پنجشنبه، 29 دیماه، درگفت وگو با خبرنگاران، افزود: متاسفانه اکنون شاهد وجود ساختمان های فرسوده و ناامن در محدوده مرکزی شهر هستیم بطوری که ۷۰ درصد ساختمان های ناایمن تبریز در محدوده شهرداری منطقه ۸ تبریز قرار دارند.

وی با بیان اینکه روزانه دو هزار نفر به صورت میانگین در پاساژ امت تردد می کنند، ادامه داد: این پاساژ فرسوده بوده و قسمت هایی از آن زنگ زده است و باعث شده این مرکز تجاری خطرناک تر از پلاسکوی تهران باشد که لازم است به مکان دیگری منتقل شود.

تصویر

شهردار منطقه ۸ ادامه داد: متاسفانه مطابق نظر کارشناسان و طبق بررسی های انجام یافته، وضعیت ایمنی و مقاومت پاساژها و اماکن عمومی قدیمی در محدوده مرکزی شهر، مناسب نبوده و نیازمند نوسازی و مقاوم سازی است.

جانفشان افزود: در راستای اطلاع رسانی به پاساژهای بلندمرتبه و خطرآفرین از نظر ایمنی و سازه ای و سایر عوامل دخیل در این ساختمان ها، عوامل مدیریت بحران شهرداری منطقه، طی ماه های اخیر اقدام به صدور اخطاریه و نصب بنرهای اخطاریه در مقابل مراکز پرخطر از جمله پاساژ امت کردند تا هیات امناء و مالکان این مراکز اقدام به ایمن سازی ساختمان هایشان کنند.

شهردار منطقه ۸ تبریز در پایان از آمادگی شهرداری جهت صدور پروانه برای انتقال این پاساژ پرخطر خبر داد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (100 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (80 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (44 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (37 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (20 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (6 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (5 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)