ساعدنیوز
ساعدنیوز

روش های پر شور کردن رابطه جنسی

  یکشنبه، 16 آذر 1399   زمان مطالعه 6 دقیقه
روش های پر شور کردن رابطه جنسی
زوجینی که رضایت خود را از رابطه جنسی ابراز می کنند و در ابراز علاقه به صورت کلامی مهارت دارند، رابطه جنسی پر شور تری را تجربه می کنند. تحقیقات نشان می دهد تماس بدنی و بوسه های بیشتر، معاشقه طولانی تر، باعث افزایش رضایت جنسی می شود.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، یکی از عواملی که ازدواج را با دوام می کند، رابطه زناشویی ست. رابطه زناشویی نه تنها در جسم، بلکه در روحیه شما و به تبع رابطه عاطفی تان هم تاثیر مثبتی می گذارد. اما طبیعی ست که پس از گذشت چندین سال تمایل شما به این رابطه کم و کمتر شود. در این شرایط چه باید کرد؟ اگر احساس می کنید که روابط جنسی شما با همسرتان رو به سردی می رود، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. با انجام کار هایی که در این مطلب بیان کرده ایم، شما و همسرتان کشش جنسی بیشتری نسبت بهم پیدا خواهید کرد.

رازهای یک رابطه جنسی پر شور:

حضور جسمی و فکری در لحظه:

در زمان رابطه جنسی هر دو طرف باید حضور واقعی، جسمی و فکری داشته باشد. تعامل هر دو طرف و شرکت در رابطه از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از مراجعان به کلینیک شکایت داشت که در زمان برقراری رابطه جنسی احساس می کند همسرش اصلا در آنجا حضور ندارد. هیچ حرکتی از خود نشان نمی دهد و کاملا منفعل است، به قدری که حتی مشخص نیست آیا به لحاظ فکری به چه چیزی فکر می کند و او احساس می کند که با یک موجود غیر زنده رابطه برقرار می کند. این احساس به قدری او را آزرده می کرد که از رابطه جنسی سرخورده شده بود.

هماهنگی کامل برای یکی شدن:

هماهنگی کامل یکی از دیگر نکات مهم یک رابطه جنسی پر شور است. بسیاری از زوجین از تفاوت در زمان رسیدن به اوج لذت جنسی شکایت دارند. یکی از آنها زودتر از دیگری دست از رابطه می کشد و همسرش را پیش از رسیدن به لذت رها می کند یا زن از طولانی شدن رابطه جنسی پس از رسیدن خود به لذت جنسی شکایت دارد. شما و همسرتان باید راهی بیابید که هر دو در زمانی تقریبا نزدیک به هم و در مدتی که خستگی بر شما غلبه نکند، به اوج لذت جنسی برسید.

صمیمیت کامل با یکدیگر و بیان احساس:

زوجینی که رضایت خود را از رابطه جنسی ابراز می کنند و در ابراز علاقه به صورت کلامی مهارت دارند، رابطه جنسی پر شور تری را تجربه می کنند. تحقیقات نشان می دهد تماس بدنی و بوسه های بیشتر، معاشقه طولانی تر، باعث افزایش رضایت جنسی می شود. مردانی که از لذت بردن شریک جنسی خود در طول رابطه اطمینان دارند، خود نیز به رضایت بالاتری دست پیدا می کنند. رفتارهای مثبت از سمت هر دو نفر به خصوص از سمت مرد (گفتن جملات عاشقانه، تحسین کردن همسر و هدیه دادن) دفعات و کیفیت رابطه جنسی را بهبود می بخشد.

شریک جنسی ثابت:

هر چند به نظر می رسد تجربه جنسی با افراد مختلف به معنی دفعات و کیفیت بیشتر است، اما نتایج تحقیقات نشان می دهد که رضایت جنسی در زوجینی که سال های زیادی را در کنار یکدیگر صرف کرده اند بیشتر است. تحقیقات نشان می دهد افرادی که به دنبال شرکای جنسی متعدد هستند نه به دنبال یک رابطه بیشتر، بلکه به دنبال رضایت بیشتری هستند. اما داشتن شرکای جنسی متعدد به معنی داشتن زندگی جنسی بهتر و رابطه جنسی پرشور نیست. در واقع، استرس و تنشی که این افراد در زندگی خود تجربه می کنند بر رضایتی که از روابط متعدد کسب می کنند پیشی می گیرد. نتایج تحقیقات نشان می دهد افراد متاهل نه تنها دفعات بیشتری رابطه جنسی دارند بلکه رضایت جنسی آنها بیشتر از افراد مجرد یا کسانی است که دارای شرکای جنسی متعددی هستند.

ویژگی های شخصیتی:

برخی ویژگی های شخصیتی باعث ایجاد یک رابطه جنسی پر شور می شوند. مردانی که به ارگاسم همسر خود توجه می کنند، خود نیز به رضایت جنسی بالاتری دست می یابند. افراد برون گرا، اجتماعی و فعال نیز زندگی جنسی پر شورتری دارند. این در حالی است که افراد عصبی، نگران و عصبانی کمتر از دیگران از روابط جنسی خود لذت می برند.

برای داشتن یک رابطه جنسی پر شور نکات زیر را فراموش نکنید:

ورزش کنید:

چرا ورزش کردن باید به بهتر شدن رابطه جنسی شما کمک کند؟ ورزش بدن شما را متناسب و جوان نگه می دارد. عضلات شما در وضعیت بهتری باقی می مانند و ترشح هورمون ها در بدن در وضعیت ایده آلی قرار می گیرد.

زیر لباس پدر و مادری خود لباس های جذاب یک معشوقه را بپوشید:

پوشیدن لباس های جذاب به ایجاد حس معشوقه بودن در شما کمک می کند. هیچ چیز بدتر از یک لباس گشاد و بد رنگ نیست. شاید این لباس ها برای ایام مریضی و پس از زایمان مناسب باشد، اما سعی کنید خیلی زود خود را پیدا کنید و به خود و همسرتان احساس بهتری بدهید.

کودکان را به اتاق خود راه ندهید:

اگر هر از گاهی به صورت خانوادگی روی یک تخت بخوابید، حس خوبی است. اما اگر این کار یکی از روتین های زندگی شماست به زودی رابطه جنسی پر شور خود را از دست خواهید داد. بسیاری از زوجینی که دچار مشکل در زندگی جنسی خود شده اند، این مرز را در زندگی خود رعایت نمی کنند. زمانی که کودک در اتاق شما خوابیده است، آزادی عمل و راحتی از شما گرفته می شود. کودکان را در سن مناسب از خود جدا کنید، در اتاق خواب را ببندید و به کودکان بزرگ تر یاد دهید که پیش از وارد شدن به هر اتاقی در بزنند و حریم خصوصی دیگران را رعایت کنند. در مطالب پیشین در مورد مواجهه کودکان با رابطه جنسی والدین و برخورد مناسب با آنها توضیح داده شد که پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

در طول روز یکدیگر را تحریک کنید:

انتظار برای رسیدن زمان موعود، یکی از رازهای داشتن یک رابطه جنسی پر شور است. در روزهای شلوغ اشکالی ندارد که روزی را برای این کار تعیین کنید و تا زمان مورد نظر، اشتیاق خود را به همسرتان نشان دهید. در طول روز از یکدیگر تعریف کنید، یکدیگر را ببوسید و در آغوش بگیرید. برای یکدیگر پیام های تحریک آمیز بفرستید: «نمی توانم تا شب صبر کنم.» یا «امشب ساعت چند به خانه می آیی؟». همه این کارها باعث شعله ور شدن آتش اشتیاق در زوج می شود.

حساس نباشید:

مجبور نیستید برای داشتن یک رابطه جنسی پرشور دائما فیلم بازی کنید و رابطه خود را از نظر حرارت بسنجید. مهم نیست دیگران از چه پوزیشن هایی استفاده می کنند یا تعداد و فواصل رابطه جنسی آنها چطور است. رابطه جنسی لذت بخش هرگز یک فرمول یکسان ندارد. فارغ از آنکه بر اساس نکات پیشنهاد شده برای عموم باشد، رابطه جنسی خود را به نحوی پیش ببرید که موجب رضایت شما و همسرتان می شود.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

1 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پریا
3 سال پیش

پربحث های هفته   
(تصاویر) منزل پدری رهبر ساده زیست انقلاب با حیاط دلباز در محله ای باصفا (883 نظر) رونمایی از کیک عروسی 450 میلیونی لاکچری در تالار رشت/ کیک که واگعیه ولی رقمش برای ما قفله🙄 (671 نظر) خلاقیت خنده دار شهرداری در نصب بنر برای ترغیب زوج ها به فرزندآوری+عکس/ماشاءالله استعداد🤣 (615 نظر) رونمایی از شاطری که با آب دهانش نان می پخت +فیلم/ فقط ببین چی میگه‌‌‌... (423 نظر) حضور خاص رهبر انقلاب با لباس مبدل در بین مردم +فیلم (304 نظر) پیرزنی که مثل زلیخا زیبا شد/ واقعا معجزه نیست؟+ویدیو (280 نظر) بنر جالب شهرداری برای تبریک تولد یک آقا به خانومش+عکس/ماشاءالله خلاقیت🤣 (241 نظر) لباس عروس خیره کننده خوشگل ترین دختر ایرانی، نوه چشم رنگی محمود پاک نیت+عکس (219 نظر) خلاقیت یک ایرانی در تعمیر آینه بغل ماشین اش حماسه آفرید+عکس/صنعت خودروسازی به این بشر نیاز داره🤣 (186 نظر) حماسه خنده دار یک هموطن در موزه لوور با رکابی و زیرشلواری مامان دوز +فیلم/لامصب آدم تو خونه خودشم انقد راحت نیس🤣 (155 نظر) رونمایی از عکس واقعی زلیخای یوسف پیامبر (یوزارسیف) که در موزه مصر نگهداری میشود /چقدر برازنده و زیبا... (143 نظر) (فیلم) غوغای صدای بهشتی پسر نابینای ایرانی در بانک مرکزی با آهنگ شجریان/ آمده‌ام که سَر نهم؛ عشقِ تو را به سر بَرم (139 نظر) تبدیل بیمارستان غزه به باشگاه بدنسازی اسرائیل! (134 نظر) تصاویری از منحصر به فردترین نان هایی که یک شاطر خانوم میپزد/ از بس خوشگلن آدم دلش نمیاد بخوردشون! (117 نظر) خلاقیت خنده دار یک شاطر خوش ذوق در پخت نان لواش برای کباب پزها +عکس/ هنر نزد ایرانیان است و بس😂 (117 نظر)
دیگران می‌خوانند   
اذان‌ گفتن رئیسی در گوش یک نوزاد+فیلم (فیلم) پاسخ رییس صدا و سیما به پخش سریال های تکراری / جومونگ و یوسف پیامبر را بازم پخش می کنیم! (فیلم) گاف عجیب مجری اینترنشنال در لایو اینستاگرام / با این هوش و حواس چجوری استخدامش کردن؟ ضرب الاجل برای مهاجران افغان در ایران /به کشور خود بازگردید پخش تصویر سیدمحمد خاتمی در صداوسیما پس از مدت‌ها؛ ممنوع التصویری برداشته شد؟+فیلم حضور عجیب وزیر بهداشت و خبرنگار صداوسیما در اتاق زایمان زنان!+فیلم (فیلم) صحبت های دیده نشده از کتایون ریاحی در خصوص بازی در نقش زلیخا / برای من عبادت بود، معجزه اش را دیدم ویدیوی جدید از لحظه تحویل تتلو به مقامات ایران در مرز (فیلم) گریه های یکتا ناصر در پشت صحنه سریال نیسان آبی / خودش از بدبختی نقشی که بازی می کرد گریش گرفت! خلاقیت خنده دار جوان ایرانی در طراحی تردمیل با مایع ظرفشویی و آب، تضمینی😂 / انصافا مواظبش باشید فرار مغزها نشه! (عکس) علی ضیاء در جنگل های آفریقای جنوبی / طعمه شیرها نشی حالا! (فیلم) برف بازی نبات استخری با مادرش سپیده و دلبری هاش در خارج از کشور / چقدر این دختر شیرینه آخه🥰 جاذبه‌های دیدنی ایران که‌ به‌ یکباردیدن ارزش دارد. نحوه ی مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار+ آموزش تصویری نحوه ی پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نحوه ی انتخاب واحد سامانه گلستان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار+ آموزش تصویری نحوه ی نحوه ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نحوه ی ثبت نام و ورود در سامانه گلستان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار+ آموزش تصویری نحوه ی مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه دامغان+ آموزش تصویری نحوه ی پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه دامغان نحوه ی انتخاب واحد سامانه گلستان دانشگاه دامغان+ آموزش تصویری نحوه ی نحوه ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان دانشگاه دامغان نحوه ی ثبت نام و ورود به سامانه گلستان دانشگاه دامغان+ آموزش تصویری برداشت خنده دار دانش آموزان یزدی از چند ضرب و المثل/ معلم نتونست جلوی خودشو بگیره + فیلم نحوه ی مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی+ آموزش تصویری نحوه ی پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی نحوه ی انتخاب واحد در سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی+ آموزش تصویری نحوه ی نحوه ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی چرا نسل حضرت یوسف (علیه السلام) به پیامبری نرسید؟ نحوه ی ثبت نام و ورود به سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی golestan.khu.ac.ir+ آموزش تصویری 10 بازیگر محبوب و آینده داری که در اوج جوانی از میان ما رفتند+ عکس مرد جوان خوش صدا با آهنگ«گل عشق» رضا بهرام وسط خیابون غوغا به پا کرد/انصافا صدای زیبا و بهشتی داره چرا تسمه دینام خودرو صدا می دهد؟ چرا تسمه دینام خودرو بیرون می زند؟ 7 باور اشتباه حقوقی که همه مردم باید بدانند! نحوه موتورشویی با مواد شوینده نانو کارواش اگر تسمه دینام خودرو در حین رانندگی پاره شود چکار کنیم؟ علت پاره شدن تسمه دینام خودرو چیست؟ منظور از ارگاسم واژینال در زنان چیست؟ پوزیشن های جنسی برای رسیدن به ارگاسم واژینال
تیتر امروز   
ضرب الاجل برای مهاجران افغان در ایران /به کشور خود بازگردید جاذبه‌های دیدنی ایران که‌ به‌ یکباردیدن ارزش دارد. چرا نسل حضرت یوسف (علیه السلام) به پیامبری نرسید؟ اعزام گربه‌ها به خط مقدم جبهه‌ها در جنگ اوکراین! شایعه ساخت وانیل با ترشحات بدن یک حیوان؛ واقعیت یا دروغ؟ تونل عجیب برای یافتن گنج در مرز ایران و آذربایجان !/ 5 مردی نقشه گنج داشتند ... کشف لیفتراک 150 میلیاردی در تهران سقوط مرگبار زن جوان در صحنه تمیز کردن پنجره ها / در ساری رخ داد + جزییات کانادا این مقام ایرانی را اخراج می‌کند بازدید رئیسی از پروژه بزرگراه شمالی کرج و احداث بزرگ‌ترین پل غرب آسیا ارتباط رضایتمندی مردم با مشارکت انتخاباتی/ درباره آن رجال سیاسی که تنزّل یافته‌اند! از مسکو به کرج/ رئیس جمهور وارد البرز شد + برنامه‌ها محور مذاکرات سفر یک‌روزه رئیسی به روسیه چه بود؟ +عکس اژه‌ای: کیفرخواست وزیر سابق جهاد کشاورزی صادر شد/ تکذیب دخالت در پرونده شهید عجمیان/ جزئیات فساد چای + فیلم حواشی داغ امروز جمعه 17 آذر 1402
منتخب روز   
بازدید رئیسی از پروژه بزرگراه شمالی کرج و احداث بزرگ‌ترین پل غرب آسیا اژه‌ای: کیفرخواست وزیر سابق جهاد کشاورزی صادر شد/ تکذیب دخالت در پرونده شهید عجمیان/ جزئیات فساد چای + فیلم (فیلم) سکانس خنده دار از سریال پایتخت: حسادت نقی برای رفتن رحمت به ترکیه🤣 خمیازه کشیدن بامزه جنین در شکم مادرش +فیلم سونوگرافی😍/دل آدم میره براش رونمایی از عکس واقعی آسنات، رقیب عشقی زلیخا و مادر بچه های یوسف پیامبر (فیلم) غوغای دف نوازی و خوانندگی پسر نوجوان در متروی تهران/ دل یه ملت رو شاد کرد😍👌 (فیلم) ماجرای عجیب پسر مهاجر افغانی که دور از چشم پدر و مادرش هنرپیشه مشهور ایرانی شد/ اصالت بازیگر زخم کاری لو رفت! (فیلم) غوغای آوازخوانی کارگران ایرانی به زبان انگلیسی سر ساختمان/ جای شما رو صحنه خالیه واقعا😍 (فیلم) شاهکار دوبلاژ سریال جنا اورتگا «ونزدی» توسط هوتن شکیبا/ دیگه مثل تو نمیاد👌 توقیف دو کشتی با 4.5 میلیون لیتر سوخت قاچاق در خلیج‌فارس توسط سپاه +عکس (عکس) حرکت عجیب کمتر دیده شده دو مار زنگی هنگام مبارزه تن‌ به‌ تن (فیلم) حرکات کششی و ورزش روزانه بهنوش طباطبایی در باشگاه بدنسازی