ساعدنیوز
ساعدنیوز

سارق کودک‌آزار به دار مجازات آویخته شد

  سه شنبه، 02 دی 1399   کد خبر 123706
سارق کودک‌آزار به دار مجازات آویخته شد
ساعد نیوز: سارقی که هنگام دستبرد به خانه‌ها، کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از روزنامه همشهری، سارقی که هنگام دستبرد به خانه ها، کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می داد در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

این مجرم سابقه دار که از دی ماه سال97تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، شگردش اینگونه بود که زنگ خانه ها را می زد و وقتی مطمئن می شد کودکان در خانه تنها هستند، به بهانه دادن پول، آنها را فریب می داد و می خواست که در را باز کنند. سارق آزارگر پس از ورود به خانه ها و بستن دست و پای طعمه هایش، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد و با سرقت اموال قیمتی از آنجا فرار می کرد.

یکی از کودکان که دختربچه ای 8ساله و ساکن نازی آباد بود می گفت این فرد زنگ در را زده و سراغ پدر و مادرش را گرفته است. به گفته این دختربچه، مرد آزارگر وقتی مطمئن شده که او تنهاست به دروغ ادعا کرده که دوست پدرش است و پولی برای او آورده و از دختربچه خواسته بود که در را باز کند. او به این بهانه وارد خانه شده و با تهدید چاقو دختر بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده و اموال قیمتی خانه مانند پول، طلا و ارز را سرقت کرده بود. این مرد علاوه بر آزار و اذیت کودکان، در جریان 2سرقت، 2خانم 20و 30ساله را نیز با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده بود. علاوه بر این؛ او برای سرقت وارد مهدکودکی که تصور می کرد خانه است شده بود و یکی از مربیان را مورد آزار و اذیت قرار داده بود اما وقتی متوجه شد که مهد کودک است فرار کرده بود.

با شکایت خانواده ها و شروع تحقیقات پلیسی، سارق مخوف در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازجویی ها به آزار و اذیت دست کم 20کودک با این شگرد اعتراف کرد.

آزارگر کودکان 32ساله و پیش از این 15بار زندان را تجربه کرده و اعتیاد شدیدی به شیشه داشت. وی در بازجویی ها به جرم خود که سرقت های سریالی و آزار کودکان بود اعتراف کرد و گفت: زنگ خانه ها را می زدم و اگر بچه ای جواب می داد او را سؤال و جواب می کردم تا ببینم در خانه تنهاست یا نه. به او می گفتم پدر و مادرت خانه هستند؟ اگر می گفت هستند که بی خیال می شدم و می رفتم اما اگر می گفت نیستند به دروغ می گفتم که پول برایشان آورده ام و پس از آن وارد خانه می شدم و دست و پایشان را با طناب یا چسب می بستم و گاهی وقت ها، بی آنکه کاری به کارشان داشته باشم، اموال قیمتی را می دزدیدم، اما گاهی صدایی که ناشی از توهم شیشه بود به من می گفت برو سراغ کودکان و آنها را آزار و اذیت کن.

وی ادامه داد: گاهی مجبور می شدم روزانه زنگ بیشتر از 2هزار یا 3هزار خانه را بزنم تا شاید از میان آنها کودکی آیفون را بردارد و در خانه تنها باشد. این مجرم اقرار کرد که اغلب پول و طلاهای سرقتی را در بازی قمار باخته است و در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدر این مرد نیز یک سارق بوده که سال ها قبل، زمانی که متهم کودک بوده هنگام سرقت در محاصره پلیس گرفتار شده و با شلیک مأموران کشته شده است.

با توجه به اتهامات این فرد و تعداد شاکیان، بازپرس جنایی تهران پرونده این سارق کودک آزار را به اتهام مفسد فی الارض به دادگاه انقلاب فرستاد. وی پس از محاکمه در دادگاه انقلاب مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد. این حکم مدتی قبل به تأیید قضات دیوان عالی کشور رسید و پرونده برای انجام مقدمات اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شد.

با انجام مراحل قانونی مرد محکوم به اعدام چند روز قبل در محوطه زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و حکم اعدام اجرا و پرونده او برای همیشه مختومه شد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
دوقلوهای بانمک شبنم قلی خانی (73 نظر) ژست پرافاده آرام جوینده با ست لباس ابریشمی و گران قیمتش (27 نظر) مریم مومن با این مانتوی خاصش چه عکسایی گرفته+فیلم (13 نظر) اجرای ناشیانه ربنا توسط سالار عقیلی همراه با موسیقی خبرساز شد + فیلم (11 نظر) حمله منصوریان به بازیکن روسیه: مرتیکه چطوری تونستی تشخیص بدی ما تو ایران چطور زندگی می کنیم؟! (8 نظر) استوری جنجالی‌ مژده لواسانی در واکنش به شیطون بلای بشیر حسینی! (7 نظر) حجاب خاص بهاره رهنما با کلاه باکت (7 نظر) گریه تلخ نجم الدین شریعتی در برنامه سمت خدا + فیلم (6 نظر) نگاه کردن نبات استخری به تبلت لاکچریش (6 نظر) حمله چند دختر بی‌حجاب به خانم محجبه در قم + فیلم (6 نظر) تیپ تنگ و کوتاه و برند نجمه جودکی (6 نظر) ویدئویی از چند زن بی‌حجاب در مسجد مکی زاهدان! (5 نظر) آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم (5 نظر) بخشی از سخنرانی حجت الاسلام رفیعی: تابستون لب دریا بی حجابی رو چطور میخواهید جمش کنید! (5 نظر) پرورش مار در روستایی خطرناک معروف به روستای مار کبرا+ تصاویر (4 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/