ساعدنیوز
ساعدنیوز

سرمربی جنجالی چوکای تالش برکنار شد + فیلم

  شنبه، 27 اسفند 1401   کد خبر 334041
سرمربی جنجالی چوکای تالش برکنار شد + فیلم
ساعدنیوز: مالک و مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی چوکا تالش "جهانبخش جعفری" سرمربی تیم فوتبال این مجموعه را از کار برکنار کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از آخرین خبر، جهانبخش جعفری که آذر امسال به جای علی‌اصغر رسول‌زاده سکان هدایت تیم چوکا تالش را برعهده گرفت، پس از هشت دیدار که حاصل آن سه برد، سه باخت و 2 تساوری بود، روز گذشته با نامه‌ای رسمی از سوی "امید قهوه" مالک و مدیرعامل باشگاه از این تیم فوتبال کنار گذاشته شد.

جعفری که نخستین روز حضورش در تیم چوکا تالش با حاشیه همراه بود و به دلیل اظهارات تهدیدآمیز در جمع بازیکنان پایش به کمیته انضباطی نیز باز شد، در نهایت همانند اشجاری و رسول‌زاده کمتر سه ماه روی نیمکت این تیم داوم آورد.

مدیر باشگاه فرهنگی، ورزشی چوکا تالش روز گذشته در نامه‌ای علت اخراج سرمربی تیم فوتبال محبوب تالش را کسب نتیجه‌های ضعیف در چند بازی گذشته و رضایت نداشتن مسئولان و طرفداران پرشور چوکا از عملکرد فنی جعفری اعلام کرد.

تیم قعرنشین چوکا تالش در آخرین مسابقه خود در لیگ دسته اول در سال 1401 روز گذشته برابر تیم فوتبال فجر سپاسی با سه گل در شیراز شکست خورد تا آخرین روز حضور جعفری بر روی نیمکت چوکا رقم بخورد.

تیم فوتبال چوکا تالش که امسال تزلزل مدیریتی با آمد و رفت چندین نفر را در کسوت سرمربی و مدیر شاهد بوده، در فصل جاری با ارایه نمایشی ضعیف و دور از انتظار، نتیجه غیرقابل قبولی را کسب کرده است و با ادامه این روند حتی احتمال سقوط دوباره این تیم به لیگ دسته دوم نیز وجود دارد.

چوکا تالش تا اینجای فصل از لیگ دسته اول فوتبال کشور پس از برگزاری 24 دیدار سه برد، هشت مساوی و 13 باخت در کارنامه خود ثبت کرده و با 22 گل زده، 40 خورده و کسب 17 امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی، سال 1401 را به پایان رساند.

در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول 18 تیم حضور دارند که پس از انجام 34 بازی، تیم‌های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و دوم را برای سال 1402 کسب خواهند کرد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/