ساعدنیوز
ساعدنیوز

تغییر چهره جالب توجه شقایق دلشاد بعد از کلی دستکاری روی صورتش

  پنجشنبه، 10 فروردین 1402   زمان مطالعه 1 دقیقه
تغییر چهره جالب توجه شقایق دلشاد بعد از کلی دستکاری روی صورتش
ساعدنیوز: شقایق دلشاد تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز، شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی متولد 20 خرداد 1367 در تهران اسـت. در یک خانواده پرحمعیت با 5 خواهر و 2 برادر بزرگ شد و از همان دوران کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشت اما خانواده مذهبی مخالف ورودش به این عرصه بودند، می گوید در آن سال ها به مادرم گفتم می خواهم دانشگاهم را با علم بازیگری شروع کنم اما اجازه نداد و گفت فقط همین مانده تو را در تلویزیون نشان بدهند، پدرش «سلاخ» گوسفند و گاو در سازمان گوشت بود وی می گوید: یادم هست بیشتر جاهایی که زنگ میزدند پدرم برای ذبح گوسفند برود ، من همراهش می رود، یعنی محال ممکن بود که دنبال من نیاد ، مدرسه هم بودم میومد اجازه من را می گرفت ، من می رفتم پای گوسفند رو نگه می داشتم. شقایق دلشاد تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:

من شیفته‌ی اینم که وسط ماجرا باشم. شیفته‌ی اینم که هربار موضوعی و دلیلی برای جنگیدن و ادامه دادن داشته باشم. برای این‌که هر صبح که چشم باز کردم، اشتیاقی به برخاستن در من بجوشد و از فرط آسودگی و تکرار، احساس کسالت و اندوه نکنم!

من سرم درد می‌کند برای دغدغه‌های تازه داشتن و جنگیدن برای هدف‌های محال و رسیدن به مقصدهای غیرقابل رسیدن... من سرم درد می‌کند برای بلندپرواز بودن، هر روز جامه‌ی رزم پوشیدن و برای آرزوهای بزرگ، جنگیدن...

من شیفته‌ی اینم که روی پای خودم بایستم، برای تحقق رویاهای خودم تلاش کنم، بجنگم، زمین بخورم، بلندشوم، جسورانه به پیش بروم و به قدر کفایت قوی باشم...

شقایق دلشاد

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (103 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (88 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (76 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (38 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (36 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (12 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (10 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (7 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)