ساعدنیوز
ساعدنیوز

تجمعی اعتراضی دانشجویان مقابل سفارت سوئیس/ شهید سلیمانی معادلات تروریسم را در منطقه برهم زد

  سه شنبه، 13 دی 1401   کد خبر 236917
تجمعی اعتراضی دانشجویان مقابل سفارت سوئیس/ شهید سلیمانی معادلات تروریسم را در منطقه برهم زد
ساعدنیوز: جمعی از دانشجویان با تجمع اعتراضی مقابل سفارت سوئیس، خواستار برخورد با عاملان جنایت ترور شهید سلیمانی شدند.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فارس، جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران، با تجمع اعتراضی مقابل سفارت سوئیس، خواستار برخورد با عاملان جنایت ترور شهید سلیمانی شدند. دربیانیه ای که توسط دانشجویان در این تجمع قرائت شد، آمده است: در طول تاریخ ایران آنچه همیشه به چشم خورده است، دشمنی کشورهایی است که ایران را به مثابه طعمه ای برای تاخت و تاز دیده اند و هر موقع ملت و دولت ایران اسلامی مانند سایر نوکرهای حلقه به گوش، تن به خواسته های آن ها نداده است، شاهد دشمنی افزونِ آن ها گشته است. در ادامه این بیانیه آمده است: در سال های پس از تحریم های ظالمانه و بی نظیر نظام جهانی و آغاز جنگ اقتصادی گسترده دنیا علیه کشورمان، جمهوری اسلامی با افتخار در حاشیه دفاع از مقاومت اسلامی منطقه غرب آسیا و حمایت از جریان اصیل حزب الله، جریان پیشرفت کشور را تعطیل ناپذیر دانست. این راهبرد به معنای پافشاری بر پیشرفت اقتصادی با تأکید بر حفظ اصول تغییرناپذیر استقلال و نه شرقی و نه غربی بود که موجبات جری تر شدن دشمنان این مرز و بوم را فراهم ساخت؛ اکنون شاهد دشمنی کشورهایی هستیم که نمی توانند شاهد پیشرفت ایران و وجود ایران قوی در منطقه و جهان باشند و انتظار دارند مانند حکومت طاغوت پهلوی، ایران بزرگ اسلامی را غلام حلقه به گوش خویش ببینند. دانشجویان در بخشی دیگر از بیانیه تأکید کردند: در رأس این کشورها آمریکای جنایتکار بود که با حمایت از تروریست ها و نیز اقدامات تروریستی خویش نظم منطقه غرب آسیا را برهم زده و سرمایه های ارزشمند ملت منطقه را به تاراج و غارت برده است. در چنین وضعی که دولت تروریستی آمریکا نظام خفقان و ترس را در منطقه غرب آسیا حکمفرما کرده بود و هم چنان چنین راهبردی دارد، جمهوری اسلامی ایران اراده کرد که از طریق بازوی قدرتمند سپاه قدس و فرماندهی بی نظیر حاج قاسم سلیمانی، علیه این ظلم گسترده قیام کند و از همین مسیر، بستر اتحاد بی نظیر جریان مقاومت منطقه ای را فراهم آورد. حاج قاسم مسیر پیشرفت ایران اسلامی را فراهم کرد و نیز جریان های مقاومت منطقه ای را در مقابل راهبرد غارت و تاراج سرمایه هایشان توسط رژیم تروریستی آمریکا و رژیم صهیونیستی، مسلّح کرد. آیا ملی گرایان آمریکاپرست دانشگاهی و خیابانی، این چنین شخصیت و آورده ای در یک سدهٔ اخیر سراغ دارند که بتواند در کنار حفظ تمامیت ارضی ایران بزرگ مان، همسایه های مظلوم ایران را نیز مقاوم کند؟ مسلماً خیر!

پوستر حضور تعدادی از دانشجویان ایرانی مقابل سفارت سوئیس

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: سردار حاج قاسم سلیمانی، دست پروردهٔ مکتب اسلام سیاسی خمینی و خامنه ای بود که با روحیه ظلم ستیزانه و عدالت خواهانهٔ خویش، تمام توانایی ها و تجارب تاریخی انباشته در تاریخ مان را به کار گرفت و معادلات این دولت تروریستی و حامیان وی در منطقه را برهم زد. قاسم سلیمانی خاری در چشم دشمن شد و به همین سبب هم دشمن نتوانست وجود وی را تحمل کند و دست به از بین بردن او زد.

پوستر حضور تعدادی از دانشجویان ایرانی مقابل سفارت سوئیس

از سیاستمداران و صاحبان مناصب کنونی می پرسیم آیا شما تهدیدی برای دشمنان این مرز و بوم هستید؟ آیا از خویش پرسیده اید راز شهادت در مسیر حفظ و پیشرفت ایران و دفاع از مستضعفین چیست؟ در پایان این بیانیه اینگونه ذکر شده است: اکنون ما اینجاییم تا بگوییم تا آخرین لحظهٔ خون مان راه حاج قاسم سلیمانی ادامه دارد و تا زمانی که انتقام سختی که عهد آن را با ملت ایران بستیم محقق نشود، ما شخصاً منتقمین خون این شهید عزیزمان هستیم. حاج قاسم سلیمانی نماد مقاومت و عزت و صلابت جمهوری اسلامی ایران بود. به مکتب خمینی (ره) بازگردید و از کرنش مقابل دشمنان بپرهیزید.
پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
دوقلوهای بانمک شبنم قلی خانی (36 نظر) چهره فوق دخترانه هالک ایرانی باز هم آبرویش را برد! (26 نظر) ژست جالب و زیبایی خارق العاده یک دختر جوان در بازی ایران و کنیا خبرساز شد+ عکس (11 نظر) ژست پرافاده آرام جوینده با ست لباس ابریشمی و گران قیمتش (11 نظر) نگاه کردن نبات استخری به تبلت لاکچریش (9 نظر) اجرای ناشیانه ربنا توسط سالار عقیلی همراه با موسیقی خبرساز شد + فیلم (8 نظر) حمله چند دختر بی‌حجاب به خانم محجبه در قم + فیلم (7 نظر) خانه اهدایی شهردار تهران به یک زوج، سر و صدای زیادی بپا کرد (6 نظر) نموداری که نشان می دهد هزینه تحصیل دانش‌آموزان اتباع افغانستانی در ایران از کجا می‌آید؟ (5 نظر) مریم مومن با این مانتوی خاصش چه عکسایی گرفته+فیلم (4 نظر) طمع شاه بی بند و بار به همسر رئیس جمهور فیلیپین/ خیانت و نگاه جنسیتی بارزترین ویژگی محمدرضا شاه (3 نظر) آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم (3 نظر) ابتکار جوان خوش ذوق ایرانی و تبدیل ساینا به خانه مجردی فول امکانات! (3 نظر) حجاب خاص بهاره رهنما با کلاه باکت (3 نظر) استایل هیپ هاپ و شل حجابی سحر قریشی در دوبی سوژه شد (3 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/