ساعدنیوز
ساعدنیوز

تشخیص هویت و اعلام اسامی قربانیان حادثه انفجار تبریز

  دوشنبه، 22 اسفند 1401   کد خبر 333497
تشخیص هویت و اعلام اسامی قربانیان حادثه انفجار تبریز
ساعدنیوز: سازمان پزشکی قانونی کشور از پایان مراحل شناسایی پیکر 7 قربانی حادثه انفجار در تبریز و تعیین هویت این قربانیان خبر داد و اسامی آنها را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از همشهری آنلاین، سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: در پی حادثه انفجار یک باب واحد مسکونی در شهر تبریز، 7 پیکر به پزشکی قانونی این شهرستان منتقل و اقدامات مربوط به شناسایی و تعیین علت مرگ در خصوص آنان انجام شد.

با اتمام مراحل شناسایی، اسامی این قربانیان به شرح زیر اعلام می شود:

1- غلامرضا دلیلی اسکویی فرزند مختار

2-فهیمه چاپاری فرزند نقدعلی

3-محمدعلی دلیلی فرزند غلامرضا

4-آوینا دلیلی فرزند غلامرضا

5-خلیل حامد اشکی فرزند محمد

6- اویسا شکری فرزند امیر

7-پروین عیوضی فرزند فریدون

سازمان پزشکی قانونی کشور همچنین اعلام کرد: در خبر منتشر شده در روز گذشته در خصوص متوفیان حادثه مذکور، متاسفانه اسامی 2 تن از قربانیان به صورت اشتباه منتشر شد که ضمن عذرخواهی، اسامی این عزیزان در این خبر اصلاح شده است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (103 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (88 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (76 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (38 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (36 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (12 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (10 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (7 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)