ساعدنیوز
ساعدنیوز

آیین‌نامه اعزام دانشجویان دکترای داخل به دوره‌های تخصصی خارج از کشور

  دوشنبه، 21 خرداد 1397   کد خبر 8090
آیین‌نامه اعزام دانشجویان دکترای داخل به دوره‌های تخصصی خارج از کشور
ساعد نیوز: آیین‌نامه اعزام دانشجویان دکترای داخل به دوره‌های تخصصی خارج از کشور مصوب 1373/3/24 وزارت فرهنگ و آموزش عالی در ادامه تشریح شده است.

به منظور حمایت از دوره های دکترا داخل و گسترش روابط علمی و فرهنگی با سایر کشورها و استفاده از تجربیات، تخصص ها و امکانات علمی موسسات عالی مربوط، دانشجویان دوره دکترای داخل، می توانند با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در این آیین نامه به مدت شش ماه به خارج اعزام شوند:

دانلود آیین‌نامه اعزام دانشجویان دکترای داخل به دوره‌های تخصصی خارج از کشور

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
دوقلوهای بانمک شبنم قلی خانی (32 نظر) چهره فوق دخترانه هالک ایرانی باز هم آبرویش را برد! (15 نظر) ژست پرافاده آرام جوینده با ست لباس ابریشمی و گران قیمتش (11 نظر) ژست جالب و زیبایی خارق العاده یک دختر جوان در بازی ایران و کنیا خبرساز شد+ عکس (8 نظر) نگاه کردن نبات استخری به تبلت لاکچریش (8 نظر) اجرای ناشیانه ربنا توسط سالار عقیلی همراه با موسیقی خبرساز شد + فیلم (8 نظر) نموداری که نشان می دهد هزینه تحصیل دانش‌آموزان اتباع افغانستانی در ایران از کجا می‌آید؟ (4 نظر) حمله چند دختر بی‌حجاب به خانم محجبه در قم + فیلم (4 نظر) طمع شاه بی بند و بار به همسر رئیس جمهور فیلیپین/ خیانت و نگاه جنسیتی بارزترین ویژگی محمدرضا شاه (3 نظر) خانه اهدایی شهردار تهران به یک زوج، سر و صدای زیادی بپا کرد (3 نظر) آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم (3 نظر) مریم مومن با این مانتوی خاصش چه عکسایی گرفته+فیلم (3 نظر) ابتکار جوان خوش ذوق ایرانی و تبدیل ساینا به خانه مجردی فول امکانات! (3 نظر) پرورش مار در روستایی خطرناک معروف به روستای مار کبرا+ تصاویر (2 نظر) عاشقانه های مهدی قائدی و همسر زیبایش لب دریا (2 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/