ساعدنیوز
ساعدنیوز

اعتراف عجیب مسی در مورد فرزندانش

  شنبه، 15 بهمن 1401   زمان مطالعه 1 دقیقه
اعتراف عجیب مسی در مورد فرزندانش
ساعدنیوز: لیونل مسی اعتراف کرد که بچه‌های خودش هم جمله معروف او را یاد گرفته‌اند و در خانه به زبان می‌آورند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از خبرورزشی، لیونل مسی با خلق لحظاتی نمادین در جام جهانی قطر تاریخ ساز شد، اما یکی از موارد غیرمنتظره خارج از زمین بازی اتفاق افتاد. یکی از ویدئوهایی که بسیار بازخورد داشت و جمله ای که برخی حتی آن را روی بدن خود تتو کردند و یا روی پیراهن خود چاپ کردند مربوط به لحظه ای است که مسی خطاب به مهاجم هلندی «ووت وخورست» می گوید: «راهتو بکش و برو احمق».

این عبارت مرزها را درنوردیده و از گوش بچه های مسی هم دور نمانده. این مهاجم در مصاحبه با نشریه «اوله» اعتراف کرد که فرزندانش نیز از این عبارت استفاده می کنند و با خنده گفت: «وقتی در خانه با هم بحثشان می شود و یا دعوا می کنند این جمله را به هم می گویند.»

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (102 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (86 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (67 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (38 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (32 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (9 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (7 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)