ساعدنیوز
ساعدنیوز

آشنایی با زبان بدن مردان عاشق !

  دوشنبه، 13 تیر 1401   زمان مطالعه 8 دقیقه
آشنایی با زبان بدن مردان عاشق !
تشخیص علاقه‌ی واقعی یک مرد برای یک دختر کار دشواری است، چرا که اغلب صرف نظر از علاقه‌ی واقعی فقط به او خیره می‌شوند. اما می‌توان با بررسی زبان بدن مردان تشخیص داد که آیا یک مرد واقعا به شما علاقه‌مند است یا خیر. راه‌های زیادی برای تفسیر زبان بدن یک مرد وجود دارد و در ادامه به چند نشانه‌ای اشاره می‌کنیم که علاقه‌ی واقعی او را نشان می‌دهد.

برخلاف باور عمومی دانستن اینکه کسی عاشق شماست یا خیر ساده نیست اما پس از خواندن این مقاله کافیست چشمان خود را باز کنید و به دنبال علائمی که خواهیم گفت باشید و اگر تعداد زیادی از آنها را دیدید مطمئن باشید که آن شخص شما را دوست دارد. شما می توانید با آگاهی از زبان بدن عشق را تشخیص دهید و از نگاه و حرکات اعضای بدن افراد عاشق به زبان بدن شان پی ببرید.علاقه شدید قلبی یا همان عشق در ظاهر نشانه های بالینی شبیه بیماری وسواس اجباری دارد که از نظر آزمایشگاهی هم به آن شبیه است. عشق حالت وسواس اجباری ایجاد می کند در آن فرد عاشق دچار افکار و عادت های خاصی می شود که نمی تواند از دست آن ها خلاص شود؛ مانند دیدارهای پی در پی، تماس گرفتن مکرر با طرف مقابل خود و فکر کردن مدام به او که عملکرد مغز را با مشکل روبه رو می کند.

زبان بدن مرد عاشق

افراد عاشق دچار فعل و انفعالاتی می شوند که مغز وظیفه انتقال این حالت ها را به اندام شان برعهده دارد بنابر این بدن شان دچار تغییر و تحول می شود به طوری که ما می توانیم بر اساس این تغییرات بفهمیم که یک فرد عاشق است یا خیر. حالات چهره، تماس چشمی، صدای افراد عاشق می تواند متغیر از سایر افراد باشد و به ما در تشخیص عاشق بودن یا نبودن افراد کمک کند.مردان عاشق در تمامی موارد اولویت را با خانم ها می دانند و در موضوعات مهم به مشورت با آن ها می پردازند و همواره رفتار جنتلمن گونه با همسرشان دارند. از روی این نشانه ها می توانید پی به یک عشق واقعی ببرید و بفهمید که آیا رفتار همسرتان با شما از روی عشق است یا نوع تربیت خانوادگی.

زن و مرد

چشم های مرد عاشق

چشم ها از مهم ترین اعضای بدن هستند که عشق را می توان از آن ها دریافت کرد، اگر با نامزدتان به بیرون رفتید به چشم هایش توجه کنید، افراد عاشق هنگام رو به رو شدن با معشوق خود به او نگاهی مستقیم دارند اگر دیدید که نامزدتان چشمانش به اطراف می چرخد، این حالت می تواند نشان دهنده مردد بودن او در انتخابش باشد. مردمک چشم افراد عاشق بزرگ تر و فرد دارای چشم های شفاف تر و درشت تری می شود که حس خیس بودن یا اشک آلود بودن به او دست می دهد.

لبخند زدن مردان عاشق

اگر فردی لبخندی خشک و مصنوعی دارد بهتر است بدانید او از روی ادب کنار شماست و با به دست آوردن فرصت شما را ترک خواهد کرد ام یک فرد عاشق همواره لبخند گرم و صمیمی دارد و این افراد سعی می کنند جوری بخندند که لب شان به گوشه کشیده تر شده و دندان های آن ها همراه چشم های گردشده دیده می شود. لبخند افراد عاشق در چشم هایشان نیز نمایان می گردد و چشم های گرد شده از آثار خندیدن افراد عاشق است .شما می توانید لبخند مصنوعی را از هماهنگ نبودن ابروها با گوشه های لب در خندیدن تشخیص دهید.

نشستن مرد عاشق

فرد عاشق به سمت جلو می نشیند و تکیه گاه خود را از صندلی دور می کند تا با این روش نشستن هم به نامزد خود نزدیک تر شود و هم بتواند استرس ها و علائم ظاهری بدن خود را کنترل کند. افراد در روابط بسیار نزدیک کنار هم هم می نشینند تا بتوانند از یک بشقاب برای غذا و نوشیدنی استفاده کنند.افراد عاشق موقع نشستن از فاصله انداختن یا مانع گذاشتن بین خود و نامزدشان پرهیز می کنند و سعی می کنند هیچ چیز اضافی مانند لباس و.. بین شان نباشد. افراد عاشق هنگام نشستن و نگاه کردن به نامزدشان مشت خود را گره و کنار سر می گذارند یک حسرت و علاقه درنگاهشان موج می زند.

نحوه ی ایستادن مرد عاشق

جالب است بدانید که چگونگی ایستادن یک فرد در نزدیکی شما می تواند نشان دهد که آیا او به شما علاقه مند است یا خیر. به عنوان مثال، آیا هنگامی که شما صحبت می کنید، او به طور مداوم به سمت شما خم می شود؟در این صورت، این نشانه ای از این امر است که او به شما و آنچه که برای گفتن دارید علاقه مند است. با این حال، اگر او به عقب تکیه داده و به نظر می رسد حواسش به شما نیست، احتمالا حوصله اش سر رفته، و این نمی تواند نشانه خوبی باشد.اغلب مردها زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می کنند شانه هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می رسد.او خود را طوری قرار می دهد که شما در مقابل و در مرکز او قراربگیرید تا او بتواند براحتی روی شما تمرکز داشته باشد.

دستان و پاهای مرد عاشق

دست های عرق کرده و بازی کردن با وسایل دم دست خود و استقبال با دستانی باز از نشانه های عاشق شدن مردهاست. آمدن نامزدتان با دستانی باز به استقبال شما نشان دهنده علاقه به ایجاد صمیمیت و استقبال با دستانی بسته نشان دهنده وارد نشدن به حریم شخصی است. اگر مردی علاقه مند به همسرش باشد در راه رفتن او را راهنمایی کند و هنگام ورود به محل خاصی بعد از خانم حرکت می کند و رفتارهایی مانند در باز کردن برای خانم و صندلی کشیدن به جلو برای اورا انجام می دهد. موقعیت و حالتی که فرد در مواقع خاصی از خود بروز می کند نشان دهنده میزان صمیمیت و علاقه او به نامزدش است.

سینه و شانه های مرد عاشق

مردان عاشق در گفت و گو با نامزدشان شانه های خود را به طور غیرارادی به سمت جلو خم می کنند که این کار نشانه توجه کامل همسرتان به شماست و نشان می دهد که شما در مرکز توجه و تمرکز او قرار دارید.از ویژگی های مردان عاشق این است که آن ها هنگامی که با همسرشان در حال قدم زدن هستند سینه شان را به جلو داده که این معمولا هم تنفس های عمیق و بلند مدت می کشند یا تپش قلب ناشی از هیجان را کنترل می کنند.

خودنمایی کردن مرد عاشق

اگر او در مقابل شما خودنمایی می کند، مطمئناً به شما علاقه مند است. در شوخی زیاده روی می کند، سعی می کند کارهای بامزه انجام دهد، سر به سر اطرافیان می گذارد و در کل کاری می کند که نگاه ها را به سوی خودش جلب کند. شما این کارها را هرچه می خواهید می توانید صدا کنید، اما باید بدانید او این نمایش ها را برای شما انجام می دهد.

رفتار مرد عاشق با موهایش در مقابل معشوق

اولین کاری که مرد عاشق یا پسر عاشق در مقابل معشوقش معمولا انجام می دهد این است که موهای خود را مرتب می کند. آینه ای گیر می آورد و خودش را توی آن نگاه می اندازد و دستی به سر و کله اش می کشد که مبادا موهایش سیخ سیخی باشد و آن دخترک معشوق او را کم انگارد!گاهی پسر ها برای تخلیه تنش عشق خود، این کار را می کنند.به هر حال اگر دیدی پسری دست به موهایش می کشد یا حدس می زند معشوق در حوالی اوست و یا واقعا او را دیده است.

ابروهای مرد عاشق

وقتی پسری عاشق شما است و یا مردی به شما علاقه دارد، موقع صحبت کردن شش دانگ حواسش به شما است. شما گاهی متوجه می شوید که او ابرویش را بالا می اندازد!بالا انداختن یا بالابردن ابرو توسط یک پسر عاشق شما بدین معنی است که

  • از صحبت تان خوشش آمده
  • برایش موضوع گفتگو جالب است
  • کلا از شما خوشش آمده

وقتی که پسری ابرویش را در مقابل شما بالا برد کافی است لبخند بزنید. این دقیقا همان چیزی است که او را دلداده تر به شما می کند.

نفس کشیدن مرد عاشق

نفس عمیق! خب مردان هم آدم هستند و برای زنده ماندن نیاز به نفس کشیدن دارند درست است!؟اما مردی که در مقابل شما و یا حوالی شما است و نفس عمیق می کشد، به این دلیل این کار را ناخودآگاه انجام می دهد که سینه هایش باز تر و نشان داده شود، و پایین تنه اش باریک تر مشاهده شود. او احساس می کند که اینگونه زیباتر و دوست داشتنی تر و مناسب تر و متناسب تر جلوه می کند. با این روش می خواهد مخ شما را به کار گیرد! و عاشق تان کند. پس مراقب باشید که زبان بدن او دقیقا چگونه است

زبان بدن افراد عاشق در اجتماع

مردها غالبا دوست دارند نامزدشان در سمت چپ شان قرار گیرد و فاصله راه رفتن مرد از خانم اندازه یک کف پا بیش تر باشد. افراد عاشق در راه رفتن بدن خود را به معشوق نزدیک تر می کنند و با کج کردن سر به سمت نامزدش سعی می کنند ارتباط چشمی با او برقرار کنند. افراد عاشق بیش تر اوقات به یک نقطه مات و خیره می نگرند و از شنیدن صدای بیرون و خارجی اجتناب می کنند. سر فرد عاشق به یک طرف متمایل است و هنگام شنیدن هم لبخند کوچکی بر لب دارد و با حرکات سربه همراهی معشوق خود می پردازد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

3 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
فرحنازخلیل طهماسبی
2 سال پیش

الهی آمین.🤲خدایالطفاازبین بهترینهابهترینشوبهمون بده.
فرحنازخلیل طهماسبی
2 سال پیش

الهی آمین.🤲
بازدیدکننده
2 سال پیش

خدا به همه خانم ها قسمت کنه مرد عاشق خوب چیزیه 🤩😘
پربحث های هفته   
عاشقانه های جذاب سید احمد خمینی و زیباترین دختر ایران زمین «ایران خانوم»/ الهیی چقدر نازه+عکس (888 نظر) سبک زندگی مقام معظم رهبری از زبان همسر ایشان/ ما در خانه‌مان دکوراسیون به معنای متداول آن،فرش و پرده‌های قیمتی و مبلمان نداریم (580 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری تبریز برای حفظ پرندگان از سرما/ دست مریزاد واقعا+عکس (522 نظر) خلاقیت تاریخی مهندس ایرانی در نصب دوربین مداربسته به دیوار حماسه آفرید+ عکس/ اینو به دانشگاه هاروارد نشون بده درجا بهش دکترای افتخاری میدن😂 (290 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اهواز برای رنگ آمیزی سطل های زباله/ دست مریزاد واقعا+عکس (276 نظر) تصویری از خانه ابدی پدر رهبر معظم انقلاب/ روحش شاد و یادش گرامی (254 نظر) کودکی که با سوال هوشمندانه خود انگشتر رهبر معظم انقلاب را هدیه گرفت+ویدئو/ماشاءالله... (175 نظر) روستایی که شاه قاجار در آن عاشق شد/ تصویر دختری که دل ناصرالدین شاه را برد (175 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اردبیل برای حمایت از حیوانات+عکس/ واقعا دست مریزاد داره! (164 نظر) محسن تنابنده، نقیِ پایتخت با انتشار این عکس از فوت پدرش خبر داد+عکس/ روحشون شاد چقد پدر و پسری شبیه هم بودن (150 نظر) (عکس) گریه های تلخ همسر پردیس افکاری در روز تشییع پیکرش/ روحش شاد و یادش گرامی (148 نظر) سفری شیرین به گذشته ها، زندگی تو دهه 60 این مدلی بود/ حس زندگی رو آدم قشنگ میگیره + فیلم (145 نظر) تفنگی که صدام حسین عاشق آن بود سر از تهران درآورد+عکس/ شروع 8 سال جنگ با شلیک این تفنگ نحس بود (124 نظر) تاج عروس و دسته گل فوق العاده خاص مریم مومن در شب عروسی اش/ مثل فرشته ها شده+عکس (100 نظر) بیوگرافی و زندگی خصوصی پردیس افکاری بازیگر تازه درگذشته و همسرش+ تصاویر دیدنی (86 نظر)
دیگران می‌خوانند   
(ویدئو طنز) وقتی نقی "پایتخت" پشت هما درمیاد که دخترا حساب کار دستشون بیاد/ ولی بازم خرابکاری کرد که کنسرت دونفره و باحالِ امیر عباس گلاب و عباسی تو پس کوچه های استانبول/ چقدر صداشون محشر و بهشتیه+ویدیو (ویدئو) تمرینات سنگین گرگ ایرانی، هادی چوپان چند ساعت مانده به مسابقات آرنولد کلاسیک/ماشاءا... پهلوون! شب‌گردی حال خوب کنِ سیاوش خیرابی، رامین سریال دلنوازان تو کوچه های برفی و خلوت+عکس (ویدئو) سکانس بسیار زیبای سریال "گیسو" با بازی سانیا سالاری، ارغوان "دلدادگان"، و حسین یاری رونمایی از مادر واقعی شبنم قلی خانی+عکس/مادر و دختر یکی از یکی زیباتر! حماسه دختر مازندرانی با موتورسیکلت در راه مدرسه+ویدئو/ به سن و سال نیست که به جربزه اس! (عکس) تغییر قیافه بسیار زیاد علی ضیا،مجری سابق تلویزیون، حتی خواهرزادش هم نتونست بشناستش (تصاویر) 8 خانه جهان که معماری منحصربفردی دارند و به شیکترین خانه ها معروفند رونمایی از همسر قدبلند و کم سن و سالِ بانو جانگِ سریال دونگی+عکس مزاحمی که مه لقا باقری اسمش را منتشر کرد + عکس جشن سالگرد ازدواج عاشقانه امیرعلی نبویان و همسرش روی آنتن زنده/ ایشالا به پای هم پیر بشین+ویدیو (تصاویر) رتبه کنکور 5 سلبریتی معروف / باورتون میشه اینقدر بچه های درسخوانی بوده باشن ساده ترین و سریع ترین ترفند رفع افتادگی پوست در خانه/ دیگر داشتن پوست جوان و صاف کار سختی نیست فال ابجد روزانه جمعه 11 اسفند 1402 فال شمع جمعه 11 اسفند ماه 1402 طرح فاضلاب شهری بخش میمه چه سرانجامی دارد؟! (ویدئو) آموزش ساخت شیشه شور ضد یخ خانگی برای خودرو (ویدئو) راحت ترین و سریع ترین روش پارک دوبله خودرو (ویدئو) سیم کلاچ خودرو را به راحتی عوض کنید ! (ویدئو) اگر سیم کلاچ ماشین برید چکار کنیم؟آموزش تعویض دنده بدون کلاچ ! (ویدئو) چگونه به راحتی فیلتر روغن ماشین را عوض کنیم؟ علت جرم گرفتن درب رادیاتور خودرو چیست؟ علت سیاه شدن آب رادیاتور خودرو چیست؟ علت قهوه ای شدن آب رادیاتور ماشین چیست؟ علت عوض شدن رنگ آب رادیاتور چیست؟ (ویدئو) نشانه های تمام شدن صفحه کلاچ خودرو ! تنظیم نبودن تسمه تایم خودرو را چگونه تشخیص دهیم؟ (ویدئو) تسمه دینام پراید را چگونه عوض کنیم؟ راحت ترین روش برای افزایش عمر تسمه تایم خودرو زمان تعویض تسمه تایم در انواع خودروها (پراید، پژو و...) (ویدئو) شمع موتور اصل و اورجینال را چگونه تشخیص دهیم؟ (ویدئو) روش تشخیص دیسک و صفحه اصل و اورجینال از تقلبی !!! (ویدئو) از کجا بفهمیم کویل خودرو خراب است؟! (ویدئو) علائم خرابی و زمان تعویض تسمه دینام خودرو (ویدئو) مهمترین علت لرزش خودرو و راه حل آن ! (ویدئو) اصول حمل بار با خودروی سواری (ویدئو) نحوه تعویض اصولی ترموستات در خانه ! (ویدئو) ABS ترمز را قطع کنیم یا نه؟ (ویدئو) نحوه نصب شلنگ و آبپاش بر روی برف پاک کن پراید
تیتر امروز   
ساده ترین و سریع ترین ترفند رفع افتادگی پوست در خانه/ دیگر داشتن پوست جوان و صاف کار سختی نیست ترفند کاربردی برای برق انداختن یخچال فقط در چند دقیقه کشف بستانی کوزۀ پر از طلا و سکّه در ویرانه‌های «تپۀ مردگان»+عکس فال روزانه امروز جمعه 11 اسفند ماه 1402 بیوگرافی و زندگی خصوصی سانیا سالاری، ارغوان سریال دلدادگان و همسرش+تصاویر جذاب و دیدنی فال شمع جمعه 11 اسفند ماه 1402 این دکوری ها رو کنار تلویزیون نچین!/ بدترین چیدمان فضای اطراف تلویزیون اختراع بی نظیر سومریان باستان، نخستین تمدن در جهان، که مزین کننده ی خانه های امروزیست+ عکس تبریز زیباترین شهر توسعه یافته جهان اسلام با 800 خانه تاریخی + تصاویر مشارکت در انتخابات، تنها راه عقلانی در نبرد برای اصلاح امور و تغییر وضعیت موجود است فال ابجد روزانه جمعه 11 اسفند 1402 4 نوع نوشیدنی که قدرت باروری مردان را از بین می برد / مردان به هیچ عنوان این نوشیدنی ها رو نخورند متولدین این ماه ها در عشق خوش شانس ترین اند / ببین تو هم خوش شانسی یا نه؟! وحشت‌آفرینی یک خون‌آشام در مشهد ؛ گاز گرفتن مامور پلیس و اورژانس تا خواهر و برادر+عکس صحبت های دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد از بازگشت قریب الوقوع معین به ایران!
منتخب روز   
(عکس) تصویری از اولین روز پدربزرگ شدن سید حسن خمینی، نوه حضرت امام (ره) / خوشحالی جالب سید حسن از دیدن ایران خانم (عکس) استایل کژوال امید عالیشاه در مراسم عروسیش در یک تالار مجلل با ترکیب جالب کت و شلوار با تی شرت / کاپیتان باس خوشتیپ باشه❤❤❤ پشت صحنه خنده دار برنامه اسکار مهران مدیری: وقتی فرناز رهنما با لبخند به نیما شعبان نژاد میگه ایکبیری تا از غلظت توهینش کم کنه🤣 (فیلم) تشویق بازیکن قطری پرسپولیس در اصفهان به سبک آهنگ معروف بندری / حسن، حسن، یا حسن، حسن عبدالکریم ... واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا 25 اسفند پیام تسلیت سید ابراهیم رئیسی برای درگذشت پدر همسر سیدحسن خمینی پسر مغرور رونالدو جلوی چشم همه پدرش رو سنگ روی یخ کرد/ چشم غره رفتن کریس برای پسرش+ویدئو (فیلم) وضعیت ترسناک متروی تهران با حضور نمایشی داعش و واکنش مردم! شکار اتفاقی دورهمی مجردی خرس‌های قطبیِ نَر در یک ایستگاه هواشناسی متروکه در روسیه دور از چشم خانم بچه‌ها! + تصاویر باغبانی رهبر معظم انقلاب در باغچه حیاط باصفا و دلباز خانه اش +عکس