ساعدنیوز
ساعدنیوز

لحظه خارج کردن بند و قلاده یک سگ از معده مار پیتون! +فیلم

  دوشنبه، 17 بهمن 1401
لحظه خارج کردن بند و قلاده یک سگ از معده مار پیتون! +فیلم
ساعد نیوز: تیمی از دامپزشکان یک بند قلاده سگ را از معده یک مار پیتون در استرالیا بیرون کشیدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از فرارو، دامپزشکان باغ وحش استرالیا گفت که آن ها توانستند بند قلاده را از داخل معده مار بدون انجام عمل جراحی خارج کنند. آن ها گفتند که این وسایل حداقل چند روز در شکم او بوده است. یکی از دامپزشکان گفت: خوشبختانه هیچ سگی به انتهای دیگر متصل نبود.

مار پیتون پس از افتادن بند قلاده سگ در باغی در کوئینزلند استرالیا، توسط یک رهگذر دیده شد که در حال مبارزه با آن بود.

در این عملیات ظریف، دامپزشکان باغ وحش موفق شدند یک بند دولایه صورتی، قلاده و حتی یک چاقو پیدا کنند و بیرون بکشند.

در ویدئویی از این عملیات در ۲۸ آوریل به اشتراک گذاشته شد، یکی از کارشناسان به شوخی می گوید: خوشبختانه هیچ سگی به سر دیگر آن متصل نبود. او اضافه کرد: مطمئنم که مار پیتون در حال حاضر خیلی راحت تر از این حرف هاست.

کارگران باغ وحش پس از این کار مار پیتون را دوباره به طبیعت رها می کنند.

به گفته دامپزشکان ممکن است قلاده سگ توسط مار با خزنده دیگری از نوعی که تصمیم به خوردن آن داشته باشد، اشتباه گرفته شده است. این وسیله اگر مدت زیادی در معده مار پیتون می ماند باعث انسداد و در نهایت مرگ این خزنده غول پیکر می شد.

از آنجایی که مارها دندان های مناسبی ندارند، نمی توانند غذای خود را گاز بگیرند یا بجوند و مجبورند آن را کامل ببلعند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
سفره هفت سین فوق العاده لاکچری ساره بیات با ظروف آنتیک (4 نظر) سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (2 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (2 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (2 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (1 نظر) مانتو عید مزونی و فوق العاده خاص الهام حمیدی چش فک فامیلو در آورد! (1 نظر) رقص جذاب محمود شهریاری با تیکه جانانه ای به الهام چرخنده فضای مجازی رو ترکوند + فیلم (1 نظر) ورورد غیرمجاز زنان روسی به ورزشگاه آزادی (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) بوی بهار می آید... (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) فیلم غافلگیری در آنتن زنده شبکه 3 هنگام تحویل سال نو (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/