ساعدنیوز
ساعدنیوز

مرد آمریکایی با خوردن نقره رنگ پوستش را آبی کرد! + تصویر

  پنجشنبه، 03 فروردین 1402   زمان مطالعه 1 دقیقه
مرد آمریکایی با خوردن نقره رنگ پوستش را آبی کرد! + تصویر
ساعدنیوز: یک مرد امریکایی که به دلیل پوست آبی رنگش به «مرد آبی» و «بابا اسمورف» معروف شد، پس از خواندن یک آگهی در مجله که می‌گفت می‌تواند سلامتی و جوانی را ارتقا بخشد، شروع به نوشیدن مخلوط کلوئید نقره کرد. مخلوطی که حاوی یون‌های ریز نقره و نانوذرات معلق در مایع است، باعث شد پوست پل کاملاً تغییر رنگ دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فرارو، پل کاراسون که از طیف وسیعی از بیماری‌ها از جمله درماتیت رنج می‌برد، برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست خود، ترکیبی از مخلوط نقره مصرف کرد.

این شهروند اهل واشنگتن شروع به مالیدن مخلوط روی پوست خود کرد که باعث شد او آرژیری را تجربه کند، یک سندرم پزشکی نادر ناشی از مسمومیت نقره ناشی از مکمل‌های غذایی.

پل که به دلیل پوست آبی رنگش به «مرد آبی» و «بابا اسمورف» معروف شد، پس از خواندن یک آگهی در مجله که می‌گفت می‌تواند سلامتی و جوانی را ارتقا بخشد، شروع به نوشیدن مخلوط کلوئید نقره کرد. مخلوطی که حاوی یون‌های ریز نقره و نانوذرات معلق در مایع است، باعث شد پوست پل کاملاً تغییر رنگ دهد.

وی که با پوست روشن و مو‌های قرمز به دنیا آمده بود به Inside Edition گفت دوستی که مدتی بود مرا ندیده بود آمد و از من پرسید که با خودم چه کرده‌ام. او اضافه کرد که داشتن پوست آبی مزایایی دارد، از جمله هرگز دچار آفتاب سوختگی نمی‌شوم.

با این حال، پل خاطرنشان کرد، او از نگاه‌های خیره شده‌ای که در نتیجه متفاوت به نظر رسیدن افراد دیگر دریافت می‌کرد، لذت نمی‌برد. اما در مجموع، وقتی از او پرسیده شد که آیا می‌تواند به حالت سابق برگردد، پل گفت که واقعاً نمی‌داند.

چندین سال پس از شناخته شدن اولیه، زندگی شخصی پل دچار رکود شد. او برای یافتن کار تلاش کرد، از نامزدش جدا شد و از چندین بحران سلامتی از جمله سرطان پروستات و مشکلات قلبی رنج برد.

پس از اینکه او در سال 2012 خانه خود را از دست داد، مجبور شد از مادیرا در ایالت کالیفرنیا نقل مکان کند تا به زادگاه خود شهر بلینگتون در ایالت واشنگتن برگردد.

با این حال، پس از بازگشت به خانه، او به زودی با یکی از دوستان مدرسه آنا الکینز ازدواج کرد. سرانجام در سپتامبر 2013، پل کاراسون پس از سکته قلبی در سن 62 سالگی در بیمارستانی در واشنگتن درگذشت. آنا کاراسون که در آن زمان از او جدا شده بود به مطبوعات گفت که او از سکته مغزی رنج می‌برد.

پل کاراسون

پل کاراسون

پل کاراسون

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (255 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (68 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (55 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (16 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)