ساعدنیوز
ساعدنیوز

نظر خاص محمد فاضلی درباره عبایی که امیر قطر به دوش مسی انداخت

  دوشنبه، 28 آذر 1401   کد خبر 234892
نظر خاص محمد فاضلی درباره عبایی که امیر قطر به دوش مسی انداخت
ساعدنیوز: قطر با برگزاری شکوهمندانه جام جهانی 2022 بدون هیچ مشکل امنیتی و در نهایت صلابت، ظرفیت های بزرگ جهان عربی-اسلامی برای شرکت در فرایند توسعه جهانی را نشان داد. اما در عین حال، قطر اهمیت قبول تکثر فرهنگی را با تأکید بر ارزش ها و اصول خود به همه نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز، جام جهانی قطر 2022 با قهرمانی تیم ملی آرژانتین در حالی به پایان رسید که قاطبه رسانه های جهان و تحلیلگران ورزشی از میزبانی فوق العاده قطر در این دور تعریف و تمجید می کنند. قطر با استفاده از ظرفیت بزرگ ورزش فوتبال و رویداد کلان جام جهانی، راه را برای تبلیغ ارزش های فرهنگی و دینی خود باز کرد و در عین حال، توانمندی های خویش در توسعه را نیز به رخ جهانیان کشید.

انداختن عبای عربی به شانه لیونل مسی در برابر چشم میلیاردها انسان توسط امیر قطر نشان داد که می توان با دیپلماسی ورزشی و فرهنگی قوی حتی در عرصه اقتصاد و سیاست در قامت یک بازیگر بسیار تأثیرگذار ظاهر شد.

تصویر
پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (102 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (88 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (72 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (38 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (33 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (11 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (7 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)