ساعدنیوز
ساعدنیوز

پرستار تهران بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل در تهران

  یکشنبه، 27 فروردین 1402   زمان مطالعه 5 دقیقه
پرستار تهران بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل در تهران
در صورتی که شما برای عزیزان خود به پرستار و یا دریافت خدمات درمانی و پزشکی در منزل نیاز دارید و به دنبال بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل در تهران هستید در این مقاله همراه ما باشید تا با بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل در تهران آشنا شوید.

این روزها با توجه به شرایط و مشغله ‌ها بسیاری از افراد توان مراقبت و نگهداری از والدین، کودکان و عزیزان بیمار خود را در منزل ندارند، بسیاری از افراد برای مراقبت و نگهداری از عزیزان خود در منزل نیاز به پرستار مطمئن و قابل اعتماد دارند که بتواند به بهترین شکل به ارائه خدمات مراقبتی بپردازد.

در صورتی که شما برای عزیزان خود به پرستار و یا دریافت خدمات درمانی و پزشکی در منزل نیاز دارید و به دنبال بهترین مرکز خدمات پرستاری در منزل در تهران هستید در این مقاله همراه ما باشید تا با بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل در تهران آشنا شوید.

پرستار سالمند

بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل در تهران

پرستار تهران بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل در تهران است که دارای مجوز رسمی و معتبر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است و با هدف ارتقاء سطح سلامت عمومی به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال به فعالیت می‌ پردازد.

شرکت پرستار تهران می‌ تواند بهترین جایگزین برای درمان در بیمارستان باشد، این مرکز به ارائه انواع خدمات پرستاری از جمله پرستاری سالمند، پرستاری بیمار، پرستاری کودک، خدمات تزریقات در منزل، خدمات تعویض پانسمان در منزل، اجاره تجهیزات پزشکی در منزل، ارائه خدمات پزشکی و پاراکلینیکی در منزل می ‌پردازد یکی دیگر از بهترین شرکت های پرستاری در منزل نیز سپید گستر است که خدمات پرستاری را به بهترین شکل انجام می دهند.

چرا پرستار تهران بهترین مرکز خدمات پرستاری در تهران است؟

  1. موسسه پرستار تهران دارای کادر پرستاری متخصص و مجرب می ‌باشد.

  2. موسسه پرستار تهران دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان است.

  3. خدمات ارائه شده در این موسسه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

  4. شرکت پرستار تهران دارای پشتیبانی 24 ساعته بوده و بر فعالیت ‌های پرستار نظارت مستقیم دارد.

  5. امکان مشاوره رایگان با کارشناسان مرکز پرستار تهران وجود دارد.

  6. کلیه هزینه‌ های پرداختی مطابق با بودجه شما تعیین خواهد شد.

  7. امکان دریافت خدمات از این مجموعه به صورت ساعتی، روزانه و سالانه وجود دارد.

پرستار بیمار

معرفی انواع خدمات مرکز پرستار تهران

پرستاری از سالمند در منزل

پرستار سالمند فردی متخصص و آموزش دیده است که به مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل می ‌پردازد، پرستار سالمند به طور کلی دارای وظایف مشخصی است که با توجه به نیازهای سالمند متفاوت بوده و تعیین می‌ شوند.

با استخدام پرستار سالمند، والدین و عزیزان شما تحت نظر یک متخصص که دارای تخصص و مهارت است قرار می‌ گیرد، کیفیت زندگی سالمند با همراهی پرستار متخصص بهبود پیدا می‌ کند، پرستار به صورت مداوم در زمانی که شما حضور ندارید همراه سالمند است و از سالمند شما به بهترین شکل نگهداری می ‌کند تا بروز بیماری‌ ها در سالمند به حداقل رسیده و بیماری‌ های موجود کنترل شده و سالمند احساس تنهایی نکند.

پرستاری از بیمار در منزل

بسیاری از بیماران پس از دوره نقاهت شان در بیمارستان به سپری کردن دوره‌ های مراقبتی در منزل نیاز دارند، همپنین احتمال ابتلاء به عفونت ‌های بیمارستانی در افرادی که در منزل شان توسط پرستار بیمار مراقبت می‌ شوند به شدت کاهش پیدا می ‌کند.

پرستار بیمار در منزل نیازهای بالینی بیماران را برطرف کرده و با بالاترین استانداردهای پزشکی و مراقبتی به رسیدگی و ارزیابی ‌های پزشکی و بهداشتی افراد بیمار در منزل می ‌پردازد، پرستاران به معاینات بیماران در منزل پرداخته و مراقبت ‌های ویژه را انجام می‌ دهند.

پرستاری از کودک در منزل

پرستار کودک فردی متخصص و آموزش دیده است که با استفاده از علم روانشناسی کودکان به مراقبت و نگهداری از آن‌ ها به صورت تخصصی می‌ پردازد، امکان استخدام پرستار کودک به صورت ساعتی، روزانه و دائمی در موسسه پرستار تهران وجود دارد.

پرستار کودک

مهم ‌ترین وظیفه پرستار کودک مراقبت و نگهداری از کودک است اما پرستار کودک دارای وظایف تخصصی بسیاری است که هر یک از این وظایف با توجه به شرایط کودک و خانواده‌اش تعیین می‌ شوند، مراقبت و بررسی وضعیت جسمی کودک، تهیه و دادن غذا های سالم به کودک در زمان معین، رسیدگی به امورات نظافتی کودک، همراهی و بازی با کودک در منزل و... از مهم‌ ترین وظایف پرستار کودک مطرح می‌ شوند.

خدمات تزریقات در منزل

دریافت خدمات تزریقات و وصل سرم را می‌ توان یکی از شایع‌ ترین علل افراد برای مراجعه به مراکز درمانی معرفی کرد، همهٔ افراد در طول زندگی ‌شان به تزریقات نیاز دارند، ممکن است برخی از افراد به دلیل کهولت سن، محدودیت‌ های حرکتی و... امکان مراجعه دائمی به مراکز درمانی را نداشته باشند.

انواع تزریقات از جمله تزریقات وریدی، عضلانی، زیر جلدی، داخل جلدی، داخل مفصلی، داخل صفاتی، تزریق انواع آمپول در منزل، تزریقات کودکان در منزل، تزریقات آمپول بانوان در منزل، وصل سرم و... از مهم‌ ترین خدمات در زمینه تزریقات در موسسه پرستار تهران هستند که توسط پرستاران متخصص انجام می ‌شوند.

خدمات تعویض پانسمان در منزل

خدمات پانسمان و تعویض پانسمان در منزل از دیگر فعالیت‌ های تخصصی است که توسط پرستاران متخصص موسسه پرستار تهران در منزل انجام می ‌شود، ممکن است هر فردی در طول زندگی‌ اش به پانسمان نیاز پیدا کند.

در صورتی که مراجعه به صورت مداوم به مراکز درمانی برای پانسمان و تعویض آن برای تان آسان نیست می توانید از خدمات پانسمان در منزل موسسه پرستار تهران استفاده کنید.

پانسمان در منزل

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

فروش و اجاره تجهیزات پزشکی از دیگر خدمات تخصصی در موسسه پرستارتهران است، بسیاری از افراد برای پیشگیری، کنترل و درمان بیماری‌های شان در منزل به تجهیزات پزشکی نیاز دارند، بسیاری از افراد باید به صورت موقت از این تجهیزات استفاده کنند و بسیاری دیگر به دلیل قیمت بالای این تجهیزات ترجیح می‌ دهند که آن‌ ها را اجاره کنند.

این موسسه به اجاره انواع تجهیزات پزشکی تخصصی از جمله ونتیلاتور، مانیتورینگ علائم حیاتی، بای پپ، سی پپ، کپسول اکسیژن، گلوکومتر، تخت بیمارستانی، تشک مواج، ساکشن، فشارسنج، دستگاه فتوتراپی، سونیکید، اکسیژن ساز و... می‌ پردازد.

ارائه خدمات پزشکی در منزل

استفاده از خدمات پزشکی در منزل از دیگر خدمات تخصصی موسسه پرستار تهران می‌ باشد، این خدمات در این مجموعه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می ‌شوند.

تمامی خدمات پزشکی در این موسسه با کیفیت بالا و بالاترین استاندارد توسط پزشکان ماهر و مجرب در کوتاه‌ ترین زمان ممکن انجام می ‌شوند.

این موسسه به ارائه خدمات پزشکی از جمله متخصص و فوق تخصص داخلی، متخصص و فوق تخصص اطفال، متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان، متخصص و فوق تخصص گوش و حلق و بینی، متخصص و فوق تخصص عفونی، متخصص و فوق تخصص تغذیه، متخصص و فوق تخصص مغز و اعصاب، متخصص و فوق تخصص جراحی، متخصص و فوق تخصص عفونی، متخصص و فوق تخصص ارتوپدی، متخصص و فوق تخصص ارولوژی می ‌باشد.

اجاره تجهیزات پزشکی

ارائه خدمات پاراکلینیکی در منزل

خدمات پاراکلینیکی از مهم ‌ترین خدماتی است که افراد در طول زندگی ‌شان به آن‌ ها نیاز پیدا می ‌کنند، خدمات پاراکلینیکی تنها در زمان بیماری قابل استفاده نبوده و برای چکاپ ها نیز ضروری هستند، بسیاری از افراد به دلایلی همچون ترافیک و شلوغی مراکز درمانی خدمات پاراکلینیکی خود را به درستی انجام نمی‌ دهند.

خدمات پاراکلینیکی موسسه پرستار تهران که در منزل توسط متخصصان آموزش دیده انجام می ‌شود عبارت‌ اند از سونوگرافی، آنژیوگرافی، ام. آر. آی، رادیوگرافی، سی تی اسکن، ماموگرافی، فلوروسکوپی.

در این مطلب با بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل در تهران آشنا شدید، امیدواریم که از این مطلب لذت کافی برده باشید، در صورت نیاز به هر یک از این خدمات می توایند با شماره های درج شده در صفحه تماس گرفته و از خدمات تخصصی این مجموعه بهره بگیرید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
عاشقانه های جذاب سید احمد خمینی و زیباترین دختر ایران زمین «ایران خانوم»/ الهیی چقدر نازه+عکس (888 نظر) سبک زندگی مقام معظم رهبری از زبان همسر ایشان/ ما در خانه‌مان دکوراسیون به معنای متداول آن،فرش و پرده‌های قیمتی و مبلمان نداریم (576 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری تبریز برای حفظ پرندگان از سرما/ دست مریزاد واقعا+عکس (521 نظر) خلاقیت تاریخی مهندس ایرانی در نصب دوربین مداربسته به دیوار حماسه آفرید+ عکس/ اینو به دانشگاه هاروارد نشون بده درجا بهش دکترای افتخاری میدن😂 (288 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اهواز برای رنگ آمیزی سطل های زباله/ دست مریزاد واقعا+عکس (276 نظر) تصویری از خانه ابدی پدر رهبر معظم انقلاب/ روحش شاد و یادش گرامی (252 نظر) روستایی که شاه قاجار در آن عاشق شد/ تصویر دختری که دل ناصرالدین شاه را برد (175 نظر) کودکی که با سوال هوشمندانه خود انگشتر رهبر معظم انقلاب را هدیه گرفت+ویدئو/ماشاءالله... (174 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اردبیل برای حمایت از حیوانات+عکس/ واقعا دست مریزاد داره! (164 نظر) (عکس) گریه های تلخ همسر پردیس افکاری در روز تشییع پیکرش/ روحش شاد و یادش گرامی (148 نظر) محسن تنابنده، نقیِ پایتخت با انتشار این عکس از فوت پدرش خبر داد+عکس/ روحشون شاد چقد پدر و پسری شبیه هم بودن (148 نظر) سفری شیرین به گذشته ها، زندگی تو دهه 60 این مدلی بود/ حس زندگی رو آدم قشنگ میگیره + فیلم (145 نظر) تفنگی که صدام حسین عاشق آن بود سر از تهران درآورد+عکس/ شروع 8 سال جنگ با شلیک این تفنگ نحس بود (124 نظر) تاج عروس و دسته گل فوق العاده خاص مریم مومن در شب عروسی اش/ مثل فرشته ها شده+عکس (100 نظر) بیوگرافی و زندگی خصوصی پردیس افکاری بازیگر تازه درگذشته و همسرش+ تصاویر دیدنی (86 نظر)
دیگران می‌خوانند   
(ویدئو) سکانس بسیار زیبای سریال "گیسو" با بازی سانیا سالاری، ارغوان "دلدادگان"، و حسین یاری رونمایی از مادر واقعی شبنم قلی خانی+عکس/مادر و دختر یکی از یکی زیباتر! حماسه دختر مازندرانی با موتورسیکلت در راه مدرسه+ویدئو/ به سن و سال نیست که به جربزه اس! (عکس) تغییر قیافه بسیار زیاد علی ضیا،مجری سابق تلویزیون، حتی خواهرزادش هم نتونست بشناستش (تصاویر) 8 خانه جهان که معماری منحصربفردی دارند و به شیکترین خانه ها معروفند رونمایی از همسر قدبلند و کم سن و سالِ بانو جانگِ سریال دونگی+عکس مزاحمی که مه لقا باقری اسمش را منتشر کرد + عکس جشن سالگرد ازدواج عاشقانه امیرعلی نبویان و همسرش روی آنتن زنده/ ایشالا به پای هم پیر بشین+ویدیو (تصاویر) رتبه کنکور 5 سلبریتی معروف / باورتون میشه اینقدر بچه های درسخوانی بوده باشن ساده ترین و سریع ترین ترفند رفع افتادگی پوست در خانه/ دیگر داشتن پوست جوان و صاف کار سختی نیست فال ابجد روزانه جمعه 11 اسفند 1402 فال شمع جمعه 11 اسفند ماه 1402 طرح فاضلاب شهری بخش میمه چه سرانجامی دارد؟! (ویدئو) آموزش ساخت شیشه شور ضد یخ خانگی برای خودرو (ویدئو) راحت ترین و سریع ترین روش پارک دوبله خودرو (ویدئو) سیم کلاچ خودرو را به راحتی عوض کنید ! (ویدئو) اگر سیم کلاچ ماشین برید چکار کنیم؟آموزش تعویض دنده بدون کلاچ ! (ویدئو) چگونه به راحتی فیلتر روغن ماشین را عوض کنیم؟ علت جرم گرفتن درب رادیاتور خودرو چیست؟ علت سیاه شدن آب رادیاتور خودرو چیست؟ علت قهوه ای شدن آب رادیاتور ماشین چیست؟ علت عوض شدن رنگ آب رادیاتور چیست؟ (ویدئو) نشانه های تمام شدن صفحه کلاچ خودرو ! تنظیم نبودن تسمه تایم خودرو را چگونه تشخیص دهیم؟ (ویدئو) تسمه دینام پراید را چگونه عوض کنیم؟ راحت ترین روش برای افزایش عمر تسمه تایم خودرو زمان تعویض تسمه تایم در انواع خودروها (پراید، پژو و...) (ویدئو) شمع موتور اصل و اورجینال را چگونه تشخیص دهیم؟ (ویدئو) روش تشخیص دیسک و صفحه اصل و اورجینال از تقلبی !!! (ویدئو) از کجا بفهمیم کویل خودرو خراب است؟! (ویدئو) علائم خرابی و زمان تعویض تسمه دینام خودرو (ویدئو) مهمترین علت لرزش خودرو و راه حل آن ! (ویدئو) اصول حمل بار با خودروی سواری (ویدئو) نحوه تعویض اصولی ترموستات در خانه ! (ویدئو) ABS ترمز را قطع کنیم یا نه؟ (ویدئو) نحوه نصب شلنگ و آبپاش بر روی برف پاک کن پراید (ویدئو) راحت ترین روش برای تعویض تیغه برف پاک کن خودرو (ویدئو) ماشینم استارت میخوره ولی روشن نمیشه ! چی کار کنم؟ (ویدئو) علت ساده کم شدن آب رادیاتور خودرو !
تیتر امروز   
ساده ترین و سریع ترین ترفند رفع افتادگی پوست در خانه/ دیگر داشتن پوست جوان و صاف کار سختی نیست ترفند کاربردی برای برق انداختن یخچال فقط در چند دقیقه کشف بستانی کوزۀ پر از طلا و سکّه در ویرانه‌های «تپۀ مردگان»+عکس فال روزانه امروز جمعه 11 اسفند ماه 1402 بیوگرافی و زندگی خصوصی سانیا سالاری، ارغوان سریال دلدادگان و همسرش+تصاویر جذاب و دیدنی فال شمع جمعه 11 اسفند ماه 1402 این دکوری ها رو کنار تلویزیون نچین!/ بدترین چیدمان فضای اطراف تلویزیون اختراع بی نظیر سومریان باستان، نخستین تمدن در جهان، که مزین کننده ی خانه های امروزیست+ عکس تبریز زیباترین شهر توسعه یافته جهان اسلام با 800 خانه تاریخی + تصاویر مشارکت در انتخابات، تنها راه عقلانی در نبرد برای اصلاح امور و تغییر وضعیت موجود است فال ابجد روزانه جمعه 11 اسفند 1402 4 نوع نوشیدنی که قدرت باروری مردان را از بین می برد / مردان به هیچ عنوان این نوشیدنی ها رو نخورند متولدین این ماه ها در عشق خوش شانس ترین اند / ببین تو هم خوش شانسی یا نه؟! وحشت‌آفرینی یک خون‌آشام در مشهد ؛ گاز گرفتن مامور پلیس و اورژانس تا خواهر و برادر+عکس صحبت های دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد از بازگشت قریب الوقوع معین به ایران!
منتخب روز   
(عکس) تصویری از اولین روز پدربزرگ شدن سید حسن خمینی، نوه حضرت امام (ره) / خوشحالی جالب سید حسن از دیدن ایران خانم (عکس) استایل کژوال امید عالیشاه در مراسم عروسیش در یک تالار مجلل با ترکیب جالب کت و شلوار با تی شرت / کاپیتان باس خوشتیپ باشه❤❤❤ پشت صحنه خنده دار برنامه اسکار مهران مدیری: وقتی فرناز رهنما با لبخند به نیما شعبان نژاد میگه ایکبیری تا از غلظت توهینش کم کنه🤣 (فیلم) تشویق بازیکن قطری پرسپولیس در اصفهان به سبک آهنگ معروف بندری / حسن، حسن، یا حسن، حسن عبدالکریم ... واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا 25 اسفند پیام تسلیت سید ابراهیم رئیسی برای درگذشت پدر همسر سیدحسن خمینی پسر مغرور رونالدو جلوی چشم همه پدرش رو سنگ روی یخ کرد/ چشم غره رفتن کریس برای پسرش+ویدئو (فیلم) وضعیت ترسناک متروی تهران با حضور نمایشی داعش و واکنش مردم! شکار اتفاقی دورهمی مجردی خرس‌های قطبیِ نَر در یک ایستگاه هواشناسی متروکه در روسیه دور از چشم خانم بچه‌ها! + تصاویر باغبانی رهبر معظم انقلاب در باغچه حیاط باصفا و دلباز خانه اش +عکس