پیشنهاد شیطانی صاحب کار به شاگرد تازه داماد درباره همسرش او را به کام مرگ کشاند

  جمعه، 21 اردیبهشت 1403 ID  کد خبر 387950
پیشنهاد شیطانی صاحب کار به شاگرد تازه داماد درباره همسرش او را به کام مرگ کشاند
ساعدنیوز: تازه داماد هراسان وارد کلانتری شد و مدعی شد که صاحبکارش را یک زن هفت تیر به دست کشته است.....

به گزارش پایگاه خبری ساعدنیوز به نقل از رکنا، اواخر سال 1400 بود که مرد 23ساله ای شبانه درحالیکه رنگ بر رخ نداشت وارد اداره پلیس رباط کریم شد روی صندلی نشست دستانش می لرزید و به نظر می‌رسید لکنت زبان گرفته است بعد از چند دقیقه مکث شروع به صحبت کرد او گفت با صاحب کارش که از محل کار برمی گشتیم دربین راه زن جوانی بعنوان مسافر سوار خودرو شد کمی بعد صاحبکارم که مرد چشم ناپاکی بود شروع به دست درازی به زن جوان کرد زن خیلی زود چاقو درآورد ووقتی من خواستم جلویش را بگیرم با دست دیگرش اسلحه اش را درآورد و من از خودرو فرار کردم و دیگر نمی دانم چه بلایی بر سرش آمده ویقین دارم او کشته شده است.

بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان برای پرده برداری ازاین پرونده عجیب راهی جاده وهن آباد رباط کریم شدند میثم در تاریکی پلیس را به بیابان‌های وهن آباد برد علی رغم تلاش های چند ساعته که تا 5 صبح 21 اسفند ماه ادامه داشت هیچ نشانی نه از فریدون 60ساله و نه از خودرویش پیدا نشد میثم تنها قطرات خونی که از دستان خودش ریخته شده بود در کنار جاده اشاره کرد با بررسی کارآگاهان زبده رباط کریم نشانه های خون حاکی از جهنده بودن خون داشت .

کارآگاهان و میثم به مقر پلیس بازگشتند به دستور قاضی کشیک میثم آزاد شد چرا که ادله ای که نشان بدهد او مجرم یا مظنون است دیده نمی شد.

2 ساعت از بیرون رفتن میثم از کلانتری نگذشته بود که خبر کشف جسد صاحب مکانیکی- مرد 60ساله -در بیابانهای وهن آباد به اداره پلیس گزارش شد.

افسر رسیدگی به پرونده سراغ میثم رفت و دید که میثم مقابل مغازه مکانیکی را آب و جارو می کند . به او گفت میثم صاحب مغازه ات پیدا شده او خیلی زود در مغازه را بست. افسر پرونده به او گفت میثم حالا که فریدون پیدا شده بگو چه اتفاقی افتاده میثم خیلی زود جواب داد حالا که صاحبکارم پیدا شده برویم از خود او بپرسیم.به او گفته شد که فریدون کشته شده اما عکس‌العمل او کاملا غیر عادی بود و هیچ واکنشی نشان نداد....

میثم همراه کارآگاهان به کلانتری رفت و پس از چند ساعت بازجویی حاضر نبود واقعیت را بگوید و هر ازگاهی میگفت که آن زن او را کشته است. اما سرانجام به دنبال بازجویی های فنی افسر پرونده میثم لب به اعتراف گشود و راز جنایتش را برملا کرد.

میثم در اظهاراتش که نزدیک به 60 نخ سیگار را کشیده بود وچشمان اش قرمز شده بود گفت: از 16سالگی وارد کار مکانیکی شدم تا با آموزش آن بتوانم به خانواده ام کمک کنم بعد از چند وقت فریدون درخواست های شرم آوری از من داشت و چندین بار به زور و تهدید اخراج به خواسته های شیطانی اش رسید او مرد بدی بود از زنش جدا شده بود ولی با زنهای معتاد زیادی رابطه داشت. بعد از مدتی من که به شدت زجر میکشیدم از این رفتارهای پلید او از مغازه رفتم و بعد از من نیز پسردیگری آنجا رفته بود که از او هم درخواست شیطانی داشت که آن پسر خیلی زود رها کرده و رفت من بعد از چند سال دقیقا 3 ماه قبل ازاین ماجرا که تازه ازدواج کرده بودم مجبور شدم دوباره به مغازه مکانیکی او بروم.

روز حادثه وقتی درحال برگشت از کار بودیم او گفت که زنم رادر اختیارش بگذارم او حتی پیشنهاد پول زیاد داد که من به شدت عصبانی شدم و نتوانستم سکوت کنم او چاقویش را درآورد تا مرا تهدید کند که درهمان لحظه درگیری که پشت رول سمند قرار داشت وارد یک چاله شدیم و همان لحظه با چاقو شاهرگش را زدم خون همه جا را گرفت خودرو به سمت بیابان کشیده شد ومن بعد ازاینکه پاهای مقتول را از روی پدال ها کنار زدم و خودرومتوقف شد پیاده شدم و ازآنجایی که می دانستم او همیشه یک گالن بنزین پشت صندوق اش است سراغ صندوق رفتن و یک دبه بنزین را روی خودرو ریخته و همراه جسد به آتش کشیدم...

متهم 23ساله پس از رازگشایی از جنایات که در سینه اش بود گفت من زندگی را به خاطر افکار شیطانی این مرد پلید ازدست دادم ....

پس از اعتراف های متهم جوان به اتهام قتل عمد بازداشت شد افسر پرونده درجریان انگیزه قتلی که متهم بازگو کرده بود شاگرد قبلی مکانیکی را به سختی پیدا کرد وبه صورت محرمانه در اظهارات او صراحت انگیزه متهم نمایان شد . هم اکنون این متهم پشت میله های زندان درانتظار مجازات های قانونی خود است.

برچسب ها: قتل غیرت

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
اختصاصی ساعدنیوز: قهرمان عملیات جستجوی هلی‌کوپتر شهیدان خدمت: پهپاد ترکیه‌ای یا موتورسواران تبریزی؟ (6 نظر) گریه های زینب سلیمانی بر سر تابوت ابراهیم رئیسی و همراهانش+عکس/ داغ حاج قاسم تازه شد (2 نظر) واکنش فرزاد حسنی به شهادت شهدای خدمت: درود بر ابراهیم، نیکوکاران را چنین پاداش می دهیم، در حقیقت او از بندگان با ایمان ما بود (2 نظر) بهشت کوچکی که بهنوش طباطبایی برای خود ساخته است/ چه زیبا و دنجه اینجا +عکس (2 نظر) مجری جنجالی صداوسیما برای همیشه از ایران رفت (2 نظر) انا لله و انا الیه راجعون / مرد خدمت آسمانی شد ... (2 نظر) فوری؛ لحظه اعلام خبر شهادت ابراهیم رئیسی در شبکه خبر (2 نظر) تصویری از صندلی خالی شهید امیرعبداللهیان در کلاس درس او در دانشگاه تهران (1 نظر) بیوگرافی و زندگی خصوصی کیوان ساکت اف، تازه داماد سینمای ایران و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی (1 نظر) استوری حسین کنعانی زادگان در پی شهادت آیت‌الله رئیسی (1 نظر) چهره محزون و ناراحت وحید شمسایی در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید و همراهانش+عکس (1 نظر) فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ... (1 نظر) محمدرضا گلزار در استوری قلب عاشقانه نشان داد/ مخاطب این حرکت عاشقانه کیست؟ (1 نظر) انتظار بی پایان محمدرضا گلزار با روتین پوستی خاص روی صورتش!! +عکس (1 نظر) نگاهی به دیدارهای مردمی استاندار جوان و شهید آذربایجان شرقی/ روحشان شاد+ویدیو (1 نظر)
دیگران می‌خوانند   
حال و هوای غمزده خانه آیت الله آل هاشم در تبریز/ بی تو رنگ یأس دارد منزل و مأوای تو+عکس خاطره دوبلور معروف از سفرِ خاص شهید ابراهیم رئیسی و واکنش ایشان با دیدن تیپ متفاوت جوانان در مسجد استوری اینستاگرامی ملیکا زارعی (خاله شادونه) از مراسم تشییع آیت الله رئیسی+عکس نگاهی به خانه ابدی شهید آیت الله رئیسی / نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز تصاویر کمتر دیده شده از دوران دانشجویی استاندار شهید آذربایجان شرقی تصویر عکاس تبریزی از هلی کوپتر رئیس جمهور شهید بر صفحه اول روزنامه گاردین انگلستان فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403 اوخشامای (روضه) ترکی یک مادر عشایر قشلاق حاج ایمان کندی در وصف شهید جمهور+ویدئو فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403 فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 (عکس) ادای احترام استقلالی ها به رئیس جمهور شهید در تمرین امروز این تیم قول شهید امیرعبداللهیان در جلسه هیات امنای دانشگاه صنعتی شریف+ویدئو تعبیر جالب حجت‌الاسلام قرائتی درباره شهادت ابراهیم رئیسی+ویدئو پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش روایت احساسی همسر شهید امیرعبداللهیان درباره این شهید+ویدئو /جز خوبی چیزی ندیدم تو زندگی... زندگی خلبان گنبدی پرواز «شهدای خدمت» در کلام بستگان+ویدئو فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم احترام نظامی دختر شهید خلبان سید طاهر مصطفوی به تابوت پدرش / گر پدر نیست، تفنگ پدری هست هنوز اولین عکس از جمیله علم الهدی پس از شهادت سید ابراهیم رییسی +عکس حضور بدون تشریفات سید میثم خامنه‌ای در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش دعایی که رهبر انقلاب برای شهید سیدابراهیم رئیسی خواندند+ فیلم ورود هواپیماهای هیات‌های خارجی به فرودگاه مهرآباد+ویدئو (فیلم) آغوش پدرانه رهبر معظم انقلاب برای نوه‌های دختری شهید رئیسی / تسکینی برای قلب داغدیده دخترانش ... آماده‌سازی خانه ابدی شهید آیت‌الله آل‌هاشم در تبریز +فیلم حال منقلب برادر شهید آیت الله ابراهیم رئیسی در مراسم تشییع+فیلم کدام فرزند رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع رئیس جمهور و همراهانش حضور داشت؟+ عکس جدیدترین تصویر از برادران رئیس جمهور شهید+عکس توصیف حاج منصور ارضی از پیکر شهید رئیسی؛ مثل حضرت علی اکبر شده بود گفتم چجوری تو را بشورم! +ویدئو جواب رئوفانه و قابل تامل ابراهیم رئیسی به اظهارات فردی از مخالفان ایشان+ویدیو/ سعه صدر رو دیدین؟ حضور همسر و خانواده داغدار شهید مالک رحمتی در مراسم تشییع +ویدئو/ عجب رسمیه رسم زمونه... جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی عکس‌ جالب و کمتر دیده شده از شهید آیت الله آل‌هاشم؛ در حال خرید نان+عکس تصویری تلخ از لباس پرواز سرهنگ بهروز قدیمی از شهدای کادر پروازی+عکس تصویری خاص از وداع یادگار امام سید حسن خمینی با شهید سید ابراهیم رئیسی +عکس خوش‌آمد گویی پیرمرد ترک‌زبان به رئیس‌جمهور+ویدئو/ برای مردم این منطقه دوستی و محبت آوردی (عکس) تصویری تلخ از گریه آجودان مخصوص شهید رئیسی در مراسم تشییع او شعار یک توریست خارجی در مراسم تشییع شهدای خدمت+ویدئو عکس قدیمی و کمتر دیده شده از خوش و بش شهید رئیسی و مرحوم هاشمی رفسنجانی دست‌نوشته جالب یکی تهرانی در وصف شهید رئیسی در مراسم تشییع: خیلی سوختیم که چرا...؟ فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ...
تیتر امروز   
پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش
جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی
فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403
رهبر انقلاب: شخصیت برجسته‌ای را از دست دادیم/ روبوسی و سر سلامتی و لحظاتی از دیدار نخست وزیر عراق با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای + ویدئو
فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403
فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم
اطلاعیه مهم ستاد کل نیروهای مسلح درباره عملیات ناموفق پهپاد ترکیه‌ای
واکنش بازیگر سریال گاندو به شهادت رئیس‌جمهور
اولین اظهارات علم الهدی بعد از شهادت دامادش، سیدابراهیم رئیسی؛ چه کنیم، مشیت خداست/یک هفته پیش او را دیدم
اقامه نماز رهبر انقلاب بر پیکر شهید رئیسی و شهدای خدمت + فیلم
خاطره جالب مسعود ده نمکی از صحبتهای آیت الله رئیسی در دادگاه؛ خوشحالم که کم نیاورده ای!
تصویری از لحظه وداع رهبر معظم انقلاب با پیکر رئیس جمهور و شهدای سانحه بالگرد
توصیف و تعریف و تمجید سیدابراهیم رئیسی از زبان ولادیمیر پوتین/پیام ویژه کرملین به تهران
نگاهی به ویژگی‌های شهید جمهور؛ از تواضع و بی‌تکلف بودن تا دلدادگی اهل بیت (ع)