راننده های ماشین سنگین که به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کردند!

  جمعه، 18 خرداد 1403 ID  کد خبر 391572
راننده های ماشین سنگین که به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کردند!
ساعدنیوز: کلونی راننده‌های اینستاگرامی که این روزها، فالوئرهای زیادی پیدا کرده‌اند

به گزارش پایگاه خبری ساعدنیوز به نقل از هفت صبح، این روزها راننده‌های تریلی گروه یا اصطلاحاً، کامیونیتی بزرگی در اینستاگرام تشکیل داده‌اند و تولید محتوایشان آنقدر زیاد و گاهی برای مخاطبان جذاب است که وارد اکسپلور بقیه کاربران اینستاگرامی هم می‌شوند. این 5نفر که در ادامه به آنها اشاره شده، این روزها نمونه‌ای از چند چهره آیکونیک و نمادین کامیون‌داران اینستاگرامی هستند.

مک تراکر: او از زمانی معروف شد که یک پست اینستاگرامی با فیگور جدی درحال رانندگی منتشر کرد. با یک سیگار گوشه‌لب، فرمان را می‌چرخاند، دنده را عوض می‌کرد و از رانندگی خود حین حرکت و لرزش‌های محکم صندلی در جاده فیلم می‌گرفت. گاهی هم از پنجره به بیرون نگاهی می‌انداخت و خلاصه یک وضعیت سینمایی منحصر به فردی خلق شده بود. پرلایک‌ترین کامنت‌هایی که برای این پست گذاشته شده، تعریف و تمجید از استایل این مرد نسبتا میانسال است. «تو باید سوپراستار سینما بودی»، «این بنده خدا خوشگله یا من خوشگل می‌بینمش؟»، «شرط می‌بندم خیلی‌ها، این کلیپ رو بیشتر از دو بار نگاه کردند»، «فکر کردم بازیگر خارجیه» و ... . مردم با این کامنت‌ها به استقبال این پست معروف آقای راننده رفته‌اند. این ریلز او بیش از یک میلیون و 200هزار بار در اینستاگرام دیده شده که برایش این کپشن را نوشته: «اگه کاری رو انجام میدی که توش هم بهترینی و هم خوشحالت می‌کنه، تبریک میگم. تو توی زندگی از خیلی‌ها جلوتری.» آقای مک‌تراکر نزدیک به 69هزار فالوئر دارد.

آقای دل‌انگیز: فالوئرهای آقای دل‌انگیز (مهدی دل‌انگیزان) حدود 513هزار نفر است! بله این عدد بسیار بزرگی است؛ آن هم به این دلیل که بیشتر محتوایی که تولید می‌کند، آموزشی است. یک ویدئوی او که پشت سر یک مگان ضبط شده، نزدیک به 5میلیون‌بار دیده شده است. او در بزرگراه، در لاین وسط رانندگی می‌کند و هرچه بوق می‌زند یا چراغ می‌دهد، مگان نقره‌ای‌رنگ قصه ما کنار نمی‌رود. دست آخر راننده مگان عصبانی می‌شود و دستش را از شیشه بیرون می‌آورد. آن هم با این علامت که برو از سمت چپ سبقت بگیر. اینجا آقای راننده کامیون ما از کوره در می‌رود که «آخه من چطوری از چپ سبقت بگیرم؟ ما نباید وارد لاین سرعت شویم. این کار تخلف است. برای همین شما نباید با سرعت کم، لاین وسط را اشغال کنید.» این پست 14هزار کامنت داشته که پُرلایک‌ترین آن تعریف و تمجید از لحن مودبانه آقای راننده کامیون است.

باید سختی کشیده باشی!

خانم راننده کامیون: الهام نظری، یکی از زنان راننده کامیون و متخصص‌های این حوزه است. چرا می‌گوییم متخصص؟ به‌خاطر محتوایی که در اینستاگرام منتشر می‌کند. او بیش از 250هزار فالوئر دارد. از تعابیر و توصیف‌های جالبی هم برای وصف کامیون‌ها استفاده می‌کند. یک پست او درباره سختی‌های راننده کامیون‌بودن با بیش از یک میلیون‌بار بازدید وارد اکسپلور شده است. «تا سرت رو روی این صندلی‌های سفت نذاری، قدر نرمی دو تخته بودن (کامیون‌های جدید) رو نمی‌دونی. تا پا درد کلاچ گرفتن توی این ماشین‌ها رو نکشیده باشی، معنای اتومات‌بودن را نمی‌فهمی. باید کمردرد و بی‌خوابی بکشی، چون هیچ‌چیز توی این دنیا، مفتکی حال نمیده. باید سختی کشیده باشی که قدرش رو بدونی.»

او نمایندگی یکی از واردکننده‌های کامیون را دارد ولی نشان می‌دهد حواسش به اینستاگرامش هم هست. پست‌ها، کاورهای مشابه یکدیگر دارند. محتوای تولیدی آنها فکر شده و طبق دغدغه راننده‌هاست و صادقانه بگوییم از تنوع زیادی هم برخوردار است.

کامیون نیروی دریایی؟

آقای نهنگ: نام آقای نهنگ شاید در اینستاگرام خیلی شناخته‌شده نباشد اما این کامیون قدیمی آمریکایی از برند کرین‌کریر در جاده‌ها بسیار شناخته شده است. آقای نهنگ 77هزار فالوئر دارد. معمولا پست‌های مختلفی از واکنش مردم به رنگ سبز فسفری این کامیون منتشر می‌کند؛ رنگ سبزی که آقای فتاحیان برای این کامیون انتخاب کرده، آن را در ایران خاص کرده است. کابین کامیون با ظاهر سنگ مرمر تزئیین شده، سقف داخل کامیون و قسمت‌های زیادی از بدنه کامیون را آینه‌ای کرده و دو اگزوز بزرگ هم از کنار کابین به بالا برده است. یک جفت شاخ هم بالای این کامیون قرار داده و کنار بدنه‌اش نوشته: «راه خوب از راه خوب ساخته می‌شود.» برخی کامیون‌بازها می‌گویند این ماشین را نیروی دریایی وارد ایران کرده بود و به همین دلیل اسم نهنگ را روی آن گذاشتند.

یک راننده کامیون دیگر هم اخیرا معروف شده که پیج اصلی او را پیدا نکردیم. ویدئوی او در بسیاری از صفحات طنز اینستاگرام بازنشر شده که او را عصبانی از راننده‌های سواری، به خصوص خودروهای چینی نشان می‌دهد. این ویدئو در اینستاگرام، میلیون‌ها بار بازدید داشته. آن هم به خاطر اینکه او خیلی سریع و با زبانی تند (و راستش را بخواهید کمی بی‌ادبانه) به راننده‌های معمولی انتقاد می‌کند.


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
برادر کوچک رهبر معظم انقلاب: صندلی‌های آشپزخانه منزل رهبری پلاستیکی هست؛ ایشان مبل ندارند+ عکس (375 نظر) رهبر معظم انقلاب: در ایستگاه منتظر قطار بودم که فردی که اصلا نمی شناختمش شروع کرد به مسخره کردن من+ویدیو (352 نظر) رهبر معظم انقلاب: ساعت 5 صبح که کارم رو شروع می کنم، ده و ربع دیگه دلم میخواد بخوابم+ویدیو (266 نظر) میزبانی رهبر معظم انقلاب از مهمانش در ضیافتی به صرف شام +عکس/سفره ای که اُملت تنها غذای آن بود... (232 نظر) نگاهی به ماشین BMW لوکس و هوش پران رهبر معظم انقلاب+ویدئو (224 نظر) معلم زبان انگلیسی رهبر معظم انقلاب: ایشان در منزلشان با پرده پارچه‌ای قسمت مهمان‌ها و خانواده را از هم جدا کرده+عکس/ همیشه بساط چای رهبر برقراره (163 نظر) در خانه شهید رئیسی به روی همه مردم باز می شود (131 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده تهرانی، با نوشته جالب پشت پژو پارس حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (115 نظر) نگاهی به کیک تولد آیتک سلامت کاپیتان چشم آبی تیم ملی والیبال بانوان و رقیب زهرا گونش/ مبارکا باشه (97 نظر) تصویری پر بازدید از کابینت های آشپزخانه قدیمی و فلزیِ سبز رنگ خانه پدری رهبر انقلاب/ از وَردنه و دیس مِلامین تا یَخدان و چرخ خیاطی (97 نظر) سهم پسر سوم رهبر معظم انقلاب از آقازادگی +عکس/ تصویری قابل تامل و تحسین برانگیز (81 نظر) مبل ساده و چوبی رهبر معظم انقلاب که 20 سال است روی آن می نشینند+عکس/ دکوراسیونی که هیچوقت تغییر نمیکند! (65 نظر) رهبر معظم انقلاب: خدا را شکر که آن روزها در منزلمان پنیر نداشتیم! +فیلم (30 نظر) پارسا پیروزفر تغییر چهره داد؛ آقای بازیگر از استایل و چهره اروپایی خود رونمایی کرد (28 نظر) تصاویر دیده نشده از سفر رهبر معظم انقلاب به دیار شهید سلیمانی، کرمان زیبای ایران و کوه نوردی درکنار حاج قاسم (24 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
فال انبیاء روزانه شنبه 23 تیر 1403
فال حافظ با تفسیر امروز شنبه 23 تیر 1403+فیلم
شکوه و جلال هنر دست عمواوغلی در کاخ نیاوران/ 145 مترمربع نقش‌ چشم‌نواز یک فرش در قصر شاهی+عکس
فروش پیراهن امباپه در رئال مادرید رکورد شکست
نامه پزشکیان به «سیدحسن نصرالله» سیگنال بسیار ارزشمندی تلقی می شود
پیام دفتر رئیس جمهور منتخب به نهادهای مدنی، انجمن‌های علمی و احزاب برای انتخاب کابینه دولت چهاردهم
زنی که در کربلا محافظ دو امام بود اما یادش نمی‌کنیم !
ماجرای «اقامت‌فروشی به اتباع خارجی» چیست؟
از برخورد گرز به چشم رضا رویگری تا فرو رفتن شمشیر در پایش در سریال مختارنامه + فیلم
زایمان طبیعی دیگر ترس ندارد، چون دیگر درد ندارد!
از حضور پزشکیان در منزل شهید رئیسی تا نذر کربلای تتلو در حواشی داغ امروز جمعه 22 تیر 1403
10 سال محرومیت و معرفی به قاضی‌های کشیک در انتظار داوطلبین متخلف کنکور
اعلام اقدامات وزارت علوم برای جذب و حفظ نخبگان
پایانی برای سردردهای کشنده با کشف علت میگرن/ پروتئین‌هایی مهاجم که از منفذ‌های میکروسکوپی مغز خارج می‌شوند
ویدیو/ آموزش قدم به قدم نقاشی سیاه قلم مکعب روبیک به شکل سه‌بعدی
منتخب روز   
(عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت (عکس) شوخی ظریف با آقای ظریف؛ از مقایسه ظریف با مِسی تا انداختن ماسک به شکل آقای رئیس جمهور!! واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به پست اینستاگرامی پسرش با هشتگ برای ایران، پزشکیان سکانسی از سریال پُرحاشیه این روزها؛ زمین خوردن ثریا در سریال در انتهای شب/ شما چه حِسی داشتین؟ تئوری رنگ قرمز ناگهانی در دکوراسیون منزل ؛ به دیزاین خونتون یه چیز قرمز اضافه کنین تا تاثیرشو ببینین (عکس) استایل کُت و شلواری محمود احمدی نژاد در خیابان/ ذکر گفتن آقای سیاست مدار در حال پیاده روی بازی های مادرانه مینا مختاری همسر بهرام رادان با پسر تُپُل و مُپلش/ چه شیطون شده جان کوچولو ویدئویی از خانه ابدی آیت الله آل هاشم و گریه های جگر سوز پدر روحانی شهید/ روحش شاد و یادش گرامی