ساعدنیوز
ساعدنیوز

رازهای رسیدن به ارگاسم در زنان

  پنجشنبه، 16 آذر 1402   زمان مطالعه 6 دقیقه
رازهای رسیدن به ارگاسم در زنان
رسیدن به ارگاسم می تواند برای بسیاری از زنان دست نیافتنی باشد اما این می تواند به سادگی اتفاق بیافتد. در ادامه این مطلب از ساعدنیوز رازهایی برای ارگاسم زنانه بیان شده است.

ارگاسم یا ارضا به معنای اوج تحریک و هیجان جنسی است. در حقیقت ارگاسم یا ارضا شدن را می‌توان به قله سکس و رابطه جنسی تشبیه کرد. ارضا شدن یک احساس نیرومند است که در ارتباط با لذت جسمی – روانی تعریف می‌شود. این احساس موجب تخلیه روانی نیروی برآمده از امیال جنسی در انواع رابطه جنسی فرد می‌گردد.

روش هایی برای ارگاسم بهتر زنان

هنگام تحریک جنسی، جریان خون به اندام تناسلی افزایش می‌یابد و باعث می‌شود حساسیت بیشتری پیدا کند. با افزایش تحریک، ضربان قلب، فشارخون و تنفس فرد نیز ممکن است افزایش یابد. با نزدیک شدن به ارضا، ممکن است عضلات دچار انقباض یا اسپاسم شوند. بسیاری از خانم‌ها در این زمان دچار اسپاسم عضلانی ریتمیک در واژن می‌شود.در ادامه روش هایی برای ارگاسم بهتر زنان بیان شده است.

از یک لمس ملایم استفاده کنید

نوازش آرام می تواند قبل از اینکه جلوتر بروید تنش جنسی ایجاد کند. بغل کردن، گرفتن دست همسر یا لمس کردن در صمیمی ترین مکان ها. (نکته: بله، سینه ها یک منطقه حساس هستند، اما آنها تنها نیستند! سعی کنید پشت یا ران ها را نوازش کنید، یا انگشتان خود را در موهای او بکشید.)

بوسیدن را به مرحله بعدی ببرید

بوسیدن برای عشق بازی ضروری است. کشف مکان‌های جدید برای بوسیدن که او را روشن می‌کند می‌تواند هم سرگرم‌کننده و هم ارزشمند باشد. برای شروع، پشت گردن یا شانه ها را امتحان کنید. اگر هنگام بوسیدن، اجازه دهید دستانتان به مناطق وابسته به عشق شهوانی تر بدن او پرسه بزنند، ممکن است به ارگاسم راحت تر برسد.

حواس را تقویت کنید

زوج‌ها می‌توانند از پیش بازی از طریق ماساژ متقابل با روغن‌های حسی برای افزایش برانگیختگی لذت ببرند.می‌توانید شمع‌های ماساژ را نیز امتحان کنید، که نورهای روحی صمیمی و روغن بدن گرم شده را برای نم نم باران فراهم می‌کنند.

زن و مرد

نقاط حساس او را بشناسید

کلیتوریس و نقطه G برای ارگاسم زنان بسیار مهم هستند. کلیتوریس که از انتهای عصبی مشابه سر آلت تناسلی ساخته شده است، بسیار حساس است و بیشتر زنان برای تجربه اوج نیاز به تحریک در این ناحیه دارند.

کلیتوریس این اندام ممکن است کوچک به نظر برسد و قسمتی که می توانید ببینید بسیار کوچک است. اما بر اساس دایره المعارف روانشناسی و رفتار جنسی، کلیتوریس فراتر از دید گسترش می یابد و در واقع می تواند تا 15 سانتی متر (حدود 6 اینچ) قطر داشته باشد. به قسمتی از کلیتوریس که می‌توانیم ببینیم، سر کلیتورال می‌گویند. هنگامی که برانگیخته نمی‌شود، زیر تکه‌ای از پوست به نام کلاهک کلیتورال پنهان می‌شود که وقتی کلیتوریس راست می‌شود، عقب می‌نشیند. نوازش و تحریک لابیاها همچنین می‌تواند به دلیل بافت کلیتورال که در داخل است تحریک‌کننده باشد و برخی از زنان تحریک را در اینجا ترجیح می‌دهند علاوه بر تحریک مستقیم سر کلیتورال که می‌تواند برای برخی از زنان واقعاً شدید باشد.

نقطه G این ناحیه ارگاسمیک در داخل واژن قرار دارد. نقطه G مجموعه ای از انتهای عصبی بسیار حساس در نیمه راه دهانه واژن تا دهانه رحم است. می توانید آن را در دیواره قدامی واژن (اگر به پشت دراز کشیده اید، بالای آن) پیدا کنید.

برای پیدا کردن نقطه G، انگشت خود را به آرامی در داخل واژن او بلغزانید و کف دست خود را به سمت بالا قرار دهید، سپس انگشت خود را خم کنید. این ناحیه در برخی از زنان بیشتر از سایرین به دلیل تفاوت های آناتومیکی طبیعی تحریک کننده است. می‌توانید آزمایش کنید و ببینید که آیا این ناحیه از طریق تحریک دستی و برخی موقعیت‌های جنسی نفوذی که بر واژن قدامی فشار وارد می‌کند، لذت جنسی را به ارمغان می‌آورد یا خیر. تکنیک های مختلف را بررسی کنید و از شریک زندگی خود بپرسید که کدامیک را بیشتر دوست دارد.

زن و مرد

زمان بیشتری را برای عشق بازی صرف کنید

یک روز پرمشغله و گفتگوهای شتابزده با شریک زندگی تان می تواند هر گونه فکر سرگرم کننده رابطه جنسی را از ذهن شما دور کند، و اینجاست که عشق بازی کلیدی است. عشق بازی می تواند به معنای هر چیزی باشد، از یک متن شیرین یا پر حرارت در زمان ناهار گرفته تا ماساژ با روغن های حسی بعد از شام. این می تواند ساعت ها قبل از وقوع رابطه جنسی شروع شود و هر دقیقه از آن راه را برای O بزرگ هموار می کند.

عاشقانه را به ترکیب اضافه کنید

یک یادداشت گرم یا یک تماس عاشقانه در طول روز می تواند شریک زندگی شما را به فکر رابطه آینده شما بیاندازد. شمع ها، گل های تازه و موسیقی خلق و خوی می توانند فضایی دوست داشتنی و احساسی ایجاد کنند. برای بسیاری از زنان، صمیمیت و صمیمیت عاطفی می تواند منجر به تجربیات جنسی بهتر و ارگاسم بیشتر شود.

پوزیشن های جنسی زن را امتحان کنید

با توجه به چیزهایی که به تازگی آموخته اید، تقریباً می توانید حدس بزنید که بهترین پوزیشن های جنسی برای ارگاسم زنان شامل کلیتوریس است. پوزیشن‌های جنسی که باعث تحریک کلیتورال می‌شوند برای رسیدن به ارگاسم در حین دخول واژن ضروری هستند. این موقعیت ها عبارتند از: زن روی بالا این وضعیت با توجه به زاویه آلت تناسلی بهترین تحریک نقطه G را فراهم می کند. او همچنین می تواند بدن خود را به گونه ای حرکت دهد که کلیتوریس او را تحریک کند. نشستن همسرتان روی پاهایتان باعث نفوذ عمیق و تحریک خوب کلیتورال می شود. همچنین صمیمیت زیادی را فراهم می کند.

می توانید با قرار دادن یک بالش زیر باسن مکان را تغییر دهید. این می تواند کلیتوریس را در موقعیت بهتری برای تحریک قرار دهد.با تغییر زاویه، به استخوان لگن شریک نفوذی کمک می‌کند تا روی کلیتوریس ساییده شود.

این موقعیت را توصیه می شود که در آن شریک نافذ پشت شریک دریافت کننده باشد. زاویه نفوذ در این موقعیت ممکن است به قاعده آلت تناسلی شریک نافذ اجازه دهد تا کلیتوریس را تحریک کند، که برای لمس و اسباب بازی نیز به راحتی قابل دسترسی است.

زن و مرد

صحبت را فراموش نکنید

اگر زنان احساس امنیت و شناخت نداشته باشند، ممکن است در رسیدن به ارگاسم مشکل داشته باشند. ارتباط در اتاق خواب می تواند صمیمیت، اعتماد و احساس امنیت را با یکدیگر تقویت کند. با استفاده از کلماتی که نشان دهنده قدردانی، عشق و میل هستند، زوج ها می توانند به طور قابل توجهی پیوند، صمیمیت جنسی و احساس رضایت خود را بهبود بخشند.

تمایلات عشق بازی می تواند متفاوت باشد، و برقراری ارتباط با آنچه موثر است، نقش بزرگی در رضایت جنسی دارد. "تنها راه برای دانستن اینکه چه چیزی برای شریک زندگی شما مفید است این است که بپرسید و فراموش نکنید که آنچه را که دوست دارید نیز به اشتراک بگذارید.

سخن پایانی

امروزه بیش از گذشته به مسئله ارگاسم زنان اهمیت داده می‌شود. پیشرفت‌هایی که در نظریات برابری جنسیتی و حقوق زنان صورت گرفته نقش بسزایی در رسیدن به این مهم داشته است. بدیهی است که رضایت دوطرفه از رابطه جنسی می‌تواند در حفظ کیفیت و دوام پیوند زوج بسیار تاثیرگذار باشد. در این نوشته سعی کردیم درباره ارضا شدن زن صحبت کنیم. خواندن این دست مقالات می‌تواند به زوج‌ها کمک کند که شناخت بیشتری از شرایط فیزیولوژیک و روانی یکدیگر پیدا کنند و بتوانند روابط رضایت بخشی را تجربه کنند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
عرض ارادت احساسی و عیادت بازیگران و ورزشکاران از رهبر معظم انقلاب در بیمارستان+ عکس/ از جواد عزتی و علی ضیا تا علی پروین و بهداد سلیمی (673 نظر) رهبر معظم انقلاب چه میوه هایی را برای حفظ سلامتی خود میل می کنند؟ (204 نظر) پاسخ جالب رهبر معظم انقلاب به یک سوال: حضرت آقا اصلاً شما فکر می‌کردین که رهبر بشین؟ (58 نظر) گریم سخت و سنگین شازده مفخم سریال "گیلدخت"، صالح میرزاآقایی، برای بازی در نقش امام خمینی/ بنظرتون شبیه ایشون شدن؟ (44 نظر) خلاقیت خنده دار یک ایرانی برای دوخت کاپشن با پتو پلنگی حماسه آفرید/ ایرانی پنجه طلا از هر انگشتش هنر میباره😂 (42 نظر) نگاهی به خونه زندگی لوکس و پُر از عتیقه جات فائزه هاشمی رفسنجانی، دختر مرحوم هاشمی رفسنجانی+ویدیو/ خونه نه، انگار آنتیک فروشیه (32 نظر) ماجرای جالب کارت عروسی فائزه و حمید که به دست رهبر انقلاب رسید/ حرکت تحسین برانگیز عروس و داماد ایرانی برای خرید سرویس طلا+عکس (30 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده مشهدی، با نوشته جالب پشت وانت اش حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (28 نظر) روایتی جالب از روز دقیق تولد رهبر معظم انقلاب از زبان خودشان در سالگرد 85 سالگی ایشان+عکس شناسنامه (22 نظر) خلاقیت تحسین برانگیز چوپان برای تردد بدون دردسر گوسفندانش در سطح شهر+ویدیو/ مغز تو رو باید طلا گرفت😂 (19 نظر) نگاهی به میز صبحانه رنگارنگ و عاشقانه رضا گلزار/ قشنگ معلومه خانومش براش سنگ تموم گذاشته+عکس (20 نظر) مراسم تولد جگرسوز علی انصاریان در خانه ابدی اش و گریه های دلخراش ننه علی/ روحش شاد+ عکس (18 نظر) پرواز رضا گلزار سوپر استار سینما ایران با هلیکوپتر بر فراز شهر دبی/ چه تفریحات لاکچری دارن +فیلم (18 نظر) تزئین میز عصرانه شیک و ایرانی پسند در آمریکا به سبک پریچهر قنبری، همسر اول شهاب حسینی +عکس/ چقد خوش سلیقه هست👌 (14 نظر) روایت جالب رهبر معظم انقلاب از کتاب کرایه کردنشان به مبلغ هر شب 1 قِران+ویدیو/ کتابفروشی ناراحت شد که چرا من هر جلد رو توی یک شب میخونم! (13 نظر)
دیگران می‌خوانند   
تیپ و هیکل جدید و مردانه مازیار لرستانی در فیلم منوچهر هادی+عکس شکار کارگردان معروف سینما در بیت رهبری توسط عکاسان / برنده سیمرغ بلورین به دیدار رهبر انقلاب رفت خلاقیت منحصربفرد شهرداری مشهد با نصب بنری در تشویق به استفاده بهینه از آب+عکس/ مغزشونو باید طلا گرفت هدیه زیبا و خاصی که رهبر معظم انقلاب به یک دانشجو دادند+عکس (عکس) فرماندهان سپاه و ارتش مزد خود را از رهبر معظم انقلاب گرفتند / تو فقط بخند، لبخندت تعادل شهر را برهم می‌زند سرنوشت معین الدین میرزا فرزند ناصرالدین شاه چه شد فال شمع روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 (عکس) گوشه دنج خانه پویا حاجی رضا، بازیگر نقش احتشام در سریال گیلدخت رو به حیاط با صفای خانه‌شان همراه با رونمایی از چهره واقعی آقای بازیگر فال ابجد روزانه سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال قهوه با نشان روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 فال حافظ با تفسیر امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403+فیلم (عکس) بیتابی همسر و فرزندان شهرام عبدلی، بازیگر نقش مهران در سریال فاصله‌ها، بر سر پیکر بی جان او / تو کاری با دلم کردی که فکرشم نمی کردم ... نگاهی به مراسم عروسی لاکچری و مفصل دختر بزرگ اردوغان در استانبول+عکس/ چه لباس عروس خوشگلی، چه داماد خوش‌تیپی مردی که تکان‌دهنده‌ترین عکس دنیا را گرفت و یک سال بعد خودکشی کرد+ عکس راه های طلایی پاک کردن روغن سوخته از روی اجاق گاز (عکس) همبازی بودن آقای بیاتی، خواستگار فهیمه در پایتخت 5 با بازیگر معروف در فیلم نوستالژیک دهه شصتی / روحش شاد ... روش های هوشمندانه و خلاقانه برای چیدمان ادویه ها در آشپزخانه نگاهی به عینک آفتابی شیک و منحصر به فرد سحر دولتشاهی/ سلیقه خانم بازیگر مثل همیشه خاص و محشر+عکس نگاهی به کیک 4 طبقه سالگرد ازدواج بابک جهانبخش خواننده محبوب ایرانی و همسر باکلاس و شیکش+عکس خلاقیت خنده دار یک پدر ایرانی با هندوانه حماسه ساز شد/ میوه است یا دستگاه آبمیوه گیری؟+عکس 5 نکته کلیدی در خرید اینترنتی گوشی لحظه احساسی آزاد شدن حمید صفت، محمدعلیِ سریال هفت سر اژدها از زندان و بوسیدن پای مادرش+ویدیو/ مادری که تموم تلاشش رو کرد پسرش قصاص نشه آشپزی گلاره عباسی بازیگر سریال کیمیا در خانه زن جنوبی/ لباس جنوبی چه بهشون میاد +فیلم سریع‌ترین و بهترین روش مقایسه و خرید بلیط هواپیما از بین چندین وب‌سایت گردشگری رونمایی از ریش های طلایی و بلند هالند، ابرستاره فوتبال اروپا/ به نظرتون جذاب تر شد؟+عکس ارز دیجیتال پپه 2 چیست و چه فرقی با پپه دارد؟ نگاهی به دکوراسیون شیک و باکلاس ملیکا شریفی نیا حدیث سریال دلدادگان در خانه اش/ عاشقانه ها...+عکس اولین عکس از ترانه علیدوستی روی تخت بیمارستان/ جزئیات بیماری ناشناخته شهرزاد لو رفت خنده دارترین و باحال ترین سکانس جوکر: وقتی عباس جمشیدی‌فر روسری سر کرد و عروس شد😂+ویدیو رونمایی احمد مهرانفر از کارت عروسی خلاقانه به سبک سریال پایتخت+عکس/ چه میکنه تکیه کلام‌های نقی رونمایی از استایل جذاب و خاص میلاد کی مرام در جشن تولد 38 سالگی میان رفقای خوشتیپ+عکس تعریف و تمجید هنگامه قاضیانی از نقش آفرینی سحر دولتشاهی در استوری اینستاگرامش+عکس نگاهی به مهربانی و رأفت رهبر انقلاب در برابر کودکان ایران زمین/ واقعا باعث افتخاره +عکس جشن تولد ساده و خلوت محمود پاک نیت، تقی خان سریال گیلدخت درکنار نوه زیبا و چشم رنگی‌اش+عکس رضا عطاران بدل صدام شد! خلاقیت هوشمندانه یک کشاورز برای حفاظت مزرعه خود حماسه آفرید/ هیتلر هم مغز این نداشت +فیلم رونمایی جالب از تغییر هوش پران لوکیشن منزل حمید لولایی در سریال خانه به دوش بعد از 20 سال+ویدیو سفر متفاوت پریناز ایزدیار با رضا عطاران به کاخ صدام حسین! خلاقیت بی نظیر یک معمار در طراحی خانه ای با الهام از موز/ مغز تو رو باید تو موزه نگه داشت+عکس
تیتر امروز   
همه چیز درباره خدیجه چهریقی، زن صیغه‌ای محمدشاه قاجار و هووی مهدعلیا / مادر کینه‌ای ناصرالدین شاه چه بلایی سر او آورد؟! روایت تاج السلطنه، همسر ناصرالدین شاه از دزدی ‌های انجام شده از حرمسرا بعد از فوت شاه! / جیب های خود را پر از سکه کردند! سرنوشت معین الدین میرزا فرزند ناصرالدین شاه چه شد فال شمع روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 فال قهوه با نشان روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 فال ابجد روزانه سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال حافظ با تفسیر امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403+فیلم مردی که تکان‌دهنده‌ترین عکس دنیا را گرفت و یک سال بعد خودکشی کرد+ عکس اولین عکس از ترانه علیدوستی روی تخت بیمارستان/ جزئیات بیماری ناشناخته شهرزاد لو رفت رضا عطاران بدل صدام شد! سفر متفاوت پریناز ایزدیار با رضا عطاران به کاخ صدام حسین! همسرکشی با بند بادکنک/ قاتل جسد همسرش را 2 شب زیر تخت فرزندش مخفی کرد ناگفته‌های معلم زبان انگلیسی رهبر معظم انقلاب از زندگی شخصی ایشان؛ از تمرین های منظم و استعداد رهبری در یادگیری تا همیشه آماده بودن بساط چایی در اتاقشان کشف 90 خاور زباله از خونه زندگی یک میلیاردر در بجنورد!+فیلم