ساعدنیوز
ساعدنیوز

شام عروسی فوق لاکچری در ظروف طلا حسابی سر و صدا کرد + فیلم

  دوشنبه، 22 اسفند 1401   زمان مطالعه 1 دقیقه
شام عروسی فوق لاکچری در ظروف طلا حسابی سر و صدا کرد + فیلم
ساعد نیوز: انتشار ویدئویی که گفته می‌شود مربوط به یک عروسی در هند است و جلوی هر یک از مهمانان یک بشقاب به شکل طاووسی و طلاکاری شده قرار دارد در شبکه‌های اجتماعی جنجال به پا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از فرارو، یک کلیپ ویدئویی در حال پخش در شبکه‌های اجتماعی از سرو غذا برای مهمانان یک مراسم عروسی در هند، در ظروف طاووس شکل بزرگ با روکش طلا جنجالی شده است.

در این ویدئو مهمانان پشت میز‌های ناهار خوری نشسته بودند و جلوی هر یک از آن‌ها بشقاب بزرگی به شکل طاووس با روکش طلا دیده می‌شد.

در حالی که کارکنان غذا‌های متنوعی را در ظرف بزرگ برای صرف غذا در مقابل مهمانان ارائه می‌کنند.

این ویدئو به دلیل اسراف آشکار در مراسم عروسی همزمان با گسترش فقر و گرسنگی در این کشور، خشم بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

با این حال یکی از کاربران گفته که این ویدئو مربوط به جشن عروسی نیست بلکه مراسمی است که برای یک پیمانکار مشهور درگذشته برگزار شده و فرزندانش با برگزاری مراسمی یاد او را گرامی داشتند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (253 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (68 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (54 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (15 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)