یک قدم مانده تا مرگ دختر جوان در سرنوشت خیانت پدر /پسر خلافکار ضربه آخر را زد

  چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1402 ID  کد خبر 339800
یک قدم مانده تا مرگ دختر جوان در سرنوشت خیانت پدر /پسر خلافکار ضربه آخر را زد
ساعد نیور: هنوز باورم نمی شود که «المیرا» دست به چنین عمل وحشتناکی زده باشد. او دختری بسیار عاطفی و مهربان بود و همه رازهای زندگی اش را برایم بازگو می کرد اما متاسفانه طلاق پدر و مادرش زندگی او را به مسیر تباهی کشاند .

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از رکنا، دختر 17 ساله که مدام برای زنده ماندن دختر خاله اش دعا می کرد، اشک ریزان درباره حادثه ای که برای تنها دوست صمیمی اش رخ داده است به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: «المیرا»در کنار پدر و مادرش خیلی خوشبخت بود و روحیه ای شاد داشت تا حدی که با رفتارهایش همه ما را جذب خودش کرده بود و به همین دلیل از همان دوران کودکی دوست صمیمی من شد. او را هیچ وقت دختر خاله صدا نمی زدم چون مانند خواهرم به او می نگریستم و همواره پای درددل هایش می نشستم. من هم با آن که از او بزرگ تر بودم ولی مدام رازهای زندگی ام را فقط برای «المیرا» بازگو می کردم تا این که روزی مادر «المیرا» متوجه شد که همسرش به طور پنهانی با زن دیگری ازدواج کرده است.

از آن روز به بعد زندگی آن ها به هم ریخت و مشاجره و درگیری شدت گرفت. مادر «المیرا» که انتظار چنین خیانتی را نداشت مسیر قانونی را طی کرد تا از شوهرش طلاق بگیرد. آن زمان «المیرا» 10 سال بیشتر نداشت و همواره نزد من گریه می کرد و از آینده می ترسید با وجود این طولی نکشید که دلهره و نگرانی های «المیرا» به حقیقت پیوست و پدر و مادر او بعد از چند ماه کشمکش های خانوادگی بالاخره از یکدیگر جدا شدند. آن زمان ما در جیرفت کرمان زندگی می کردیم ولی بعد از جدایی پدر و مادر «المیرا»، پدر و مادر من هم به مشهد مهاجرت کردند؛ چرا که مادربزرگم در منطقه قاسم آباد سکونت داشت و ما هم برای آن که در کنار بزرگ ترها باشیم تصمیم به مهاجرت گرفتیم.

خلاصه پدر «المیرا» به نزد همسر جدیدش رفت و مادر او هم که با سختی حضانت «المیرا» و خواهرش را به عهده گرفته بود به مشهد آمد تا آن ها را زیر بال و پر خودش بگیرد. در مشهد همه ما به مدرسه می رفتیم ولی «المیرا» دیگر آن دختر شاد و خندان نبود و مدام گوشه گیری می کرد. بسیار زودرنج و عاطفی شده بود و با هر موضوع کم اهمیتی ناراحت و عصبانی می شد به همین دلیل حتی در منزل خاله ام زندگی نمی کرد و در کنار مادربزرگم بود. خلاصه روزها به این ترتیب سپری می شد تا این که حدود یک سال قبل «المیرا» که دیگر دختری 14 ساله بود، در خیابان با پسر 21 ساله ای به نام «مجید» آشنا شد و به او دل باخت.

آن ها ابتدا با یکدیگر ارتباط تلفنی داشتند اما خیلی زود، در پارک و کوچه های خلوت قرار می گذاشتند تا همدیگر را ملاقات کنند ولی من احساس می کردم «مجید» پسر خوبی نیست یک روز از فاصله دور او را که سوار موتورسیکلت بود، در حالی دیدم که همه دستان و حتی بازوهایش پر از خالکوبی بود. وقتی موضوع را به «المیرا» گفتم او از ماجرایی پرده برداشت که من خیلی ترسیدم. «المیرا» گفت: «مجید» نه تنها خالکوبی کرده بلکه با تیغ و چاقو هم خودش را می زند و زخم های زیادی روی پیکرش دارد!

ولی نصیحت های من فایده ای نداشت ؛چرا که فکر می کرد «مجید» پسر قابل اعتمادی است و می تواند او را خوشبخت کند! دختر خاله ام در رویاها و آرزوهای دوران نوجوانی خودش غرق شده بود و دیگر به حرف های من هم گوش نمی داد تا این که فهمید «مجید» به اتهام گوشی قاپی دستگیر و روانه زندان شده است.

حالا دیگر «المیرا» به دختری عصبی تبدیل شده بود و با همه اطرافیانش درگیر می شد تا این که بالاخره مادرش او را به جیرفت فرستاد تا مدتی را نزد پدرش زندگی کند؛ چرا که هیچ کدام از ما نمی توانستیم او را کنترل کنیم. در این شرایط، «المیرا» به جیرفت رفت ولی چند ماه بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که «مجید» با او تماس گرفت و از آزادی اش خبر داد. این بود که «المیرا» دوباره به مشهد بازگشت و به دوستی خیابانی خود با «مجید» ادامه داد ولی یک روز فهمید که «مجید» با دختران زیادی ارتباط دارد و همه پول هایی را که از راه سرقت گوشی به دست می آورد صرف هوسرانی های خودش می کند! به همین دلیل با «مجید» جر و بحث کرده و او هم زیبایی دختران دیگر را به رخ او کشیده بود! «المیرا» که دیگر تصمیم داشت از «مجید» جدا شود نزد من آمد و در حالی که به شدت اشک می ریخت، گفت: کاری می کنم که مادرم و «مجید» برای دیدار من زار بزنند! ولی من نمی دانستم او چه نقشه وحشتناکی در سر دارد یعنی اصلا به این موضوع فکر نمی کردم ولی متاسفانه او از داروخانه یک بسته قرص خریده و شب هنگام همه آن ها را در پی یک تصمیم احمقانه مصرف کرده بود.

صبح هنگام وقتی مادربزرگم برای بیدارکردن «المیرا» به اتاق او رفته بود، ناگهان متوجه حالت غیرعادی «المیرا» شده و با اورژانس 115 تماس گرفته بود. امدادگران اورژانس پیکر نیمه جان او را به مرکز درمانی رساندند ولی او اکنون در وضعیت وخیمی قرار دارد وبا مرگ دست و پنجه نرم می کند. من هم مدام دعا می کنم تا دخترخاله ام در قاب مرگ قرار نگیرد .

با صدور دستوری توسط سرهنگ احمد زمانی (رئیس کلانتری قاسم آباد مشهد) بررسی های قانونی و اقدامات مشاوره ای درباره این ماجرای تاسف بار توسط مددکاران دایره اجتماعی کلانتری آغاز شده است.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد (661 نظر) نگاهی به سفره مفصل و تمام و کمال حضرت ابوالفضل در منزل شاه نشین علی دایی+عکس/ از گل آرایی و شمع‌دان‌هایی طلایی تا پَک هایی لاکچری و جذاب (194 نظر) (فیلم) ورود جالب و معنادار رهبر انقلاب به حسینیه امام خمینی (ره) به همراه مسعود پزشکیان و شعار حیدر حیدر جمعیت (67 نظر) درخت خرمای بزرگ حیاط باصفای خونه ویلایی زهرا گونش/ نخل های هم قد والیبالیست مشهور ترکیه ای (56 نظر) میز غذای ساده رهبر معظم انقلاب و خوردن غذا در بشقاب استیل/ ساده زیستی ایشان همیشه مثال زدنی است+عکس (30 نظر) بنز آخرین مدلی که رهبر معظم انقلاب آن را رد کرد: ببرید اینها را بفروشید! (22 نظر) ریحانه سادات دختر بزرگ شهید رئیسی: سجاده نماز پدرم را در اندونزی تکه تکه کردند و به عنوان تبرّک بین مردم پخش کردند+ویدیو (22 نظر) حضور ساده و بدون تشریفات همسر رهبر معظم انقلاب در یک درمانگاه/ ایشان گفتند من نمی‌خواهم پارتی بازی بکنم+ویدیو (19 نظر) رهبر معظم انقلاب: بعد از فوت پدرم همه‌ی موجودی خانه‌اش 45 هزار تومان شد که نمی‌شد با آن گاز یا یخچال خرید (16 نظر) خلاقیت تحسین برانگیز مغازه دار یزدی در ایام محرم/آدم حظ میکنه از اینهمه درک و شعور+فیلم (15 نظر) هنرمندان و ورزشکارانی که در مراسم نذری پوریا پورسرخ بازیگر سریال کیمیا حضور داشتند/ علی پروین هم بود+عکس (13 نظر) پارسا پیروزفر سَرَش را از ته تراشید؛ تغییر چهره آقای بازیگر قابل شناسایی نیست (12 نظر) (ویدئو) آخرین لحظات ثبت شده بازیگران فوت شده در کنار همسر و فرزندانشان/ یادی کنیم از هنرمندانی که در بین ما نیستند، روحشان شاد😢 ماهچهره خلیلی، حسام محمودی ، حسن جوهرچی و .. (10 نظر) نگاهی به حیاط قدیمی خانه ترلان پروانه در تولد 21 سالگیش +عکس/ مبارکا باشه (9 نظر) نگاهی به خلوت احساسی آزاده نامداری، مجری پرانرژی در ماه محرم و شال سبزرنگ زیبایش/ حیف جوونیش+عکس (9 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
روایتی از مخالفت همسر رهبر معظم انقلاب با هدیه ای که به رهبر داده بودند/ ما این غذاهایی که می‌خوریم، با این ظرفها جور درنمی‌آید، اینها را رد کنید، برود
تیمار جوجه لک لک مصدوم روستای قراجه محمد مرند توسط اهالی آن
فال روزانه امروز پنجشنبه 28 تیر ماه 1403
فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 28 تیر 1403
حرمت شکنی دختران بی‌حجاب در دسته عزاداری کرج!
فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 28 تیر ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 28 تیر 1403+فیلم
فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 28 تیر 1403
نگاهی به جواهرات مجلل و باشکوه خانواده آمبانی که پربازدید شد/ از زمرد نماد عشق آقای داماد تا گردنبند دستساز مادر شوهر جنجالی+عکس
پایان رابطه عاشقانه زهرا گونش ستاره 2 متری والیبال ترکیه و نامزد پولدار و خوش استایلش/ چقدرهم جذاب و باکلاس+عکس
7 روش تضمینی و قطعی رفع بوی بد سینک ظرفشویی
مبل‌های کثیف خانه را چگونه تمیز کنیم؟ / یک راه سریع و تضمینی
چرا کارگردان مختار نگذاشت بازیگر نقش حضرت عباس (ع) در فیلم یا سریالی دیگر بازی کند؟
نامه زیرکانه و دلبرانه انیس الدوله، بانوی اول حرمسرا به ناصرالدین شاه / یا به من وام بدهید یا شهرستانک را از من بخرید!
رفع فیلترینگ به طور کامل در دست شخص رئیس جمهور است
منتخب روز   
(فیلم) خرید دکتر مسعود پزشکیان از یک سوپرمارکت در تهران به همراه نوه‌ها و عروسش با کارت بانکی شخصی / نوه‌ها پدربزرگ را به خرج انداخته‌اند اقدام منحصربفرد و زیبای طلافروش یزدی به احترام دختر سه ساله امام حسین(ع)+عکس/ این جور تصاویر مخصوص ایران ماست والسلام👌 (فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت (عکس) شوخی ظریف با آقای ظریف؛ از مقایسه ظریف با مِسی تا انداختن ماسک به شکل آقای رئیس جمهور!! واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به پست اینستاگرامی پسرش با هشتگ برای ایران، پزشکیان