فال روزانه امروز دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1403

  یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 ID  کد خبر 384979
فال روزانه امروز دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 3 اردیبهشت 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین فروردین ماه


ممکنه پولی که قرار بوده امروز به دستت برسه با تاخیر برسه. شاید این موضوع ناراحتت کنه و عصبانی بشی، اما نگران نباش. این پول حتما به دستت میرسه، پس اگه عجله‌ای نداری با خیال راحت بشین و صبر کن. اگه لازمه با کسی که قراره این پول رو بفرسته تماس بگیر و هماهنگی‌های لازم رو انجام بده. احتمالش زیاده که این مشکل به اون ربطی نداشته باشه و از جای دیگه‌ای باشه، پس صبور باش. تو محیط کار یه جوری رفتار کن که بقیه حساب کار دستشون بیاد و کارها رو مطابق خواسته تو انجام بدن. مهربونی که به یه دوست میکنی بی‌جواب نمی‌مونه. یه تماس تلفنی اضطرابت رو کم میکنه، اما بهتره مشکلی که پیش اومده رو جدی‌تر بگیری و یه کاری اساسی برای حلش انجام بدی.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین اردیبهشت ماه


امروز عشق و روابط عاطفی اولویت اصلی تو هستن. احساس میکنی خیلی زیباتر و جذاب‌تر از همیشه به نظر میرسی و نگاه‌های تحسین‌آمیز اطرافیان رو، چه غریبه و چه آشنا، خیلی بیشتر از همیشه احساس میکنی. شاید دلت بخواد که این جذابیت رو با ایجاد کمی تغییر در ظاهر خودت بیشتر هم بکنی، اما مواظب باش که تو خرج کردن برای تغییر ظاهرت زیاده‌روی نکنی. امروز بدون شک فرصت فوق‌العاده‌ای برای دیدار با عشقت هست، اما اگه برنامه‌تون با هم جور نبود و تا یکی دو روز دیگه فرصت این دیدار فراهم نشد هم ناراحت نشو و کمی صبر و حوصله به خرج بده. شخصی از راه دور سراغتو می‌گیره. نذری که داری ادا می‌شه. یه مسئله کوچیک با مداخله شخصی برطرف میشه.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین خرداد ماه


اگه مجردی، امروز از اون روزاییه که خاطرات عشقی که تو گذشته داشتی تو ذهنت زنده میشه و به این فکر می‌کنی که اون آدم حالا چیکار میکنه و شاید حتی دلتنگش بشی. اگه متاهلی، احتمالش هست که امروز همسرت کار داشته باشه و خیلی دیرتر از همیشه به خونه بیاد و تو مجبور باشی تو خونه تنها بمونی. اگه فکر می‌کنی حوصله‌ی تنهایی رو نداری، سعی کن دیرتر از معمول به خونه بری و با رفتن به یه کتاب‌فروشی خوب خودت رو سرگرم کنی. تو مسئول تصمیمات دیگران نیستی، خودتو دائم سرزنش نکن. تو یه مورد کاری سرعت عمل تو باعث میشه که فضا برای بروز استعدادهات بازتر بشه و باید از این فرصت بهترین استفاده رو ببری. امانتی که به کسی داده بودی و برایت عزیز بوده سرانجام به دستت میرسه و خوشحال میشی.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین تیر ماه


منتظری که سر کار عشقت باهات تماس بگیره؟ با اینکه خیلی مشتاقی که ازش خبر بگیری، انقدر سرت شلوغه و انقدر سر و صدا هست که اصلا حواست به گوشیت و یا بهتر بگیم به هیچ چیز به غیر از کارت نیست. اگه نمیخوای عشقت از دستت ناراحت بشه و یا این تماس رو از دست ندی، گوشات رو خوب باز کن و از دنیای اطرافت غافل نشو. نکته‌سنجی و هوش تو قابل ستایشه، اما تو این روزها این دقت به ضررت تمام میشه. تو بقیه رو به بی‌دقتی و سر به هوایی محکوم می‌کنی، فراموش نکن که دیدگاه تو با بقیه تو مسائل مختلف متفاوته. به تصمیمات بقیه احترام بگذار، حتی اگه مطمئن باشی که اشتباهه. یه بیماری کوچیک برطرف میشه.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین مرداد ماه


اگه مجردی امروز یه روز عالیه برای تو، چون خیلی تو چشم هستی و شاید حتی با یه نفر که خیلی جذابه آشنا بشی. فقط مواظب باش که دیدگاهت نسبت به این شخص منطقی باشه و زیادی احساسی رفتار نکنی، وگرنه ممکنه بعدا با پی بردن به شخصیت واقعی از انتخاب خودت پشیمون بشی. امروز ناگهان به تاثیر اتفاقات چند وقت اخیر روی زمان حال و وضعیت فعلی زندگیت پی می‌بری و این آگاهی می‌تونه زمینه ساز تغییراتی موفقیت آمیز تو محل کار و یا تو رابطه با مسائل شخصیتت باشه. شنیدن یه حرف یا یه موسیقی خاطرات گذشته رو برات زنده میکنه، اما تو گذشته غرق نشو. شادی و ناراحتی شخصی تو رو کاملا دگرگون می‌کنه، دوست داشتن خوبه، اما نه تا حدی که کنترل زندگی رو از دست بدی.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین شهریور ماه


امروز یهو تصمیم می‌گیری که خونه‌تو حسابی تمیز کنی و از ته انباری تا زیر فرش‌ها رو جارو بکشی. شاید بعد از تموم شدن این کار، به فکر این بیفتی که یه سری تغییرات تو دکوراسیون خونه‌ت بدی و یا حتی تصمیم بگیری که چند تا وسیله جدید برای تزیین خونه‌ت بخری. فقط مواظب باش که تو این کار زیاده‌روی نکنی، تازه اول ماهه و اگه زیاد خرج کنی اواخر ماه به مشکل برمی‌خوری. یه تغییر کوچیک تو رفتارت می‌تونه دنیاتو زیر و رو کنه. گاهی وقتا بهتره با بقیه همونجوری رفتار کنی که خودشون دوست دارن، نه اونجوری که تو فکر می‌کنی و دوست داری، آدم‌ها سلیقه‌های متفاوتی دارن. تعارف بیش از حد تو یه نفر تو اطرافت رو کلافه و عصبانی می‌کنه.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین مهر ماه


امروز عشقت یهو بهت زنگ میزنه و ازت میخواد که امشب با هم قرار بذارید. تو هم که امروز خیلی احساسی هستی و خیلی دلت میخواد که پیشش باشی، با خوشحالی قبول میکنی. یه شام دو نفره رمانتیک تو رستوران مورد علاقه‌تون یا دیدن یه فیلم عاشقانه می‌تونه بهترین برنامه برای امشب باشه. وقتی سر قرار میری، تمام فشارها و استرس‌هایی که تو طول روز تحمل کردی رو فراموش کن و فقط رو عشقت تمرکز کن و از بودن باهاش لذت ببر. راز دلت رو پیش کسی که دوست داری نگه ندار. یه مسافری از راه دور میاد به دیدنت و حرف‌هایی که باهاش میزنی چیزهای زیادی رو بهت میگه. تو مسائل احساسی منتظر معجزه نباش، خودت دست به کار شو و به این در بسته زل نزن.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین آبان ماه


منتظر بودی که پول یه پروژه خلاقانه، هنری یا کاری به دستت برسه؟ اگه آره، امروز خودتو آماده یه جشن حسابی بکن، چون خبرهای خیلی خوبی در مورد پولی که منتظرش بودی تو راهه. شاید یه کم دیرتر از چیزی که فکر می‌کنی به پولت برسی، اما اصلا نگران نباش. شروع این پروژه یه کم با تاخیر روبرو میشه، اما مطمئن باش که انجام میشه و هیچ چیز نمی‌تونه جلوت رو بگیره. یکی با انجام یه کار کوچیک بهت نزدیک‌تر میشه. تو یه جلسه کاری یا تحصیلی حواست باشه که سر وقت بری و فرصتو از دست ندی، دست دست نکن، شانسی که یه مدتی پیش از دستت رفته بود دوباره برگشته. تو بروز احساساتت بهتره یه کم تعادل رو رعایت کنی.

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین آذر ماه


امروز صبح یه صبحانه حسابی و مقوی بخور چون یه روز پرکار در انتظارت هست و کلی کار داری که باید تا قبل از ظهر انجام بدی. اگه به خودت نرسی زود خسته میشی. امروز ممکنه یهو یکی از همکارهات بهت ابراز علاقه کنه. این که چی بهش بگی به خودت بستگی داره، اما یادت باشه که اگه خودت حسی بهش نداری، فقط به خاطر اینکه دوست داشته شدن حس خوبی داره بهش جواب مثبت نده. برای یه جشن شاد تدارک می‌بینی. یکی با یه حرف ساده اشک تو درمیاره، این روزها خیلی حساسی و هر چیزی می‌تونه اعصابت رو به هم بریزه. مشکلت رو تو خودت پیدا کن و باهاش روبرو شو تا بتونی حلش کنی.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین دی ماه


حواست باشه که تلفنت رو به موقع جواب بدی. زیاد خط تلفن رو اشغال نکن. تماس‌های شخصی رو بذار بعد از ساعت کاری. اگه این کارارو نکنی، ممکنه یه تماس مهم که شاید خیلی منتظرش بودی رو از دست بدی. می‌خوای به عشقت و نیازهاش احترام بذاری و بهش توجه کنی، اما از طرفی هم دوست داری حرف خودتو به کرسی بنشونی. برای حل این مشکل باید یادت باشه که مجبور نیستی فقط به یکی از این دو توجه داشته باشی. با یه کم سیاست می‌تونی بین این دو تعادل ایجاد کنی. مدتیه که دنبال کسی هستی که بتونه حرفاتو درک کنه

و باهات هم صحبتی کنه. تو روزهای آینده فرصت بیشتری برای انجام کارهای عقب افتاده‌ت خواهی داشت.

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین بهمن ماه


تو دلت یه حس عاشقانه نسبت به کسی داری که فکر می‌کنی فقط تو رو به عنوان یه دوست یا آشنا قبول داره؟ اگه امروز بفهمی که اشتباه می‌کردی اصلا تعجب نکن! امروز از اون روزاییه که به احساسات پنهانیت پی می‌بری و طرف مقابلت هم به احتمال زیاد این احساسات ناگهانی تو رو بی‌جواب نمیذاره. یه ذره احتمال داره که این رابطه تو واقعیت با چیزی که تو ذهنت داری فرق داشته باشه. یه خرید دیگه رو باید عقب بندازی. تو رابطه عشقیت، طرف مقابلت با یه کار کوچیک دلت رو روشن می‌کنه. این روزها گرفتاری‌ها و مشغله‌های فکری که ذهنت رو مشغول کرده مانع از انجام تصمیمات درست و منطقی‌ت میشه.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 3 اردیبهشت 1403 برای متولدین اسفند ماه


امروز ممکنه تو یه دیدار اتفاقی با یکی از همکارهات یهو و بدون اینکه تا حالا بهش فکر کرده باشی، احساس کنی که بهش علاقه‌مند شدی. خودتم از این موضوع تعجب می‌کنی، چون تا حالا هیچوقت همچین فکری و احساسی نسبت بهش نداشتی. یکی از عزیزانت حال و روز خوبی نداره. با مهربانی بهش بیشتر توجه کن. با یه دوست درد و دل می‌کنی و آروم میشی. تو یه مسئله خانوادگی بهتره خودخواهی رو کنار بذاری و شرایط بقیه رو هم درک کنی. برای رفع یه توقیف یا جریمه به جایی مراجعه می‌کنی. یه موقعیت خوب تو محیط کار نصیبت میشه. از این فرصت درست استفاده کن تا سودش دوبرابر بشه. یه بدهی قدیمی داری که بهتره هرچه زودتر بپردازیش.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
لحظه باورنکردنی شکار یک عقاب توسط خرس گرسنه در نوک درخت!+ فیلم (1 نظر) فراجا: مأمور خاطی پلیس بازداشت و معلق از خدمت شد (1 نظر) استقبال عجیب دانش آموزان دختر از شهردار زنجان+عکس/ به صف شدن دختران برای تعظیم؟ (1 نظر) رونمایی از چهره هانیه غلامی در 22 سالگی وقتی که از دانشگاه فارغ التحصیل شد / چقد ظریف و زیباست (1 نظر) شهرداری کرمانشاه مجسمه پاندای کونگ‌فوکار را به آغوش مردم ایران بازگرداند/ رفته میکاپ کرده اومده😂+عکس (1 نظر) لوازم آرایش یک خانم شاغل که همیشه باید با خود داشته باشد (1 نظر) فرح پهلوی در چه شرایطی برای سگ سالومه مجری منوتو گریست؟ + ویدئو (1 نظر) استایل جذاب و جوان‌پسند داریوش فرضیایی، عموپورنگ خوش انرژی در 50 سالگی/ ماشاءالله پوستش چقدر صافه+عکس (1 نظر) از واکنش همایون شجریان به خیانتش تا صف طولانی امضای سروش صحت در حواشی داغ امروز سه‌شنبه 25 اردیبهشت 1403 اعتراف چندش و عجیب اهالی قبیله آدم‌خوارها: من گوشت یک مرد و یک زن را خورده‌ام!+ویدیو فال انبیاء روزانه پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 سلفی بامزه و سر صبحی شبنم قلی خانی با دختر یکی یدونه‌اش، شانا خانوم+عکس/ ماشالله بزرگ شده😍 طراحی چهره رهبر معظم انقلاب بر روی برگ درخت توسط این هنرمند+ویدئو/ منحصربفرد و بی نقص عکسی از درختکاری آیت الله جنتی در حیاط شورای نگهبان بررسی جذابیت های آلمان برای مهاجرت با موسسه مهاجرتی میرداماد
دیگران می‌خوانند   
استوری عاشقانه و جذاب مونا کرمی از همسرش سپند امیرسلیمانی/ تابلوی دیواری چقدر خاص و شیکه+عکس عاشق‌ترین و رمانتیک‌ترین حیوانات جهان را بشناسید+عکس نگاهی به خانه جذاب و شیک عموپورنگ و ننه نقلی و رونمایی از عکس آتلیه‌ای زیباشون+عکس (ویدئو) نحوه درست کردن یک دسر خوشمزه آلمانی با توت فرنگی و شیر (عکس) تیپ و چهره جدید «بابا پنجعلی» سریال پایتخت در مراسم تولد ایرج طهماسب تمسخر و خنده های ارژنگ امیرفضلی از نحوه پر کردن چاله های خیابان در کانادا+ویدیو فال انبیاء روزانه یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 ماجرای باقلوای یزدی دستپخت مادربزرگ رهبر معظم انقلاب نقاشی 400 ساله‌ای که یک پادشاه را «عاشق» کرد التماس سگ به پاکبان برای نجات توله های گرفتارش در آب بی جواب نماند+ویدئو/ مهربانی مهم ترین اصل انسانیت است... شباهت بی حد و اندازه پسر خوشتیپ و جذاب دانیال حکیمی به آقای بازیگر/ خندیدنشون هم کپی همدیگه هست+عکس تصویری از پسر قدبلند، مو فرفری و ریش دار کمند امیر سلیمانی در کنار دایی جان/ ماشالله چه بزرگ شده پشت صحنه جالب و دیدنی نماز خواندن شاهرخ استخری در سریال فاصله ها+ویدیو جواب قابل تامل آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره مسئله ترسیدنشان از مرگ+ویدیو نگاهی به تاج کیانی و کمربند زرین و لوکس ناصرالدین شاه قاجار+عکس سی امین سالگرد ازدواج مرجان صفابخش و همسرش مرحوم آرش میراحمدی بر مزارش +ویدئو غوغای اجرا و گیتارنوازی بی‌نظیر عرفان طهماسبی با آهنگ شدم سرگشته حیرانت ای دوست/ از شنیدنش محاله سیر بشید+ویدیو تجربه زندگی متفاوت در عربستان سعودی از زبان جورجینا نامزد رونالدو حال خوب زهره حمیدی بعد گذراندن دوران شیمی درمانی در کنسرت جدید محسن ابراهیم زاده +ویدئو وقتی میخوای فیلم آموزش خانه داری ضبط کنی اما همه جا رو به گند میکشی+ویدیو/ اینجا باید گفت تا آموزشهای بعدی خدا نگهدار😂 نوشته تحسین برانگیز روی شیشه مغازه یک شاطر تهرانی که نان رایگان میدهد/ دست مریزاد+عکس فال شمع روزانه امروز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 وزارت ارشاد ناشران مجازی را غافلگیر کرد تقویت میل و عملکرد جنسی با این 10 ماده غذایی شگفت انگیز! فال قهوه با نشان روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 فال روزانه امروز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 فال حافظ با تفسیر امروز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403+فیلم کبد چرب را با این میوه های شگفت انگیز درمان کنید! چگونه از افتادگی سینه‌ها جلوگیری کنیم؟ نگاهی به تیپ جوان پسند و امروزی احمدرضا عابدزاده در مراسم عروسی دخترش نگار+عکس/ بهش میخوره داماد باشه تا پدر عروس هم اکنون بارش شدید تگرگ در حرم رضوی/ مردم در منازل خود بمانند حیرت کاربران از صدای بهشتی و دلنشین فرشید نوابی مهران در سریال جدال با سرنوشت / شاهکار دیدنی آقای بازیگر سلفی عابدزاده با ستاره دربی 6 تایی رونمایی از خانواده جدید ستاره سادات قطبی و بچه های قد و نیم قد! چه خانواده پرجمعیتی+عکس فال ابجد روزانه یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 راه اندازی خط تولید آب معدنی {0 تا 100 هر آنچه باید بدانید!} جدیدترین ویدئو از وضعیت خیابان های مشهد بعد از بارش سیل آسا ویدیوی عجیب که در یک روز 12 میلیون لایک گرفت؛ خوردن یک ظرف 100 لیتری پُر از توت‌فرنگی در 12 ساعت+ویدیو سفر به ترکیه با بودجه محدود روش آسان طرز تهیه ترشی گوجه سبز با رب انار
منتخب روز