فال روزانه امروز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403

  شنبه، 25 فروردین 1403 ID  کد خبر 383865
فال روزانه امروز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 26 فروردین 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین فروردین ماه


امروز و تو روزای آینده، تکنولوژی نقش خیلی مهمی تو زندگیت داره.شاید یه سری تغییرات تو سیستم کاریت و محل کارت اتفاق بیفته که باید خودتو باهاشون هماهنگ کنی و یاد بگیری چطور از تجهیزات جدید استفاده کنی.شاید هم بخوای تو یه دوره ی آموزشی شرکت کنی و اطلاعاتت رو در مورد کامپیوتر و اینترنت بالا ببری.هر چی که باشه، یه چیز قطعی و واضحه: تو این زمینه خیلی موفق می‌شی.تو یه استعداد خیلی خوب تو یه حرفه یا یه هنر داری. با تمرین و تلاش می‌تونی این استعداد رو تقویت کنی و به جای خیلی خوبی برسی.به یه فامیل سر بزن، خیلی دلتنگ تو شده.برای گفتن یه حرف باید از یه نفر اجازه بگیری. تا می‌تونی از بحث و دعوا تو خونه دوری کن.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین اردیبهشت ماه


امروز یهو یه عالمه کارت می‌یاد سرت و کلی کار باید انجام بدی. شاید برنامه‌ریزی کرده بودی که امروز خونه رو تمیز کنی و یه عالمه وسایل رو سر و سامون بدی، ولی انقدر تو کار و شغلت غرق می‌شی که وقتی می‌رسی خونه دیگه نه حال و حوصله‌شو داری و نه توانشو. تو محل کارت هم یه عالمه مشکل و بحران ریز و درشت پیش میاد، ولی خوشبختانه می‌تونی همشون رو حل کنی. آرزوت برآورده می‌شه. ترس و نگرانی رو بذار کنار، چون فقط تو ذهنت هستن. با یه دوست قدیمی که دوری یه تماس بگیر و حرف بزن. نوشتن یه نامه شاید کار ساده‌ای باشه، ولی خیلی می‌تونه طرف مقابلو خوشحال کنه. به یه تماس تلفنی هم هر چی زودتر جواب بده.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین خرداد ماه


برای تو که در این دنیای دیجیتال غرق کار و تلاش هستی، خبرهای خوبی دارم. کامپیوتر و تکنولوژی جدید مثل رگ حیات توی کار و زندگیت می‌مونه و روز به روز هم نقشش پررنگ‌تر میشه. امسال حسابی از این تکنولوژی‌های جدید پولدار می‌شی. اما یه شرط داره! باید خودت رو به روز نگه داری و دنبال یادگیری چیزهای جدید باشی. یه فرصت طلایی توی مسیرت قرار می‌گیره که نباید از دستش بدی. شاید یه جایی یه چیزی بشنوی که مسیر زندگیت رو عوض کنه. یا شاید یه ملاقاتی که فکر می‌کنی مهم نیست، دریچه‌ی جدیدی به روی دنیا برات باز کنه. یه پیشنهاد کاری هم بهت میشه که نیت خیر پشتش هست. اما قبل از قبول کردن، یه ذره بیشتر تحقیق کن و ببین قضیه چیه. در کل روزهای پربرکتی در انتظارته، پر از فرصت‌های جدید و پول و ثروت. فقط یادت باشه که برای رسیدن به اینها باید تلاش کنی و از یادگیری دست نکشی.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین تیر ماه


انگار نمی‌تونی به کسی “نه” بگی! همش دنبال این هستی که بقیه چی می‌خوان و طبق میل اونا رفتار می‌کنی. اما کائنات یه چیزی بهت می‌گه: “بسه دیگه! وقتشه که به خودت و خواسته‌هات فکر کنی!” خبر خوب اینه که امروز همه چی به کامته و یه عالمه فرصت داری که ایده‌هاتو عملی کنی. فقط یه کم صبور باش و اگه یه جا گیر کردی، زود جا نزن. یه چیز دیگه هم هست: اگه مجردی و حال و حوصله عشق و عاشقی نداری، بدون که یه چیزی از گذشته توی دلت مونده و باید یه تکونی به خودت بدی و بذاری آدم‌های جدید وارد زندگیت بشن. امروز یه بحث و جدل هم ممکنه پیش بیاد، ولی تو سعی کن سکوت کنی و اعصابتو خورد نکنی. دعوا و مرافعه هیچ فایده‌ای نداره و فقط حالتو بد می‌کنه. به گوشتم رسیده که یه خبری از عشقت بهت می‌رسه که دلت رو شاد می‌کنه. اگه هم کسی بهت زور می‌گه، یه کم محکم باش و زیر بار نرو، وگرنه تا ابد باید نازشو بکشی!

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین مرداد ماه


امروز قراره از طریق دوست و رفیقت یه عالمه چیزای جدید یاد بگیری که حسابی ذوق زده میشی. خلاصه که حسابی آماده‌ای که یه عالمه تجربه‌های جدید توی زندگیت داشته باشی و حرفای امروز دوست و رفیقت یه عالمه انگیزه بهت میده که یه تکونی به خودت بدی و یه چیزای جدید رو امتحان کنی. خلاقیت تو هم توی اوجه و اگه بتونی ازش درست استفاده کنی، می‌تونی یه عالمه کارای خوب بکنی. فقط یه چیزی: یادتم باشه که زیاده‌روی تو خوردن و آشامیدن خوب نیست! گذشته رو هم ول کن بابا! مگه فایده‌ای داره که هی بهش فکر کنی و حال خودتو بگیری؟ ازش درس بگیر و قوی و با امید برو به سمت آینده. یه چیز دیگه هم هست: یه ذره منطقی باش و الکی کوه از کاه نساز. آخرش هم یه خبر خوب: یکی از اطرافیانت یه کاری رو به جای تو انجام میده و یه باری رو از رو دوشت برمی‌داره.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین شهریور ماه


امروز یهو یه حس سفر بی‌برنامه بهت دست میده و ممکنه یهویی بگی “بریم یه جایی؟!”. اگه هم برنامه سفر نداری، احتمالا خیلی توی ماشین هستی و این ور و اون ور میری. شاید هم بگی “بریم دوستامونو ببینیم” یا “بریم یه خرده خرید کنیم”. ذهنت هم امروز حسابی فعاله و مدام داری به این فکر می‌کنی که چطوری خونه‌تو خوشگل‌تر کنی و یه کم دکوراسیونشو عوض کنی. فقط یه چیزی: به کارای روزمره‌ت هم برس! بذار اول اونا رو تموم کنی، بعد اگه وقت و حوصله داشت، برو سراغ تغییر دکوراسیون. یه کم هم از کار و مشغله‌هات دست بکش و یه نفس عمیق بکش، چون زیادی داری به خودت فشار می‌اری و استرس داری. به یه دوست هم بگو بیاد کمکت که یه کم از رو دوشت برداشته بشه. تو محل کار یا زندگیت هم یه آدمی هست که یه کم گیج و مبهوتت کرده. بهش یه فرصت بده که بیشتر بشناسش.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین مهر ماه


امروز یه عالمه خبر خوب بهت می‌رسه که حالتو حسابی خوب می‌کنه و باعث میشه که با یه دید مثبت‌تر به آینده نگاه کنی. شاید رئیست زنگ بزنه و بگه که قراره ترفیع بگیری، یا شاید هم شریکت تو کار یه خبر خوش از بالا رفتن یهوویی درآمد شرکت بهت بده. هر چی که هست، این خبرها یه عالمه تو کار و بار پولیت تاثیر می‌ذاره و یه عالمه پول توی جیبت می‌ذاره! اگه تو انتخاب یه راه موندی، با یه آدم عاقل و با تجربه مشورت کن که کمکت کنه بهترین تصمیم رو بگیری. یه چیز دیگه هم هست: یه جوری تفریح و سرگرمی برای خودت پیدا کن که هم بهت خوش بگذره و هم حالتو خوب کنه. فقط یه چیزی: الکی به یه عالمه چیزای الکی و بی‌خود دل نبند، چون خودت یه آدم باهوشی و با ذکاوتی هستی و می‌تونی بفهمی چی خوبه و چی بد. آخرش هم یه خبر خوب دیگه: یه کم وقت بذار برای خانوادت و باهاشون باش.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین آبان ماه


امروز خودتو آماده یه عالمه تغییر تو زندگیت کن. شاید اولش نفهمی چی داره می‌شه، ولی یه کم که بگذره و به عقب نگاه کنی، متوجه می‌شی که امروز چقدر روز مهمی بوده. شاید یه خبرهایی به گوشت برسه که باعث بشه یه عالمه فکر و ایده‌های جدید به ذهنت برسه. اگه دنبال یه کار یا شغل جدید می‌گردی، امروز یه ایده فوق‌العاده به ذهنت می‌رسه. فقط حواست باشه و از فرصت‌هایی که پیش میاد استفاده کن. شاید یه کم سخت باشه که بقیه رو راضی کنی که باهات همراه بشن و طبق نقشه تو پیش برن، ولی ولشون کن! این روزها حواست یه کم پرت شده و تمرکز نداری. اوضاع رو یه بار دیگه مرور کن و یه راه حل پیدا کن. یه آدمی هم توی زندگیت هست که داره رابطه رو تلخ می‌کنه. چه با منظوری و چه بی‌منظور، ازش دور شو. تو به هیچ‌کس هیچی بدهکار نیستی!

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین آذر ماه


امروز حسابی دلت می‌خواد یه عالمه چیز تو زندگیت رو عوض کنی، ولی مشکل اینه که نمی‌دونی دقیقا چی می‌خوای و دنبال چی هستی. بهترین کار اینه که با یه عالمه آدم حرف بزنی و ازشون نظر بخوای که شاید بتونن یه راه حلی بهت پیشنهاد بدن. می‌تونی یه عالمه تحقیق و مطالعه هم بکنی، چه تو اینترنت و چه تو کتاب و مجله. حتی می‌تونی تو یه عالمه تست روانشناسی شرکت کنی که بهت بگن چه شغل‌هایی به شخصیت تو می‌خوره. فقط یه چیزی: موقع خرید، زیاد از حد نخر! بالاخره یه روزی می‌رسه که می‌تونی یه تصمیمی رو که مدتهاست داری روش فکر می‌کنی بگیری و اوضاع خیلی بهتر از اون چیزی که فکر می‌کنی پیش می‌ره. فقط یه کم برنامه‌هاتو تغییر بده و از تغییر نترس، چون به نفع توئه. این فرصت رو از دست نده!

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین دی ماه


امروز یه روز خیلی شلوغ در انتظارت هست، ولی با وجود همه ی این کارا، حسابی سرحال و پرانرژی هستی. احتمالا یه کاری که خیلی وقته داری روش کار می‌کنی، بالاخره امروز تموم می‌شه و یه عالمه نتیجه ی خوب داره. چون این کار یه کم طول کشیده، شاید یه کم به خودت و توانایی‌هات شک کرده باشی، ولی با دیدن این اتفاقای خوب، حسابی خوشحال می‌شی و دیگه به خودت شک نمی‌کنی. غرق گذشته نشو، با همه ی سختی‌ها و آسانی‌های زندگی کنار بیا، نه ناامید شو و نه مغرور. اگه پشتکار داشته باشی، روزای پیش رو می‌تونه پر از اتفاقای خوب و قشنگ باشه. تو از رقابت لذت می‌بری و الان وقتش رسیده که بری تو میدون و بجنگی. شک نکن که برنده می‌شی!

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین بهمن ماه


امروز یه دعوت هیجان‌انگیز به یه ماجراجویی منتظرت هست. به هیچ وجه این فرصت رو از دست نده! تو دنبال یه عالمه تغییر تو زندگیت هستی و این دقیقا می‌تونه همون فرصتی باشه که دنبالش می‌گردی. این ماجراجویی می‌تونه یه سفر یهویی باشه، یا انجام یه کار جدید و متفاوت. هر چی که باشه، دنیاتو بزرگ‌تر می‌کنه و دیدتو وسیع‌تر. شاید بین تو و یکی از همکار یا دوستات سر یه کار یا یه چیز یه رقابت تنگاتنگ به وجود بیاد. ولی یه رقابت خوب و سالم می‌تونه خیلی به پیشرفتت کمک کنه. قدر فرصت‌هایی که تو زندگیت پیش میاد رو بدون، مخصوصا فرصت‌هایی که تو کار و شغلت هستن. تو بین دوستات خیلی محبوب شدی، چون اخلاقت رو عوض کردی و یه آدم خوب و مهربون شدی. تحرک بدنی هم هم برای جسمت خوبه و هم حالتو خوب می‌کنه.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 26 فروردین 1403 برای متولدین اسفند ماه


اگه دنبال یه تغییر تو کار و شغلت هستی، امروز بهترین فرصته که بری دنبال علایقت و یه عالمه تحقیق و بررسی بکنی. شاید حتی یهو دلت بخواد یه ریسک بکنی و یه کار مستقل برای خودت راه بندازی. اگه واقعا میخوای این کارو بکنی، به یه آدم قابل‌اعتماد و کاربلد نیاز داری که باهات شریک بشه. خوب فکر کن ببین کی می‌تونه تو این کار کمکت کنه. پیدا کردن بهترین آدم کار سختی نیست. این اواخر همه ی کارات یه کم طول کشیده و یه بسته یا یه نامه که منتظرش هستی، یا یه خبری که می‌خوای بشنوی هم با تاخیر بهت می‌رسه. انرژیتو الکی هدر نده و مدام خودتو با بقیه مقایسه نکن و با خودت مهربون‌تر باش. این روزا هم بالاخره می‌گذره. از یه دعوا و بحث هم دوری کن.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
ناگفته هایی از ساده زیستی سیدابراهیم رئیسی؛ رئیس‌‌جمهوری که سال‌ها اجاره‌نشین بود! (151 نظر) نگاهی به خانه ساده و بدون تجملات شهید آیت الله آل هاشم+عکس/ساده زیستی و مظلومیت پدر معنوی آذربایجان... (76 نظر) رونالدو کچل کرد ؛ چهره ابرستاره فوتبال جذاب‌تر شد (67 نظر) زیباترین اسم های فرزندان بازیگران ایرانی همراه با معنا/ از محسن تنابنده تا شهاب حسینی و ... (38 نظر) نگاهی به حیاط باصفا و دلباز ویلای زیبای بیرانوند و اکرم بانو با نگهبان مجهز +عکس/ دارندگی و برازندگی یعنی این! (31 نظر) دیدار خصوصی خانواده ابراهیم رئیسی، امیرعبداللهیان، آل هاشم و دیگر شهدای خدمت با رهبر انقلاب+عکس/ چهره غمگین پسران وزیر امورخارجه و امام جمعه شهید (11 نظر) دانلود آهنگ جدید "خداحافظ" عرفان طهماسبی/ در سکوت شب خانه زد فریاد اما تو نشنیدی...+فیلم (10 نظر) نگاهی به عروسک بامزه و گوگولی پسر مینا مختاری و بهرام رادان/ الهی چه لُپی داره آقا پسر+ عکس (7 نظر) صدای بهشتی پسر معلول با آهنگ کردی محلی +ویدئو/چه خوب میخونه... (7 نظر) خلاقیت باحال بهرنگ علوی برای تبریک گفتن تولد بهرام افشاری/ اگه فرانسه به ایفل می‌نازه و ...+عکس (7 نظر) چهره های غمگین دختر سیدابراهیم رئیسی و پسر حسین امیرعبداللهیان در مراسم بزرگداشت پدرشان در دانشگاه+عکس (4 نظر) واکنش بسیار جالب نوازنده خیابانی به حضور عادل فردوسی پور در میان مردم عادی/آهنگو کوبید از نو ساخت+ فیلم (6 نظر) مات و مبهوت ماندن داوران صداتو از اجرای بی نظیر هندونه فروش دوره گرد/ دیشب با دلم خلوتی داشتم... چه خوش احوالی داشتم+فیلم (5 نظر) جسد سید محرومان غرق در طلا و مرمر! تحمیق کاربران فضای مجازی به شیوه اینترنشنال (5 نظر) یک روایت تاریخی : 70 سال پیش، ملاقات خصوصی آقا تختی و شاه مخلوع در رامسر (5 نظر)
دیگران می‌خوانند   
کنایه سنگین و تند و تیز عادل فردوسی‌پور به صدا و سیما+ویدیو فیلم نوازندگی مرد عاشق پیشه که تماشاگران را شگفت زده کرد لنگه کفش رونالدو از جنس طلا+عکس/ قبول دارین لیاقتشو داشت؟😎 معرفی بامزه‌ترین مهمان احسان علیخانی در جوکر 2 با کلاه جوجه‌ای و عربده های پر سرو صداش+ویدیو تشکر علی دایی به زبان انگلیسی از هدیه لاکچری باشگاه الهلال+ویدیو اعترافات جدید کلثوم اکبری قاتل زنجیره ای مردان مازندرانی/ من پسرم را هم کشتم! عکس های هنری مژده لواسانی با چاشنی شعر در اصفهان/ از من نخواه بی تو به پا خیزم... شباهت عجیب بازیگر نقش شاه پهلوی در سریال امریکایی آخرین شاه ! + عکس آیا واقعا انقلاب ایران کار خارجی‌ها بود؟! چیدمان میز صبحانه مینا مختاری به سبک رستوران های 5 ستاره /خیلی هم خوش سلیقه+عکس بیوگرافی و زندگی خصوصی حامیم، خواننده جوان ایرانی و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی رونمایی از معشوقه زیبای ایرانی که رقیب عشقی فرهاد شد+عکس صحبت های خنده دار آقای موسوی واعظ: وقتی امام جماعت نیت پشت سری رو میشنوه که میگه هر چی گناه کردم به گردن امام جماعت الله اکبر+ویدئو😂👌 شهید رئیسی به دنبال حقوق زنان در سینما شعر احساسی امید عالیشاه برای پرسپولیس/ مهاجم پرسپولیسی گُل کاشت +عکس دانلود آهنگ جدید «منو تو شاید دنیامون یکی بود» حامیم +فیلم/ قصه عشق من و تو عشق تو یه نگاهه... حضور هنرمندان در منزل حسین امیرعبداللهیان برای عرض تسلیت+عکس/ بغض سنگین همسر و پسر وزیر شهید با دیدن تابلوی چهره ایشان مات و مبهوت ماندن داوران صداتو از خوانندگی پسر خوش صدا با آهنگ شیرین لبی شیرین تبار مست و می آلود و خمار +ویدئو دو نفر از یک گروه سریال ساز غرق شدند! پیش بینی جالب شهید آل هاشم از شهادت خود!+ فیلم بشقاب غذای سالم و آبمیوه طبیعی مرتضی پورعلی گنجی مدافع پرسپولیس در یک رستوران/آقای سالم خور +عکس همسر وفادار آیت الله رئیسی به درس و دانشگاه خودش برگشت+عکس نگاهی به تیپ تازۀ «سوسانو» به عنوان داور «عصر جدید» +عکس تهران قدیم؛آب تنی در جوب، آفتاب گرفتن در خیابان؛ 60 سال قبل یخ در تهران کمیاب شد+عکس ماجرای فیلم عجیب پخش شده از داخل زندان قزل حصار/ زندانیانی که دو قورت و نیمشون هم باقیه (تصاویر) سفر به تهران قدیم؛ آگهی کافه مشهور تهران: من که هر شب می‌روم! سنگ تمام ناصر زینعلی برای حامیم خواننده جوان ایرانی بعد از تصادف شدید/ بخاطرش آهنگ قلب منی رو خوند+ویدیو درخواست یکجای سجاده، عبا و انگشتری که رهبر معظم انقلاب باهاش نماز شب میخونه+ویدئو تمرینات سخت ورزشی رامین رضاییان ستاره تیم ملی در یک باشگاه مجهز+ فیلم/ مرد خستگی ناپذیر فوتبال💪 ماجرای اخراج 6 ایرانی از عربستان پس از بازداشت و بازجویی + فیلم روایت داماد اردوغان از فرستادن پهپاد به ایران+ ویدیو اولین عکس از حامیم، خواننده جوان و محبوب ایرانی روی تخت بیمارستان/ زود خوب شو نامه مهم و تاریخی رهبر انقلاب به دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا لحظه مسلمان شدن عموی کریستیانو رونالدو در مسجد+ویدیو اختلاف شدید مازیار لرستانی با منوچهر هادی بر سر رابعه اسکویی در حواشی داغ پنجشنبه 10 خرداد 1403 نگاهی به کالسکه باکلاس پسر مینا مختاری و بهرام رادان / گردش مادرانه مینا خانومم و آقا پسرشون روایت جالب سوگل خلیق از تجربه کار با رضا عطاران+ویدیو بعد از 10 سال آموزش جنسی به کوکان در انگلیس لغو شد! چهره غمگین لاریجانی، شمخانی و دولتمردان در مراسم بزرگداشت شهید رئیسی+عکس ماجرای باحال چشم روشنی پسرهای المیرا شریفی مقدم در بیمارستان/ رامبد جوان از خنده ترکید!+ویدیو
تیتر امروز   
حذف مازیار لرستانی از سریال منوچهر هادی به یک دلیل عجیب +عکس
اعترافات جدید کلثوم اکبری قاتل زنجیره ای مردان مازندرانی/ من پسرم را هم کشتم!
آیا واقعا انقلاب ایران کار خارجی‌ها بود؟!
بیوگرافی و زندگی خصوصی حامیم، خواننده جوان ایرانی و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی
رونمایی از معشوقه زیبای ایرانی که رقیب عشقی فرهاد شد+عکس
شهید رئیسی به دنبال حقوق زنان در سینما
دانلود آهنگ جدید «منو تو شاید دنیامون یکی بود» حامیم +فیلم/ قصه عشق من و تو عشق تو یه نگاهه...
دو نفر از یک گروه سریال ساز غرق شدند!
همسر وفادار آیت الله رئیسی به درس و دانشگاه خودش برگشت+عکس
ماجرای فیلم عجیب پخش شده از داخل زندان قزل حصار/ زندانیانی که دو قورت و نیمشون هم باقیه
ماجرای اخراج 6 ایرانی از عربستان پس از بازداشت و بازجویی + فیلم
نامه مهم و تاریخی رهبر انقلاب به دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا
اختلاف شدید مازیار لرستانی با منوچهر هادی بر سر رابعه اسکویی در حواشی داغ پنجشنبه 10 خرداد 1403
بعد از 10 سال آموزش جنسی به کوکان در انگلیس لغو شد!
دومین گزارش ستاد کل نیروهای مسلح درباره بالگرد رئیس‌جمهور ؛ بررسی اثر جنگ الکترونیک و خرابکاری
منتخب روز   
سلیقه تحسین برانگیز همسر و دختران سید ابراهیم رئیسی در چیدن میزعزای رئیس جمهور شهید با عکسی مشهور از ایشان در سازمان ملل + عکس مراعات همسر به سبک رئیس جمهور شهید؛ از عدم مخالفت با تغییر رشته جمیله علم الهدی از مامایی به علوم انسانی تا کنار آمدن با روزهایی که غذایی در خانه پخته نمیشد+ویدیو سینه زنی شهید آیت الله آل هاشم در مراسم شاخسی (عزاداری شاه حسین گویان)+ویدئو/ لحظات تکان‌دهنده وداع پدر شهید مالک رحمتی با پسرش ... +ویدئو شهید آل هاشم، امام‌ شنبه تا جمعه!+ویدئو/پدر معنوی آذربایجان... حیات وحش بدون سانسور/ ترس، دلهره + فیلم تصاویر باورنکردنی از دوقلوهایی با سه پا و چهار دست مداحی شهید مالک رحمتی در مراسم پیاده روی اربعین در کربلا+ویدیو نگاهی به خانه ساده و بدون تجملات شهید آیت الله آل هاشم+عکس/ساده زیستی و مظلومیت پدر معنوی آذربایجان... دروغ مصلحتی حاج آقا دانشمند به همسرش که 30 سال سر به مهر ماند و اکنون فاش شده است/ خانومم ناراحت شد و گریه کرد+ فیلم تولد 5 قلوهای یک مادر 30 ساله در تبریز+عکس حضور شهید مالک رحمتی در مراسم شاخسی (عزاداری شاه حسین گویان)+ویدئو