ساعدنیوز
ساعدنیوز

کدام گیاهان نعوظ آور هستند؟

  سه شنبه، 30 خرداد 1402   زمان مطالعه 7 دقیقه
کدام گیاهان نعوظ آور هستند؟
در صورتی که اختلال نعوظ به دلیل کاهش میل جنسی و یا استرس رخ داده باشد، می توان تا حد زیادی این مشکل را با مصرف گیاهان درمانی اختلال نعوظ برطرف کرد. در این مطلب از ساعد نیوز با گیاهان نعوظ آور آشنا می شوید.

اختلال نعوظ در آقایان، یکی از مشکلات رایج جنسی است که متاسفانه بسیاری از آقایان با آن مواجه هستند. اگرچه دلایل بسیار متنوعی می توانند باعث بروز اختلال نعوظ در آقایان شوند، اما آن چیزی که در مورد این مشکل حائز اهمیت است، نحوه درمان اختلال نعوظ در آقایان است. متاسفانه بسیاری از آقایان به دلیل داشتن مشکل نعوظ، اعتماد به نفس کمتری در حین رابطه جنسی دارند. این موضوع اهمیت درمان اختلال نعوظ در آقایان را افزایش می دهد. درمان این مشکل در آقایان با روش های مختلفی امکان پذیر است؛ اما یکی از ساده ترین و ایمن ترین روش ها، استفاده از گیاهان دارویی مناسب می باشد.

معرفی گیاهان نعوظ آور در طب سنتی

اگر می خواهید برای درمان نعوظ در طب سنتی اقدام کنید، می بایست حتما از گیاهان نعوظ آور طب سنتی کمک بگیرید. برخی از مهم ترین این گیاهان عبارتند از:

یوهیمبین

یوهیمبین یکی از انواع گیاهان دارویی تقویت کننده میل جنسی است که در بسیاری از نقاط جهان به عنوان یک گیاه دارویی نعوظ آور شناخته می شود. این گیاه دارویی می تواند برای فعال کردن سیستم اعصاب آلت تناسلی مورد استفاده قرار گیرد. رگ های خونی با کمک مصرف این گیاه گشاد می شوند و این موضوع میل جنسی را افزایش می دهد. همچنین، این گیاه می تواند با تحریک اعصاب ناحیه لگن، باعث افزایش تولید آدرنالین شود.

این گیاه نیز می تواند در مکمل های مختلف یافت شود. به همین خاطر، بهتر است که برای مصرف این گیاه مفید، به دنبال مصرف مکمل های حاوی آن باشید. البته قبل از مصرف این دارو حتما با پزشک مشورت کنید. به خصوص اگر از داروهای ضد افسردگی استفاده می کنید.

یوهیمبین

موندیا وایتی

زنجبیل سفید که با نام موندیا وایتی شناخته می شود، می تواند برای درمان اختلال نعوظ در آقایان مورد استفاده قرار گیرد. این گیاه در درمان اختلالات جنسی دیگر و افزایش میل جنسی بسیار موثر است. در صورتی که تعداد اسپرم های آقایان کم باشد، می توان از این گیاه برای کنترل مشکل نعوظ در آقایان و افزایش تعداد اسپرم استفاده کرد.

با کمک موندیا وایتی می توان میل جنسی را افزایش داد. این گیاه باعث افزایش سطح تستوسترون شده و در افزایش نعوظ آقایان و نگه داشتن طولانی مدت آن موثر است. شما می توانید گیاه زنجبیل سفید را در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار دهید. همچنین بسیاری از مکمل های تقویت کننده میل جنسی آقایان حاوی این گیاه هستند.

ختمی صحرایی

ختمی صحرایی یکی دیگر از انواع گیاهان نعوظ آور برای آقایان محسوب می شود. این گیاه می تواند به دلیل داشتن ترکیبات خاص، باعث بی قراری آقایان شود. بنابراین، آقایان با مصرف ختمی صحرایی، یک احساس برانگیختگی جنسی خواهند داشت که باعث بهبود نعوظ آن ها می شود. مصرف ختمی صحرایی با کمک درست کردن یک دمنوش ساده، به شما برای درمان اختلال نعوظ کمک می کند.

جو دوسر

برخی از مطالعات نشان می دهند که اگر افراد هر روز از جو دوسر استفاده کنند، از نظر جنسی سرحال تر هستند. بنابراین، تا جایی که می توانید برای درمان اختلال نعوظ هم که شده، جو دوسر میل کنید. استفاده از جو دوسر در پخت غذا و یا درست کردن دسر، بسیار توصیه می شود.

هل

هل یکی از ترکیبات آرامش بخش و کاهنده استرس است که می تواند باعث تقویت نعوظ در آقایان نیز شود. شما می توانید برای دیدن اثربخشی هل، آن را به همراه مواد غذایی مختلف مانند حلوا، چای و … استفاده کنید.

جینکوبیلوبا

یکی از گیاهانی که می توانید از آن برای بهبود نعوظ استفاده کنید، Ginkgo biloba نام دارد. این گیاه می تواند در روند افزایش جریان خون در آلت تناسلی مفید باشد. با توجه به آزمایش های انجام شده، تاثیر مثبت این ماده بر روی افراد معمولی و نیز افرادی که افسرده هستند، اثبات شده است.

جینکوبیلوبا

زعفران

یکی از دیگر از گیاهان نعوظ آور طب سنتی که برای بهبود سلامت جنسی مردان استفاده می شود، زعفران یا Saffron نام دارد. درمان نعوظ دائم در طب سنتی با این گیاه از طریق افزایش جریان خون در بافت های اندام تناسلی می باشد. همچنین استفاده از زعفران می تواند در افزایش کیفیت اسپرم ها و ریخت شناسی و تحرک آنها موثر باشد.

علف هرز بز شاخی یا اپیمدیوم

یکی دیگر از انواع گیاهان دارویی برای درمان نعوظ در آقایان، علف هرز بز شاخصی است. این علف می تواند جریان خون را در ناحیه آلت تناسلی افزایش دهد و باعث افزایش احتمال نعوظ در آقایان شود. مصرف این علف باید با احتیاط بیشتری صورت بگیرد تا شاهد عوارض آن نباشیم. ولی اگر به درستی از این گیاه دارویی استفاده کنید، می توانید از دیگر خواص این گیاه نیز بهره مند شوید.

دارچین

از دیگر گیاهانی که می بایست در این مقاله از آن نام برد، باید به دارچین اشاره کرد که در درمان زودانزالی و نیز سردمزاجی زنان نیز موثر است. این ماده در رفع مشکل نعوظ با تحریک و افزایش جریان خون در آلت تناسلی به شما کمک می کند. همچنین ترکیب بوی موادی همچون اسطوخودوس یا کدو مسمایی نیز می تواند برای این کار مناسب باشد.

کلم بروکلی

کلم بروکلی از جمله ترکیبات گیاهی برای درمان اختلال نعوظ در آقایان است. این گیاه سرشار از مواد آنتی اکسیدانی بوده و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری می کند. شما می توانید با مصرف کلم بروکلی اختلال نعوظ را کنترل کنید. برای این کار حتما در کنار وعده های غذایی خودتان چند تکه کلم بروکلی مصرف کنید. مطمئن باشید ضرر نمی کنید؛ چون این گیاه فواید بسیار زیادی برای بدن دارد.

سیر سیاه

سیر سیاه یکی از ترکیبات بسیار مفید برای درمان اختلال نعوظ در آقایان است. مصرف سیر می تواند باعث تقویت میل جنسی شود و خونرسانی در آلت تناسلی را چندین برابر کند. اگر می خواهید از بروز اختلال نعوظ در خودتان جلوگیری کنید، می توانید اقدام به خرید سیر سیاه کنید. میل کردن سیر سیاه در کنار غذا یا اضافه کردن آن به غذا، می تواند باعث شود تا شاهد رفع مشکل نعوظ در خودتان باشید.

جینسینگ

اولین گیاهی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، گیاه جینسینگ است. این گیاه جزء گیاهان نعوظ آور برای آقایان محسوب می شود. مصرف جینسینگ باعث تقویت جنسی آقایان می شود و تاثیر زیادی روی افزایش میل جنسی آقایان خواهد داشت. به همین خاطر، آقایانی که به مشکل کمبود میل جنسی مواجه هستند، می توانند از این گیاه دارویی برای درمان اختلال نعوظ خودشان استفاده کنند. مصرف جینسینگ بسیار ساده است و می توانید گیاه آن را برای میل کردن تهیه کنید. ولی اگر می خواهید از بروز مشکلات مختلف در اثر مصرف بیش از حد جینسینگ جلوگیری کنید، توصیه می کنیم که از مکمل های حاوی جینسینگ استفاده کنید. البته فراموش نکنید که جینسینگ مانند بسیاری از گیاهان دارویی دیگر، باید با احتیاط مصرف شود. چون این گیاه ممکن است با برخی از داروها و مواد غذایی تداخل داشته باشد.

جینسینگ

لوبیای قرمز

یکی دیگر از انواع گیاهان دارویی برای درمان اختلال نعوظ در آقایان، لوبیای قرمز است. شاید در ابتدا بگویید که لوبیا، یک نوع حبوبات است و اصلا ربطی به گیاه دارویی ندارد. ولی باز هم میل کردن لوبیای قرمز برای تقویت نعوظ در آقایان بی تاثیر نیست. شما می توانید لوبیای قرمز را در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار دهید و روزانه آن را میل نمایید.

باقلا

شاید برای شما عجیب باشد؛ اما باقلا نیز یکی از انواع گیاهان نعوظ آور برای آقایان محسوب می شود. اگر با مشکل نعوظ مواجه هستید، می توانید باقلا را در وعده های روزانه خودتان قرار دهید. البته باقلا جزء گیاهان دارویی سرد است که مصرف آن می تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی در شما شود. پس سعی کنید که در مصرف باقلا برای درمان نعوظ زیاده روی نکنید.

ماکا

ماکا یکی از انواع گیاهان نعوظ آور برای آقایان محسوب می شود که حاوی ترکیبات بسیار مفید مانند ید، آهن، منیزیم و … است. این گیاه که در سه نوع قرمز، سیاه و زرد در جهان وجود دارد می تواند باعث کنترل مشکلات نعوظ در آقایان شود. با این حال ماکا سیاه جزء بهترین گیاهان دارویی برای درمان نعوظ در آقایان محسوب می شود که قطعا مصرف آن، می تواند فواید زیادی را به همراه داشته باشد. گیاه دارویی ماکا را می توانید به صورت هفتگی و طی چند وعده مختلف مصرف کنید. اما توجه داشته باشید که مصرف این گیاه ممکن است باعث افزایش فشار خون در افراد شود. به همین خاطر، بهتر است برای کنترل مصرف این گیاه دارویی، از مکمل های حاوی این گیاه دارویی استفاده کنید.

سخن پایانی

اگر به دنبال جایگزین برای ویاگرا بوده و مصرف داروهای گیاهی را به داروهای شیمیایی ترجیح می‌دهید، حتما این مطلب برای شما مفید بوده است. در این مطلب بهترین گیاهان نعوظ آور را معرفی کردیم تا با استفاده از آن هم به هدف خود دست یابید و هم از عوارض جانبی داروهای شیمیایی دور بمانید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(عکس) تصاویر جالب از رهبر انقلاب هنگام رای دادن / هر کسی پیر شود، از بر رو می‌افتد؛ پیر میخانه‌ی ما، اشرف مخلوقات است ... (784 نظر) حماسه دختر مازندرانی با موتورسیکلت در راه مدرسه+ویدئو/ به سن و سال نیست که به جربزه اس! (448 نظر) خلاقیت تاریخی مهندس ایرانی در نصب دوربین مداربسته به دیوار حماسه آفرید+ عکس/ اینو به دانشگاه هاروارد نشون بده درجا بهش دکترای افتخاری میدن😂 (321 نظر) کودکی که با سوال هوشمندانه خود انگشتر رهبر معظم انقلاب را هدیه گرفت+ویدئو/ماشاءالله... (218 نظر) (عکس) عاشقانه های سنگین و رنگین فاطمه دانش پژوه برای همسرش سید احمد خمینی (180 نظر) محسن تنابنده، نقیِ پایتخت با انتشار این عکس از فوت پدرش خبر داد+عکس/ روحشون شاد چقد پدر و پسری شبیه هم بودن (176 نظر) خلاقیت جالب و هوشمندانه شهرداری در ایجاد دستگاهی برای گرم کردن دست شهروندان در زمستان +عکس/ طراح این خدمت بزرگی به مردم کرده (162 نظر) ماجرای زنی که از امام زمان (عج) برای امام خمینی (ره) پیغام آورده بود! (150 نظر) خلاقیت خنده دار میوه فروش وانتی برای اعلام قیمت میوه/خلاقیت مساویست با موفقیت+ عکس (123 نظر) ابتکار جالب و منحصر به فرد شاطر اصفهانی برای سرگرم کردن صف نانوایی/ هنر نزد ایرانیان است و بس+ویدیو (117 نظر) روایتی از خانه بدون زرق و برق تازه دامادیِ یکی از فرزندان رهبر معظم انقلاب/ دور خانه موکت بود و دو‌ سه تا پشتی ابری معمولی، نه مبلمانی، نه... (115 نظر) (فیلم) حماسه آفرینی در خنده دارترین دعوای خانوادگی بالای تیر چراغ برق/ لامصب چطوری رفتی اون بالا😂 (93 نظر) عاشقانه جذاب هاشمی رفسنجانی و همسرش سر سفره ساده صبحانه +عکس (78 نظر) همسر احمد خمینی کیست؟ + عکس (59 نظر) ایده تحسین برانگیز پاکبان مشهدی در هوای سرد برفی+ عکس/قشنگ ترین قاب از انسانیت😍 (56 نظر)
دیگران می‌خوانند   
خلاقیت یک نجار خوش ذوق برای طراحی استند گل منحصر بفرد در خانه اش/ محو زیباییش میشه آدم+ عکس خلاقیت جالب شهرداری در زیباسازی فضای شهر با استفاده از جواهرات رنگارنگ حماسه آفرید+عکس سکانسی تکرار نشدنی از پایتخت که هزار بارم ببینی بازم کمه/هما بیچاره فهیمه رو سنگ رو یخ کرد+ فیلم خانواده پر جمعیت کاریماما، ندیمه زلیخای سریال یوسف پیامبر/ ماشالا چه خونواده صمیمی (ویدئو) آوازخوانی علیرضا بیرانوند در کنار دختر نازش/ چه با احساس هم میخونه (ویدئو) رَپ خواندن بچه ی "مهمونی" برای پردیس احمدیه/ ممنون بچه جان ما رو با معنای پردیس هم آشنا کردی سامان صفاری، امیر عاشق پیشه "دلدادگان"، در پشت صحنه فیلم سینمایی پارادیس عکس لو رفته از بهرام رادان با یک کلاه بخصوص/ بنظرتون توضیحی که دادن قانع کننده بود؟ (ویدئو) جو عجیب دو طلبه در جشن تکلیف دختران در حسینیه معلی/عروس چقد قشنگه ایشالا... ایده تحسین برانگیز راننده کردستانی، با نوشته جالب پشت وانت اش حماسه آفرین شد+فیلم/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا تصاویری حاشیه ای از حمیدرضا رسایی، نفر دوم حوزه انتخابیه تهران در ادوار قبلی مجلس توضیحات امیرحسین ثابتی، نفر سوم انتخابات مجلس از تهران درباره حواشی سفرش به جام جهانی قطر: هزینه غذا با خودمان بود / در جایی شبیه به موکب های اربعین سکونت داشتیم تصاویری از سید محمود نبویان، نفر اول انتخابات مجلس از تهران بدون لباس روحانیت در یک سفر خارجی (عکس) شکار محمدباقر قالیباف در موقعیتی که تصورش هم نمی توانید بکنید / رئیس مجلس در حال انجام بی سر و صدای کار خدماتی روایتی از خانه بدون زرق و برق تازه دامادیِ یکی از فرزندان رهبر معظم انقلاب/ دور خانه موکت بود و دو‌ سه تا پشتی ابری معمولی، نه مبلمانی، نه... بادی اسپلش چیست و روش استفاده از آن چگونه است (عکس) ادای نذر هر ساله محمدباقر قالیباف با حضور در یک مکان بهشتی در ماه رمضان تیکه خنده دار و باحال محسن تنابنده، نقیِ پایتخت به حسن روحانی+ویدئو/ من تازه صبح جمعه فهمیدم... فال انبیاء روزانه دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 خلاقیت راهگشا و خنده دار یک مادر برای مقابله با کار کلافه کننده‌ی بچه های دوقلویش در کشیدن موی همدیگه +ویدئو/ فقط واکنش بچه ها😂 وقتی خواهر بزرگتری و از دست داداش کوچکترت دلت پُر از خونه+عکس/ خلاقیتش منو کُشته😂 علت علاقه و روی آوردن مردم قدیم به خوردن اجساد مومیایی چه بود؟ جذابترین سکانس دلدادگان؛ رویارویی فرزانه و مرضیه بعد از مدت ها+ویدئو/ رفتی با خاطرخواه من ازدواج کردی؟؟ ویدیویی که محسن تنابنده با انتشار آن خوشحالیش رو از خوردن قرمه سبزی مامان پز اعلام کرد/ فقط پسرش که دنیا عین خیالش نیست😍 شنلِ عروس ساده و بدون تجملات عروس ترکیه‌ای احمدی نژاد در مراسم عقدش+عکس/ پدر عروس تاجر معروف و پولدار ترکیه ست لایو اینستاگرامی هادی چوپان برای توضیح تبلیغاتش برای کوروش کمپانی+ویدئو/تبلیغات را برای جیبم نکردم، شغل من هر روز 1000 برابر تبلیغ این کمپانی هزینه دارد (عکس) اولین کفش پاشنه بلند جهان، میراثی از ایران زمین/ تعجب می‌کنید اگر بدانید هدف از تولید کفش پاشنه بلند چه بوده است 50 میلیارد تومان جایزه یک ساعت ماندن در ساکت‌ترین اتاق جهان+ویدئو/ هیچکس نتونسته بیشتر از 45 دقیقه دووم بیاره (عکس) تصاویر جالبی از حضور مردم در خانه موزه هاشمی رفسنجانی فال روزانه امروز دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 طراحی لوگو بسیار جذاب و زیبا رستوران مهدی طارمی ستاره تیم ملی در بوشهر/ چه خلاقیتی+ عکس واکنش خنده دار علی ضیا به شباهت جالبش به مخمل خونه مادربزرگه/ چه شباهتی😂+عکس رونالدو پسر تبریزی را سورپرایز کرد/ وقتی میفهمه مبتلا به سرطان هست غافلگیرش میکنه+ویدیو فال شمع روز دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 حضور جنجالی بازیکن آرسنال در ایران برای تلاوت قرآن در برنامه محفل/تلاوت سخت است یا فوتبال؟ + فیلم فال قهوه با نشان روز دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 دکوراسیون شیک و امروزی گوشه ای از خانه رضا گلزار و چیدمانی زیبا با ویو ابدی+ عکس فال حافظ با تفسیر روز دوشنبه 14 اسفند 1402 + فیلم فال ابجد روزانه دوشنبه 14 اسفند 1402 دنیز دایی دختر بزرگ علی دایی اسطوره فوتبال در آغوش رضا گلزار/ باورکردنی نیست + عکس
تیتر امروز   
توضیحات امیرحسین ثابتی، نفر سوم انتخابات مجلس از تهران درباره حواشی سفرش به جام جهانی قطر: هزینه غذا با خودمان بود / در جایی شبیه به موکب های اربعین سکونت داشتیم (عکس) ادای نذر هر ساله محمدباقر قالیباف با حضور در یک مکان بهشتی در ماه رمضان روایتی از خانه بدون زرق و برق تازه دامادیِ یکی از فرزندان رهبر معظم انقلاب/ دور خانه موکت بود و دو‌ سه تا پشتی ابری معمولی، نه مبلمانی، نه... فال روزانه امروز دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 فال شمع روز دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 فال قهوه با نشان روز دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 فال حافظ با تفسیر روز دوشنبه 14 اسفند 1402 + فیلم فال ابجد روزانه دوشنبه 14 اسفند 1402 متولدین این ماه ها جزو خجالتی ترین آدم ها هستند / خجالتی ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟ مصرف 5 فنجان قهوه ابتلا به سرطان روده را 30 درصد کاهش می دهد / خواص بی نظیر قهوه که از آن غافل بودید فال انبیاء روزانه دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 (عکس) هدیه ویژه و خاص ستاره بی همتای تیم ملی سردار آزمون به الهه منصوریان بعد از خداحافظی! علت علاقه و روی آوردن مردم قدیم به خوردن اجساد مومیایی چه بود؟ خون‌آشام مشهد اعتراف کرد ؛ همه را گاز گرفتم اما پدرم را نکشتم بیوگرافی و زندگی خصوصی هادی چوپان و همسرش،از مدال طلا آرنولد کلاسیک تا مهاجرت+ عکس و فیلم جذاب
منتخب روز   
عکس‌های خاطره‌انگیز از کلوپ بازی بچه‌های دهه 60 و 70 / آره ما با هم فرق می‌کنیم، تو یه همچین شرایطی بزرگ شدیم! سکانس خنده دار برنامه اسکار با سوال مهران مدیری از امیرعلی نبویان: عمه نیما کجای نیماست؟🤣 (فیلم) وقتی افسانه دوباره حلقه مالک رو دست کرد / دیگه عاشق شدن فایده نداره ... عکس دیده نشده از ژست جالب دهه شصتی لیندا کیانی و حمید گودرزی در پشت صحنه سریال دلدادگان (عکس) تصویری از اولین روز پدربزرگ شدن سید حسن خمینی، نوه حضرت امام (ره) / خوشحالی جالب سید حسن از دیدن ایران خانم (عکس) استایل کژوال امید عالیشاه در مراسم عروسیش در یک تالار مجلل با ترکیب جالب کت و شلوار با تی شرت / کاپیتان باس خوشتیپ باشه❤❤❤ پشت صحنه خنده دار برنامه اسکار مهران مدیری: وقتی فرناز رهنما با لبخند به نیما شعبان نژاد میگه ایکبیری تا از غلظت توهینش کم کنه🤣 (فیلم) تشویق بازیکن قطری پرسپولیس در اصفهان به سبک آهنگ معروف بندری / حسن، حسن، یا حسن، حسن عبدالکریم ... واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا 25 اسفند پیام تسلیت سید ابراهیم رئیسی برای درگذشت پدر همسر سیدحسن خمینی