ساعدنیوز
ساعدنیوز

معرفی پردرآمدترین نهال های میوه با باردهی میلیاردی !

  چهارشنبه، 19 بهمن 1401   کد خبر 241488
معرفی پردرآمدترین نهال های میوه با باردهی میلیاردی !
ساعدنیوز : دو رقم نهال میوه تجاری و پولساز ایران می توان به نهال گردو و نهال بادام با باردهی تجاری اشاره داشت.این دو نهال از لحاظ اقتصادی بی نظیر بوده و بعد از چند سال می توانید درآمد میلیاردی با آن داشته باشید! فرض کنید در یک هکتار 100 اصله نهال گردو کاشته اید هر نهال 70 کیلوگرم باردهی دارد و قیمت هر کیلو گردو 150000 تومان می باشد.

دو رقم نهال میوه تجاری و پولساز ایران می توان به نهال گردو و نهال بادام با باردهی تجاری اشاره داشت.این دو نهال از لحاظ اقتصادی بی نظیر بوده و بعد از چند سال می توانید درآمد میلیاردی با آن داشته باشید! فرض کنید در یک هکتار 100 اصله نهال گردو کاشته اید هر نهال 70 کیلوگرم باردهی دارد و قیمت هر کیلو گردو 150000 تومان می باشد در نهایت شما چیزی حدود یک میلیارد تومان درآمد دارید! اما برای رسیدن به این سود یکسری فاکتورهای مهم کاشت و رسیدگی وجود دارد که در ادامه به نقل از نوین گردو به آن می پردازیم.

پرسودترین نهال میوه ; نهال گردو و نهال بادام

متن اصلی : نهال گردو و نهال بادام دو رقم پرسود و پربازده که با کاشت آن بعد از چند سال می توان به یک درآمد بی نظیر رسید.این دو رقم از لحاظ عملکرد عالی بوده و کاشت آن می تواند تا یک نسل به شما بار مفید بدهد.

ارقام نهال زیادی برای کاشت وجود دارند اما از بهترین آنها گردو و بادام است.این دو نهال از لحاظ رسیدگی کمتر به توجه نیاز دارند از طرفی باردهی نهال ها بالاست و مدت عمر اقتصادی بی نظیری را به همراه دارند.

به نقل از نوین گردو قصد داریم دو نمونه از بهترین ارقام نهال روز دنیا را به شما عزیزان معرفی کنیم.

تصویر

نهال گردو

اگر بخواهیم یکی از نهال های پربازده و بی نظیر در باردهی را به شما عزیزان معرفی کنیم نهال گردو می باشد.این نهال از لحاظ کیفیت و عملکرد نظیر ندارد. ارقام مناسب آن برای مناطق سردسیر و گرمسیر وجود دارد که در شرایط مختلف رشد می کند.

می توان یک بازدهی عالی را از نهال گردو در سال های بالغ شدن شاهد بود و به یک سود و درآمد عالی رسید.اما بایستی دانست هر نهال گردویی را برای کاشت نباید انتخاب کرد زیرا باید بهترین نهال را با توجه به شرایط منطقه خود انتخاب کنید.ممکن است رقم نهالی پربار باشد اما مناسب شرایط آب و هوایی و اقلیم منطقه کاشت شما نباشد.بهتر است انواع نهال گردو را با توجه به سردسیر و گرمسیر بودن منطقه تان انتخاب و خریداری کنید.

بهترین ارقام نهال گردو

خرید نهال گردو مناسب می تواند به افزایش باردهی و کیفیت محصولات شما کمک کند.باید برای انتخاب و خرید نهال در ابتدا منطقه خود را به خوبی بسنجید سپس نهال مناسب کاشت را انتخاب کنید.

نهال گردو چندلر

یکی از ارقام نهال گردوهای پربار که در مناطق سردسیر رشد می کند نهال گردو چندلر است.این نهال از لحاظ بازدهی عالی و کیفیتی بسیار مناسب دارد.باردهی آن تا 6 تن است.

نهال گردو فرنور

یکی از ارقام نهال گردوهای مناطق کوهستانی و سردسیر که میزان رشد و بازدهی بالایی دارد نهال گردو فرنور می باشد.میزان باردهی 5 تن رقم خورده است.کیفیت محصولات عالی می باشد.

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی

نهال گردو خوشه ای اسرائیلی را به عنوان بهترین نهال گردو برای مناطق معتدل معرفی کرده اند.این نهال از لحاظ بازدهی و عملکرد بی نظیر است و می توان گفت از هر هکتار حدود 5 تن بار می توان برداشت کرد.میزان کیفیت محصولات عالی است.

نهال بادام

نهال بادام از مشهورترین و بهترین ارقام نهال هایی است که در شرایط کم آبی و سرد رشد خوبی دارد.این نهال بازدهی و عملکردی طولانی مدت و بی نظیر داشته که می توان گفت جزو بهترین ارقام نهال ها از لحاظ رسیدن به یک درآمد عالی است.

بهترین نهال بادام

ارقام زیادی از نهال بادام وجود دارد که هر کدام به نوبه ی خود باردهی و عملکردی خاص دارند.می توان از بهترین نهال بادام به ارقام زیر اشاره داشت :

نهال بادام مامایی

از نهال بادام ها با عملکرد بالا و کیفیت مطلوب که در شرایط سردسیر رشد خوبی دارد و می توان گف بازدهی آن بی نظیر است رقم نهال بادام مامایی می باشد.

نهال بادام فرانیس

نهال بادام فرانیس جزو رقم نهال های پرباری است که از فرانسه بوده و در شرایط سرد به خوبی رشد می کند.میزان باردهی تجاری است.

نهال بادام تونو

یک رقم نهال بادام پربار که در شرایط معتدل تا سردسیر به خوبی رشد می کند نهال بادام تونو می باشد.این رقم نهال در شرایط مناسب بازدهی بسیار عالی را به همراه دارد و می توان به عنوان رقم بی نظیر در باردهی آن را معرفی کرد.

فاکتورهای مهم کاشت نهال بادام و گردو

هر نهال برای رسیدن به یک بازدهی بالا و کیفیت مطلوب نیازمند یکسری از فاکتورها مثل آبیاری – کوددهی – هرس کردن و .. است که باید با توجه به نوع نهال و در فصل مناسب و به میزان لازم انجام شود.

جمع بندی آخر

نهال گردو و نهال بادام از بهترین ارقام نهال ها از لحاظ باردهی و عملکرد هستند .این دو رقم را به جهت باردهی و کیفیت می توان به عنوان بهترین نهال معرفی کرد که بازدهی تجاری و میلیاردی را بعد از سن بالغ شدن نهال به همراه دارد.

از ویژگی و مشخصات و شرایط کاشت این دو رقم به نقل از نهالستان نوین گردو گفتیم.امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

منبع : نوین گردو (www.gerdo.pro)

تماس جهت خرید و لیست قیمت نهال : 09121243597

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
سفره هفت سین فوق العاده لاکچری ساره بیات با ظروف آنتیک (3 نظر) سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (2 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (2 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (2 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (1 نظر) مانتو عید مزونی و فوق العاده خاص الهام حمیدی چش فک فامیلو در آورد! (1 نظر) رقص جذاب محمود شهریاری با تیکه جانانه ای به الهام چرخنده فضای مجازی رو ترکوند + فیلم (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) بوی بهار می آید... (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) فیلم غافلگیری در آنتن زنده شبکه 3 هنگام تحویل سال نو (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر) فیلم رقص آذری احسان علیخانی با گروه رقصنده در خوی (1 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/