ساعدنیوز
ساعدنیوز

وکیل ملکی کیست و چه وظایفی دارد

  دوشنبه، 07 اسفند 1402   زمان مطالعه 9 دقیقه
وکیل ملکی کیست و چه وظایفی دارد
وکیل ملکی در یکی از تخصصی‌ترین دسته‌های وکالت قرار می‌گیرد که مربوط به املاک و دعاوی ملکی می‌شود. وکیل ملکی فردی با دانش و تجربه کافی در زمینه حقوق ملکی است که می‌تواند مطابق با قوانین و مقررات در اموری مانند خرید و فروش، اجاره، رهن و اجاره، دعاوی ملکی و ... به موکل خود کمک کند و اطلاعات کافی را در اختیار او قرار دهد.

وکیل ملکی کیست و چه وظایفی بر عهده دارد؟

 • جمع‌آوری کامل اطلاعات اولین و اصلی‌ترین وظیفه وکیل ملکی جمع‌آوری تمامی اطلاعات لازم درباره پرونده است.

 • ورود به موقع به پرونده

 • سعی در حل‌وفصل دعاوی خارج از دادگاه

 • حل و فصل اختلافات ملکی

مشاوره در مورد قوانین ملکی

برای معرفی بهترین وکیل ملکی در مشهد باید بگوییم علیرضا قدیری یکی برجسته‌ترین وکلای ملکی مشهد است که با دانش و تجربه‌ای که در این زمینه دارد می‌تواند به شما کمک کند تا تمام دعاوی و مشکلات ملکی خود را موفقیت پشت سر بگذارید.

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی، وکیل پایه یک دادگستری است که نسبت به‌ تمامی امور مربوط به ملک دارای تخصص و دانش خاصی است. وکیل دعاوی ملکی مشهد، متخصص در تمامی زمینه‌هایی که مربوط به دعاوی اموال غیرمنقول است. این دسته از وکلا متخصص دارای آگاهی و تجربه‌های فراوانی هستند، به همین دلیل زمانی که شما در خصوص مسائل ملکی که بسیار گسترده هستند به مشکل برمی‌خورید بهتر است که با بهترین وکیل ملکی در این خصوص مشورت کنید. شاید با این سوال مواجه شوید چرا به وکیل ملکی نیاز داریم؟ ضرورت وجود یک وکیل ملکی بدین خاطر است که این نوع دعاوی ارتباط با اموال و دارایی افراد دارد و ممکن است توجه نکردن به آن، مال یا حقوقی را که متعلق به مالک آن است را از مالکیت او خارج کند. در رابطه با این سوال که ویژگی‌های یک وکیل ملکی خوب چیست نیز باید بگوییم در وهله اول این دسته از وکلا باید با قوانین ملکی و طرح دعاوی آن خبره باشد. علاوه بر این وکیل ملکی باید در برخورد با مسائل و مشکلات مربوطه، آرامش و خونسردی خود را حفظ کند تا بتواند با تمرکز لازم از این مسائل به سلامت عبور کند. یک وکیل ملکی خوب باید ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

 1. دانش و تجربه کافی در زمینه حقوق ملکی را داشته باشد.

 2. در حل مسئله توانا باشد.

 3. متعهد و مسئولیت‌پذیر باشد

 4. مهارت‌های ارتباطی و قدرت مذاکره قوی داشته باشد.

 5. اخلاق حرفه‌ای داشته باشد.

 6. تفکر خلاق در نوع نگاه به مسئله داشته باشد.

البته شایان ذکر است که وکیل برای طلاق در مشهد نیز باید همین ویژگی‌ها را داشته باشد تا بتواند پرونده را با موفقیت پشت سر بگذارد.

وکیل دعاوی ملکی مشهد

آشنایی با وظایف وکیل ملکی

وظایف وکیل ملکی همچون سایر وکلاست و این بدین معناست که وکیل ملکی موظف است که طبق مواد قانونی ثبت شده در وکالت نامه و در حدود اختیارات وکیل به دفاع از موکل خود بپردازد و برای گرفتن حقوق او تلاش کند. همچنین وکیل ملکی باید به طور منظم اقدام به پیگیری پرونده موکل کرده، در جلسات دادرسی حضور پیدا کند، در صورت لزوم اقدام به تنظیم لایحه کند و موکل را در جریان اقدامات انجام شده قرار بدهد.

علاوه بر این، از جمله وظایف وکیل ملکی، می‌توان به عقد قرارداد با موکل خود و تعیین مبلغ دقیق حق الوکاله اشاره کرد. وکیل ملکی، باید از گرفتن هرگونه وجه دیگری از موکل خود خودداری کرده، در قبال اسناد و وجوهی که از موکل دریافت می‌کند، به او رسید بدهد و در انجام وظایفی که بیان شد، در برابر موکلین خود پاسخگو و مسئول باشد.

اما علاوه بر وظایف عادی که تمام وکلا دارند، در حوزه وکالت ملکی، وکیل ملکی ، باید از تخصص خود در حوزه امور مربوط به املاک، برای دفاع از موکل، استفاده کند. بنابراین در این قسمت، برخی از مهم‌ترین دعاوی که اقدام به آ‌ن‌ها، جز, وظایف وکیل ملکی محسوب می‌شود را مورد اشاره قرار می‌دهیم:

 • وظیفه اصلی وکیل ملکی، این است که در دفاع از موکل در دعاوی ملکی، از جمله عقد بیع یا خرید و فروش، عقد اجاره، عقد رهن، عقد صلح و سایر قراردادهایی از این دست که در ارتباط با یک ملک یا مال غیر منقول عقد شده است و میان طرفین، اختلافاتی مطرح می‌شود، با استناد به قوانین و مقررات جاری، از موکل خود دفاع کند تا به حقوق خود برسد.

 • علاوه براین، در صورتی که فروشنده، از تحویل یا تخلیه مورد معامله، خودداری کرده و یا اینکه از مراجعه به دفترخانه و تنظیم سند رسمی ملک، امتناع کند، وکیل ملکی می‌تواند به تنظیم سند رسمی کمک کند.

زمانی که در خصوص تقسیم ملک، میان شرکای املاک مشاع اختلافاتی ایجاد می‌شود‌، یا حتی زمانی که در خصوص قرارداد مشارکت در ساخت و ساز میان طرفین قرارداد اختلافاتی ایجاد می‌شود، با ارائه وکالت ملکی به وکیل ملکی، می‌توان به پیگیری دعاوی مربوطه پرداخت.

وظایف وکیل ملکیچگونه یک وکیل ملکی حرفه‌ای پیدا کنیم؟

به صورت کلی پیدا کردن و انتخاب یک وکیل مناسب، برای بسیاری از اشخاص، ممکن است دغدغه بزرگی باشد. به همین دلیل، سامانه جستجوی وکیل راه اندازی شده است و تمام افراد با مراجعه به آن‌ می‌توانند از میان وکلای دارای پروانه در کانون وکلای دادگستری یا مرکز وکلای قوه قضاییه، یک وکیل مناسب بیابند. برای انتخاب وکیل پایه یک دادگستری، باید به سایت کانون مربوطه مراجعه کنید.

علاوه بر این، اگر قصد دارید یک وکیل ملک خوب پیدا کنید، باید به صورت تخصصی‌تر، اقدام به جستجوی وکیل مورد نظر کنید. پیدا کردن وکیل ملک با تجربه، می‌تواند از طریق پرس‌و‌جو کردن از اقوام، دوستان یا آشنایان باشد. به صورتی که اگر قبلا تجربه استفاده از وکالت ملکی توسط یک وکیل خوب را داشته‌اند، او را به شما معرفی کنند. که در این صورت ما علیرضا قدیری از وکلای ملکی با تجربه مشهد را به شما معرفی می‌کنیم.

در غیر این صورت، می توانید با صرف وقت و جستجو در اینترنت، سایت‌ها و موسسات حقوقی که اقدام به ارائه خدمات وکالت ملکی می‌کنند، یک وکیل خوب ملکی پیدا کرده و با اطلاع از شرایط او برای قبول وکالت ملکی، با وی قرارداد وکالت منعقد کنید. لازم به ذکر است که علاوه بر گرفتن وکیل ملکی، می‌توانید از خدمات وکیل تلفنی نیز استفاده کنید.

حق الوکاله وکیل ملکی چقدر است؟

در رابطه با این سوال که حق‌الوکاله وکیل ملکی چگونه و به چه صورتی تعیین می‌شود باید گفت که چیزی که در وهله اول اولویت دارد توافق بین وکیل ملکی و موکل است و میزان حق‌الوکاله می‌تواند در این جا بیشتر و یا حتی کم‌تر از تعرفه‌ای که وجود دارد، باشد.

حق‌الوکاله وکیل ملکی متخصص می‌تواند بر اساس یک سری شرایط تغییر کند که از جمله آن می‌توانیم به میزان حساسیت و گستردگی پرونده مطرح شده اشاره کرد. این بدین معناست که هر چقدر یک پرونده از پیچیدگی بیشتری برخوردار باشد، وکیل ملکی در این مورد به الطبع دستمزد بیشتری طلب می‌کند. همچنین تجربه و مهارت وکیل در خصوص دعاوی ملکی می‌تواند، بر روی میزان دستمزدش تاثیر بسیاری بگذارد.

در کل باید بدانیم چون دعوای مطرح شده در زمینه دعاوی ملکی است میزان حق‌الوکاله بر اساس میزان ارزش ملک تعیین می‌شود. برای نمونه اگر ارزش یک ملک تا 200 میلیون تومان باشد معمولاً تعرفه 7 درصد از کل ارزش ملک است، همچنین اگر ارزش ملک از 200 میلیون تا 5 میلیارد باشد تعرفه از 3 تا 5 درصد از کل ارزش ملک خواهد بود که میزان دقیق آن را وکیل تعیین می‌کند.

حق الوکاله وکیل ملکی

نتیجه گرفتن وکیل در پرونده‌های ملکی چقدر زمان می‌برد؟

رسیدگی به دعاوی ملکی و مسائل مربوط به آن مدت زمان مشخصی ندارد، بنابراین نمی‌توان از قبل از شروع پرونده مشخص کرد که هرکدام از دعاوی ملکی چه مدت زمانی را نیاز خواهند کرد، اما این نکته بسیار اهمیت دارد که وکیل ملکی یا وکیل دادگستری متخصص در دعاوی ملکی می‌تواند با به‌کارگیری تجربه و تبحر و مهارت خود در به ثمر رسیدن دعاوی ملکی، حداقل زمان ممکن را صرف کند و با استفاده از مهارت‌های خود روند و پروسه دادرسی دعاوی ملکی را در سر موقع و زمان مناسب خود اقدام کرده تا به طولانی شدن زمان دادرسی منجر نشود.

اهمیت و ضرورت انتخاب بهترین وکیل ملکی

همانطور که گفته شد دعاوی ملکی بسیار پیچیده هستند و اطلاع از تمام قوانین ملکی از عهده اشخاص عادی بر نمی‌آید، به همین دلیل داشتن وکیل ملکی بسیار ضروری است، چرا که فرآیند ویژه‌ای فراتر از دانش و حوصله موکل برای رسیدگی به مسائل حقوقی است. بنابراین شما اگر بخواهید به تنهایی در دادگاه دعاوی ملکی خود حضور پیدا کنید و در برابر قاضی صحبت کنید، ممکن است قاضی با توجه به سوابقی و تجاربی که دارد دفاعیه شما را نپذیرد و تا حدی غیر حرفه‌ای خطاب کند. و این منجر به ضرر رسیدن به شما از نظر زمانی و مالی شود. زمانی که شما از یک وکیل ملکی کمک می‌گیرید، با اطلاعات و تجربه‌ کافی‌ خود، یک متن دفاعیه صحیح و مناسب برای شما می‌نویسید و آن را برای شما در دادگاه می خواند. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در دعاوی ملکی و به پایان رساندن هر چه بهتر پرونده در کمترین زمان ممکن، توصیه می‌کنیم از یک وکیل ملکی خوب، متخصص و با تجربه کمک بگیرید.

معرفی بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهد، وکیلی است که با استفاده از دانش و تجربه حقوقی، بهترین مسیر را برای رسیدن به موفقیت در پرونده انتخاب کرده و موکل خود را در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب می‌رساند. مسائل ملکی در مشهد نسبت به سایر حوزه‌های حقوقی بسیار حساس هستند. به همین دلیل، تنها وکیلی که تجربه و تخصص کافی در زمینه مسائل ملکی دارد، می‌تواند به عنوان بهترین وکیل ملکی در مشهد شناخته شود. حساسیت این نوع دعاوی حقوقی از این جهت بالاست که املاک جزو دارایی‌های ما محسوب می‌شوند و با حقوق مالی ما ارتباط دارند. به همین جهت کوچکترین اشتباهی ممکن است به از دست رفتن اموال منجر شود. به عنوان مثال حق قانونی مالک ممکن است از تصرف متصرفی که هرگز از آن حق استفاده نداشته، خارج و تحت اختیار شخص دیگری قرار گیرد. در اینجا مالک موظف است با ارائه سند مالکیت قانونی، اثبات کند که حق قانونی به ملک خود دارد و آن را به کسی دیگر برای بهره‌برداری اجازه نداده است. او می‌تواند از مراجع قضائی حق مالی خود را انتقال دهد. این اقدام لازم به دلیل اهمیت ملک به عنوان یک دارایی مثبت برای مالک است. اگر مالک در اینجا اقدامات حقوقی لازم را انجام ندهد و علیه متصرف اقدام به اثبات مالکیت خود ننماید، علاوه بر از دست رفتن حق قانونی، خسارات مالی جبران‌ناپذیری به او وارد خواهد شد. از طرف دیگر، به عنوان فردی که قصد دارد در حوزه مسائل ملکی اقامه به دعوی کند، باید به قوانین ملکی مسلط باشد تا بتواند در این مسیر، موفقیت‌آمیز حرکت کند و به بهترین نتیجه دست پیدا کند. به همین جهت توصیه ما این است که با وکیل مشهد علیرضا قدیری مشورت کنید.

 بهترین وکیل ملکی در مشهد

آشنایی با بهترین وکیل ملکی مشهد

برای اینکه بتوانیم بهترین وکیل را در مشهد پیدا کنیم راه‌های مختلفی پیش روی ما قرار دارد از جمله این راه‌ها بررسی و پرس و جو از بین دوستان و آشنایان و افراد مختلف است. البته راه‌ دیگر برای رسیدن به لیست بهترین وکلای مشهد، جستجو در گوگل است اما هیچ کدام از این راه‌ها به طور قطعی ما را به وکیل مورد نظر راهنمایی نمی‌کند به همین دلیل باید به طور تخصصی تر و با بررسی سابقه کاری موثر وکیل به تصمیم گیری بپردازیم. وقتی به لیست بهترین وکلای مشهد دسترسی پیدا می‌کنیم می‌توانیم با خواندن نظرات مراجعه کنندگان و کاربران پیش از خودمان به وکیل مورد نظر تا حدودی از سبک کاریشان و تخصصشان در امور ملکی مطلع شویم پس در مرحله نخست باید بدانید چه کسانی برترین و ماهرترین وکلا در مشهد هستند که بعد از آن با تماس گرفتن و مطرح کردن موضوع پرونده خود می‌توانید تشخیص دهید که این وکیل مناسب پرونده شماست یا خیر. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری مراجعه کرده و جزئیات پرونده خود را با وکیل موردنظرتان به اشتراک بگذارید تا از تجربه این افراد متخصص بهره‌مند شوید. وکلای ملکی تلاش می‌کنند تا با در نظر گرفتن تمام جزئیات بهترین راه‌کار را بیابند و به شما پیشنهاد دهند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
عرض ارادت احساسی و عیادت بازیگران و ورزشکاران از رهبر معظم انقلاب در بیمارستان+ عکس/ از جواد عزتی و علی ضیا تا علی پروین و بهداد سلیمی (677 نظر) رهبر معظم انقلاب چه میوه هایی را برای حفظ سلامتی خود میل می کنند؟ (215 نظر) پاسخ جالب رهبر معظم انقلاب به یک سوال: حضرت آقا اصلاً شما فکر می‌کردین که رهبر بشین؟ (58 نظر) نگاهی به خونه زندگی لوکس و پُر از عتیقه جات فائزه هاشمی رفسنجانی، دختر مرحوم هاشمی رفسنجانی+ویدیو/ خونه نه، انگار آنتیک فروشیه (54 نظر) گریم سخت و سنگین شازده مفخم سریال "گیلدخت"، صالح میرزاآقایی، برای بازی در نقش امام خمینی/ بنظرتون شبیه ایشون شدن؟ (46 نظر) خلاقیت خنده دار یک ایرانی برای دوخت کاپشن با پتو پلنگی حماسه آفرید/ ایرانی پنجه طلا از هر انگشتش هنر میباره😂 (45 نظر) نگاهی به خانه پدری بدون تجملات محمود احمدی نژاد+ویدیو/ منزلی با چیدمانی قدیمی و حیاطی دلنشین و نوستالژیک (40 نظر) ماجرای جالب کارت عروسی فائزه و حمید که به دست رهبر انقلاب رسید/ حرکت تحسین برانگیز عروس و داماد ایرانی برای خرید سرویس طلا+عکس (37 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده مشهدی، با نوشته جالب پشت وانت اش حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (31 نظر) رضا گلزار و بازی والیبال در حیاط خانه اش/ چه استخری داره حیاطش +فیلم (25 نظر) خلاقیت خنده دار و هوشمندانه قصاب اهوازی برای فریب گوسفند و قربانی کردنش حماسه آفرید+عکس/ مغز تو رو باید طلا گرفت😂 (23 نظر) روایتی جالب از روز دقیق تولد رهبر معظم انقلاب از زبان خودشان در سالگرد 85 سالگی ایشان+عکس شناسنامه (22 نظر) خلاقیت تحسین برانگیز چوپان برای تردد بدون دردسر گوسفندانش در سطح شهر+ویدیو/ مغز تو رو باید طلا گرفت😂 (21 نظر) نگاهی به میز صبحانه رنگارنگ و عاشقانه رضا گلزار/ قشنگ معلومه خانومش براش سنگ تموم گذاشته+عکس (20 نظر) خلاقیت منحصربفرد و هوشمندانه شهرداری تهران برای حفظ یک درخت کهن/ مغزشونو باید طلا گرفت +عکس (19 نظر)
دیگران می‌خوانند   
خلاقیت بامزه یک پدر ایرانی روی کلید کولر حماسه ساز شد/ این یادداشت بانمک پربازدید شد+عکس فال انبیاء روزانه سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 عاشقانه های جذاب و ناب یاسمن معاوی، فیروزه سریال گیلدخت با همسر خوشتیپش در یک نمایشگاه هنری+عکس یک خبر خوش از علیرضا بیرانوند برای پرسپولیسی ها/ اولین تصویر ازستاره تیم ملی بعد از باز کردن گچ دستش! ژست جالب بانو سوسانو مقابل یک تابلوی نقاشی خاص/ چقدر خارج از سریال شیک و باکلاسه+عکس رونمایی از پدر و مادر جوان و باکلاس علیرضا جهانبخش، ستاره تیم ملی/ چه رابطه خوب و احساسی با خانواده‌اش داره+عکس عکس خنده دار و باحال مهیار و نورالدین خانزاده سریال نون خ در پشت صحنه/ ژستشون عالیه+عکس خلاقیت خنده دار و عجیب یک مرد ایرانی برای استفاده بهتر و لوکس تر از فرغون/ چقدرم خوشگل و باکلاس+عکس چهره و استایل جدید رامتین خداپناهی، صفی الدوله سریال گیلدخت در 58 سالگی/ بیرون سریال انگار یکی دیگه است+عکس مغز پولدار‌ها دیرتر پیر می‌شود / میگن همه امکانات برای بچه مایه‌دار هاست، اینم از این! گیر کردن سکه بین تار‌های صوتی یک نوجوان به شکلی عجیب و غریب / سکه تو حلقت چیکار می‌کرده آخه؟!! سلفی آسانسوری علیرضا نیکبخت با همسر دومش که بیشتر از جانش او را دوست دارد / کراش دهه هشتاد فوتبال ایران حالا مرد زندگی شده ... (عکس) مراسم عروسی ستاره مولتی میلیاردر پاریسن ژرمن که با دیدنش شاخ درمی‌آورید! / فقط ماییم که این همه خرج عروسی می‌کنیم؟ (عکس) تعجب کاربران خارجی فضای مجازی از حجاب کامل همسر ستاره لیورپول / دنیا با حجاب جای زیباتری نیست؟ همه چیز درباره خدیجه چهریقی، زن صیغه‌ای محمدشاه قاجار و هووی مهدعلیا / مادر کینه‌ای ناصرالدین شاه چه بلایی سر او آورد؟! روایت تاج السلطنه، همسر ناصرالدین شاه از دزدی ‌های انجام شده از حرمسرا بعد از فوت شاه! / جیب های خود را پر از سکه کردند! تیپ و هیکل جدید و مردانه مازیار لرستانی در فیلم منوچهر هادی+عکس شکار کارگردان معروف سینما در بیت رهبری توسط عکاسان / برنده سیمرغ بلورین به دیدار رهبر انقلاب رفت خلاقیت منحصربفرد شهرداری مشهد با نصب بنری در تشویق به استفاده بهینه از آب+عکس/ مغزشونو باید طلا گرفت هدیه زیبا و خاصی که رهبر معظم انقلاب به یک دانشجو دادند+عکس (عکس) فرماندهان سپاه و ارتش مزد خود را از رهبر معظم انقلاب گرفتند / تو فقط بخند، لبخندت تعادل شهر را برهم می‌زند سرنوشت معین الدین میرزا فرزند ناصرالدین شاه چه شد فال شمع روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 (عکس) گوشه دنج خانه پویا حاجی رضا، بازیگر نقش احتشام در سریال گیلدخت رو به حیاط با صفای خانه‌شان همراه با رونمایی از چهره واقعی آقای بازیگر فال ابجد روزانه سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال قهوه با نشان روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 فال حافظ با تفسیر امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403+فیلم (عکس) بیتابی همسر و فرزندان شهرام عبدلی، بازیگر نقش مهران در سریال فاصله‌ها، بر سر پیکر بی جان او / تو کاری با دلم کردی که فکرشم نمی کردم ... نگاهی به مراسم عروسی لاکچری و مفصل دختر بزرگ اردوغان در استانبول+عکس/ چه لباس عروس خوشگلی، چه داماد خوش‌تیپی مردی که تکان‌دهنده‌ترین عکس دنیا را گرفت و یک سال بعد خودکشی کرد+ عکس راه های طلایی پاک کردن روغن سوخته از روی اجاق گاز (عکس) همبازی بودن آقای بیاتی، خواستگار فهیمه در پایتخت 5 با بازیگر معروف در فیلم نوستالژیک دهه شصتی / روحش شاد ... روش های هوشمندانه و خلاقانه برای چیدمان ادویه ها در آشپزخانه نگاهی به عینک آفتابی شیک و منحصر به فرد سحر دولتشاهی/ سلیقه خانم بازیگر مثل همیشه خاص و محشر+عکس نگاهی به کیک 4 طبقه سالگرد ازدواج بابک جهانبخش خواننده محبوب ایرانی و همسر باکلاس و شیکش+عکس خلاقیت خنده دار یک پدر ایرانی با هندوانه حماسه ساز شد/ میوه است یا دستگاه آبمیوه گیری؟+عکس 5 نکته کلیدی در خرید اینترنتی گوشی لحظه احساسی آزاد شدن حمید صفت، محمدعلیِ سریال هفت سر اژدها از زندان و بوسیدن پای مادرش+ویدیو/ مادری که تموم تلاشش رو کرد پسرش قصاص نشه آشپزی گلاره عباسی بازیگر سریال کیمیا در خانه زن جنوبی/ لباس جنوبی چه بهشون میاد +فیلم
تیتر امروز   
مغز پولدار‌ها دیرتر پیر می‌شود / میگن همه امکانات برای بچه مایه‌دار هاست، اینم از این! گیر کردن سکه بین تار‌های صوتی یک نوجوان به شکلی عجیب و غریب / سکه تو حلقت چیکار می‌کرده آخه؟!! همه چیز درباره خدیجه چهریقی، زن صیغه‌ای محمدشاه قاجار و هووی مهدعلیا / مادر کینه‌ای ناصرالدین شاه چه بلایی سر او آورد؟! روایت تاج السلطنه، همسر ناصرالدین شاه از دزدی ‌های انجام شده از حرمسرا بعد از فوت شاه! / جیب های خود را پر از سکه کردند! سرنوشت معین الدین میرزا فرزند ناصرالدین شاه چه شد فال شمع روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال روزانه امروز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 فال قهوه با نشان روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 فال ابجد روزانه سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403 فال حافظ با تفسیر امروز سه شنبه 4 اردیبهشت 1403+فیلم مردی که تکان‌دهنده‌ترین عکس دنیا را گرفت و یک سال بعد خودکشی کرد+ عکس فال انبیاء روزانه سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1403 اولین عکس از ترانه علیدوستی روی تخت بیمارستان/ جزئیات بیماری ناشناخته شهرزاد لو رفت رضا عطاران بدل صدام شد! سفر متفاوت پریناز ایزدیار با رضا عطاران به کاخ صدام حسین!