ساعدنیوز
ساعدنیوز

پشت پرده ماجرای صورت خونینِ دختر محصل به خاطر حجاب

  چهارشنبه، 03 اسفند 1401   کد خبر 331487
پشت پرده ماجرای صورت خونینِ دختر محصل به خاطر حجاب
ساعدنیوز: ازصبح امروز فیلم و تصاویری از یک دختر خردسال با صورت خونی در فضای مجازی پخش شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعدنیوز به نقل از همشهری، روابط عمومی پلیس استان اصفهان در این زمینه گفت: ظهر روز گذشته در دعوای دو دانش آموز در محله خانه اصفهان پس از تعطیلی مدرسه مادر یکی از دانش آموزان در دفاع از فرزندش وارد مشاجره می شود و او را هل می‌دهد.

ظهر دیروز با حضور عوامل پلیس این مادر بازداشت می شود و الان با قرار وثیقه آزاد است. با توجه به اینکه پرونده وارد پروسه قضایی شده مقامات قضایی در این باره اظهار نظر خواهند کرد.

مادر این دختر نیز اعلام کرد: ظهر روز گذشته قبل از این که من در مقابل مدرسه محجوب در خیابان گلخانه فرزندم حاضر شوم مادر یکی از دانش آموزان مدرسه دیگری در همان منطقه تحصیل فرزندم را هل داده و سر دخترم به زمین خورده است و زمانی که من به مدرسه رسیدم پلیس این فرد را بازداشت کرده و به همراه خود به کلانتری برده بود.

وی تشریح کرد: دختر من 9 ساله و دانش آموز کلاس چهارم دبستان است. او تاکید کرد حال دخترم خوب است اما بینی او جراحت برداشته و ما پیگیر طی مراحل درمانی او هستیم.

پدر این دانش آموز نیز گفت: درخواست ما از مقامات قضایی برخورد با این خانم است که دانش آموز خردسال را مورد آزار قرار داده است.

برخی کاربران مجازی آسیب دیدگی این دختربچه را به موضوع حجاب ربط دادند که این ادعا با توجه به سن این دختر دور از ذهن است اما پیگیری‌ها ادامه دارد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

3 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
آزیتا
4 هفته پیش

متأسفانه دیدگاه های مفید راپخش نمی کنید
بازدیدکننده
4 هفته پیش

چقدر وحشی بوده کودکی بی دفاع را اینگونه هل دادن به هر دلیلی جایز نیست
سمی
4 هفته پیش

چ حرکت زشتی .خجالت داره والا . بچه نه ساله !!!! اون چه جور زنی بوده ؟؟؟طفلک بچه ...
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/