ساعدنیوز
ساعدنیوز

سفارش ترجمه آنلاین سریع و فوری

  سه شنبه، 14 آبان 1398   زمان مطالعه 5 دقیقه
سفارش ترجمه آنلاین سریع و فوری
شاید تا کنون دغدغه بسیاری از اساتید و نویسندگان این بود که بتوانند ترجمه متون تخصصی خود را به صورت آنلاین انجام دهند اما محدودیت ابزارهای ترجمه چنین امکاناتی نداشتند خوشبختانه امروزه شبکه مترجمین اشراق شرایط ترجمه آنلاین انسانی را فراهم آورده است.

در سالهای اخیر ترجمه های ماشینی پیشرفت زیادی داشته اند اما با توجه به اینکه ابزارهای ماشینی تنها قادر به ترجمه متون عمومی می باشند و درک مفهوم متون تخصصی از عهده آنها خارج است هیچگاه نتوانستند جایگزین ترجمه های انسانی شوند, و اکنون نیز نویسندگان متون تخصصی برای ترجمه مطالب تخصصی خود که در قالب مقاله یا کتاب ارائه می شوند مجبور به مراجعه به مترجمین انسانی می باشند که ممکن است کمی زمانبر باشد. وجود برخی از کمبود ها در ترجمه های آنلاین ماشینی زمینه را برای گسترش ترجمه های انسانی آنلاین باز گذاشته است و شبکه مترجمین اشراق با درک این کمبود ها هم اکنون برای "اولین بار در سطح کشور" خدمات ترجمه تخصصی آنلاین انسانی را ارائه می کند.

شبکه مترجمین اشراق به عنوان یکی از معتبرترین موسسات ترجمه در سطح کشور اکنون با درک نیاز شما عزیزان به ترجمه های تخصصی آنلاین و با سرعت شرایطی فراهم آورده است تا بتوانید در عرض کوتاه ترین زمان بدون مراجعه حضوری و یا در انتظار ماندن ترجمه خود را به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت انجام دهید. این خدمات حاصل ماهها تلاش و همفکری این مجموعه می باشد و به صورت کاملا دقیق طراحی شده است و تمام موارد امنیتی با ظرافت کامل بررسی شده است. این مجموعه هم اکنون این آمادگی را دارد که اعلام دارد برای اولین بار در کشور توانسته است ترجمه آنلاین انسانی ارائه کند که ترجمه متون تخصصی شما را در کمترین زمان و به صورت 100% تضمینی ارائه می کند.

تصویر

​ترجمه آنلاین انسانی

این خدمات که با هدف ارتقای سطح کیفی ترجمه متون تخصصی در یک زمان کوتاه به وجود آمده است با همکاری گستره وسیعی از مترجمین خبره و متخصص از سراسر کشور ممکن شده است. مترجمین شبکه اشراق به صورت 24 ساعته آنلاین می باشند تا ترجمه های تخصصی خود را در هر ساعت از شبانه روز و از تمام دنیا بتوانید در یک بازه زمانی بسیار کوتاه انجام دهید. این مجموعه با درک متفاوتی از نیاز شما به ترجمه های تخصصی این امکان را فراهم آورده است تا دیگر نگران از دست دادن زمان خود نباشید.

روشن است که مترجم فقط می تواند در یک حوزه تخصصی ترجمه را تخصصی انجام دهد و کلیه مترجمین شبکه اشراق از سابقه دارترین مترجمین متخصص کشور می باشند که ارائه خدمات ترجمه به 37 زبان زنده دنیا و در 32 حوزه تخصصی انجام می شود. چنانچه قصد ترجمه تخصصی آنلاین در کوتاه مدت را دارید این فرصت را از دست ندهید.

کاربرد ترجمه آنلاین انسانی

نحوه ارائه خدمات ترجمه آنلاین انسانی

شاید بارها برایتان پیش آمده بود که برای سفارش ترجمه یک متن تخصصی به سایتی مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید تا فرآیند رسیدگی آغاز شود و شاید حداقل 2 روز به طول می انجامید تا فایل شما پروسه ثبت سفارش و پیگیری های اولیه را پشت سر گذارد و به مترجم تحویل داده شود. در این صورت اگر به صورت تقریبی حدود 3 روز هم ترجمه طول می کشید شما تقریبا بازه زمانی یک هفته ای را منتظر ترجمه متن تخصصی خود بوده اید که برای اغلب پژوهشگران و اساتید فرهیخته کشور صرف چنین زمانی برای انجام یک ترجمه معقول نیست. اما اکنون می توانید در عرض چند دقیقه بسیار کوتاه و در منزل بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا هر گونه تاخیر دیگری فایل خود را ثبت نماید دقیقا در همان زمان مترجمین آنلاین ما با بررسی حوزه تخصصی مقاله فایل را از شما دریافت خواهند کرد و سریعا برآورد دقیق زمان و هزینه را به شما اطلاع خواهند داد و شروع به ترجمه خواهد کرد زمان ترجمه کاملا وابسته به سطح کیفی ترجمه و تعداد کلمات آن می باشد که از" 20 دقیقه تا 3"ساعت این زمان ممکن است متفاوت باشد. سپس می توانید هزینه را واریز کرده و فایل خود را دریافت نمایید. خواهید دید که در یک زمان بسیار کوتاه متن شما چقدر با کیفیت ترجمه شده است و از همه مهم تر کاملا مفاهیم تخصصی درک و ارائه شده است.

تصویر

​نگران کیفیت نباشید چرا که شبکه مترجمین اشراق توانسته است با تکیه بر مهارت و توانمندی مترجمین خود این فعالیت را آغاز کرده است و سالهاست که در این حوزه درخشیده است شبکه مترجمین اشراق هم اکنون به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز ترجمه متون تخصصی و پیشرفته در سطح کشور شناخته می شود و دارنده گواهی کیفی ترجمه از انگلستان می باشد.

اما شاید این سوال در ذهنتان پیش بیاید که هزینه چنین خدماتی خیلی بالا می باشد؟ قابل ذکر است شبکه مترجمین اشراق با توجه به اینکه این خدمات را صرفا برای تحقق اهداف شما عزیزان و پیشرفت روز افزون کشورمان ارائه می کند بنابراین تا حد امکان هزینه ها را کاهش داده است تا شما بتوانید با خیالی آسوده از این خدمت بهره بگیرید.

روشن است که هیچگاه نرم افزار ها و ابزارهای ترجمه قادر به درک مفاهیم تخصصی نخواهند بود و ترجمه یک متن تخصصی بدون انتقال مفهوم کاملا بیهوده است مترجم باید مهارت انتقال مفاهیم را داشته باشد و در ترجمه آنلاین انسانی مترجمی فایل را از شما تحویل خواهد گرفت که تخصص آن حوزه را داشته باشد. بنابر این کاملا قادر به درک و انتقال مفاهیم خواهد بود. این خدمات در سه سطح کیفیتی ارائه می شوند که خودتان با درک نیاز خود و هزینه و زمانی که می توانید پرداخت نمایید باید سطح کیفی ترجمه را انتخاب نمایید گرچه ترجمه بی کیفیت به هیچ عنوان در این موسسه ارائه نمی شود اما ترجمه طلایی درصد کلمات تخصصی بیشتری را شامل می شود. البته شاید اغلب افراد بر این باور باشند که چون ترجمه در مدت کوتاهی انجام می شود ممکن است کیفیت پایین ترین داشته باشد اما نگران کیفیت نباشید چرا که مترجمین توانمند ما خواهند توانست بهترین کیفیت را در کوتاه ترین مدت ارائه کنند.

تصویر

شبکه مترجمین اشراق توانسته است برای اولین بار در ایران این خدمات را با این سطح کیفی ارائه کند. ترجمه آنلاین انسانی به 37 زبان زنده دنیا ارائه می شود و کلیه حوزه های تخصصی تحت پوشش این خدمات می باشند. مترجمین به صورت آنلاین می باشند و محدودیتی در زمان سفارش ندارید و به راحتی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. جهت اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ترجمه شبکه مترجمین اشراق می توانید به صورت کاملا رایگان با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید. همچنین نکته بسیار مهم اینکه تمامی متون ترجمه شده شامل 72 ساعت گارانتی کیفی می باشند

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رفتار شرم آور بیرانوند، قهرمان بدنسازی و شوت کردن عکس شهدا به سمت داور مسابقه به نشانه اعتراض+ویدئو (1822 نظر) بی ادبی فجیع و شنیع یک دانش آموز به معلم+عکس (1282 نظر) (ویدئو) دانش آموز پسر ایرانی که در اولین روز مدرسه از آقای گزارشگر پس گردنی خورد😐😂/ عاقبت پررو بودن همینه (443 نظر) رقص خفن داماد افغانی و ساقدوش هایش با آهنگ ایرانی شاد +فیلم (282 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (261 نظر) شاهکار پیرمرد در خیابان با خوانندگی آهنگ سوزناک +فیلم (208 نظر) آبروریزی ابی وسط کنسرت زنده و خوانندگی به حالت درازکِش +فیلم (202 نظر) (فیلم) خودروی BMW لوکس و سوپرلاکچری لو رفته رهبری (174 نظر) (فیلم) اجرای جالب آواز سنتی ایرانی توسط زن فرانسوی / دهن همه وا می‌مونه از این اجرا! (130 نظر) (فیلم) افشای خاطره شهربانو و خواهران منصوریان از حضورشان در خانه کریس رونالدو/ دعوتشون کرده بود باغ!😐 (128 نظر) رقص قر و قاطی دانش آموزان پسر برای شاد کردن دل خانوم معلم/ بیچاره معلمی که قراره یک سال به اینا درس بده😂 (126 نظر) رقص ایرانی پیرزن در پمپ بنزین با آهنگ واویلا لیلی دوست دارم خیلی +فیلم (119 نظر) استوری جدید محمد صادقی از بند رخت خونه دلبازِ مادربزرگش فضای مجازی رو ترکوند! (111 نظر) زیباترین مدرسه جهان در یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان که برنده جایزه بین المللی معماری شد/ ویو رو نگاااا😍 (109 نظر) (ویدئو) رقص شمالی هادی چوپان با صدای تنبک/ چه میکنه قهرمان جهان😁 (88 نظر)
منتخب روز   
(ویدئو) این روحانی سرشناس، سر شوخی را با اجنه باز کرد! (عکس) تیپ برازنده شاه پهلوی با دمپایی پلاستیکی وقتی فرح میفرستتش که آشغالا رو بزاره دم در😂 شاه مملکت سر کوچه رویت شد پخش آهنگ دافی در مدرسه دخترانه و تشویق کودکان توسط کادر مدرسه به مصرف مواد مخدر و فاحشه‌گری +فیلم غوغای رقص شاد آقای بلال فروش سر خیابون با آهنگ تو چشمام نگاه کن و دستتو بذار تو دستم/ به به این بلال خوردن داره😍 خراشیدن تابلوی خیابان استاد شجریان توسط افراد ناشناس +عکس (ویدئو) حضور اتفاقی رونالدو، ابی و اندی در هتل معروف تهران/ یک معجزه اتفاق افتاد😂 (فیلم) سنگ تمام رقص عربی آقای خوشتیپ با پیژامه/ فقط حرکت پاباز آخرش 😂 خواستگاری حامد آهنگی از نعیمه نظام دوست، تو باید عروس ننم بشی +فیلم (ویدئو) رقص شمالی هادی چوپان با صدای تنبک/ چه میکنه قهرمان جهان😁 مردی که از سینه خود به فرزندش شیر می دهد!!!😐+عکس فیلم لورفته از رقص مار هوتن شکیبا در پشت صحنه لیسانسه ها با آهنگ عروسی دلگیرم از تو ، تا بی نهایت (ویدئو) شاهکار خوانندگی آهنگ استاد شجریان توسط پسر حنجره طلای دو رگه/ بنازم این صدارو
تیتر امروز   
کولاک ووشکوکاران ایرانی در هانگژو/ دومین طلا هم درو شد دختر جذاب پژمان بازغی به سبک بلاگرهای تازه به دوران رسیده! سوالات صریح سید ابراهیم رئیسی که مجری معروف CNN را آچمز کرد +فیلم قالیباف: بریکس مهم‌ترین نماد تلاش برای عادلانه‌تر کردن نظم جهانی است حواشی داغ امروز پنجشنبه 6 مهر 1402 گنده‌ و ترسناک ترین انسان‌های روی کره زمین+ فیلم🤕 لحظه وحشتناک حمله اسب آبی غول پیکر و گرسنه به نگهبان باغ وحش😲+ فیلم مرثیه روزنامه همشهری برای آوارگان افغان: افغان هراسی پروژه دشمن است توبیخ رئیس دانشگاه شریف توسط معاون اول رئیس جمهور در پی اخراج پروفسور مسعود نیلی اعجوبه منچستریونایتد کشته و مرده ی رونالدو است!+ عکس بدل ایرانی آنجلینا جولی در بیمارستان روانی بستری شد نمایندگان باید به مردم بگویند نخواستیم و نتوانستیم ثبت‌نام آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه تمدید شد شکست تلخ الهه منصوریان مقابل حریف چینی/ ووشوکار ایرانی بازهم نقره گرفت سخنی خیرخواهانه با خانم دکتر علم‌الهدی