سفارش ترجمه آنلاین سریع و فوری

  سه شنبه، 14 آبان 1398   زمان مطالعه 5 دقیقه
سفارش ترجمه آنلاین سریع و فوری
شاید تا کنون دغدغه بسیاری از اساتید و نویسندگان این بود که بتوانند ترجمه متون تخصصی خود را به صورت آنلاین انجام دهند اما محدودیت ابزارهای ترجمه چنین امکاناتی نداشتند خوشبختانه امروزه شبکه مترجمین اشراق شرایط ترجمه آنلاین انسانی را فراهم آورده است.

در سالهای اخیر ترجمه های ماشینی پیشرفت زیادی داشته اند اما با توجه به اینکه ابزارهای ماشینی تنها قادر به ترجمه متون عمومی می باشند و درک مفهوم متون تخصصی از عهده آنها خارج است هیچگاه نتوانستند جایگزین ترجمه های انسانی شوند, و اکنون نیز نویسندگان متون تخصصی برای ترجمه مطالب تخصصی خود که در قالب مقاله یا کتاب ارائه می شوند مجبور به مراجعه به مترجمین انسانی می باشند که ممکن است کمی زمانبر باشد. وجود برخی از کمبود ها در ترجمه های آنلاین ماشینی زمینه را برای گسترش ترجمه های انسانی آنلاین باز گذاشته است و شبکه مترجمین اشراق با درک این کمبود ها هم اکنون برای "اولین بار در سطح کشور" خدمات ترجمه تخصصی آنلاین انسانی را ارائه می کند.

شبکه مترجمین اشراق به عنوان یکی از معتبرترین موسسات ترجمه در سطح کشور اکنون با درک نیاز شما عزیزان به ترجمه های تخصصی آنلاین و با سرعت شرایطی فراهم آورده است تا بتوانید در عرض کوتاه ترین زمان بدون مراجعه حضوری و یا در انتظار ماندن ترجمه خود را به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت انجام دهید. این خدمات حاصل ماهها تلاش و همفکری این مجموعه می باشد و به صورت کاملا دقیق طراحی شده است و تمام موارد امنیتی با ظرافت کامل بررسی شده است. این مجموعه هم اکنون این آمادگی را دارد که اعلام دارد برای اولین بار در کشور توانسته است ترجمه آنلاین انسانی ارائه کند که ترجمه متون تخصصی شما را در کمترین زمان و به صورت 100% تضمینی ارائه می کند.

تصویر

​ترجمه آنلاین انسانی

این خدمات که با هدف ارتقای سطح کیفی ترجمه متون تخصصی در یک زمان کوتاه به وجود آمده است با همکاری گستره وسیعی از مترجمین خبره و متخصص از سراسر کشور ممکن شده است. مترجمین شبکه اشراق به صورت 24 ساعته آنلاین می باشند تا ترجمه های تخصصی خود را در هر ساعت از شبانه روز و از تمام دنیا بتوانید در یک بازه زمانی بسیار کوتاه انجام دهید. این مجموعه با درک متفاوتی از نیاز شما به ترجمه های تخصصی این امکان را فراهم آورده است تا دیگر نگران از دست دادن زمان خود نباشید.

روشن است که مترجم فقط می تواند در یک حوزه تخصصی ترجمه را تخصصی انجام دهد و کلیه مترجمین شبکه اشراق از سابقه دارترین مترجمین متخصص کشور می باشند که ارائه خدمات ترجمه به 37 زبان زنده دنیا و در 32 حوزه تخصصی انجام می شود. چنانچه قصد ترجمه تخصصی آنلاین در کوتاه مدت را دارید این فرصت را از دست ندهید.

کاربرد ترجمه آنلاین انسانی

نحوه ارائه خدمات ترجمه آنلاین انسانی

شاید بارها برایتان پیش آمده بود که برای سفارش ترجمه یک متن تخصصی به سایتی مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید تا فرآیند رسیدگی آغاز شود و شاید حداقل 2 روز به طول می انجامید تا فایل شما پروسه ثبت سفارش و پیگیری های اولیه را پشت سر گذارد و به مترجم تحویل داده شود. در این صورت اگر به صورت تقریبی حدود 3 روز هم ترجمه طول می کشید شما تقریبا بازه زمانی یک هفته ای را منتظر ترجمه متن تخصصی خود بوده اید که برای اغلب پژوهشگران و اساتید فرهیخته کشور صرف چنین زمانی برای انجام یک ترجمه معقول نیست. اما اکنون می توانید در عرض چند دقیقه بسیار کوتاه و در منزل بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا هر گونه تاخیر دیگری فایل خود را ثبت نماید دقیقا در همان زمان مترجمین آنلاین ما با بررسی حوزه تخصصی مقاله فایل را از شما دریافت خواهند کرد و سریعا برآورد دقیق زمان و هزینه را به شما اطلاع خواهند داد و شروع به ترجمه خواهد کرد زمان ترجمه کاملا وابسته به سطح کیفی ترجمه و تعداد کلمات آن می باشد که از" 20 دقیقه تا 3"ساعت این زمان ممکن است متفاوت باشد. سپس می توانید هزینه را واریز کرده و فایل خود را دریافت نمایید. خواهید دید که در یک زمان بسیار کوتاه متن شما چقدر با کیفیت ترجمه شده است و از همه مهم تر کاملا مفاهیم تخصصی درک و ارائه شده است.

تصویر

​نگران کیفیت نباشید چرا که شبکه مترجمین اشراق توانسته است با تکیه بر مهارت و توانمندی مترجمین خود این فعالیت را آغاز کرده است و سالهاست که در این حوزه درخشیده است شبکه مترجمین اشراق هم اکنون به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز ترجمه متون تخصصی و پیشرفته در سطح کشور شناخته می شود و دارنده گواهی کیفی ترجمه از انگلستان می باشد.

اما شاید این سوال در ذهنتان پیش بیاید که هزینه چنین خدماتی خیلی بالا می باشد؟ قابل ذکر است شبکه مترجمین اشراق با توجه به اینکه این خدمات را صرفا برای تحقق اهداف شما عزیزان و پیشرفت روز افزون کشورمان ارائه می کند بنابراین تا حد امکان هزینه ها را کاهش داده است تا شما بتوانید با خیالی آسوده از این خدمت بهره بگیرید.

روشن است که هیچگاه نرم افزار ها و ابزارهای ترجمه قادر به درک مفاهیم تخصصی نخواهند بود و ترجمه یک متن تخصصی بدون انتقال مفهوم کاملا بیهوده است مترجم باید مهارت انتقال مفاهیم را داشته باشد و در ترجمه آنلاین انسانی مترجمی فایل را از شما تحویل خواهد گرفت که تخصص آن حوزه را داشته باشد. بنابر این کاملا قادر به درک و انتقال مفاهیم خواهد بود. این خدمات در سه سطح کیفیتی ارائه می شوند که خودتان با درک نیاز خود و هزینه و زمانی که می توانید پرداخت نمایید باید سطح کیفی ترجمه را انتخاب نمایید گرچه ترجمه بی کیفیت به هیچ عنوان در این موسسه ارائه نمی شود اما ترجمه طلایی درصد کلمات تخصصی بیشتری را شامل می شود. البته شاید اغلب افراد بر این باور باشند که چون ترجمه در مدت کوتاهی انجام می شود ممکن است کیفیت پایین ترین داشته باشد اما نگران کیفیت نباشید چرا که مترجمین توانمند ما خواهند توانست بهترین کیفیت را در کوتاه ترین مدت ارائه کنند.

تصویر

شبکه مترجمین اشراق توانسته است برای اولین بار در ایران این خدمات را با این سطح کیفی ارائه کند. ترجمه آنلاین انسانی به 37 زبان زنده دنیا ارائه می شود و کلیه حوزه های تخصصی تحت پوشش این خدمات می باشند. مترجمین به صورت آنلاین می باشند و محدودیتی در زمان سفارش ندارید و به راحتی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. جهت اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ترجمه شبکه مترجمین اشراق می توانید به صورت کاملا رایگان با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید. همچنین نکته بسیار مهم اینکه تمامی متون ترجمه شده شامل 72 ساعت گارانتی کیفی می باشند


  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
روایتی از عصبانیت رهبر معظم انقلاب از عوض کردن فرش کهنه و نخ نمای خانه شان: اشتباه کردید که عوض نمودید بروید همان زیلوها را بیاورید (249 نظر) خلاقیت خنده دار مغازه دار اردبیلی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغز نیس که معدن طلاست😂👌+عکس (187 نظر) عروسِ رهبر معظم انقلاب: بچه ام اسباب بازی ندارد، در اتاق آقا یک میز هست و 6 تا صندلی پلاستیکی و یک تلفن که به دیوار وصل است+عکس (138 نظر) همسر رهبر معظم انقلاب بعد از خریدن مبل دست دوم توسط رهبری: تا الان زندگی ‌ما طلبگی بوده، الان هم مبل در خانه نیاورید! (135 نظر) نگاهی به اعلامیه ترحیم مادر جوان حمید گودرزی که دیشب خبر فوتش را آقای بازیگر اعلام کرد +عکس/ روحش شاد (64 نظر) خلاقیت خنده دار هندونه فروش شیرازی، برای فرار از گرما حماسه آفرید/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (62 نظر) خلاقیت خنده دار هندوانه فروش سمنانی برای جذب مشتری حماسه آفرید/ مغز نیست که معدن طلای خالصه😂+عکس (55 نظر) استوری تبریک خاص سرلشگر باقری به مناسبت روز چپ دست‌ها به رهبر معظم انقلاب+عکس (50 نظر) مراسم تشییع پدر حامد بهداد، با حضور چهره های سرشناس و بازیگران +عکس/ روحش شاد و یادش گرامی (46 نظر) رونمایی از همزاد و بدل ایرانی هانده ارچل، بازیگر ترکیه‌ای محبوب ایرانی ها/ ایشون هم بازیگر خیلی معروفیه+عکس (44 نظر) نگاهی به جشن تولد عاشقانه 45 سالگی الهام چرخنده بازیگر سریال آوای باران و باکس گل شیک روی میز/ مبارکا باشه+عکس (35 نظر) رونمایی از وحید بادپی کوه عضله رقیب جدی هادی چوپان در مسابقات مسابقات مستر المپیا +فیلم (31 نظر) رهبر معظم انقلاب: ما درخانه تنها یک فرش دستباف داریم که جهیزیه همسرم بوده بقیه خانه موکت است/ ساده زیستی ایشان مثال زدنی است (28 نظر) خلاقیت خنده‌دار اوستا بنّا در ترکیب توالت فرنگی با ایرانی حماسه آفرید+عکس/ مغز تو رو باید طلا گرفت😂 (25 نظر) (فیلم) دفاع جانانه پزشکیان از داماد حسن روحانی / به هر کشوری برود با کله قبولش می‌کنند! (22 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
منتخب روز   
ابتکار جالب یک مرد خلاق در دادن انواع لقب به مسعود پزشکیان حماسه آفرید+ویدئو/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (فیلم) سکانس فوق عاشقانه شهاب حسینی و لیلا حاتمی در فیلم "پرسه در ماه" / ما کاملا شبیه همیم طرز نگاهامون دو دو زدن چشامون ...😍 استارت تمرینات سخت علیرضا بیرانوند در تراکتور +فیلم/ آقای دروازه بان آمادگی بدن بالایی دارد! سکانس عاشقانه دل باختن قباد به شهرزاد/ نشود فاش کسی آنچه میان من و توست (فیلم) سکانس فوق العاده احساسی و عاشقانه از شهاب حسینی و معشوقه‌اش در سریال "شهرزاد" / با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر هیچکس به تو مانند نشد😍 (فیلم) خرید دکتر مسعود پزشکیان از یک سوپرمارکت در تهران به همراه نوه‌ها و عروسش با کارت بانکی شخصی / نوه‌ها پدربزرگ را به خرج انداخته‌اند اقدام منحصربفرد و زیبای طلافروش یزدی به احترام دختر سه ساله امام حسین(ع)+عکس/ این جور تصاویر مخصوص ایران ماست والسلام👌 (فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ...