ساعدنیوز
ساعدنیوز

سفارش ترجمه آنلاین سریع و فوری

  سه شنبه، 14 آبان 1398   زمان مطالعه 5 دقیقه
سفارش ترجمه آنلاین سریع و فوری
شاید تا کنون دغدغه بسیاری از اساتید و نویسندگان این بود که بتوانند ترجمه متون تخصصی خود را به صورت آنلاین انجام دهند اما محدودیت ابزارهای ترجمه چنین امکاناتی نداشتند خوشبختانه امروزه شبکه مترجمین اشراق شرایط ترجمه آنلاین انسانی را فراهم آورده است.

در سالهای اخیر ترجمه های ماشینی پیشرفت زیادی داشته اند اما با توجه به اینکه ابزارهای ماشینی تنها قادر به ترجمه متون عمومی می باشند و درک مفهوم متون تخصصی از عهده آنها خارج است هیچگاه نتوانستند جایگزین ترجمه های انسانی شوند, و اکنون نیز نویسندگان متون تخصصی برای ترجمه مطالب تخصصی خود که در قالب مقاله یا کتاب ارائه می شوند مجبور به مراجعه به مترجمین انسانی می باشند که ممکن است کمی زمانبر باشد. وجود برخی از کمبود ها در ترجمه های آنلاین ماشینی زمینه را برای گسترش ترجمه های انسانی آنلاین باز گذاشته است و شبکه مترجمین اشراق با درک این کمبود ها هم اکنون برای "اولین بار در سطح کشور" خدمات ترجمه تخصصی آنلاین انسانی را ارائه می کند.

شبکه مترجمین اشراق به عنوان یکی از معتبرترین موسسات ترجمه در سطح کشور اکنون با درک نیاز شما عزیزان به ترجمه های تخصصی آنلاین و با سرعت شرایطی فراهم آورده است تا بتوانید در عرض کوتاه ترین زمان بدون مراجعه حضوری و یا در انتظار ماندن ترجمه خود را به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت انجام دهید. این خدمات حاصل ماهها تلاش و همفکری این مجموعه می باشد و به صورت کاملا دقیق طراحی شده است و تمام موارد امنیتی با ظرافت کامل بررسی شده است. این مجموعه هم اکنون این آمادگی را دارد که اعلام دارد برای اولین بار در کشور توانسته است ترجمه آنلاین انسانی ارائه کند که ترجمه متون تخصصی شما را در کمترین زمان و به صورت 100% تضمینی ارائه می کند.

تصویر

​ترجمه آنلاین انسانی

این خدمات که با هدف ارتقای سطح کیفی ترجمه متون تخصصی در یک زمان کوتاه به وجود آمده است با همکاری گستره وسیعی از مترجمین خبره و متخصص از سراسر کشور ممکن شده است. مترجمین شبکه اشراق به صورت 24 ساعته آنلاین می باشند تا ترجمه های تخصصی خود را در هر ساعت از شبانه روز و از تمام دنیا بتوانید در یک بازه زمانی بسیار کوتاه انجام دهید. این مجموعه با درک متفاوتی از نیاز شما به ترجمه های تخصصی این امکان را فراهم آورده است تا دیگر نگران از دست دادن زمان خود نباشید.

روشن است که مترجم فقط می تواند در یک حوزه تخصصی ترجمه را تخصصی انجام دهد و کلیه مترجمین شبکه اشراق از سابقه دارترین مترجمین متخصص کشور می باشند که ارائه خدمات ترجمه به 37 زبان زنده دنیا و در 32 حوزه تخصصی انجام می شود. چنانچه قصد ترجمه تخصصی آنلاین در کوتاه مدت را دارید این فرصت را از دست ندهید.

کاربرد ترجمه آنلاین انسانی

نحوه ارائه خدمات ترجمه آنلاین انسانی

شاید بارها برایتان پیش آمده بود که برای سفارش ترجمه یک متن تخصصی به سایتی مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید تا فرآیند رسیدگی آغاز شود و شاید حداقل 2 روز به طول می انجامید تا فایل شما پروسه ثبت سفارش و پیگیری های اولیه را پشت سر گذارد و به مترجم تحویل داده شود. در این صورت اگر به صورت تقریبی حدود 3 روز هم ترجمه طول می کشید شما تقریبا بازه زمانی یک هفته ای را منتظر ترجمه متن تخصصی خود بوده اید که برای اغلب پژوهشگران و اساتید فرهیخته کشور صرف چنین زمانی برای انجام یک ترجمه معقول نیست. اما اکنون می توانید در عرض چند دقیقه بسیار کوتاه و در منزل بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا هر گونه تاخیر دیگری فایل خود را ثبت نماید دقیقا در همان زمان مترجمین آنلاین ما با بررسی حوزه تخصصی مقاله فایل را از شما دریافت خواهند کرد و سریعا برآورد دقیق زمان و هزینه را به شما اطلاع خواهند داد و شروع به ترجمه خواهد کرد زمان ترجمه کاملا وابسته به سطح کیفی ترجمه و تعداد کلمات آن می باشد که از" 20 دقیقه تا 3"ساعت این زمان ممکن است متفاوت باشد. سپس می توانید هزینه را واریز کرده و فایل خود را دریافت نمایید. خواهید دید که در یک زمان بسیار کوتاه متن شما چقدر با کیفیت ترجمه شده است و از همه مهم تر کاملا مفاهیم تخصصی درک و ارائه شده است.

تصویر

​نگران کیفیت نباشید چرا که شبکه مترجمین اشراق توانسته است با تکیه بر مهارت و توانمندی مترجمین خود این فعالیت را آغاز کرده است و سالهاست که در این حوزه درخشیده است شبکه مترجمین اشراق هم اکنون به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز ترجمه متون تخصصی و پیشرفته در سطح کشور شناخته می شود و دارنده گواهی کیفی ترجمه از انگلستان می باشد.

اما شاید این سوال در ذهنتان پیش بیاید که هزینه چنین خدماتی خیلی بالا می باشد؟ قابل ذکر است شبکه مترجمین اشراق با توجه به اینکه این خدمات را صرفا برای تحقق اهداف شما عزیزان و پیشرفت روز افزون کشورمان ارائه می کند بنابراین تا حد امکان هزینه ها را کاهش داده است تا شما بتوانید با خیالی آسوده از این خدمت بهره بگیرید.

روشن است که هیچگاه نرم افزار ها و ابزارهای ترجمه قادر به درک مفاهیم تخصصی نخواهند بود و ترجمه یک متن تخصصی بدون انتقال مفهوم کاملا بیهوده است مترجم باید مهارت انتقال مفاهیم را داشته باشد و در ترجمه آنلاین انسانی مترجمی فایل را از شما تحویل خواهد گرفت که تخصص آن حوزه را داشته باشد. بنابر این کاملا قادر به درک و انتقال مفاهیم خواهد بود. این خدمات در سه سطح کیفیتی ارائه می شوند که خودتان با درک نیاز خود و هزینه و زمانی که می توانید پرداخت نمایید باید سطح کیفی ترجمه را انتخاب نمایید گرچه ترجمه بی کیفیت به هیچ عنوان در این موسسه ارائه نمی شود اما ترجمه طلایی درصد کلمات تخصصی بیشتری را شامل می شود. البته شاید اغلب افراد بر این باور باشند که چون ترجمه در مدت کوتاهی انجام می شود ممکن است کیفیت پایین ترین داشته باشد اما نگران کیفیت نباشید چرا که مترجمین توانمند ما خواهند توانست بهترین کیفیت را در کوتاه ترین مدت ارائه کنند.

تصویر

شبکه مترجمین اشراق توانسته است برای اولین بار در ایران این خدمات را با این سطح کیفی ارائه کند. ترجمه آنلاین انسانی به 37 زبان زنده دنیا ارائه می شود و کلیه حوزه های تخصصی تحت پوشش این خدمات می باشند. مترجمین به صورت آنلاین می باشند و محدودیتی در زمان سفارش ندارید و به راحتی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. جهت اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ترجمه شبکه مترجمین اشراق می توانید به صورت کاملا رایگان با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید. همچنین نکته بسیار مهم اینکه تمامی متون ترجمه شده شامل 72 ساعت گارانتی کیفی می باشند

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
بازسازی چهره شگفت انگیز زلیخای یوسف در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چقدر زیباست.. (593 نظر) تصاویری از عیادت جواد عزتی و هنرمندان از رهبر معظم انقلاب و استقبال گرم ایشان (568 نظر) گرد و خاک افغانی ها در مترو تهران تاریخ ساز شد/ یه همینو کم داشتیم... (375 نظر) کشف تابوت ارزشمند آخناتون با چشم طلا متعلق به مصر باستان+عکس (273 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز یوزارسیف عزیز مصر(یوسف) در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چه چهره منحصربفردی.. (273 نظر) رونمایی هالک ایرانی (سجاد غریبی) از استاد قَدَرش که یَل بودنش را مدیون اوست+عکس (242 نظر) کشف شگفت انگیز یک کوه واقعی پر از طلا و گنج از دنیای باستان/ گنجینه هایی که قیمت ندارند+ویدیو (180 نظر) مومیایی شگفت انگیز چشمهای واقعی زلیخای یوسف پیامبر در داخل تندیس +عکس/چه چشمان رنگی دلربایی! (172 نظر) (فیلم) لحظه هشدار قایق ماهیگیری ایرانی به ناوشکن آمریکایی در خلیج فارس و ورود سپاه به این ماجرا (170 نظر) کشف مجسمه فیروزه ای و فوق العاده زیبای دختر کوروش در اطراف تخت جمشید+عکس (166 نظر) تمرینات سخت هالک ایرانی (سجاد غریبی) برای رو کم کنی ستاره های بوکس جهان (165 نظر) (عکس) کشف مومیایی سالم زلیخا، همسر عزیز مصر برای اولین بار/ اگه راس میگی الان خوشگل شو😂 (151 نظر) رفتار نامناسب هادی چوپان با یک نوجوان در مراسم استقبال از بعد از بازگشت به شیراز (146 نظر) بازسازی چهره همسران پادشاهان هخامنشی توسط هوش مصنوعی +عکس /یکی از یکی زیباتر و جذاب تر (146 نظر) عکس گریه دار از مجموعه آمپول هایی که یک مادر برای به دنیا آوردن نوزادش زده/ این عشق مادرانه چیه اصلا😢 (147 نظر)
دیگران می‌خوانند   
غوغای خوانندگی خاص هوتن شکیبا در برنامه شهاب حسینی/ آبی آسمون ابرای پمبه ای+ویدیو خنده دارترین و حال خوب کن ترین پشت صحنه های سریال مهران مدیری/ هزار بارم ببینی ارزش داره+ویدیو سکانس خنده دار پایتخت وقتی نقی عیب دیگران رو بهشون میگه/ هزاربارم ببینی کمه!+ویدیو مقایسه خنده دار زنگ تفریح مدارس ایرانی و ژاپنی +فیلم/فقط تحرک بچه های ایرانی🤣 خنده دارترین عضوگیری باحال دنیا در برنامه جوکر +فیلم/ حامد آهنگی با این وضع خنده زنده نمیمونه🤣 ایده خلاقانه شرکت تسلا برای طراحی وانت با بدنه استیلی + فیلم کشف حیرت انگیز کوهی پر از گنج و طلا و عتیقه + فیلم (ویدئو) لحظه کشف سه کوزه پر از طلای هندی و جواهرات گرانبها از زیر زمین کشاورزی (عکس) حس غرورآمیز پهلوان پنبه کوچولو بعد از زندانی کردن برادرش داخل جعبه پلاستیکی/ رابطه برادری یه همچین چیزی میتونه باشه😂 کشف جانور دریایی عجیب خرطوم‌دار که با پاهایش نفس می‌کشد!+عکس کشف قبرهای 6500 سالۀ «بدون اسکلت» در مرزهای قطب شمال فال روزانه یکشنبه 12 آذر ماه 1402 فال قهوه روزانه با نشان امروز یکشنبه 12 آذر ماه 1402 فال شمع روزانه امروز یکشنبه 12 آذر 1402 فال ابجد روزانه امروز یکشنبه 12 آذر 1402 فال انبیاء روزانه امروز یکشنبه 12 آذر 1402 فال حافظ با تفسیر امروز یکشنبه 12 آذر 1402 + فیلم (فیلم) ویدئوی پربازدید از لحظات احساسی تراشیدن موی سر پسر توسط مادر برای رفتن به سربازی😢 / لحظه غم انگیز سربازی رفتن پسرا دل همه مادرا رو غمگین میکنه ... اسفراین پایتخت پهلوانی کشتی باچوخه اولین جلسه بازجویی از متهمان مرگ دختر 6 ماهه در بیمارستان مفید در دادسرای جنایی (فیلم) غوغای صدای بهشتی پسر نابینای ایرانی در بانک مرکزی با آهنگ شجریان/ آمده‌ام که سَر نهم؛ عشقِ تو را به سر بَرم رئیس جمهور روز دانشجو مهمان دانشگاه شهید بهشتی می‌شود (عکس) صحنه دیده نشده از حمله مغول ها به خوابگاه دانشجویی/ موش این وضعیتو ببینه خودکشی میکنه شما که انسانید لامصبا😅 پرداخت تا 4 میلیون تومان به هر خانوار تا شب یلدا (عکس) خلاقیت جوانان ایرانی در طراحی بنر خوش آمدگویی به مسافر خارجی در فرودگاه/ یعنی رفاقتو در حقش تموم کردن😂 ویدئو احساسی از مادری که خودش رو سپر بلای فرزندش کرد/ این حس مادرانه حتی برای پرنده ها هم فعاله😍 (فیلم) مشاجره تتلو با ناخن‌های لاک زده با کارمند فرودگاه برای بازگشت از ترکیه به ایران واکنش داریوش فرضیایی به آهنگ جدید ساسی/عمو پورنگ، ساسی مانکن رو شست و پهن کرد+عکس (فیلم) جشن تولد لاکچری بهاره رهنما برای دهمین بار در طی چند روز/ خانم بازیگر رکورد زد حمله خونین ببر به عوامل برنامه تلویزیونی در باغ وحش صفادشت کشف بقایای معبد جادوگران سلطنتی در انگلستان+عکس کشف گنجینه‌ ارزشمند و نفیس مومیایی مصری با روکش طلا باستان شناسان را شگفت زده کرد+عکس این زن 75 ساله 50 سال است که حتی یک لقمه نان هم نخورده/ خوشتخوار و گیاهخوار شنیده بودیم ولی این دیگه نوبرشو آورده+عکس زنان اشراف زاده ایستاده بر معبد یونان باستان که شهرت جهانی دارند+عکس (تصاویر) منزل پدری رهبر ساده زیست انقلاب با حیاط دلباز در محله ای باصفا تصویر کمتر دیده شده از فاتحه خوانی رهبر انقلاب بر سر مزار شهید مدرس عاشقانه های شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور در حول و حوش جشن خارجی ها این زن سیب قرمز زایید/ شوک جهان از رکورد ریزترین نوزاد جهان +عکس (عکس) رونمایی از قبر جومونگ در زیر یک تپه/ زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید، ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود (فیلم) سکانس جذاب از معجزه جوان شدن بانو زلیخا در سریال یوسف پیامبر/ صد بار هم ببینی کمه
تیتر امروز   
(عکس) حس غرورآمیز پهلوان پنبه کوچولو بعد از زندانی کردن برادرش داخل جعبه پلاستیکی/ رابطه برادری یه همچین چیزی میتونه باشه😂 کشف جانور دریایی عجیب خرطوم‌دار که با پاهایش نفس می‌کشد!+عکس اولین جلسه بازجویی از متهمان مرگ دختر 6 ماهه در بیمارستان مفید در دادسرای جنایی رئیس جمهور روز دانشجو مهمان دانشگاه شهید بهشتی می‌شود پرداخت تا 4 میلیون تومان به هر خانوار تا شب یلدا واکنش داریوش فرضیایی به آهنگ جدید ساسی/عمو پورنگ، ساسی مانکن رو شست و پهن کرد+عکس حمله خونین ببر به عوامل برنامه تلویزیونی در باغ وحش صفادشت کشف بقایای معبد جادوگران سلطنتی در انگلستان+عکس اسفراین پایتخت پهلوانی کشتی باچوخه کشف گنجینه‌ ارزشمند و نفیس مومیایی مصری با روکش طلا باستان شناسان را شگفت زده کرد+عکس این زن 75 ساله 50 سال است که حتی یک لقمه نان هم نخورده/ خوشتخوار و گیاهخوار شنیده بودیم ولی این دیگه نوبرشو آورده+عکس زنان اشراف زاده ایستاده بر معبد یونان باستان که شهرت جهانی دارند+عکس این زن سیب قرمز زایید/ شوک جهان از رکورد ریزترین نوزاد جهان +عکس کشف اسکلت 15 سانتی متری یک دختربچه+عکس کشف قبرهای 6500 سالۀ «بدون اسکلت» در مرزهای قطب شمال
منتخب روز   
(ویدئو) لحظه کشف سه کوزه پر از طلای هندی و جواهرات گرانبها از زیر زمین کشاورزی ادعای کذب درباره رهبر انقلاب /چه کسی گفته بود یهودی ها را به دریا می ریزیم؟ (فیلم) سکانس خنده دار از هزینه های رحمت برای نوسازی دهن فهیمه در سریال پایتخت/ نقی و ارسطو هاج و واج موندن😅 (ویدئو) انگشت مکیدن خنده دار و بامزه جنین در شکم مامانش هنگام سونوگرافی/ دل آدم قیلی ویلی میره براش😍 ویدئو خنده دار و بانمک از لاک زدن دختر بچه به مرغ زنده که قلب همه رو اکلیلی کرد😍این بچه در آینده ناخنکار میشه احتمالا😂 (فیلم) حضور پلیس راهنمایی و رانندگی با لباس بابانوئل سر چهارراه (فیلم) ایده خلاقانه دانش آموز با استعداد ایرانی با قوطی ساندیس وقتی صدای موتور درمیاره/ لامصب انگار موتور قورت داده😁 (فیلم) خوانندگی راننده سرویس خوش اخلاق به زبان کردی برای دانش آموزان/ فریده کیه انقدر روش تاکید داره؟😂 (فیلم) ابتکار جالب یک رستوران کانادایی در نورپردازی خلاقانه برای جلب رضایت مشتری/ آدم دلش میخواد فقط نگاه کنه😍 تنها شعری که استاد شهریار آن را خواند و گریه کرد/ پیرم و گاهی دلم یاد جوانی میکند+ویدیو (فیلم) ثروتمند ترین کودک کار سرچهارراهی در تهران که ماهانه بیشتر از 50 تا 70 میلیون تومان درآمد دارد! (فیلم) غوغای آوازخوانی آقای دکتر ایرانی با صدای بهشتی در پارکینگ مرکز خرید/ تشویق دسته جمعی کارکنان حق این صدا رو ادا کرد